Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19903) TOROKIM válasza #41133696 (#19902) üzenetére


TOROKIM
újonc

Erre is itt egy sztori!

Szerdán, amikor megrendeltem, csütörtökön rákérdeztem, hogy mikor várható a szállítás.
Az ügyintéző erre:
5 munkanapon belül.
Konkrét időpontot nem tud mondani?
Nem, majd a futár hívni fogja.
Újra hívtam az ügyfélszolgálatot, majd egy másik ügyintézővel beszéltem, Ő készségesebb volt, mert rákérdezett az illetékes osztálynál, de elsőre nem vették fel a telefont, majd szólt, hogy megpróbálja újra, akkor már sikerült, és az mondták, hogy nagy valószínűséggel a héten pénteken, vagy hétfőn kerül kiszállításra a készülék.
Tehát rögzítve van.
De szerdán felhívom őket, hogy ha lehetséges, akkor mindenképpen hétfőre kérném a kiszállítást, mert pénteken vidéken leszek, és otthon sem lesz senki, aki át tudná venni.
Bár, lehet csak én vehetem át, mert amikor megrendeltem a készüléket, az ügyintéző elkérte a személyi igazolvány számomat, mert nem látta, hogy rögzítve lenne, pedig amikor tavaly szerződtem velük, akkor emlékszem, hogy be kellett mondani a személyi igazolvány számot.
Tehát lehet, hogy a futárnak be kell mutatni a személyit, de erre így nem kérdeztem rá, na majd szerdán.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.