Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) alázógyík válasza Szlovi (#71743) üzenetére


alázógyík
őstag

Neked is Szlovi!

1000 éve nem láttalak. Minden okés? :))

(#71752) TeeBee73 válasza alázógyík (#71751) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jof merre van? Még nem józanodott ki? :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71753) Chaser


Chaser
titán

BÚjjÉK:) mindenki bele, de csak utánam:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71754) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Nem fogadtam meg Ótlander tanácsát és vettem egy S2-t. :DDD Előbb kellett volna...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71755) daninet válasza DeltaPower (#71754) üzenetére


daninet
veterán

Jó telefon az :) Én a napokban beszéltem le magam az eladásáról. Gyakorlatilag mindenre elég, egyáltalán nem érzem lassúnak (oké, öcsém G3-ja után az, de van korkülönbség)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#71756) alázógyík válasza DeltaPower (#71754) üzenetére


alázógyík
őstag

Meg is érdemled... ;]

(#71757) bsh válasza alázógyík (#71756) üzenetére


bsh
őstag

na látom idén sem lesz itt hiány trollkodásban :U ;]

(#71758) Szlovi válasza alázógyík (#71751) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Helló! Helló mindenkinek!

Köszönöm az érdeklődést, igen,minden rendben ! Az utóbbi időben elég sokat gályázom,ezért ritkán lépek fel a fórumra,bár ugyanott dolgozom,de már nem tartállyal járok.

(#71759) DeltaPower válasza alázógyík (#71756) üzenetére


DeltaPower
őstag

Na majd amit Ótlandertől kapok ezért :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71760) TeeBee73 válasza Szlovi (#71758) üzenetére


TeeBee73
addikt

Déviddel mosogatsz? :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71761) Szlovi válasza TeeBee73 (#71760) üzenetére


Szlovi
aktív tag

:D :N
Én max. itthon mosogatok :)) Ritkán megyek külföldre,azt is legfeljebb 2 - 3 óra hosszára.

(#71762) Ramius


Ramius
őstag

[link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#71763) bsh válasza Ramius (#71762) üzenetére


bsh
őstag

:W

(#71764) Szlovi válasza Ramius (#71762) üzenetére


Szlovi
aktív tag

(#71765) Outlander válasza DeltaPower (#71759) üzenetére


Outlander
őstag

Semmit, aki nem tud telepíteni annak tök mindegy milyen telója van...
Hogy pécés hasonlattal éljek, most vettél erős P4et hddvel... Netezni jó lesz, ha a flash és a beágyazásokat letiltod. ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71766) Outlander


Outlander
őstag

"Ugye mindenki látott már idiótákat akik a teszkóból tuningolnak autót? Jó dolog az, legalább nincs gond az állandó szerelgetéssel, az ilyen nagyáruház a könnyen installálható tuningcuccok Mekkája. Jóérzésű autóbuzinak ilyenkor a szeme is kifordul a gyötrelemtől, többségük ilyenekre nem is költ, de mindig voltak dafke emberek akik imádtak kilógni a sorból. Nézzük csak mitől leszünk kúlabbak a tiniringyóknál:
Alapnak talán vegyünk egy 62 Lóerős Opel Astra F-et, amely elég sok sufnituner megvalósult álma, itt van néhány dolog ami elengedhetetlen a jaszkarizáshoz:
-Egy pár egyutas hangszóró előre, a gyári mellé bekötve, hozzá egy házilag barkácsolt mélyláda a csomagtartó teljes kihasználásának céljából. Ez papíron legyen 700 W, valóságban úgy 100, maximum. Természetesen gyári kábelezéssel, az ugye felesleges luxus, nem akarjuk, hogy tisztán szóljon, csak legyen jó hangos. Buzikéken világító kínai kazettás fejegységgel megfejelve a legjobb ami eladható. Ez megítélésem szerint 11 Lóerőt ad az autó amúgyis viharos teljesítményéhez. Bódi Guszti vagy nagyobb testvértől örökölt átmásolt Brooklyn Bounce kazetta még +5ló, mert ugye a stílus a mindenünk.A piacos erősítő természetesen a kalaptartóba telepítve, attól leszünk sílusosak. Audio rendszer letudva.
Egy sárvédő-krómív készletre is mindenképp szükség van, pláne ha autónk fehér, az ugyanis rohad, a karosszériásnál pedig többet hagyunk ott mint az aranyos pénztárosnőnél aki tulajdonképpen egész jól is néz ki, háh, de ki nem dögös mikorr épp egy ilyen műtárgyat üt ki? Ettől máris Jaguari magasságokba emeltük autónk nem túl magas megítélését, csak +9 lóerő, de az érzés megfizethetetlen. Kezdünk dögös autóval járni, a kultúrházban már jók vagyunk, a diszkóparkolós keménykedéssel még várjunk.
Egy rendes autó nem maradhat elegáns kerekek nélkül, pláne ha már ennyi pénzt elköltöttünk, hogy kiemeljük a krómmal a tömegből. Nehogymár a parasztnak jobb legyen. Igaz az övé nem rohad, de mi az nekünk? Ezen meg nem látszik okéé, köcsög!? Az alufelni felesleges kiadás, különben is a Tokyo driftben is csak a csicskáknak volt alufelnijük, a királyok krómfelnivel villantottak. Mi meg ugye mi mások lehetnénk, ha már ilyen telibekúrt jó verda van alattunk? Itt okosan kell választani, hiszen dönteni kell, legyen rajta pörgő hogyishíjják, vagy legyen mögötte kamu piros féktárcsa Brembo felirattal? Nehéz döntés ez, tényleg. A kamu féktárcsás mellett döntünk, hiszen a pörgettyűt kinőttük gyerekkorunkban, és különben is hülyén nézne ki mikor a frissen kaszált réten gyorsulunk és a buta paraszt azt hiszi, hogy csak a lucernát forgatjuk neki, hogy be ne fülledjen. Menjen az ilyen a kurva anyjába, a szar gyári Corollájával együtt! Sarokköve ez autónk átalakításának, ez egyenesen 30 lóerőt jelent, lassan már kihívhatjuk Schumachert is a hóra, alakul a gép.
De mi értelme mindennek ha nem látszunk? A vilgáítás tuningját kár szekemberre bízni mikor a Vaterán egész olcsón vannnak Lexus hátsólámpák. Igaz, hogy a bal kicsit repedt, de műszakira úgyis a sógorhoz visszük a kocsit, ezzel ne is foglakozzunk érdemben. Nyugodtan tegyük fel, imádni fogják. De mi értelme ha előre nem veszünk kék helyzetjelzőket? A mű Xenont csak a parasztok csinálják, különben is jó a világításunk. Az ablakmosóra helyezhető kék led szintén elég gagyi, de mutatós, úgyis az a lényeg. Az a párszáz forint nem vág minket földhöz. A körzeti megbízott nem fog szólni, városba pedig úgyis csak nappal megyünk. Méghogy csak a rendőrök használhatnak kék fényt. Micsodas buziság. Juszt László a Kékfényből élt éveken keresztül. Kék neont nem lehet a kocsi aljára tenni, talán nem szól érte az útszéli rendőr, de jobb nem huzigálni az oroszlán bajszát. Anélkül is nyertünk 20 lóerőt.
Komoly kipufogó nélkül mit sem ér a tuning. Ha sima véget választunk hellokittys krómmal akkor csak 8, ha duplacsövű markáns cuccot választunk máris a duplája a miénk. Árban alig van különbség, nyertünk 16 lóerőt.
A különböző matricák is sokat segíthetnek, egy Sparco matrica sokat segít a megjelenésben, a Brembo a tapadásban,a No Fear matrica mindenkinek a tudtára adja, hogy nem vagy unk beszari alakok, jó matricázással akár 25 Lóerőt is nyerhetünk. Érdemes átgondolni, hiszen a felület adott.
Az utcai rallypilóták minden vágya, hogy hasonlítson járművük a WRC gépekre. Ideje beszerezni 4 darab Sparco sárfogót, fémes megjelenésű szőnyeget, Rallys üléshuzatot, ezzel máris kiváltottuk a bukócsövet, hiszen ezek gyakorlatilag ugyanazt tudják. Ez a szuperkirályság, 80 Lóerőt ad hozzá eddigi szupersportkocsink teljesítményéhez. Egy Turbó elbújhat mellette, komolyan.
Sportkormány és halálfejes műanyag váltógomb nélkül nem is érdemes nekiállnunk az egésznek, ezek sajnos nem adnak plusz lóerőt, de a vezetési élményben elengedhetetlenek, minden parkolás és visszaváltás igazi kihívás lesz ezután, igazán megéri.
A visszapilantóra akasztott traffipax-elhárító CD és a Suzuki lepisilős matrica 1-1 Lóerőt jelent még, érdemes befektetni.El is készült a Stage 1 "teszkó" tuningunk. Eddig van egy 260 Lóerős autónk ami megjelenésében is tükrözi személyiségünket, remekül tapad, a fékek pedig úgy harapnak akár a orrbarúgott Pittbull. Ugye-ugye?"

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71767) daninet válasza Outlander (#71766) üzenetére


daninet
veterán

tldr; ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#71768) Outlander válasza daninet (#71767) üzenetére


Outlander
őstag

[link] :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71769) daninet válasza Outlander (#71768) üzenetére


daninet
veterán

[link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#71770) poffsoft válasza daninet (#71769) üzenetére


poffsoft
addikt

tk

[ Szerkesztve ]

(#71771) bsh válasza poffsoft (#71770) üzenetére


bsh
őstag

:U

(#71772) TeeBee73 válasza Outlander (#71766) üzenetére


TeeBee73
addikt

:C :C :C
Múltkor meghajtottam fater 14 éves Corolláját, gyorsulásra még mindig olyan, mint ha a galaxisból akarnának kibacni'. :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71773) faragojof


faragojof
senior tag

BUÉK az egész brigádnak! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#71774) MineFox54 válasza DeltaPower (#71754) üzenetére


MineFox54
őstag

Szia! Ha kérdezhetem, mi a baj vele? (Nem, nem vagyok samsung fan, a legtöbbet bottal sem piszkálnám.)

(#71775) Outlander válasza MineFox54 (#71774) üzenetére


Outlander
őstag

Nincs vele semmi, azt leszámítva h egy 4 éves hardver, irreális áron...
Szégyen, de azért az árért a tescóból az opendott (lenovo) ráver... :U

A maga idejében zászlóshajó volt, ezért a hw még el-el pötyög manapság is, de a 4 év, az 4 év... és rengeteg pénzeket akarnak érte kapni.

Olyan mintha valaki annak örülne , h vett egy Iphone 4-t.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71776) bsh válasza Outlander (#71775) üzenetére


bsh
őstag

(#71777) Outlander válasza bsh (#71776) üzenetére


Outlander
őstag

Tegnap kiemeltem egy cserépkályhát a haver kocsijából, én a jobb karomat, ő a bal karját nem tudja mozgatni.

Olyan mintha kiugrott volna a vállam, akkor nem éreztem, ma reggel óta van...

Na ez így elég jó kifogás ahhoz h majd csak hétfőn megyek? :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71778) Outlander


Outlander
őstag

Ha kimegyek a metróba (auchan/tesco) akkor kell vennem éves megyei matricát? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71779) bsh válasza Outlander (#71777) üzenetére


bsh
őstag

akkor ezek szerint ma neked lábnap van, még odaérsz bőven :P

(#71780) DeltaPower válasza MineFox54 (#71774) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az égvilágon semmi... Ótlander azt mondta, hogy NE vegyek S2-t, mert régi ócska hardver van benne. Én mégis vettem. ;] Az amoled kijelző király, a kamera szintén, ráadásnak ott a batár nagy belső tárhely. Az meg hogy lassabb, mihez képest? Lehet hogy szaggatna rajta az Aszfalt 29, de engem az nem érint, nem játszani vettem. :) Ha olyan kedvem lesz, 1 év múlva lecserélem S5 minire és akkor majd le lehet szólni ismét hogy mekkora hülye voltam. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71781) Outlander válasza DeltaPower (#71780) üzenetére


Outlander
őstag

Annyiért ne... :)
Irreális az ára.. Meg milyen üzemidő lehet benne? Minden töltés egy ajándék. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71782) DeltaPower válasza Outlander (#71781) üzenetére


DeltaPower
őstag

25k-ért sikerült végül. Az sok? Szvsz újabbat kaptam volna ennyiért de jobbat nem nagyon.
Üzemidő majd kiderül, arra én is kíváncsi leszek.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71783) daninet válasza DeltaPower (#71782) üzenetére


daninet
veterán

nálam 1,5 nap, vettem bele egy új akkut, 3 év alatt a gyári elfogyott.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#71784) Outlander válasza DeltaPower (#71782) üzenetére


Outlander
őstag

Határeset.. én 20 felett biztos h nem adnék érte... de a 25 jó ár ahhoz képest, h mindenhol 35 , de inkább 40k körül árulgatják.. :U

Szóval, ha az aksi és a külső jó akkor a 25 jobban hangzik... de megint csak azt tudom mondani, h ennyiért van jobb és fiatalabb is... mindamelett ha ez neked elég és ez tetszik, akkor szard le amit mondok, amúgy is leszoktátok. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#71785) poffsoft válasza Outlander (#71784) üzenetére


poffsoft
addikt

azé mindig megolvasunk, ne feledd!!!

Meg etettyük a trollotot, biztiamituti...
:DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#71786) TeeBee73 válasza Outlander (#71777) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szóval, most rottyon van a nemi életed? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71787) Ramius


Ramius
őstag

Megjegyzés:
Legutóbb a mamma miaból nem azt a pizzát küldték amit kértem, most a szalonból másfél órára hozták ki, majdnem hidegen. Van még értelmes pizzéria a városban? Matthiast kivéve.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#71788) TeeBee73 válasza Ramius (#71787) üzenetére


TeeBee73
addikt

Másfél óra alatt az itteni pizzériából is kiér. :K
Ha már vacsi, jó étvágyat hozzá! :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71789) DeltaPower válasza Ramius (#71787) üzenetére


DeltaPower
őstag

Milánó? Régen jó volt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71790) TeeBee73 válasza DeltaPower (#71789) üzenetére


TeeBee73
addikt

Sprint? Don Pepe? Don Puli? Don Kanyar? :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71791) TeeBee73 válasza DeltaPower (#71789) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ja. Úgy 20 éve. :D
MOD: Ja, nem, az az Itália. :)

MOD2: Ramius: Rendelj Milánói röfibordát. Paradicsomszósz, sajt ugyanúgy van rajta. A husit meg ki sem tudják spórolni. :)
Rendelj a Jaltából. Ott jól főzik a... ja onnan se.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71792) DeltaPower válasza TeeBee73 (#71791) üzenetére


DeltaPower
őstag

Milánó, Kőhíd utca. 6-7 éve ettem ott utoljára, akkor jó volt. A Donpepét nem szerettük, mert elég gyakran keverték a feltét és a díszítés fogalmát.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#71793) TeeBee73 válasza DeltaPower (#71792) üzenetére


TeeBee73
addikt

Feltét helyett alátét volt? :DDD

MOD: Az a sarki kocsma? Ott enni is lehet? :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71794) alázógyík válasza DeltaPower (#71792) üzenetére


alázógyík
őstag

Az sose volt jó...
A don pepe se...

(#71795) alázógyík válasza Ramius (#71787) üzenetére


alázógyík
őstag

Malibu. ;)

(#71796) tibibi válasza Ramius (#71787) üzenetére


tibibi
őstag

(#71797) TeeBee73 válasza alázógyík (#71795) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az kókuszlikőr. :D
Pizza helyett Pia? Az se rossz. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71798) storm3 válasza Ramius (#71787) üzenetére


storm3
senior tag

Én december elején rendeltem a királyból 18.32kor egy nagy békönös pidddzát,gondoltam na majd jól bezabálok meló előtt. Telik az idő,19.30,sehol semmi,20.01 hát mondom rácsörgök mi a fasz. A csaj azt mondja, még nem indult el a futár,de a következőbe lehet beleférek,ha nem akkor az az utáni körbe. Mondom oké, 20.30ig vagyok itthon,utána megyek dolgozni,úgyhogy lehet itthon leszek , lehet nem. 20.38-kor már féluton rotyogok a melóba,csörög a telefon hogy na csá,itt a pizza ombre, mondtam szerencsétlennek ,hogy fordulhat is vissza vele. Hihetetlen,jó hogy nem reggel hétre ér ide, beszarok.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#71799) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Most hívott kollégám. Kicsit rottyon van. Kb. Mi lett volna, ha én is iszok? :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#71800) bsh


bsh
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.