- bitpork: MOD Júni 28- Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- sziku69: Szólánc.
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ricshard444: Fényképező ? Telefon helyett
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Hold - SW Heritage - Auto üzemmód
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Töltsd le, csomagold ki a HijackThis-t: [link] Nevezd át HijackThis.exe -ről HijackThis2006-ra pl.
Töltsd le és telepítsd az AVG Antispyware-t: [link] Futtasd, majd a fő ablakban a Shield-et tedd inaktívra. Futtasd az Update-jét, ha frissült, akkor zárd be.
Spybot SD-t frissítsd, majd immunizáld! és zárd be.
Töltsd le a Ccleaner-t: [link] futtasd a progit, és győződj meg róla hogy ki van pipálva minden a ''Windows and Applications'' alatt, zárj be minden mást, esetleg böngészőablakot, majd nyomj a ''run cleaner'' gombra, ismételd meg párszor ezt. Nyomj az ''issues'' gombra, majd a ''scan for issues'' -ra, azután a ''fix selected issues''-ra, és ismételd ezt addig míg csak van találat.
Töltsd le, és kövesd az instrukcióit ennek: [link]
Szintén a következővel is: [link]
És még ezzel is: [link]
Ezután kapcsold ki a rendszervisszaállítást! és indítsd újra a gépet csökkentett módban. A NOD-al csinálj teljes keresést, majd töröld ha valamit talál. Ugyanezt ismételd meg a Spybottal és az Ad-Aware-el is.
Minden mást zárj be, és futtasd az AVG Antyspyware-t, kattints a 'Scanner'-re, majd a 'Complete System Scan' -re. Ha lefutott, akkor nyomj a 'Recommended Action' -re és tedd át 'Quarantine' -re, és nyomj a 'Apply all actions'-re.
Elvileg el kell hogy tüntessék a retket, de ha mégsem, akkor szólj. Kiemelném a rendszervisszaállítás kikapcsolásának elfelejtését, mint a leggyakoribb hibát amit a userek elkövetnek. Enélkül semmit nem ér az egész. Ha ezt kihagyod, akkor ne is kezdj hozzá, nincs értelme!
Ha vége, és normál módban újraindítva is normálisnak tűnik, akkor visszakapcsolhatod a rendszervisszaállítást, de akár maradhat kikapcsolva is.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti játékok OFF topik
- Hosszabb bemutatón a NINJA GAIDEN: Ragebound
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- bitpork: MOD Júni 28- Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Okos Otthon / Smart Home
- Villanyszerelés
- PlayStation 5
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- Bomba ár! Dell Latitude E7240 - i7-4GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi Redmi Note 10s, Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest