Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#344) Lizus2 válasza Porcupain (#343) üzenetére


Lizus2
csendes tag

Szia! :R
Vitatkozni nem fogok veled, mivel elbeszélünk egymás mellett. Azért elárulhatot, hogy van-e érdekeltséged a panel bizniszben . Miért akarsz szaunát csinálni az egész lakásból? Mivel az általad említett infrafilm szaunába való, úgy is hirdetik mindenhol, 400W/m2, a fűtésre használt film pedig 220W/m2 bármilyen méretben is kéred (50cm 110W, 60cm 130W, 80cm 180W,100cm 220W, m2-re vetítve 220W mindenkép és hozzáteszem ez az infrafilm működési hőmérséklete max 55C-fok és mivel ez padlófűtés termosztáttal szokták kordában tartani, nem utolsó sorban pedig nem csúfítja a mennyezetet. Ha jól tudom (de nem biztos) egy átlagosan szigetelt háznak a hőigénye 60-80W/m2, tehát van benne bőven tartalék, de az is lehet , hogy én néztem el valamit. Az általad említett CALEO pedig egy fantázianév, gyártója pedig a Dél-Koreai DYMSCO cég, többek között.
Sok mindent lehetne még írni erről a fűtésről de semmi értelme, és a topiknak sem ez a neve. Majd ha lesz ilyen topik, akkor biztosan összefutunk és akkor már tapasztalatokról tudunk beszélni. Addig nem sok értelme van elméleti sikon beszélni róla. :K
Mindenesetre sokat tanultam az INFRA PANEL-ról a topiknak köszönhetően. :K
Maradok tisztelettel.
Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.