Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
válasz
MrSealRD
#11837
üzenetére
Sajnos nem erted az emberek mukodeset, meg a traumak hatasat. Hiaba mondod esetleg azt, hogy ma mar nincsen rabszolgasag, ezert nem lehet traumatizalo hatasa az emlitesenek, de a traumak jelentos resze generaciokon tovabboroklodik. Persze az egy remek dolog, ha ezzel el kezd foglalkozni az ember, de ott ahol a lakossag 12%-a potencialisan kitett ennek a problemanak, ott elegge irrealis azt mondani, hogy akkor mindenki oldja meg es menjen pszichologushoz kozuluk.
Valamint ott sem biztos, hogy mindenki arra a pontra fog eljutni, hogy ot valojaban ez nem is zavarja, mert nem neki szol, lehet inkabb az ezen kifejezesek megszunteteset kero enje fog eloterbe kerulni. Ha valaki azt erzi, hogy serti valami, akkor a pszihologusnal egyaltalan nem biztos, hogy az fog kijonni, hogy akkor elfogadom a sertest. Sokkal valoszinubb, hogy az fog kijonni, hogy akkor szembeszallok vele nyiltan, mert tartom magamat annyira, hogy ne engedjem megalazni masok altal.
Ez egy gesztus, ami egy lepes egy empatikusabb, bekesebb vilag fele. Nem oldja meg a vilag gondjait, sokaknak megis szebb lesz toluk a vilag, kevesebb az alapfeszultseguk.
Egyebkent en sem talaltam volna semmi bantot a master branch nevben, de nem nekem tisztem megitelni, hogy banto-e, mert nem vagyok erintett. Foleg ugy, hogy itt nincs melle mondva a slave kifejezes, ez nehezebben erthetove teszi a dolgot a szamomra is. De ez nem nekem szol. Annyira nem lesz nehez ket betuvel kevesebbet gepelnem, meg neha rajonni, hogy jeee, itt master van. Multbeli dolgokat, muveket en sem valtoztatnek meg, de azert raknek mellejuk disclaimereket.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Eladó Logitech G29 + Logitech H váltó!
- P1 Gen6 16" FHD+ IPS i7-13800H RTX A1000 32GB 1TB NVMe ujjlolv IR kam gar
- T14s Gen2i 14" FHD IPS i7-1165G7 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam új akku gar
- T14s Gen1 14" FHD IPS érintő Ryzen 7 PRO 4750U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Vadonatúj iPhone 14 PRO 256GB space black KÁRTYAFÜGGETLEN! 2027 január 15-ig Apple garancia!!!
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
- Bomba ár! Dell Latitude 3520 - i5-1135G7 I 16GB I 256SSD I HDMI 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Starlight-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4182, 94% Akkumulátor
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- Jabra Speak2 75 MS Teams USB-bluetooth hangszóró
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

