Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15618) lipi67 válasza Gyuri27 (#15612) üzenetére


lipi67
veterán

Láthattad, nem magasztaltam az i3-at. Most nem is érdekel, elegem van. Itt a törpe betegsége, anyám detto (szerdán vihetem őt is), erre beüt ez a csőtörés. Még szerencse, hogy a vízóránál van, a földbe tuti nem keresgetném most. Összebarmoltam míg nem jön a haver, addig kitart.

Más: Iponból (hdd miatt) nézzetek már egy hdd hűtőt. Az a Xilence 6.400-ért korrektnak tűnik. Kár a ledes faszság elől, majd nem kötöm be. Jó az?
-tudom máshol sokkal olcsóbb megoldások vannak, de HDD kell, jövhéten jön 2x 750giga anyag, s nem akarok 100helyről rendelgetni. Ventiszabályzó 1ik se ok? Az a cifra Zalman jó csúf, a másik meg drága..de Balázs azt mondta a Revoltec meg fos.
Venti 1se van ami kéne, ha Engusz előkerül majd zaklatom, mert a TRUe-ra is kell rögzítő Tőle. -
Légyszi mondjatok már valamait, vagy olyan bolt is ok, ahol vannak ilyenek, de a lényeg, hogy HDD-jük (1terrás samsung) legyen.
Köszi előre is!!! :R
Megyek vizeskedni:( :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.