Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) thornadoj


thornadoj
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdéssel szertnék fordulni hozzátok, hogy valaki tapasztalt-e szinkronizálási problémákat a hots-ban? Leggyakrabban a kezdőhelynél jön elő egy akadozással kezdődik majd ahead felirat és vagy helyrejön vagy nem. újabban fagyás lesz a vége(a win fut a háttérben , de a fekete képernyővel nem tud mit kezdeni és muszáj újraindítani a gépet a feladatkezelőből). A régi videokártyámmal nem tapasztaltam ilyet (HD5750), most egy HD7770-em van. A bétában közvetlen a videókártya csere után is volt valami gond (nem emlékszem pontosan mi) és nem tudtam játszani, de azt egy patchel akkor megoldották. Hogyha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék! :R

(#6152) DaveNo1 válasza Derrewyn (#6148) üzenetére


DaveNo1
veterán

HL tetején 15-5 eddig BW-vel :K

You are not prepared.

(#6153) Mister_X


Mister_X
nagyúr

EU is down? Nem akar belépni. US-re perszeigen, de ott nincs semmi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6154) Mister_X válasza Mister_X (#6153) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szaggat, mint Mari néni a vasárnapi húslevesbe a galuskát... meg fél óráig tölt be. Közölte is velem, hogy rektáljak meg, mert lesver vagyok és már a negyedik perce pörgeti a keresést. Persze a napi küldetés se haladt, miért is tenné.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6155) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ezt most komoly mondom megyek egy kis qm et erre a legnagyobb csapattársam lv 19 ...

El. Psy. Congroo.

(#6156) Madwe válasza Mister_X (#6154) üzenetére


Madwe
nagyúr

Remélem csinálnak valamit a szerverekkel és azért vacakol, launch óta nekem folyamat 2-300ms pingem van... gigabites nettel, amin alapból 3ms szokott lenni...

(#6157) Kotomicuki válasza adamkaa777 (#6155) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az hagyján, de amikor Zeratul-lal megkapom Nova-t és Abatur-t is csapattársnak, akkor a plafonon a vérnyomásom: eleve 1,5 ember hátránnyal (Nova-t félnek számítom) nekivágni egy csatának... Ráadásul Crused-en, ahol nagyon is kellene az öt ember már az object-ekhez is, nem csak a TF-okba - menetrendszerűen veszítettünk! (egyáltalán, ha QM-ben Abatur a csapattársam, akkor nagyon gyöszösen tudtunk csak nyerni, de többségében inkább veszíteni szoktunk vele)
Meg az AFK-kal is csinálhatnának már végre vmit!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6158) Devas válasza adamkaa777 (#6155) üzenetére


Devas
őstag

Hol tudod megnézni a szintjüket?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6159) adamkaa777 válasza Devas (#6158) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Miután vége a meccsnek statoknál megtudod nézni a profilt .

El. Psy. Congroo.

(#6160) Devas válasza adamkaa777 (#6159) üzenetére


Devas
őstag

Köszi!

Raynor-t ti hogyan talentelitek? Eddig ő volt az első akit megvettem. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6161) DaveNo1 válasza adamkaa777 (#6155) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ennél már csak az a jobb amikor rank1-es Nova csapattárs a játék felében Murky tojásra vadászik, még akkor is amikor teamfightban segítség kellene. Ráadásul ebbe a küldetésébe 4* bele is hal. (Ha a Blizzard szerint a rank1 a top 2%, akkor nagyon komoly problémák vannak a minőséggel)

Devas: Jobb híján talán egy ilyen autoattak buildre, de ehhez jól kell tudni mikrozni. Hasonlóan mint starcraft2-ben a marine mikró.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6162) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Épp Nicket nézem, egyik legtapasztaltabb és nagyon jó rank1 játékos, HL MM meg összerakja rank48-as játékosokkal, akik LiLi-t firstpickelnek :C Srác legszívesebben eltemette volna magát, hogy ez wtf.

Tegnap is anyáztam egy masszívat, amikor nálunk first 2 pick raynor + sonya volt, solo q HL-ben szörnyű érzés, mikor már pickelésnél tudod, hogy ez a meccs el is ment. :U

You are not prepared.

(#6163) fritzke


fritzke
csendes tag

Gazlowe-ra és Falstad-ra van tudtok valami jó buildet ajánlani? Kedvet kaptam egy kicsit a metán kívüli hősökhöz.

Youth hides the key to salvation

(#6164) Devas válasza DaveNo1 (#6161) üzenetére


Devas
őstag

Hát én Raynort nem építeném AA-ra, alig fogyasztja a manát. Inkább Valla ilyen AA hero szerintem. Szóval ezzel a Q lövés fejlesztéssel nagyon durva. Viszont ha a Stun-os Q lövésre megyek, akkor gondolom a lassítós Q lövés helyett választani kéne valami mást. Elején a Mercenarys cuccot kértem, az megéri szerintetek?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6165) DaveNo1 válasza Devas (#6164) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, Raynor DPS, nem pusher, ezért van autoattack build, vagy penetration shot build.

Vallanál multishot build jobb mint az AA build.

You are not prepared.

(#6166) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6161) üzenetére


F-ECT$
titán

Esetleg a végén Bolt a mozgékonyság hiányának ellensúlyozására.

fritzke: Itt gyűjtök a hősökhöz buildeket, mindhez van legalább 1, kiindulásnak jók, de ha van jobb, akkor szívesen beleteszem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6167) Derrewyn válasza DaveNo1 (#6162) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Belenéztem én is. Nick firstpick BW, ellenfél erre választ Illidant. WTF, ez rank1? :D

(#6168) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#6165) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sokáig multishot buildet használtam, de az utóbbi 5-6 meccsen kipróbáltam az autoattackot Vallaval. Max. azért lehet jobb az előbbi, mert biztonságosabban tud az ember nagy dmg-et tolni, AA-val is megvan a megfelelő, de csak ha védik a kis seggét mindentől, mert nehezebb fókuszolni vele egy célpontot teamfightban, Egy szempillantás alatt meg is halsz, miközben próbálod ledarálni a priority targetet.

(#6169) Kotomicuki válasza fritzke (#6163) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

F-ECT$ ajánlásaival ellentétben és ezt a leépítő jellegű Gazlowe-t preferálom, mindig és mindenhova (a zöld "termés" mennyiségétől függően lehet vele keménykedni az ellenfél hero-ival szemben) - QM-ben.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6170) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#6168) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én azért preferálom a multishotot, mert nagyobb az aoe dmg-je és jobb lane fázisokra.

Derrewyn: tegnap első HL meccsen Illidan pick Sylvanassal szemben, erre ellenfél egyből még kipickelte BW-t és Muradin a másik két counterjét is, mondtam is ez gg, all illidan counter pick, erre még Illidan magyaráz nem baj ez, mert mindenki őt fogja fókuszolni. Ja így is volt, élt kb. 1 másodpercig (the hunt ultis illidan :W)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6171) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Folytatódik a hétvégi kupa

You are not prepared.

(#6172) Devas


Devas
őstag

A virágos/magvas pályán a Gazember-rel célszerű megtámadni a nagy gólemeket amik fossák a magokat?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6173) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#6168) üzenetére


F-ECT$
titán

Én általában multira megyek, de sokszor a stunnolós ultival.

Devas: ha le tudod verni, és nem hiányzol TF-ről, és az ellenfél nem tud meglepni, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6174) Kotomicuki válasza Devas (#6172) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Igen, ahogy F-ECT$ is írta. De különösen azután, hogy a tornyainak a hatósugara meg lett növelve - eddigre, ha jól dolgozott, akkor van már jóféle öngyógyítása is - és a Superiority is be lett választva, ekkor már az sem gond, ha 1-2 ellenfél feltűnik: a tornyok és a bombák biztosítják a visszavonulást.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6175) Devas válasza Kotomicuki (#6174) üzenetére


Devas
őstag

Én Gazember alatt azt a virágszörnyet értettem amibe 100 mag után ugorhatsz bele.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6176) Kotomicuki válasza Devas (#6175) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Azt meg inkább a Core-ig vezető út megtisztítására használnám: a magszórókat nem egy nagy kunszt leverni, azokra pazarlásnak tartanám ezt az értékes erőforrást -> jól sebez, leköti az ellenfelet, miközben sértetlen marad a bennülő: az ilyet nagyobb, védettebb célpontok ellen érdemesebb bevetni.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6177) ígyvanferi válasza Devas (#6172) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én azzal csak és kizárólag a tornyokra megyek. Ledobom a virágot, beleütök párat, aztán megyek másik lane-re. Ha minden jól megy, akkor miközben az ellenfél engem kerget, néhányukat levadásszák útközben a társaim, vagy legalább is feltartják őket, így több védővonalat is be tudok bontani.

(#6173) F-ECT$: ja, a kettes Valla ulti túl jó, hogy ne válasszuk, erre mostanában jöttem rá. Főleg ha van mivel kombózni.

[ Szerkesztve ]

(#6178) Devas


Devas
őstag

Hm szerintem is igazatok van. Bár elég jól szét lehet vele kapni a hősöket is, ha van elég CC a csapatban. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6179) DaveNo1 válasza Devas (#6178) üzenetére


DaveNo1
veterán

A tree sebzése folyamatosan nő, lvl20 felett a papír hősöket gyorsan le lehet csapni vele, ha jól helyezed vele a polyt és utána nyomsz vele egy speedet, de alapvetően nem arra van kitalálva, hogy hősöket kergess.

You are not prepared.

(#6180) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Negyed óra múlva launch party

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6181) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6180) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben még megy a verseny is :O

Dive ever, work never.

(#6182) Reno7 válasza F-ECT$ (#6181) üzenetére


Reno7
senior tag

A TL nem gyengén átsétált a fancyn. :DDD

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6183) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Anub'ARekt :DD
Mindjárt kezdődik a második kör, kíváncsi leszek rá :) Remélem végiggyalogolnak és TL-Gamers döntő lesz.

(#6184) Derrewyn válasza DaveNo1 (#6180) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Abathur + Murky, erre kíváncsi vagyok. :D

(#6185) DaveNo1


DaveNo1
veterán

The Butcher és diablo map! :Y :Y

You are not prepared.

(#6186) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6185) üzenetére


F-ECT$
titán

Releases on June 30th.

Butcher ezek szerint nem tank lesz, hanem melee assa?

Dive ever, work never.

(#6187) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6186) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jah, de PTR-re 23-án jön (ezek szerint lesz Diablo3-hoz hasonló PTR szerver?)

Amúgy akkor júliusban Skeleton king jön, szóval augusztusig nem igazán lesz új healer hős, pedig nagyon kellene már :U

"The event will last a few months, and have new Heroes, Mounts and Skins from the Diablo universe."

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6188) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6187) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát a Diablo játékokban nem sok healer van. Esetleg egy melee supportot el tudok képzelni, valamilyen dmg mitigation képességgel.

PTR-en én is csodálkozok, ha lehet rajta egyből az új hősöket tesztelni, akkor tuti felteszem.

Ha már hősök: Johanna hogy vált be? Erősen gondolkozok azon, hogy melyik legyen a következő hősöm, de Jaina most esélyesebbnek tűnik nálam, pedig assa-val sokkal jobban állok.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6189) adrian360 válasza F-ECT$ (#6188) üzenetére


adrian360
őstag

szerintem Deckard Cain lesz a support, ha melee support akkor meg monk lehet heal mantrával kb.

szerk :

Johannával én mentem jópár meccset, szerintem nem éri meg dmg-re talentelni, nekem ez vált be egyenlőre [link]

egymagad nem tankolsz le több embert, annyira nem szívós, de teamfightban jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#6190) DaveNo1 válasza adrian360 (#6189) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja deckard cainről sok helyen olvasni, csak annyira nem illik be a játék világába az "öreg bácsi feeling".

F-ECT$: Johanna jó és fun, de QM-ben warriorral nehéz érvényesülni ha nem csapattal mész, így sok sikerélmény még nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6191) F-ECT$ válasza adrian360 (#6189) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem az a kérdés, hogy mire érdemes talentelni, hanem hogy pariban van-e a top warikkal (Mura, Anub), vagy inkább csak tier 2 hős.

Bár ha tier 1 lenne, akkor se biztos hogy megvenném, hiába van 5 warim a legkevesebbet ezzel a class-szal játszok.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6192) Reno7


Reno7
senior tag

Most tolják az új pályán.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6193) F-ECT$ válasza Reno7 (#6192) üzenetére


F-ECT$
titán

Még egy Viking map.

Dive ever, work never.

(#6194) adrian360 válasza F-ECT$ (#6191) üzenetére


adrian360
őstag

szerintem van olyan jó mint muradin, anubarak. csak nem cc tank mint ezek

(#6195) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6193) üzenetére


DaveNo1
veterán

A dizájn azért szokásos Blizzard minőség + merc campek sem végre ugyanazok mint többi mapon :K

You are not prepared.

(#6196) kippedli


kippedli
tag

Csak az új mappot és karit mutatták be? Más nem volt?

(#6197) DaveNo1 válasza kippedli (#6196) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dolgoznak még egy mapon, szerintem nyáron ez is kijön.

"There will be another map other than the Battlefield of Eternity map released. It is already being worked on."

You are not prepared.

(#6198) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Napi 1-2 játékra keresek társakat, leginkább tank szerepet töltök be a csapatban.

Bnet id: FuRiONight#2655

Bátran vegyetek fel!

(#6199) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Eternal Conflict plakát:

Pár érdekesség:

- Következő hero ezek alapján 100% Leoric the skeleton king lesz
- Látható a felújítás alatt lévő demonic tyrael/blood elf tyrande skin
- Jönnek az új skinek is mint pl Amazon Nova (Amazon d2-ben volt hős)
- Dat Angelic Diablo skin :Y :Y

You are not prepared.

(#6200) Reno7 válasza DaveNo1 (#6199) üzenetére


Reno7
senior tag

A Murky skin is új nem?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.