Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) TheMarci


TheMarci
addikt

Ezeket milyen oldalon látjátok, hogy mi akciós?

Do You Dream?

(#17352) Wlac válasza TheMarci (#17351) üzenetére


Wlac
Ármester

AppZapp

“The wha-"

(#17353) TheMarci válasza Wlac (#17352) üzenetére


TheMarci
addikt

Köszi mindkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#17354) Vasinger! válasza TheMarci (#17351) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vagy itt: Appshopper

[ Szerkesztve ]

(#17355) legiaap


legiaap
nagyúr

CloudMagic-et használja esetleg valaki gyári mail kliens helyett?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17356) norbi2010 válasza legiaap (#17355) üzenetére


norbi2010
őstag

Én igen. :)

(#17357) legiaap válasza norbi2010 (#17356) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jobb mint a gyári szerinted? Érdemes leváltani?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17358) norbi2010 válasza legiaap (#17357) üzenetére


norbi2010
őstag

Igazából nem jobb, mint a gyári, viszont maga az app jobban tetszik, azért használom ezt.

(#17359) Nocsesz1 válasza legiaap (#17355) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ezt is ki probálhatod nekem ez jött be és magyar is.[link]

HAJRÁ VIDI !!

(#17360) legiaap válasza norbi2010 (#17358) üzenetére


legiaap
nagyúr

Röviden leírnád miben rosszabb mint a gyári?

Nocsesz1: Kösze meglesem azt is.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17361) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nekem ezekkel az a bajom, hogy nem tudnak egy funkciót, amit a Gmail igen: Azonnali push üzenet(nem 5-10 mp késéssel), ha jön e-mail és ha megnézem gépen vagy egy mobileszközön, akkor azt egyből közli a többivel és eltűnik a piros badge szám, plusz az értesítés is. Tehát a gmail app egy valamit tud, de azt nagyon: reszponzivitás. Ha ezt tudná bármelyik másik app, egyből mennék át, de egyelőre csak a Gmail tudja ezt...

[ Szerkesztve ]

(#17362) legiaap válasza Vasinger! (#17361) üzenetére


legiaap
nagyúr

A gmail app csak gmail-t kezel mást nem így az nálam nem játszik. Viszont nálam nem tűnt el a jelzés az ikonról ha megnéztem már a levelet máshol.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17363) madgie válasza Vasinger! (#17361) üzenetére


madgie
titán

A Boxer is azonnal jelez, hovatovább nálam hamarabb csippant próbánál, mint a Gmail (ami amúgy is késik mondjuk a droidos gmail-hez képest).

(#17364) Vasinger! válasza legiaap (#17362) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem az emberek 99.999%-a gmail-t használ, ezzel kár is vitatkozni, nyilván Te vagy a kivétel, ezzel nincs is semmi baj. Tehát az emberek nagy részének ez nem jelent gondot, hogy Gmail app, csak gmail fiókot kezel(mily meglepő :D ). Lehet, hogy a badge ikon nem tűnik el mindig, de az értesítés biztos eltűnik a kijelzőről és azonnal jelez, ez az ami számít nekem.

madgie:

Nem így van. Direkt megvettem jó drágán, nem így tett. Fél perceket késett a Gmail apphoz képest és nem tűnt el a badge ikon, ha megnéztem más eszközön, mint a Gmail-nél.

Ja és hogy nem User error-ról van szó: IOS 7.1.2 és 8.1 rendszeren is néztem, iPad és iPhone alatt is teszteltem, 120 Mbit-es Wifire volt csalatkozva, friss restore-ral.

Egyébként nem célom itt valamelyik appot védeni/támadni, egyszerűen csak körbejártam már a témát, vagy 5-6 e-mail klienssel(ingyenes és fizető is) és egyedül csak a Gmail applikációja tudja ezt Gmail-es fiókkal.

[ Szerkesztve ]

(#17365) legiaap válasza Vasinger! (#17364) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akikkel meg eddig találkoztam mind hotmail-t, yahoo-t vagy mint én outlook-ot használt.
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17366) galaxys80 válasza legiaap (#17362) üzenetére


galaxys80
veterán

Néhány hete droidon frissült a gmail app és már nem csak gmail-es fiókot tud kezelni.[link]
Gyanítom hamarosan IOS-on is frissülni fog.

(#17367) bigdady válasza Vasinger! (#17364) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyetértek.
Ettől még online be lehet állitani több fiokot es akkor megy. Válaszol i mondjuk csak gmailről enged...

(#17368) norbi2010 válasza legiaap (#17360) üzenetére


norbi2010
őstag

Szerintem semmiben sem rosszabb, mint a gyári. :DDD

(#17369) Ragnar95 válasza Vasinger! (#17364) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk az a 99.999% erős túlzás,csak az utóbbi időben terjedt el nagyon a gmail, fogalmam sincs miért, mert semmivel nem jobb, mint bármely más szolgáltató, sőt...
Én amikor kénytelen voltam regisztrálni gmailre, első dolgom volt hotmailre átirányítani az összes mailt onnan.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17370) galaxys80 válasza Ragnar95 (#17369) üzenetére


galaxys80
veterán

Egyszerű oka van. A legnépszerűbb op.rendszer az android. Ott meg szinte mindenki ezt használja.

(#17371) Eagl3


Eagl3
veterán

Ti mit használtok navigáció, mert az igo meg a sygic is kicsit borsos áron van... Illetve ez a gyári térkép navi internet alapú ugye? Mennyi adatforgalmat generalhat kb.?

(#17372) Vasinger! válasza Ragnar95 (#17369) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem egyértelmű, hogy miért van ekkora a sikere a Gmail-nek:

Ennek van a legjobb online kezelői felülete szvsz. Szűrési és címkézési opciók is nagyon jók, nagy tárhelyet kapsz és rengeteg szolgáltatást, naptár, képnézegető stb. És ezek a funkciók/szolgáltatások egy azonosító köré épülnek, így nem kell még 50 másik helyre is regisztrálni stb.

Arról nem is beszélve, hogy a Google elég megbízható egy cég szerintem, nem igazán szoktak hibákat véteni, vagy hasonlók.

Emellett elég jól együttműködik a több platformmal, gyártóval is. Egyetlen vetélytársa az Outlook, de véleményem szerint rendkívül ingerszegény felülettel rendelkezik mind Online és Metrós kliensen is. Bár ez utóbbi szubjektív, de talán ezzel tudom magyarázni, hogy nem is igazán használják.

(#17373) legiaap válasza Vasinger! (#17372) üzenetére


legiaap
nagyúr

Viszont viztonságosabb is az Outlook, mint a Gmail.

Most szedem a Real Racing 2HD-t. Le van árazva. Remélem megéri meg ezt a kis keveset is.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17374) Vasinger! válasza legiaap (#17373) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ugyanúgy van 2 szintű hitelesítés Gmailre is, mint Outlookra és ugyanazon az SSL-lel titkosított csatornán kommunikálnak, így nem teljesen értem a kijelentésed.

(#17375) SpongyaBob válasza Vasinger! (#17372) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én mindketőtt használom (pontosabban használtam) szerintem elég nagy különbség van a kettő levelező között és nem a gmail javára :N

Szerintem a gmail - mondjuk úgy - sikere párhuzamban van az eladott készülékek darabszámával..

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17376) madgie válasza Vasinger! (#17364) üzenetére


madgie
titán

Pont ma jártam körbe a témát, de köszi :P

A cloudmagic lassú, késnek a levelek, a mymail jó, kezelőfelületre is, de valamiért kétszer jelzett minden levelet, a gmail az izé, gmail és a boxer (lite) az nekem annyira nem jött be kezelőfelületre, de mindegyiknél hamarabb jelzett.

(#17377) #99546112


#99546112
törölt tag

Erről a vain glory-ról nincs valahol leírás?! Tetszik a játék, csak nemigazán értem a menetét :D beléptem a quick match-be, bedobott valami harcba és kiválasztottam a karaktert amivel menni szeretnék, fejlesztgettem is a harc közben. Namost annak vége lett és kint vagyok a menüben. Átnéztem a soloba ill. a partyba, de mindenhol új karaktert kell választani. Azthittem ha egyet kiválasztok mindenhol ugyanazzal leszek. Ha visszamegyek a quick matchbe akkor a már elkezdett karakterem lesz gondolom, de máshol miért újat kell választani?! Kicsit leírná nekem a játék lényegét?! Már értek pár alapvető dolgot, de új még ez nekem, viszont első blikkre tetszik. Hol érdemes játszani, fejleszteni, stb?! Köszi a helpet!

(#17378) #99546112


#99546112
törölt tag

A qm-be visszalépve megint előlről kell fejlesztenem a csávót :/ nem értem akkkr ezt a játékot.. Vagy mindig minden új meccsnél újrakell fejleszteni? -.-

(#17379) r3dsnake válasza #99546112 (#17378) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sosem LOLoztal?

(#17380) #99546112


#99546112
törölt tag

Soha.

(#17381) bull84ghia


bull84ghia
őstag

A the wolf among us is ingyenes.
Akinek tetszett a walking dead az töltse ;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#17382) r3dsnake válasza bull84ghia (#17381) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha nem lenne utana 5 DLC darabonkent 5 eur-ert, akkor siman ra lehetne mondani, hogy ingyenes. De igy csak siman lehuzas ugyis.

(#17383) bull84ghia válasza r3dsnake (#17382) üzenetére


bull84ghia
őstag

Egybe csak 14.99.
A walking deadet is 14.99-ért vettem, em is bantam meg :D

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#17384) Tibee86 válasza Eagl3 (#17371) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindkettőt használtam, itthon maradt az IGO. (ez se hibátlan, de a Sygic többször nem tudott mit kezdeni néhány címmel)
Apple maps online, de akkor már inkább töltsd le a Google Maps-ot, vagy mondjuk a Waze-t, ha online navi.

(#17385) Ragnar95 válasza SpongyaBob (#17375) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1
Vasinger!: légyszíves mutass már nekem 1 embert, aki 2014-ben még online felületen nézi a mailjeit :DDD Ráadásul az online felület milyensége szubjektív, szerintem pl ocsmány a gmail.com, az outlook.com sokkal szebb.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17386) Vasinger! válasza Ragnar95 (#17385) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én nem tudom magam körül olyan emberről, aki ne online felületen nézné az e-mailjeit, beleérte engem is. (nyilván mobil eszközön más a helyzet)

(#17387) BulletBill27 válasza Vasinger! (#17372) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy a Google elég megbízható egy cég szerintem, nem igazán szoktak hibákat véteni, vagy hasonlók.

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Látjuk mennyire nem szoktak hibákat elkövetni, de valahogy mégis a használhatatlanság határát súrolják a programjaik. :U
A gmail meg azért ilyen sikeres, mert kötelező droidhoz.

[ Szerkesztve ]

(#17388) nofi válasza Ragnar95 (#17385) üzenetére


nofi
őstag

Miért, van aki külön levelezőt telepít pl. az otthoni privát emailekhez 2014-ben? Sőt, a fájlmozgatáshoz meg vegyük elő a Total Commandert... hagyjuk már :DD Biztos egy fura szigeten lakom, mert körülöttem szinte mindenki valamilyen online klienst használ már.

Xbox GT: nozsolt

(#17389) r3dsnake válasza BulletBill27 (#17387) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A Gmail már akkor sikeres volt (és a legjobban használható), amikor a droid még tervben se.

kabalthenbk: Mail desktop kliensnek én sem látom sok értelmét, viszont Total Commander nélkül bottal sem piszkálok gépet. Az az első, amit felteszek.

[ Szerkesztve ]

(#17390) madgie válasza r3dsnake (#17389) üzenetére


madgie
titán

Mac-re is? :))

(#17391) nofi válasza r3dsnake (#17389) üzenetére


nofi
őstag

Én piszkálom eleget, de szerintem utoljára XP-nél éreztem szükségét. Az iOS rászoktatott a gyorskeresésre és emiatt egyszer vettem egy nagy levegőt, rendbe raktam a zenéket, betageltem a fotókat, stb. A könyvtárszerkezet jópofa, de szerintem kihalóban van. Azt gondolom idejétmúlt szokás, hogy mindenki át akarja látni a számítógép fájlstruktúráját, mivel hosszú távon rengeteg idő megy el a másolgatással, pakolással, rendszerezéssel.

ON:
Tegnap kértem, ma meg is érkezett az Inbox meghívóm :K

Xbox GT: nozsolt

(#17392) Ragnar95 válasza nofi (#17388) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Windowson mondjuk valóban más a helyzet, de OSX-en a gyári Mail kliens gyakorlatilag mindenre elég és hihetetlenül egyszerű beállítani, cserébe milliószor egyszerűbb a használata, mint a webes felületnek és sokkal okosabb annál, pl a szabályrendszert egyik webes felület sem tudja megközelíteni sem...
Úgyhogy én már legalább 2 éve nem léptem be webes felületről :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17393) madgie válasza Ragnar95 (#17392) üzenetére


madgie
titán

OSX-es Mail kliensnél nem sok bugosabb dolog van :D

(#17394) Ragnar95 válasza madgie (#17393) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azon kívül, hogy néha megkérdezi újra a jelszót, de közben már magától kitölti, ergo csak egy entert kell nyomni nekem 2 év alatt semmi gondom nem volt vele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17395) r3dsnake válasza nofi (#17391) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Több weboldalt is frissítünk, karbantartunk ezért az ftp miatt már kapásból létszükség. De egyébként is, a legkényelmesebb módja a rendszerezésnek.

Ragnar95: Én mondjuk már a levelezés indexfájlai meg adatbázisa miatt se használnék desktop kleinst, ne foglalja már a helyet feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#17396) nofi válasza r3dsnake (#17395) üzenetére


nofi
őstag

A mailes témából kiindulva én általában általános, otthoni felhasználásra értettem. Nyilván a feladat válogatja.

Xbox GT: nozsolt

(#17397) #99546112


#99546112
törölt tag

Erről a vain glory-ról nincs valahol leírás?! Tetszik a játék, csak nemigazán értem a menetét :D beléptem a quick match-be, bedobott valami harcba és kiválasztottam a karaktert amivel menni szeretnék, fejlesztgettem is a harc közben. Namost annak vége lett és kint vagyok a menüben. Átnéztem a soloba ill. a partyba, de mindenhol új karaktert kell választani. Azthittem ha egyet kiválasztok mindenhol ugyanazzal leszek. Ha visszamegyek a quick matchbe akkor a már elkezdett karakterem lesz gondolom, de máshol miért újat kell választani?! Kicsit leírná nekem a játék lényegét?! Már értek pár alapvető dolgot, de új még ez nekem, viszont első blikkre tetszik. Hol érdemes játszani, fejleszteni, stb?! Köszi a helpet!

(#17398) Wlac


Wlac
Ármester

A Papernek van iPad változata? Én nem találtam, de hátha más néven fut. Illetve egy hiba: másnak is csinálja azt, hogyha küldök egy képet, majd kesőbb szeretnék csatolni valamit, akkor csak a legfelső három képet mutatja, azok alatt üres a lista, és nem lehet semmilyen műveletet sem végrehajtani? Egy újraindítás megoldja, de ennek akkor sem így kellene működnie.

“The wha-"

(#17399) Ragnar95 válasza Wlac (#17398) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Még mindig nincs sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17400) bull84ghia válasza Ragnar95 (#17399) üzenetére


bull84ghia
őstag

Pedig én fizetnék érte. 5S-en meg vagyok elégedve vele.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.