Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Dr. Akula
#119470
üzenetére
A probléma, hogy akkor sem tudod cserélni, ha probléma adódna vele, vagy ha később modernebb darabra váltanál... És persze itt is többféle lehet benne, intelesen pl. Qualcomm® Wi-Fi® 6E NFA725A vagy Intel Wi-Fi 6E AX211, AMD-n ugyanez a Qualcomm vagy AMD Wi-Fi® 6E RZ616.
Én a P14s G2-m egy Mediatek kártyával kaptam, majd szépen kicserélem a jól bevált AX210-re, nem vágyom tesztpilótáskodni.
#119471 Tikakukac : "ezt mi anno még 120k-s szinten is megszóltuk"
Amit viszont te is jól tudsz, hogy az akkori gépekben nem volt magnéziummal merevítve az alaplap, ami nagyon nem ugyanaz."Az üzleti notebooknak ugyanis ez az első, egyben egyik legfontosabb ismérve ami megkülönbözteti a konzumer haverjaitól"
Egy időben többnyire így volt. Manapság viszont (nem csak a Lenovo-nál) azért ez árnyalódott."a te saját preferenciádat leküldted a mélybe és neked jó"
Nem mondom, hogy jó, sehol nem írtam ilyet.
De nem fogok egy csigalassú, tégla nehézségű 10 éves géppel dolgozni csak azért, mert az még masszív volt. És mint írtam, más gyártóknál csak rosszabb alternatívákat találtam modern gépre. Na, ilyenkor mi van? 
"ha kiveszik a csokiból a fele kakaót és holnaptól a Lindt tejbevonómasszát fog gyártani és neked az tökéletes lesz, meg sokan másoknak is, attól még nekem és sokan másoknak meg nem"
Tökéletesen egyetértek veled.
Sőt, ha visszaemlékszel, én is írtam többször, hogy a sima T490/T14-ek kasztnija azért lehetne masszívabb. Ahogy azt is, hogy szerintem pocsék a szerelhetőségük a nehézkesen, pattintósan levehető alja miatt. Mondjuk nekem az S-szériával már nincs bajom ilyen téren sem, masszív és jól szerelhető. Kár, hogy a T480s volt az utolsó bővíthető rammal.
Ugyanakkor a teljes képhez ez is hozzátartozik, hogy bizony nálam jól bírta a napi használatot a T14 is. De úgy alapvetően nem nagyon olvasni tömegesen elhulló T490/T14-ekről, tehát úgy tűnik másoknál is állják a sarat, kakaótartalom ide vagy oda.
Új hozzászólás Aktív témák
- Egy 20. évfordulós csodaegér fortyog a Razer üstjében
- Anime filmek és sorozatok
- Milyen hangkártyát vegyek?
- Nézzük élőben a The Game Awards 2025-öt!
- Xbox Series X|S
- PlayStation 5
- RAM topik
- Ingyen és modern rendszerekre szánva tér vissza az Unreal Tournament 2004
- Milyen videókártyát?
- Filmvilág
- További aktív témák...
- UF Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i7-1360P 16/1TB Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- HP Zbook 15 G6 i7/32GB/500GB M2 SSD/Nvida Quadro
- Dell Inspiron 3511 /i7-1165G7/MX350/16GB/512GB M.2/WIN11/Újszerű akku/Játékra is!
- Lenovo Thinkpad E14 G4 I5-1235u/16 GB/256 NVMe /14" FULL HD gyári garanciás magyar laptop eladó
- Dell Latitude 3410 /I5-10310u/8GB/256GB SSD/14" FHD garanciás laptop eladó
- Tökéletes állapotú Samsung S10 128/8GB tok+doboz+kábel
- Spirit of GAMER!! Lègy a játèkok URA
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3844
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! SPACE BLACK MacBook Pro 14" M4 10C/10G 24GB 1000GB Gar!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

De nem fogok egy csigalassú, tégla nehézségű 10 éves géppel dolgozni csak azért, mert az még masszív volt. És mint írtam, más gyártóknál csak rosszabb alternatívákat találtam modern gépre. Na, ilyenkor mi van? 
Sőt, ha visszaemlékszel, én is írtam többször, hogy a sima T490/T14-ek kasztnija azért lehetne masszívabb. Ahogy azt is, hogy szerintem pocsék a szerelhetőségük a nehézkesen, pattintósan levehető alja miatt. Mondjuk nekem az S-szériával már nincs bajom ilyen téren sem, masszív és jól szerelhető. Kár, hogy a T480s volt az utolsó bővíthető rammal.
