Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) Bdanyy válasza MasterMark (#36200) üzenetére


Bdanyy
addikt

Qnap download station [link]
Szerencsére a Qfile app az megy még, a sima fájlmásolás azzal tökéletesen működik.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#36202) CharlieDrop válasza Bdanyy (#36197) üzenetére


CharlieDrop
veterán

3. iOS-en nem nagyon van mód más futtatásra. Itt nincs közösködés.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#36203) tboldi válasza galaxys80 (#36194) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem is a telefon a zsebemben van, automatice kapcsolódik egy Tunai Firefly BT-adapterre, mikor elfordítom a kulcsot, és ilyenkor az utoljára használt hangerőre állítja magát. Aztán Apple Watch-ról - tulajdonképpen távirányítóként használva - szoktam elindítani a zenét.

Az autó már 15 éves, a generátora, feszültségszabályzója és testpontjai már nem olyanok, mint egy újé, meg a rádiója sem egy HiFI minőségű darab, ami a belső komponenseit illeti, valamint a BT-adapter és a szivargyújtós USB töltő, amibe bele van dugva, szintén okozhatják vagy éppen erősíthetik a statikus zajt (cicergést). Ezért hangosítom, illetve hangosítanám a telefont maxra, és a rádió meg maradna csak normál hangerőn (8-10 a 40-ből).

[ Szerkesztve ]

(#36204) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Hátha van valami új, mert keresőt használva nem jutottam előrébb.
Ébresztőóra app kellene, mert ugye a gyárit állítgatni kell, hogy ne üvöltsön reggel, az Alvás mód pedig szintén hagy kívánni valót maga után, bár végre a DND-t nem kapcsolja be.
Próbáltam egyet kettőt, de vagy nem halkíthatom le a telefont, mert úgy max egyet rezeg, vagy nem léphetek ki belőle... Szóval van e bármilyen, akár fizetős, de működő app? Sok éve használok telefont, ez az első iPhone-om, de a Siemens C25-öm óta nem pislogtam ekkorát... :(

(#36205) moleculez válasza HoldfenyLuna (#36204) üzenetére


moleculez
veterán

Na jó, de mi a baj a gyarival? :DDD :F ?Az eredeti hsz-ből ez nem derült ki (számomra). Mit nem tud?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36206) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Levegő minőséget mutató (esetleg annak változásáról notit küldő) appot tud valaki ajánlani?

(#36207) HoldfenyLuna válasza moleculez (#36205) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

A gyári esetén nem tudod állítani a hangerőt külön, hanem amilyen a csengő erő, olyan hangos lesz a gyári ébresztő. Illetve nincs emelkedő. Szóval most olyan ébresztőt keresek, amit eddig az összes telefonomon eddig megszoktam. :)

(#36208) Rage47 válasza woolwich (#36206) üzenetére


Rage47
veterán

Air Matters

(#36209) Kicsirics77 válasza Rage47 (#36208) üzenetére


Kicsirics77
veterán

+1 az appnak.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#36210) Tibee86 válasza HoldfenyLuna (#36207) üzenetére


Tibee86
veterán

Amíg használtam a telefonon az ébresztőt én úgy oldottam meg, hogy csináltam egy emelkedő ébresztőhangot.

(#36211) tboldi válasza Tibee86 (#36210) üzenetére


tboldi
nagyúr

Yep, bár kicsit macerásabb, mint egy appot letölteni, de Audacityvel PC-n könnyen megoldható. :)

(#36213) tboldi válasza #40993792 (#36212) üzenetére


tboldi
nagyúr

Na, és azzal még rá is lehet másolni, múgy még egyszerűbb. :R

(#36216) tboldi válasza #40993792 (#36215) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az előző hsz-emből el lehet venni egy m-et. :D

(#36217) Šolaire válasza tboldi (#36216) üzenetére


Šolaire
veterán

Így is értettük semmi gond. :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#36218) Bdanyy válasza HoldfenyLuna (#36204) üzenetére


Bdanyy
addikt

C25-nél anno pislogtam, hogy még óra sem volt benne, nemhogy ébresztő :D

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#36219) HoldfenyLuna válasza #40993792 (#36214) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Igen, de 36205-be jött a kérdés, hogy mi a baj a gyárival, és ezért írtam le újfent.

Az alvás funkciót azért vetem el, mert össze vissza dolgozom, így nincs olyan, hogy konkrét napra tudok beállítani egy ütemezést, és ha beállítok egy hétfőtől vasárnapig ütemezést, hogy mondjuk hajnali 1-től reggel 6-ig tartson, akkor ha csinálok egy másik ütemezést, hogy most ezen a szombaton viszont reggel 8-ig tartson, akkor azt ugye kiveszi az előző ütemezésből, hiszen egy adott napra, csak egy ütemezés állítható be, viszont én hétfőtől vasárnapig mindig másként vagyok, és nekem hiányzik az, hogy van egy ébresztőm, ami általában be van lőve minden napra, ha másnap nem akkor kelek, akkor csak inaktiválom, és aktiválom a másik ébresztőt. Az alvásnál viszont félek, hogy nem figyelek oda, és véletlen nem kelek fel, mert bár van ütemezés, de benézem az ébresztést. Persze, lehet csak szokni kell, de van bennem egy félsz na... Túl sok minden van rajtam, nem tehetem meg, hogy elalszom :)

Viszont ez az emelkedő ébresztőhangos megoldás tetszik, ez új infó. Kipróbálom, mert nekem még új. :R

@Bdanyy: igazad van, a rákövetkező telefonom tudta, de arra már nem emlékszem, hogy mim volt a kis imádott C25-öm (az biztos, hogy a legjobb csengőhangszerkesztője volt :C ) és az Ericsson T20e között, de utóbbi már biztosan tudta az ébresztést :U

Mindenkinek hálás köszönet! :R

(#36220) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Apple musicnál be lehet állítani, hogyha egy előadónak új zenéje jelenik meg, akkor értesítsen? Spotify esetén ezt úgy szerettem. Köszönöm!

(#36221) Noxy válasza HoldfenyLuna (#36220) üzenetére


Noxy
veterán

Mindenki annyit lát a beállításoknál mint te magad.
Ha nincs ott, akkor valszeg nem lehet.
Azon meg kár elmélkedni, hogy "úgy szeretted," de még sem használod. :N

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#36222) #86564352 válasza HoldfenyLuna (#36220) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nincs sajnos, én folyton mászkálok a kettő között. Valami egyiknél jobb, valami a másikban. Egy Spotify & Apple Music hibrid lenne az igazi. :)

(#36223) HoldfenyLuna válasza Noxy (#36221) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Használom, különben nem vettem volna észre, hogy van ilyen különbség, mert Spoty ma értesített, ezért kérdeztem meg, mert Apple esetén nem találtam ilyet. Új vagyok Apple-nél, még ismerkedem mindennel.

@twofatcat: egyetértek. Apple-nél nagyon bejön, hogy láthatom a dalszöveget, ha nem is minden nyelven.

(#36224) hentes555


hentes555
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Elég egyedi igény lehet, de olyan ébresztő alkalmazást/programot/kiegészítőt keresnék iOS-re, ami úgy ébreszt, hogy random játszik egy zenét, nem pedig fix ébresztőhangok közül lehet választani.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#36225) buci30


buci30
addikt

Beállítottam a nagy hatékonyságú formátumot, de eddig amit néztem képet azt JPG-rögzítette.
Most ez minden képre hatással kell hogy legyen vagy mondjuk portré módba készítette képnél nem?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#36226) MasterMark válasza buci30 (#36225) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy nézted ezt meg?

Egyébként minden képet HEIC-be csinál ilyenkor.

Switch Tax

(#36227) woolwich válasza Rage47 (#36208) üzenetére


woolwich
tag

Köszönöm! :R

(#36228) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok iOS játékoknak van külön topikja vagy elfér itt is? Néha játszok mobilon Limbo, Inside, Brothers. Valami hasonlót keresnék mint ezek köszönöm előre is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#36229) tboldi válasza Šolaire (#36228) üzenetére


tboldi
nagyúr

Parancsolj. :)
[link]

(#36230) Šolaire válasza tboldi (#36229) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi mentem is a topikot. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#36231) tboldi válasza Šolaire (#36230) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez az iPad topik, nem játékos, csak múltkor más is játékokat keresett. :)

(#36232) Mela Kehes válasza tboldi (#36231) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nem iPad topik, hanem iOS alkalmazások és a játékok ebbe bőven beleférnek.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#36233) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!
Származik abból bármilyen károm ha itthon US régióra állítom az App Store-t?
Főleg a Google Assistant miatt kellene de van pár egyéb régió zárt app is ami érdekelne.
iOS-en és macOS-en egyaránt használom az ID-m

:R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#36234) nelsonmanian válasza Divinity (#36233) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nem származik hátrány. Én 2 accountot is használok, az alap a magyar régiós és van egy másik usa. Így mindkettőnél jönnek a frissítések.

(#36235) tboldi válasza Mela Kehes (#36232) üzenetére


tboldi
nagyúr

Úgy értettem, hogy amit linkeltem a #36229-ben, az az iPad topik. :D

(#36236) Mela Kehes válasza tboldi (#36235) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Vagy úgy.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#36237) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Ugye most már minden developernek ki kell írnia a privacy leírást a storeban. Ez tök jó dolog és meglepődtem mennyi app track me. Viszont ahogy feissülnek az appok ezek szépen lassan eltűnnek. Gondolom ugyanúgy tracking van csak kiszedték a privacy leírásból. Feltűnt ez valakinek?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#36238) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Én használom a Google Térképeket, mert az idővonal funkciót nagyon szeretem benne (ugye itt látom, hogy mikor, hol merre jártam, vissza tudom nézni, hogy adott helyen mikor voltam, stb), de iOS alatt valahogy nagyon gyéren működik, sokszor mintha nem menne a háttérben, pedig már többször rákérdezett, és engedélyeztem, hogy Mindig menjen. Hogy tudnám elérni, hogy rendesen működjön?

(#36239) Syl válasza HoldfenyLuna (#36238) üzenetére


Syl
nagyúr

Minden trollkodási szándék nélkül: ha azt szeretnéd, hogy a Google állandóan és pontosan rögzítse a pozíciódat, használj Androidos telefont.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36240) devil-k válasza Syl (#36239) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mert az Apple nem rögzíti, ugye? ;]

- mozi bolondéria -

(#36241) Syl válasza devil-k (#36240) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem ezt írtam :( Szó sem volt arról, hogy az Apple bezzeg....

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36242) Ngtx válasza tboldi (#36229) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Ezekkel mind játszol? :D

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#36243) tboldi válasza Ngtx (#36242) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem. :DDD

(#36244) devil-k válasza Syl (#36241) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyébként igazad van. Szóval no offense :R

- mozi bolondéria -

(#36246) HoldfenyLuna válasza #40993792 (#36245) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Minden be van kapcsolva, a jelentős helyek. Minden engedély megadva. Van, amikor követ, van amikor nem.
Sajnos ezt a funkciót még iOS alatt nem tudja a térkép. a páromnak meg androidos készüléke van, ezért marad nálam is fent.
@Syl egészségügyi okok miatt szükségem van erre a funkcióra, de mivel a páromnak nincs iPhone-ja, így a Lokátor nem opció...

(#36247) GreenGoblin válasza HoldfenyLuna (#36246) üzenetére


GreenGoblin
tag

IOS-en nem éppen jól működnek a Google cuccai. Photos pl. nem tud a háttérben backup-olni csak akkor ha belépek. Amióta elérhető a store-ban azóta olyan sz@r. Amúgy amit te akarsz nálam Androidon sem működött frankón. A-ból B-be kocsival néha csak egy vonal volt, vagy elfelejtette elmenteni. Rengeteg bajom volt vele.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#36248) Rage47 válasza GreenGoblin (#36247) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem még akkor is backupol háttérben a GPhotos, ha nem engedélyezem a háttérben frissítést :D

(#36249) GreenGoblin válasza Rage47 (#36248) üzenetére


GreenGoblin
tag

Akkor tanácstalan vagyok. iPhone 5 óta használok iPhone-t is android mellett és nálam sosem működött pedig minden engedélyt megadok neki.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#36250) Rage47 válasza GreenGoblin (#36249) üzenetére


Rage47
veterán

Amúgy igazából úgy működik, hogy mikor nyitva az app, akkor belead mindent és gyorsan feltölti a képeket, ha meg nincs nyitva, akkor néha ránéz, hogy van-e új kép, és feltölti. Nálam legalábbis. 12 mini.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.