Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Katonaság

Hozzászólások

(#165) Cruz


Cruz
aktív tag

Hát Kedveskéim!
LOL már.
Az éremnek két oldala van. Nem akarok sorkatona lenni, mert nem tenne jót a karrieremnek, állás ugrott stb. Nincs kedvem a sorkatonai bohóckodást végigcsinálni, tanulok is meló mellett, stb...
Amennyiben viszont gáz van, akkor mennék ha kell (kifent kaszával), mert én ilyen hazafias barom vagyok, hogy értetek, kevésbbé hazafias barmokért szétlövessem a picsámat.

Nehezen tudtok meggyőzni arról, hogy a 6 hónap alatt olyan sok mindent lehet sorkatonai kiképzésen megtanulni, amit ne tudnék most, vagy szükség esetén a 20-as iq-mal rövid idő alatt (akár saját káromon) megtanulni. De pl tudom hogy mikor fognak behívni és hova, mert @va nagy A minősítésem van.

A baj az, hogy az emberek nagy részének gőze nincs arról az összetartásról, fegyelemről, stb amit egy normális ált. ill középsulinak meg kellene adnia. Nagy baj, hogy külön intézményt kell erre működtetni, majd amikor kiderül, hogy sz@rt-se ér, akkor leváltani az egészet hivatásosra, aminek még az alapjai sincsenek teljes egészében lerakva.

Ajánlom mindenkinek a hittanórákról a Jézus által borrá változtatott vízről szóló történetet. Nagyon jól jellemzi a társasdalmi morált Mo-n... csak épp itt nem fog csoda történni.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Katonaság
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.