Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86351) Outlander válasza WunderKinder (#86350) üzenetére


Outlander
őstag

5-6 éve kezdtem el használni, akkor még voltak benne bugok, pl keverte a hangkártyákat (realtek - intel) azokat automán nem is szoktam telepítettni, mindig megnézem külön h az adott gépben melyik van, ha felajánlja mindkettőt.

Ezt leszámítva, nagyon szeretem és több száz hanem ezer gépen használtam már...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86352) bsh válasza Outlander (#86351) üzenetére


bsh
őstag

akkor már jó nagy botneted visszatérő ügyfélköröd lehet :K

(#86353) M_o_g_y_i válasza Chaser (#86316) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

K.méten a legnagyobb gumis is csak bólogat a misleny CC-re, hiába lenne érdeke azt mondani "gyere-évi-kéccer-gumiztatni". :))
Ez a guma egy nyárihoz közelebb álló gumikeverék, de hóban is használható mintájú. :K
Tükörjégen vérzik el a télikhez képest, se ott meg csak a szöges az "ász". (amikkel 80-120-akat verettünk a kanyargós hegyi úton, ha siettünk ;])

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#86354) Chaser válasza M_o_g_y_i (#86353) üzenetére


Chaser
titán

hülyevagynemérteszhozzá :N ;] ő sem:D én mondjuk azt nem értem mi köze egy akármilyen kommersz négyévszakos guminak egy konkrét adott típushoz, de hát na, suliban is megmondták velem bajok vannak :K
utána olvasgatok meg kérdezek mert tényleg jónak tűnik, ami nem az a megnövekedett fogyasztás kérdése, ha valós és kis matek után nem éri meg akkor mind1, bár nem derült ki az adott tag nagyobb méretet rakott volna-e a kocsi alá mint az eredeti volt vagy sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86355) TeeBee73 válasza WunderKinder (#86350) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jó. Mi is haszáljuk, mikor random P2-esek hoznak újratelepítésre. Mondjuk, csak belső hálós v. standalone gépeknél. Az új verzió az offline verzióból kb. 11GB.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#86356) Chaser válasza TeeBee73 (#86355) üzenetére


Chaser
titán

nálatok is az van mint a yardon? p2-p3 még alapnak számít?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86357) TeeBee73 válasza Chaser (#86356) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bizony. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#86358) tibibi


tibibi
őstag

ez mennyire gáz egy lenovo A660 után?

(#86359) Chaser válasza TeeBee73 (#86357) üzenetére


Chaser
titán

:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86360) Outlander válasza tibibi (#86358) üzenetére


Outlander
őstag

Belépő színt, azon belül is legalja.... a660-nál jobban kell félteni, de cserébe nem laggol majd annyira... rom hellyel közzel található hozzá, szóval nem kell parázni, ha esetleg összefossa magát, hogy nem lesz rom...

Én konkrétan nem venném meg.... ez a telefon jó arra hogy legyen valamid amivel esetleg lehet egyet netezni ha úgy adódik, de egy facebook app már megfingatja, kamera, kijelző, gps egyenlő a nullával
10 év körüli gyereknek, ősöknek ismerkedni ezzel a világgal... de ennyiben ki is merül... nem tudom mi alapján gondolkozol ezen, de inkább kiskutya 5coll vagy kiskutya 5,5 collha újban, is szigorúan 20k alatt gondolkodsz.... jobb minőség és support... hw is egy hangyapötsnyit jobb.. de egyébiránt mind3 annyi hogy a tárcsázó nem fog belaggolni, de többre nem valóak...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86361) Chaser válasza Outlander (#86360) üzenetére


Chaser
titán

x5-öt elég jónak hozták ki itt, itteni 20k-s árához képest, még el is gondolkodtam rajta, pontosabban a pro verzión, 5" mérettel ismerkedni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86362) tibibi válasza Outlander (#86360) üzenetére


tibibi
őstag

:R

(#86363) Outlander válasza Chaser (#86361) üzenetére


Outlander
őstag

Ha minimálisak az igények akkor nagyon jó ár/érték arányú, meg a kamerája is elfogadható állítólag.
Az x5 pro az teljesen már, dupla annyi ram, másik chipset és cpu... az már a használható kategória.
Bár az nálad visszalépés lenne minden szempontból. SZVSZ,

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86364) Chaser válasza Outlander (#86363) üzenetére


Chaser
titán

csak mérettel ismerkedni, azt tudom 4,7 kevés, 5,5 jó, de nem bánnám ha kisebb lenne, lehet 5" az én méretem:)
vagy 5,1xx mint a mi5, csak az qrva drága:D
eustocknál néztem párszor, 20k volt, most 21, azt írja ua. a pro is csak 2/16-os, ottani specek alapján úgy tűnik csak ennyi

de ha gerbestnél eu szállítással annyi az 1 gigás nekem bőven jó , de nem tudok elmenni rajta, ha kiválasztom mo-t +17$, de kosárnál nincs ott külön ktsg :F ha már rámegy még az is nem éri meg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86365) Outlander válasza Chaser (#86364) üzenetére


Outlander
őstag

X5:
6580 chipset (már nem szar, még nem jó) 1.3GHz 4 mag és 1 gb ram, mali 400 és 8gb tárhely

X5 PRO

MT6735 bár csak 1 ghz 4 mag, de zongorázható a különbség, 2 gb ram, mali t720 és 16 gb belső

Szóval a kettő között óriási a különbség...

Én most 5 colost nyúzok, Leagoo elite 1, nem akar kiesni, hüvelykujjal átérem a felső sarkot, autóban is tudok egy kézzel betrollkodni a péhára.... 5,5 nekem sok volt, pár napig bírtam csak....

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86366) DeltaPower válasza tibibi (#86358) üzenetére


DeltaPower
őstag

HOMÁRTOM HT7 hát izé... :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#86367) Chaser válasza Outlander (#86365) üzenetére


Chaser
titán

elhiszem, eustocknál néztem csak specet, mivel csak mókázni lenne lényegtelen, de ph tesztben már mást írnak
Doogee X5 LTE - vagy ez megint más verzió?
"FIGYELEM!!
Ebben a készülékben 1GB RAM (memória) és 8GB ROM (belső tárhely) van, ezért is olcsóbb mint a testvérmodell.
Minden másban megegyezik a Doogee X5 Pro készülékkel."

az én kezem nagy:D 5,5-en is alig tudok néha "gépelni":) de hordozni jobb lenne 5-öst, szóval ki kell próbálni gyakorlatban, erre pont jó lenne ez a telefon

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86368) Outlander válasza Chaser (#86367) üzenetére


Outlander
őstag

A legjobb az lenne, ha ilyen nagyon dúrván futurisztikus "kihajtható" lenne vagy kivetítős ,még akár a lélektani határt is átlépném érte. :DDD

Hordozni, telefonálni, 4 colll, multimédiára 11 coll.... :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86369) tibibi válasza Chaser (#86364) üzenetére


tibibi
őstag

Én ott vettem az Lte-t ingyen futárral :K nekem megfelel bár lehetne kisebb a defy után nehéz megszokni . A lányomnak kellene valami ,de lehet veszek neki is egyet .

[ Szerkesztve ]

(#86370) Chaser válasza Outlander (#86368) üzenetére


Chaser
titán

azt mondd már az lte akkor megint más verzió és tényleg csak abban különbözik hogy 1/8?
lehet kotsog leszek, megrendelem kipróbálom aztán visszaküldöm:D na jó nem:)

tibibi: MT6735 v MT6735 p-s? lehet jóanyámnak meglesz az első droidos telója, legfeljebb innentől felvenni se tudja hívom...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86371) Outlander válasza Chaser (#86370) üzenetére


Outlander
őstag

Ott írja, olvasd el... :DDD

"Ebben a készülékben 1GB RAM (memória) és 8GB ROM (belső tárhely) van, ezért is olcsóbb mint a testvérmodell.
Minden másban megegyezik a Doogee X5 Pro készülékkel."

LTE verzió, azaz 4g sávokat is tudja, a proci, a kijelző, és külalak ugyanaz... de ram és a tárhely fele....

Egyébként hivatalosan gondolom az x5s lenne, csak viccesen átnevezték....

Az 1 gb ram miatt kár érte... inkább az x5 pro, azt könnyebb eladni is, meg nem fogod az első perc után megbánni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86372) DeltaPower


DeltaPower
őstag

A mai nap tanulsága: csókoltatom az édes anyukáját
- az Egyetlen Nemzeti Köcsögmű Szolgáltatónak
- annak aki a csekkszelvényt képes volt 3mm-el nagyobbra tervezni mint a névjegykártya méret.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#86373) Chaser válasza Outlander (#86371) üzenetére


Chaser
titán

akkor ez a modell tényleg ua. összegezve mint az x5 pro csak 1/16-ban, de akkor nagyon necces a gearbestes ajánlat még extra pk nélkül is - eustocknál elvileg prohardver kuponkóddal free shipping van -

ha sikerül megoldom kicsit olcsóbban, úgy meg kényelmesen el is adom, anyám sztem hozzám vágná:D nokia 3310 rlz:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86374) Outlander válasza Chaser (#86373) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, csak tibibi onnan linkelt, így én is automatán ... én eustocknál azt nem szeretem, hogy bárkinek ajánlottam, vagy éppen én akartam volna venni, soha nem volt semmi se készleten, fellehet iratkozni h majd szóljanak, azóta se szóltak....

Most ahogy nézem, éppen fel van töltve a raktár... na én még eddig ilyet nem láttam. :)
A gari miatt mindenképp innen... bár a garit nem tudom h hogyan és miként van... nem is halottam még róla, így az passz.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86375) Chaser válasza Outlander (#86374) üzenetére


Chaser
titán

nincs baj velük, 1-2 hónapra úgy kifogytak mindenből, ma esett be hozzájuk a redmi3 50k-ért...hát akárhol nézem kinnről jelenleg 48k alatt nem találtam eu szállítással, tudnak valamit:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86376) trebrona válasza Outlander (#86374) üzenetére


trebrona
nagyúr

WayteQ-es garanciát adnak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86377) Outlander válasza trebrona (#86376) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor az is teljesen okés, jól dolgoznak... egyike a kevés szerviznek.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86378) tibibi válasza Chaser (#86373) üzenetére


tibibi
őstag

doogee kuponkóddal 21k szállítással együtt :K

(#86379) bsh


bsh
őstag


:F :Y

(#86380) odrif


odrif
MODERÁTOR

nálatok elérhető az otp oldala?

20 éve a Prohardveren

(#86381) Chaser válasza tibibi (#86378) üzenetére


Chaser
titán

korrekt:)

odrif nálam az

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86382) trebrona válasza odrif (#86380) üzenetére


trebrona
nagyúr

igen

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86383) odrif válasza trebrona (#86382) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

érdekes, se a chrome, se a firefox nem nyitja meg az oldalt.

20 éve a Prohardveren

(#86384) fero02 válasza odrif (#86380) üzenetére


fero02
veterán

Igen.

(#86385) Chaser válasza odrif (#86383) üzenetére


Chaser
titán

user error...vagy szolgáltató?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86386) bsh


bsh
őstag

az ilyen shazam meg trackid meg hasonló appok mennyi eséllyel ismernének fel egy unreleased whitelabel underground számot, amit senki az egész internettb' nem ismer, még vágási feri se? :DDD
de most tényleg. van értelme egyáltalán felrakjam kipróbálni? gondolom nincs.

(#86387) fero02 válasza bsh (#86386) üzenetére


fero02
veterán

Shazam nekem nagyon bevált. Komoly adatbázis van már mögötte.

(#86388) trebrona válasza odrif (#86383) üzenetére


trebrona
nagyúr

Chrome és Edge is megy.
digi

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#86389) Chaser


Chaser
titán

grandepének
hol a hiba?:)

szerk: jah és utolsó:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86390) Chaser


Chaser
titán

elsőőőőőőőőőőőőőőőő
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86391) Outlander válasza Chaser (#86389) üzenetére


Outlander
őstag

Tippre:
Nem a total commander vagy a chrome ikonja van kint az asztalon, mint minden rendes embernek, hanem pana akku meg lg akku test eredmények...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86392) Chaser válasza Outlander (#86391) üzenetére


Chaser
titán

ez teszt gép, még jó hogy az van kinn:) ne már hogy nem látod:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86393) Outlander válasza Chaser (#86392) üzenetére


Outlander
őstag

Nem látok rendellenességet, illetve nem tudom h neked mi az?!

Ez a beállítás így oké, scroll lockot ki lehet kapcsolni, hangot is lehet fel-le álíltani, fn gombokat használd hozzá, vagy most azon vagy kiakadva h két külön verziójú szoftverrel jelzi ki őket egyszerre?! Su-t használtál mit vártál?

Nem tudom... szabad a gazda... ennyiből nem látom, h mi a probléma... nincs rajta semmi különleges. :F :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86394) Chaser válasza Outlander (#86393) üzenetére


Chaser
titán

tp rendszer hp audio osd-vel:)
nem vagyok kiakadva, én hoztam össze valahogy:D
su-nak nincs köze hozzá, 8540p rendszere volt a hdd-n, csak átdobtam 510-be, su lelkivilágát kicsit megkavarta, hotkey dolgokat nem látott meg vga-t se
ha ezt meg tudom csinálni fordítva alakul a tökéletes gép:D mgé az érintőpaneles ledeket kellene kicserélni zöldre a hp-n ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86395) DeltaPower válasza Chaser (#86389) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez ilyen brutál jó aksi hogy akkus üzemnél egyáltalán nem vesz vissza se tdp-t se teljesítményt?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#86396) Chaser válasza DeltaPower (#86395) üzenetére


Chaser
titán

:)) a rencergazda' a brutális, ha akkut merít akkor kikapcsol minden ee fícsőrt, vga driver ezért nincs is fenn, hadd zabáljon, fényerő meg maxon, aida stressz megy mellette, cpu azért ne fülledjen be

viszont
lg
pana

szóval az akku is brutális:)

amit épp tesztelek 2010-es 153 ciklussal, 1% elhasználtság volt, amíg le nem toltam mélykisülésbe:D így lett 4% elhasználtságú, ezt már párszor beoptam' régen is, fentebbi akkuk meg kalibrált értékek

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86397) Outlander válasza Chaser (#86396) üzenetére


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#86398) Chaser válasza Outlander (#86397) üzenetére


Chaser
titán

hihi:) még jó hogy bő fél éve 8540-em van, hp akkuval, de mivel sokan keresik nálam a lenovo pana akkukat....mindenki úgy segít az emberiségen ahogy tud ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86399) alázógyík


alázógyík
őstag

Ez de kemény?!? :F

[ Szerkesztve ]

(#86400) alázógyík


alázógyík
őstag

Eladó 2db VGA kártya :

Gigabyte GTX760 OC 2GB GDDR

Sapphire R7 265 Dual-X 2GB GDDR5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.