- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- hdanesz: Hyundai Ioniq 28kWh - Első benyomások - második felvonás
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sto1911: Pinball FX3 PH! verseny
- Napkollektor - csak úgy
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkByte
addikt
Ha nem töröd fel idő előtt, és végig várod az 5 évet, a NAV felé a kezdő beutaláson túl semmilyen jelentési kötelezettséged nincs TBSZ-el.
Ha mégis, azt neked kell megtenned.
(Ha jól sejtem a feltörés napi portfólió pozíciók értékeit kell MBN középárfolyamon Forintra váltani, levonni belőle a gyűjtő évbeli vásárlások értékét, és a különbözetre kell SZJA+Szocho-t befizetni a NAV-nak. Hogy hogyan tudod a gyűjtőévbeli vásárlásokat megfeleltetni egzakt, azt nem tudom, mert év közben is van már rajta nyereséged. Talán az átlag egységárral felszorozva lehet számolni?)
-
UberMutant
őstag
ott írtam, bizonyítékot kell szolgáltass a beutalásról. az az activity statement. ( jogos, nyitást írtam, de mivel annak feltétele az utalás... sőt, nem is az utalás, hanem a lé beérkezése , de ezt nem kell ennyire bonyolítani , tök szépen le van írva a githubos leírásban pl)
a navnak nem kell tudnia mennyit fizettél be, hiszen te vagy felelős az adóbevállásért. ha az nem stimmel te vagy a hunyó, erre mondtam, hogy jó pénzért majd megnézik neked, de azt ne akard.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Cooler Master CK550 RGB mechanikus (barna switch/magyar kiosztás)
- Újszerű Meta Quest 3 (128gb), 1 év garanciával +kiegészítőkkel
- Asus Prime B560M-K + i5 1500 + be quiet! + 32 Gb Patriot Viper 3.200 Mhz Beszámitok!
- Eladó Konfig Ryzen 7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX6800XT 16GB!
- 5700x / B550i ITX Aorus / 32GB HyperX / Lianli vízhűtés /1000 SFX-L corsair táp/ 1TB nvme
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- Vidd haza a jövő RAM-ját már ma!
- ÚJ Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 - 16" WQXGA 165Hz - i5 14500HX - 32GB - 1TB - RTX 4060 - 3 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged