Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#164) csabulaxi válasza lorcsi (#161) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Kóstold meg egyszer.
értem én, hogy nagy hype a másik topikban csak szarbaksznak hívott cégné és divat is fikázni, de én még sosem voltam olyan helyen, nincs olyan poharam
Múlt hónapban 1200 ft volt egy doboz ilyen kávé, azaz egy kapszula 100 ft. megkóstoltam, nem rossz. Nem fogom az ardenza helyett venni. Ennyi a történet.
A kapszulás nálam csak ott játszik ahol nem rendszeresen iszom és ha kell akkor bármikor meg tudok kínálni vele egy vendéget, havert.
Tudom a Frei-t is szidják a profik, de mégis, mikor valaki azt hiszi, hogy értek a kávézáshoz, mert tudom, hogy van arabica és robusta, vagy néznek miért veszek 5 ezer ft/ kg-os kávét akkor mindig előjönnek, hogy ők mennyire finom kávét ittak a frejnél.

a DG kapszulákat mindig akcióban veszem (figyelni a lejáratra, a penny 1-2 hónap lejáratost szokott akciózni) azaz 75 ft/ kapszula.
napi 6 kv 365*6=2190 * 75ft =164450 Ftf.
Nálam havi 1,5 kg megy el a vegyük a legdrágább általam vásárolt kv-t azaz 5500Ft *1,5= 8250.- /hó * 12hó =99000.-
a darálós autómatával spórolok 65 ezer ft-ot egy évben, 2 év alatt megvan egy vadi új ára.

Ja és a tescoban van zacskós szemes starbucks is 50,000.- Ft / kg. áron.
na azt megkóstolni sem fogom. :)

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.