Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4150) Ájvé válasza Integra (#4148) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez a power swing amiről szó van. Lényege, hogy nem csak fellendíti a bellt és az utána leesik saját tehetetlenségéből adódóan, hanem lerántja a felső pontból a bellt. Ez által lesz ilyen gyors, viszont ezt nem lehet nagy ismétléssel csinálni, meg túl nagy számban sem (vagy nem emberről beszélünk, persze mondtunk már sokszor ilyet) 10-vel szokták csak csinálni pihenőkkel. Ezt pontosan le is írja Lakatos Péter a cikkben. Nehéz kivitelezni, ne csak rángás legyen belőle, hanem szabályos swing ahol lendítés után lefelé irányban van egy lerántás.
Itt van egy jó demonstráció róla (+1 még egy, itt lehet jobban megfigyelhető kicsit).
Ha végzek ezzel a swing őrülettel akkor újra nekiállok szerintem. Hatékonyságban talán ez közel vagy azonos lehet már a snatchel, ha nem jobb esetleg :), bár ezt nem lehet olyan nagy ismétlésben csinálni vagy pihenőkkel csak.
Szóval összességében ez egy más fajta kivitelezése a swingnek már.

Koxx:
Itt 7,5 secről van szó 10 ismétléssel, 10 sec alatt nagyjából még ment nekem korábban mikor próbálgattam a power swinget, de ugyan ennyi pihenő volt utána, vagyis 1 perc alatt csak 30-at csináltam, mivel a felét pihentem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.