Új hozzászólás Aktív témák

  • adam_

    senior tag

    Sziasztok!

    Az alábbi kóddal kapcsolatban lenne kérdésem. A kód szépen le is fut, ha a júzer kiválasztja az adott termékeket, szépen a skript összeadja az áraikat, darabszámát, extra szállításként hozzáadja az extra költségeket stb. A végén egy alert ablakban megjelenik, hogy köszönjük a rendelését, és a header jobb felső sarkába szépen ki is írja a kosár tartalmát. Viszont ha a júzer leokézza az alert ablakot, minden elveszik.

    Ezt orvosolva szeretném a kiszámolt adatokat változókban tárolni, majd az alert ablak továbbléptetése után is megjeleníteni a megvásárolt termékeket, és a hozzá tartozó infókat (ár, darabszám...stb.) egy külön divben az oldalon (vagy ha már a kosár résznél az eredeti helyén a headerben megmaradna, már annak is örülnék) Erre tettem többek között próbálkozásokat a script alján, de valamiért továbbra sem megy, hogyan lehetne ezt orvosolni, mit rontok el?

    Amúgy ha pl. a végéről az utolsó alertet kiveszem a scriptből, a kód egyáltalán nem fut le. :U Esetleg külön kellene szednem a különböző funkciókat? Mit tanácsoltok?

    Előre is köszönöm a válaszokat,

    Ádám

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés