Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19900) TOROKIM válasza #41133696 (#19898) üzenetére


TOROKIM
újonc

Azt nem tudom, hogy írásba adta volna-e, de ha már csak az IPTV-t szerettük volna, akkor is él az ajánlat.
Meg vagyok elégedve az Invitel szolgáltatásával.
Bár néha vannak furcsa dolgok.
Akartam vásárolni részletre Huawei telefont, és egy flegma típusú ügyintéző hölgyet kapcsolt a rendszer.
Mondja, hogy megnézi a fizetési szokásaim, mert a részletvásárlás feltétele, a számla határidőre történő befizetése.
Jó.
Egy kis várakozás, majd mondja, hogy sajnos a részletfizetést nem vehetem igénybe, mert két számlámat nem határidőre fizettem meg.
Nem akartam vele vitatkozni, mármint a határidős dologról, mert már így is késésben voltam, de délután majd újból felhívom őket, és azért megkérdezem, hogy miért is kell ilyen szigorúan venni ezt.
Ahogy hazaértem, hívtam is őket, 18 óra előtt 1/4 órával, várakozni sem kellett.
Most viszont egy elég kellemes hangú, segítőkész hölgyet sikerült kifognom.
Mondom magamban, akkor egyelőre nem említem a délelőtti sztorit, hanem teszek még egy próbát.
Ő is ugyanazt mondta, megnézi a fizetési szokásaimat, (itt már majdnem nekikezdtem, hogy inkább hagyjuk, de aztán letettem róla) és ha rendben van, akkor semmi akadálya a részletvásárlásnak.
Többet várakoztam, mint délelőtt, mert valamilyen külön rendszerben kellett ezt megnéznie.
Azt nem tudom, hogy akivel délelőtt beszéltem hölggyel, Ő is ezt a rendszert nézte-e, de akkor lényegesen gyorsabban ment.
A hosszabb várakozás után a hölgy mondta, hogy minden rendben van a fizetési szokásaimmal, tudja rögzíteni a telefonra való igényemet.
Így ezek után a délelőtti beszélgetést nem említettem neki.
Akkor ez hogy is van?
Meg voltak az elején a számlázással is problémák, kiszámláztak olyan tételt, amit nem kellett volna.
Pl., belépési díj.
De összességében, mint írtam az elején, elégedett vagyok.
Bár sokan az ismerőseim közül meg szidják az invitelt.

A szomszédomat felhívták telefonon, és rábeszélték hűség hosszabbításra, csak Ő nem emlékezett arra, hogy elfogadta az ajánlatot, pontosabban arra, hogy a 2 évet nem, de az 1 évet elfogadta, és amit küldtek neki dokumentumot, nem foglalkozott vele, kidobta a szemetesbe.
Azóta jön neki a számla.
Ezért kikérte a beszélgetést, ami a napokban érkezett meg CD-n.
Áthozta nekem, hogy hallgassuk meg, mert neki nincs semmilyen olyan eszköze, amivel le tudja játszani.
Ha esetleg valakit érdekel, akkor felrakom a beszélgetést egy tárhelyre, természetesen a személyes adatok nélkül.
A lényeg az, hogy az ügyintézőnek elég jó a rábeszélőkéje.
Szóval most fizet a Telekom-nak, (januárban kötötték be nála az IPTV-t) plusz az Invitel-nek feleslegesen 1 évig majdnem 6e. Ft-ot, mert az STB-t sem tudja leadni, mivel nem veszik át tőle.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.