Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) anulu


anulu
félisten

gyerekek! hevesen elkezdtem vonyítani a röhögéstől! :C Alán további történetére kíváncsi vagyok! :D

nekem is van egy sztorim. tél közepe, -1000 fok kint. Csepelen voltam haverokkal egy koncerten, és éjszakaival jöttem haza. annyira nem voltam beállva, mire hazaértem, akár józannak is neveztem volna magam (istenem, hidegben józanodik a zember...). beértem a lakásba és durván képencsapott a meleg. az a ~40fokos hőingadozás, ami a kinti és a benti hőmérséklet között volt, azonnal megtette a hatását. lépni akartam egyet befelé, miután becsuktam az ajtót, de már az idegeim nem voltak olyan állapotban, hogy engedelmeskedjenek. úgyhogy azon lendülettel ki is gáncsoltam sikeresen magam. szépen, ahogy illik, bakancsban, kabátban aludtam (horkoltam, mint akinek kötelező) az előtérben, vagy 6-7 órán keresztül...

utólag jóanyám mondta, hogy csak azért hagyott aludni, mert horkoltam, és ebből tudta, hogy mé élek. ébredés után úgy éreztem magam, mint akit leosztottak nullával...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.