Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) hackeeeee válasza Gyuri27 (#17250) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah... Asrockot nem tudtak itt, vagyis 2 helyről ahonnan vásárolok, csak találomra lett volna vagyis úgy h vagy lesz, vagy nem.. Így Giga 785GT-UD3H lett. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17252) darál0w válasza hackeeeee (#17251) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joféle.

támogatja is a 6magot, mint az enyim :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17253) Gorneck válasza Gyuri27 (#17250) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom, de én mindig nem bízok ezekbe a gyártókba...mondjuk az áruk nem rossz. Asrock még elmegy felépítésre...de a Bio nem gyün be...

Gorneck#1239

(#17254) hackeeeee válasza darál0w (#17252) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:K :B

Véleményem szubjektív...

(#17255) darál0w válasza Gorneck (#17253) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem bejönnek, de még kinézetre is. :)

ettől már csak a DFI lapok szebbek ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17256) krammerka


krammerka
őstag

és még mindig esik az eső................ :U

(#17257) Gorneck válasza krammerka (#17256) üzenetére


Gorneck
titán

Itt is...

Gorneck#1239

(#17258) hackeeeee válasza krammerka (#17256) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt még nem esik....

Véleményem szubjektív...

(#17259) krammerka válasza Gorneck (#17257) üzenetére


krammerka
őstag

ennyit az előrejelzésről..........

(#17260) lipi67 válasza darál0w (#17249) üzenetére


lipi67
veterán

Vannak dolgok, amik úgy is jönnek, én is voltam már így...(be is kakiltam) :DD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17261) Gorneck válasza krammerka (#17259) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem tökéltesen működött az időjárás előrejelzőm... :D Mára aszonta nem lesz front így nem is vártam mást mint az egész napos moslékot ami reggel óta van... :D

Gorneck#1239

(#17262) shteer válasza lipi67 (#17260) üzenetére


shteer
titán

és akkor írtad ezt az smst: "Azt hittem puki lesz. Nem az lett. Kések."? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#17263) darál0w válasza krammerka (#17256) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt kisütött a nap. le is kellene mennem futni, de a pálya kicsit el van ázva...hátha kimegy a bokám.... :U

#17260) lipi67 gatyába?D:

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17264) Gorneck válasza shteer (#17262) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#17265) darál0w


darál0w
Jómunkásember

korrektak :DDD

amit a 2 pali beszél benne...hát készenvannak :DDD

meg a cigányembernek az a mozgás....mintha a 80as évekből szabadult volna elő :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17266) hackeeeee válasza darál0w (#17265) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Éljél meg sok nőnapot.. Hát derendes... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#17267) darál0w válasza hackeeeee (#17266) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vannak ott nagyobb dumák is :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17268) hackeeeee válasza darál0w (#17267) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nekem elég volt. :DDD

Nah most kicsit el, majd valamikor este fele jövök.

Véleményem szubjektív...

(#17269) Gyuri27 válasza Gorneck (#17253) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig jók azok.
Úgy néz ki alakul Kellyvel valami. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#17270) krammerka válasza darál0w (#17267) üzenetére


krammerka
őstag

[link] :DDD

itt nyoma sincs a napsütésnek..............
Kb reggel 9 óta esik...............

[ Szerkesztve ]

(#17271) hackeeeee válasza krammerka (#17270) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Haverék csináltak ilyet... :DDD Mármint kocsmatúrát. Itt még jól bírja, még nem nagyon esett, hálaég...

Véleményem szubjektív...

(#17272) Gorneck válasza Gyuri27 (#17269) üzenetére


Gorneck
titán

Közben lerendeltem a kellybe a hűtőt... :( Hétvégén meg is lesz reményeim szerint.

Gorneck#1239

(#17273) darál0w válasza krammerka (#17270) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát itt is vannak arcok :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17274) lipi67 válasza shteer (#17262) üzenetére


lipi67
veterán

:C

-szellemes akartam lenni, nem történt meg, illetve oviban igen, anyám szerint-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17275) lipi67 válasza darál0w (#17273) üzenetére


lipi67
veterán

Ó..kis báránykám.. :U :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17276) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#17277) Gyuri27 válasza Gorneck (#17272) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy jutottál be?

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17278) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

JóReggelt.

Véleményem szubjektív...

(#17279) shteer válasza Gorneck (#17276) üzenetére


shteer
titán

szépet :K

..szerintem jónak tűnik

(#17280) lipi67


lipi67
veterán

Ha megjön a procim , az lesz!

Gyurka! Egy 3300-as procit milyen AMD-vel mernél versenyeztetni? Mivel az AMD jobbár/teljesítmény elvileg olcsóbb is tudja amit az Intel. Tehát egy sempron 140-es is veri,
, árban meg kb a Te procid van vele partiban (Tiéd drágább).

Verseny? -bár miben- ;)

Még egy Phenom II 550 -es is belefér, pedig az 2x drágább.. Szerezz s porig alázom ezzel a cerkával . -AMD------kuki procik, csúzliba jók , bár a abban meg a gyapágygolyó alázná:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17281) hackeeeee válasza lipi67 (#17280) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem mindenki azért vesz procit, hogy agyontuningolja. :)

Véleményem szubjektív...

(#17282) Gyuri27 válasza lipi67 (#17280) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link], [link] árban a 240-s a párlya.

hackeeeee: vehetsz te procit tuningra. Az zsákba macska. Garancia nincs rá.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17283) Gorneck


Gorneck
titán

Hideg van és lóg az eső lába...és a habum még mindig nem müxik jól... :W

Gorneck#1239

(#17284) hackeeeee válasza Gorneck (#17283) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eh... :\ Nem lehet, hogy a végén az egérnek lesz valami hülyesége? Mit csinál amúgy az egér?

Itt is felhős, de nem esik, még...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17285) dízelracer válasza Gyuri27 (#17282) üzenetére


dízelracer
senior tag

párlya ??? :Y :DDD

(#17286) Gyuri27 válasza dízelracer (#17285) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így reggel ja. Amúgy gyanitom, hogy megérti. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17287) hackeeeee válasza Gyuri27 (#17282) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ofkorsz. Nade, sztem lipi arra gondolt, hogy megeszi reggelire tuningal a celeroncs az AMD-t. Legalábbis sztem. :D

Véleményem szubjektív...

(#17288) Gyuri27 válasza hackeeeee (#17287) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg arra gondolok, hogy nem mindenki tuningol. Meg arra, hogy nem mindenkinek megy a procija annyit. Meg arra is gondolok, hogy 2 évvel ezelőtt az ati vga-k miatt kaptam az arcomra. Kemény nv-s arcok voltak itt. Lám most meg már nagyitóval kell keresni olyat aki nv-t használ. Hiába a magyar már csak ilyen köpönyegforgató.
Arról meg nem is beszélek, hogy itt a totyikban mennyien váltottak amd-re.
Szóval Lipi tuningolhat, meg pöröghet a hátán is. A dolgokon nem változtat. ;)

Egy dolog felett nem szabad elmennünk szó nélkül. Az arabok nem hülyék. Már megvették a fél világot és kinjukba 800+ méteres épületeket épitenek a sivatagba. Gyanitom, hogy nem véletlen fektettek az amd-be. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#17289) hackeeeee válasza Gyuri27 (#17288) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében erre gondoltam én is ott, hogy nem mindenki arra vesz procit, hogy széthajtsa...

A VGA témával Én már nagyon régóta nem foglalkozok, egy ideig vitatkoztam, aztán feladtam, mindenki azt vegyen amit akar, aztán max koppan, és rájön, hogy mégsem ezt kellett volna.

Meg azt se felejtsd, hogy annyi pénzük van, hogy nem tudják hova rakni. :D Annyi pénzből építettek F1-es pályát, mint a mi kicsi országunk asszem tán 10 éves költségvetése..:DDD A többiről nem is beszélve. :) Dehát igen, ott van miből. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17290) Gorneck válasza hackeeeee (#17284) üzenetére


Gorneck
titán

4db GB + 1db Asus lapba ment, ebben nem...de ebben legalább a pendrivejaim mennek. :D

Gép bekapcs, egér ledjei 1-2* bevillanak, majd setét marad...win7 bebootol, eszközkezelőben ismeretlen eszköz...kihúz bedug és az egér jó...restart és már megint nem ok.

FW-t ápdételtem, biosból megkaptam a legfrissebb bétát, összes usb portot kipróbáltam és semmi változás...post screenen meg kéne jelennie eleve annak, hogy 1 keyboard 1 mouse, de ha az MS egér van rajta csak a billt ismeri fel...

De tegnap volt olyan is, hogy egszer csak elindult...több reboot is volt, mert újra húztam a rendszert...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#17291) lipi67 válasza hackeeeee (#17281) üzenetére


lipi67
veterán

Gépet se azért, hogy játszon, tömörítsen. akkor meg 1 mag bőven ok. Oly mind1, hogy AMD mennyiért ad 4-et.

(#17288) Gyuri27 : HA majd Izrael teszi...
Én szívesen lecserélném a VGA-t nv-re. Nem mindenkit zavar a zaj, a fogyasztás, a sebesség.. (úgy értem, hogy ez a "nem mindenki"-milyen érv.) AMD- mindíg kifogások amikor bizonyítani kell. Majd politika. Intel: -Ocsmány, moskos, pénz, stb..Most meg Pont az ATI-t véded a pénzzel..
Meddő vita, mert mindíg összefüggéselméleteket gyártasz, kifogások. Mikor a focinál táblán rajzolják a stratégiát, boxban Öcsibácsi.."Kokót itthon nem lehet megverni" -majd 1 perc múlva kiütik.. Lányom: Tanultam , sokat tanultam, majd csak 4-es az a rohadt doga.
Ne tanuljon akár 1 percet se, tudjon. Asszem mennem kell főzni..

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17292) hackeeeee válasza lipi67 (#17291) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nézd, aki játékra akar venni so olcsón gépet, az jobban jár ha már összerakat egy alsóbb kategóriás X4-et. Pl. Athlon 2 X4 család... Sztem jobban jár vele mint egy 2 magos cerkával... 1 mag manapság azért már kevés, 2 magot azért már szinte minden új játék kihasznál. Ha meg csak netezni akar, arra meg Atom kell, dehát ugye azokban is már ott van a 2 mag, az újabbakban. Fogyasztásban azt nem veri meg semmi. Vagyis ugye az AMD-nek is volt valami terve az Atom ellen, de az nem tom, hogy hogy áll. :)

Nem mindenki van úgy, hogy most áh hajtsuk már ki, hogy mi a max, van sok olyan is, akinek üzletben összerakják a gépet, utána max akkor lépnek be a bios-ba, ha visszaviszik az üzletbe újratelepíteni a gépet.

@Gorneck: Ez érdekes. Tesóméknál volt hasonló jelenség, bár ott az volt, hogy nem világított folyamatosan az optika, hanem relatív villogott ahogy toltad az egeret. Bár ez VIA-s s939-es lap, de utána egyszercsak újratelepítés után jó lett.
Nemtom mitől lehet ez, kicsit érdekes jelenség. Mintha több fesz kéne az egérnek csak nem kapná meg a portról, bár ez meg sztem hülyeség. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17293) Gorneck válasza Gyuri27 (#17277) üzenetére


Gorneck
titán

Ipont akartam írni... :B

Gorneck#1239

(#17294) lipi67 válasza hackeeeee (#17292) üzenetére


lipi67
veterán

1 magot cinikusságból írtam. Ez itt a baj, a hangsúly nem megy át. Ha gépet veszel, bolti árban számolsz? Beadod a régit 2-3k-ért bontóba, vagy a "szerelő aki bővíti Neked, kiveszi, mondván, majd valakinek ha alkatrész kell felhasználja? Ugye nem. Ph-n teszed. Ez azéer más közösség, s én erről beszéltem. Boltokban, userek- nem 1x volt, a szín volt a legfontosabb paraméter..

Tényleg lénem kell..Kva életbe. :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17295) hackeeeee válasza lipi67 (#17294) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Átlag ember szándékát nézzük, aki ha vásárol üzletben vásárol... Ha itt nézem, még gazdaságosabban jön ki az AMD. Hát nézd, ha KP-ra vettem volna a 630-ast, 22K-ért kaptam volna meg. Sztem ez elég jó ár érte. Böki is a csőröm, hogy sz@rul jöttem ki az E8400-ból, dehát ez van, nem rágódok rajta. :)

Főzzél valami finomat.

@Gorneck: Milyen hűtőt vettél?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17296) Gorneck válasza hackeeeee (#17295) üzenetére


Gorneck
titán

Coolink Corator DS.

Nekem az RS felső két lamellája lejár, a mini ninja meg nyáron igen gyér lesz...nagyon meleg van a szobámba...

Gorneck#1239

(#17297) hackeeeee válasza Gorneck (#17296) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja eh.. :\

Hát hőfok téren én sem panaszkodok, néha 30 fok. Télleg, Te az RS-nél használtad azt a fém lemezt ami ventihez kell? Néztem a csomagban, hogy van egy ilyen, aztán a kis flash videóban láttam, hogy azt a bordába kell beletenni, és ha jól néztem akkor a ventihez, bár nem értem, hogy. :D

Csinosnak tűnik ez a hűtő. Tetszetős.

Véleményem szubjektív...

(#17298) Gorneck válasza hackeeeee (#17297) üzenetére


Gorneck
titán

Használtam...a PWMre szépen ráterelte a levegőt...

Be fog "pattanni"... :)

Gorneck#1239

(#17299) Gyuri27 válasza lipi67 (#17291) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott a bizonyiték. Az 5600, 3300, 240, 5200 viszonya gondolom érthető a tesztek alapján.
A tuning meg eshetőleges.
Linkeltem tesztet ahol a 630 az i530 nyomában van (két magos alkalmazásokban, ahol kell a 4 mag ott meg elveri) a 630 meg 5k-l olcsóbb. Plusz a lap is olcsóbb. Tehát mit kell bizonyitani? [link] írd mellé az árakat és látni fogod a lényeget.
Úgyhogy fater úgy látom most te beszélsz mellé.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17300) hackeeeee válasza Gorneck (#17298) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah akkor majd most ha rakom fel az AMD-re, akkor megnézem, aztán akkor már felteszem, ha már van, mert eddig nem használtam. :) Ugye nekem Coolink SWiF2 120p van rajta, szintén be volt lőve a pwm, szépen szabályozta. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.