Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48551) Chaser válasza Gyuri27 (#48550) üzenetére


Chaser
titán

jah rémlik, de ennél nagyobb baj ne legyen:)
1000 fontból ha bérelsz egy szobát értelmesebb helyen havi 100k, kaja ruha bérlet 100k, még nem élsz úgy mint egy kiskirály de marad havi 250k-d, és mivel elég kevés óraszámban dolgozol mellette tudsz mást is melózni, de ha nem is, és 200k-t versz el megélhetésre havonta, 1 év alatt van 3 misid pluszban, desz@r:) mondjuk ez mák volt, azért nem standard ilyen gyorsan melót találni, ráadásul gyalog fél órára van tőlük a hely, itthon mekis fizetésből szintén lehet bérelni egy szobát, többi meg elmegy megélhetésre, nem marad semmi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48552) Gyuri27 válasza Chaser (#48551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itthon a mekis fizetés a híd alá se elég szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48553) Chaser válasza Gyuri27 (#48552) üzenetére


Chaser
titán

egy szobát azért csak lehet belőle bérelni, 20-30k, nyilván komplett lakást rezsivel nem, az kinn se menne, vagy éppen-éppen, akkor nem lehetne félretenni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48554) 8th válasza Gyuri27 (#48546) üzenetére


8th
addikt

Ne olvass 444-et mert rohasztja az agyat...

(#48555) Gyuri27 válasza Chaser (#48553) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. 30k a szoba + rezsi. Mekibe tán megadják a minimált 85k. Marad 55k. Az a kajára, telefonra elég. Ennyi.

Andris: majd olvasok kurucinfót.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48556) Chaser válasza Gyuri27 (#48555) üzenetére


Chaser
titán

az még szép lenne ha szoba ár 30k mellé még rezsit is számolnának, az rezsivel szokott lenni annyi, legalábbis ha arra rezsit számol kb ott van az ember kivesz egy egész lakást

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48557) Gyuri27 válasza Chaser (#48556) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rosszul fogalmaztam. Összesen ennyi 30k. A többi viszont világos. Marad 55k. Mire is elég az?

Amd - Radeon - Ryzen

(#48558) Chaser válasza Gyuri27 (#48557) üzenetére


Chaser
titán

kajára kb, ezt mondtam én is, nem marad semmi belőle, uk-ban azért másabb a helyzet, igaz nem otthon vagy de több a zseton, és már annyi mágyár' van kinn sztem annyira nem is feltűnő hogy ott vagy

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48559) F34R válasza Gyuri27 (#48557) üzenetére


F34R
nagyúr

Itthon nem marad. Az kajara elmegy. Azt amit meg elbaszol itthon elelmiszerre, azt ott meg lehet tartalekolni.

(#48560) Gyuri27 válasza F34R (#48559) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elérkeztünk oda, hogy rabszolgák vagyunk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48561) Chaser válasza Gyuri27 (#48560) üzenetére


Chaser
titán

már elég régóta, de lesz ez még rosszabb is, orbáncnak egyben igaza volt, el lehet innen menni :K én perpill elvagyok, aztán lehet egyszer csak bumm:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48562) F34R válasza Chaser (#48561) üzenetére


F34R
nagyúr

Elvagy? De a bumm hogy lesz, te kapod az elso golyot? :DDD

Hidd el sok embernek a bumm mar reg elojott volna ha lenne folos masfel milkaja.

(#48563) 8th válasza F34R (#48562) üzenetére


8th
addikt

Én például anyám miatt nem tudnék kimenni, még ha akarnék sem. A fél tucat alapbetegségén túl a második stroke-ja után ráadásnak még súlyos mozgáskorlátozott is lett. Apám halála óta csak én vagyok neki itt. Persze ezzel nem rá akarom tolni a dolgot, hogy azért mert anyám így vagy úgy. Nem. Nálam a használható nyelvtudás hiánya és valljuk be egy jó adag beszariság is közrejátszik abban, hogy még itt vagyok ebben a posványban. Állítom az emberek többségénél ez a kettő a legnagyobb visszatartó erő. Ha elkelne a vidéki ház és közelebb tudnánk menni a tesóimhoz, hogy muter szem előtt legyen nem kizárt, hogy én is átjárnék osztrákiába tróger segédmunkásnak, fekete mosogatónak vagy 1300euróért éjszakánként vonatot takarítani mint egy haversrác. Sosem lehet tudni mit hoz a jövő. :N

(#48564) Gyuri27 válasza 8th (#48563) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én leszarom a nyelvtudást. Félni? Mitől?
Mosogatni, wc-t takarítani nemigen kell. Csak ismi legyen aki segít.
Ausztriába átjárni meg nem mutatvány. Muterod el lenne sopronba, köszegen stb-stb.

F34R: az élet ilyen. Minden szép és jó. Aztán meg seggbe vagy kúrva és meg le is kell azt a faszt szopni.
Az élet a legnagyobb játékos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48565) F34R válasza 8th (#48563) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah jo de erted, ha elhagytad a fel eletciklusodat akkor mar nem olyan egyszeru. Valamely szinten ezt is fiatalabb korban erdemes elezdeni. Nem csak a nyelvre fogekonysag miatt. Detto, egy szulom el, az is anyam. Neki is volt hasonlo erelzarodasa, es van mas panasza is. Persze a 9 evvel ezelotti helyzetbol lehet most nem birnak kijonni sehogy es akkor meg itt sem tartanek. Idoben kell meglepni mindent.
Teli a puttony, mar csak azt kell megvarni ki razza meg.

(#48564) Gyuri27

Van az a penz, amiert kocsognek alnal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48566) Chaser válasza F34R (#48562) üzenetére


Chaser
titán

bummm és megyek, megunom az itteni f@szságokat így értettem:) van ismerős aki 40 éves elmúlt mikor kiment a németekhez, mára már elismerik és nem foglalkoznak azzal hogy magyar
nálam is jó anyám a fő visszatartó ok, angolul elcsipogok, de a legtöbben úgy mennek ki magyarul se tudnak, ismerek olyat is:D aztán mind boldogul valahogy
egy tagot ismerek aki visszajött, büdös volt a munka, egy haverja befogadta, ideig megtűrték, de látták nem akar dolgozni aztán mehetett, itthon is ezt csinálja

Gyuri27 nem kell ahhoz semmilyen ismi, szállást lehet itthonról foglalni, kis kezdő pénz kell amíg nem találsz melót, mondjuk 2 hónappal számolva kb 400k szállás+kaja, annyi idő alatt azért már valami beesik, legtöbb helyen hetente fizetnek, azok szokták elqrni akik kimennek 0 ft-tal, mert biztos meló van, aztán kiderül nem biztos, kinn segítenek a szállásadók is melót keresni, nekik is az az érdekük kinn maradj

mindent összevetve el lehet lenni itt is, dolgozni itt is lehet, csak jóval kevesebbért:D semmi sem tökéletes:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48567) Gyuri27 válasza Chaser (#48566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem anglia lenne a legutolsó.
Amúgy meg kukán nehéz munkát találni. Meg ugye a papirmunka is ott van még.

F34R: engem már az élet megkúrt testvér.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48568) Chaser válasza Gyuri27 (#48567) üzenetére


Chaser
titán

akkor osztrákia, németek, franciák, hidd el pár szóval lehet melót lőni, papírmunkát meg szádba rágják
nem tudom, engem csak uk vonz, "back in the uk where we can be faster harder louder and free!":) lehet ezt nem kellett volna anno hallanom?:D volt cégtől is sokan kimentek mióta eljöttem, tényleg volt köztük kvázi analfabéta is, azóta is kinn van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48569) Gyuri27 válasza Chaser (#48568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Francia? Ott a hegedőt is csellónak mondják és zongorának írják.
Ha anglia is. Akkor is valami vidék. Én már pestet is utáltam. Egy 10 millás szarrakás lehet kiakasztana.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48570) Chaser válasza Gyuri27 (#48569) üzenetére


Chaser
titán

írekhez menj akkor, ott biztos találsz lakatlanabb területet, csak meg ne und:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48571) Gyuri27 válasza Chaser (#48570) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az se lenne rossz látod.
Amúgy nem a pusztára akarok költözni, mert ha oda akarnék akkor a szaharába mennék.
De egy kisebb város pl egy félmillás város elég lenne.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48572) lipi67


lipi67
veterán

Segítsetek már! Hol tud valaki segíteni egy szaros nokia 200-as teló magyar menüjének telepítésében?
:R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#48573) Chaser válasza Gyuri27 (#48571) üzenetére


Chaser
titán

csak akad uk-ban is olyan, mint minden országban gondolom, itt is csak a pesti falu nagy, a kerületek meg kb mint különálló kisvárosok

lipi67: ha itt fórumon nem találod akkor sehol, esetleg valami gsm üzletben:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48574) shteer válasza lipi67 (#48572) üzenetére


shteer
titán

nem egyszerű flashelni... tiéd az az asha? vagy csak szopatod magad szivességből? :)

..szerintem jónak tűnik

(#48575) lipi67 válasza shteer (#48574) üzenetére


lipi67
veterán

utóbbi...

Chaser : francba :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#48576) 8th válasza lipi67 (#48572) üzenetére


8th
addikt

Telefonokhoz segghülye vagyok. Csak bekapcsolni tudom őket. :D

(#48577) Gyuri27 válasza 8th (#48576) üzenetére


Gyuri27
félisten

Biztos, hogy csak ahhoz? :DDD

Chaser: azt értem, de london mégis csak 5x nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48578) shteer válasza lipi67 (#48575) üzenetére


shteer
titán

Hagyd a francba szvsz :N

..szerintem jónak tűnik

(#48579) Chaser válasza Gyuri27 (#48577) üzenetére


Chaser
titán

akkor menj lutonba, az kis város:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48580) 8th válasza shteer (#48578) üzenetére


8th
addikt

Kiszedték a kommentedet te villany troll. :DDD

(#48581) shteer válasza 8th (#48580) üzenetére


shteer
titán

"Aztabudoskurvafaszba!" :D

Az AMD cenzúra-maffia

Holott egy rossz szót se írtam a tesztelt CPU-ra, pedig csak IGP-ben okés

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#48582) shteer válasza shteer (#48581) üzenetére


shteer
titán

Jah, Oliverda átírta az elsőre érdekesen megfogalmazott értékelést, amit megdícsértem :)) így értelmét is vesztette a trolling

..szerintem jónak tűnik

(#48583) Gyuri27 válasza Chaser (#48579) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt se tudom azt eszik vagy isszák. De mondom anglia az utolsó lenne. Amúgy meg kb mindegy. Mert európa ezen felén nem sok 2 millás vagy nagyobb város van. Németországban csak berlin nagyobb. Hamburg 1,6, München 1,2.Ausztriába Bécs akkora mint pest. Grác meg nincs 300k se.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48584) Chaser válasza Gyuri27 (#48583) üzenetére


Chaser
titán

akkor gyakorlatilag mehetsz bárhova, egy problémával kevesebb:) lutonnál egy reptér van, még nem voltam, csak tudom a fapados oda megy, london meg onnan nem messze van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48585) lipi67 válasza 8th (#48576) üzenetére


lipi67
veterán

én is... :K

sajna az élethez is. Volt egy kis malőr, s egy olmosbot csattant s sérült a csonthártya, felvágtak. 1 nap után a Bosch kirúgott. 1 hónapja.. Ma bementem , (már jól tudok menni) leszámolni. És...
Ott volt a főgóré aki felvett,. Néz, s mondja: Eddig bírtad (láttam mérges). Mit ? -kérdeztem- Miért számolsz le?
Én? Ti rúgtatok ki! Es.. ment a tefenolásás, hogy ki s miért rúgott ki...

:W ez az ország... na mind1..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#48586) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Jó ez az Androidos Colin Rally :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#48587) Gyuri27 válasza lipi67 (#48585) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oszt akkor? Kirugás miértje irásban?

Amd - Radeon - Ryzen

(#48588) 8th válasza lipi67 (#48585) üzenetére


8th
addikt

Gyönyörű ... :W

(#48589) Chaser válasza lipi67 (#48585) üzenetére


Chaser
titán

hungarisztánia, ez már jobb nem lesz, de hogy te mindig rosszalkodsz:D :(

Gyuri27: gyanítom próbaidőn volt, indoklás nélkül lehet dobbantani/küldeni, de legtöbb esetben már csak havi szerződést írnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48590) Gyuri27 válasza Chaser (#48589) üzenetére


Gyuri27
félisten

Abszurdisztán jobban teljesít.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48591) Chaser válasza Gyuri27 (#48590) üzenetére


Chaser
titán

:K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48592) Gyuri27 válasza Chaser (#48591) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért nem az 50k-n van rajta?
Az ezresre rakni isten káromlás. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48593) F34R válasza lipi67 (#48585) üzenetére


F34R
nagyúr

:Y :Y :Y :Y

Nekem is volt hasonlo ugy 2010-ben. En negy napig huztam. Persze sehova nem volt jelentve csak zsebbol fizetett a csavo. A miertjet en sem tudtam meg sosem.

(#48594) 8th


8th
addikt

(#48595) Gyuri27 válasza 8th (#48594) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te mindig mindenbe belekötsz. Ez visz majd a sírba. Aminek jeleit már látjuk. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#48596) 8th válasza Gyuri27 (#48595) üzenetére


8th
addikt

Na mint kiderült nem eladó a srác hanem ő a vevő jelölt csak megerősítésre várt. Sikerült lebeszélni róla, hogy megvegye. :)

(#48597) shteer válasza 8th (#48594) üzenetére


shteer
titán

Csak le akartad nyomni a vételárat, bevallhatod ;)

..szerintem jónak tűnik

(#48598) 8th válasza shteer (#48597) üzenetére


8th
addikt

Már bevallottam. Írtam is, hogy irigylem a 2gigás gamer kártyát ami a gépbe van. :DD

(#48599) 8th


8th
addikt

Voltam ma hasi ultra hangon a veséim végett. Bemegyek. Ott ül a radiológus doki. Hírhedten vicces fickó. Megcsinálja a vizsgálatokat odajön és komoly arccal megszólal. Magának van egy rossz és egy jó hírem. Hűpasztmeg... pislogtam serényen azt hittem valamit talált. Erre folytatja: a rossz az, hogy maga elhízott, fogyjon le. A jó az, hogy nem terhes. Bazdki... :D
Aztán átbeszéltük, hogy az állapotom a koromnak megfelelő és semmi rendellenességet nem talált.

(#48600) csoty válasza 8th (#48598) üzenetére


csoty
aktív tag

Mindig csak az irigység... :( :DDD

Egyébként az még a jobbik eset, amikor ilyennél az illetőt tényleg érdekli és el lehet mondani neki, hogy mi miért jó/nemjó, de sokan meg csak: jóvanneokoskoggyánemérteszhozzáénebbendolgozom :(((

#csotykocsithajt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.