Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#587) NLB válasza szupal (#582) üzenetére


NLB
csendes tag

Szia,Pali.

Kösz az infót,és a lehetőséget.Kettő órával szemezgettem igazából,egy kw88,és egy D5+ al.Mivel külföldi fórumokon is sok hibát írtak a kw-ra,a D5+ ról meg 99%-ban csak jókat,ezért a NO1.D5+ lett a nyerő.Mivel én elsősorban csak és külön telefonként szeretném használni,így első sorban ez irányú lesz a tesztelésem.Mivel ez az első ilyen jellegű készülékem,előre is bocs,ha bénázok itt-ott...

Tegnap kézhez is kaptam,és egyből beállítottam rajta az alapokat,nézegettem mit tud,kipróbáltam amit lehetett,és feltettem töltőre.Alap használatkor nekem ki van kapcsolva a wifi,BT,stb.,csak a telefon része van bekapcsolva.Ha netezni akarok majd bekapcsolom a wifit.Először persze volt egy kis para,:betettem a sim-et,és nem írt ki contactokat.Kikapcsol,bekapcsol(benne hagyva a sim-et),és láss csodát,minden ott van(mivel én a sim-en tárolom a contactokat,nem tudom ha felhőben tartod,kell-e hozzá valamilyen progi a letöltéshez,szinkronizáláshoz..)

Ami feltűnt,hogy ha olyan óra lapot használok(egyenlőre a gyáriak bejönnek),ami nem csak az időt mutatja,hanem az aksit,pulzust,stb.,az gyorsabban meríti az aksit,(logikusan,mivel több szenzort működtet)mint a csak órát mutató.

Pontban éjfélkor levettem a töltőről(100% aksi),és bekapcsolva letettem az éjjeli szekrényre.
08:12 az aksi 91%
12:57 eddig volt 2 rövidebb hívás,pár sms,és 2x mértem pulzust rajta, aksi 80%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.