Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Reno7 válasza DaveNo1 (#6643) üzenetére


Reno7
senior tag

Ez úgy lenne jó szvsz ha csak a látható területeken élne a wraith, ha fog of warba kerül akkor rendesen éled újra.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6652) F-ECT$


F-ECT$
titán

Johanna 10k. Eleinte gondolkoztam rajta, hogy megveszem, de annyira kevés warrior meccsem van, hogy valószínűleg őt sem nagyon használnám. (Megvan a 2 legjobb is: Mura, Anub, mégis rohadt keveset megyek velük.)

No meg a bejelentett 3 új hős mindegyike érdekel, így nem árt egy kis goldot gyűjteni most.

Dive ever, work never.

(#6653) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6652) üzenetére


DaveNo1
veterán

Butcher vagy OP lesz mint Thrall az elején és nerfelik, vagy szar mint a nerfelt Thrall, melee assassinok helyzete nehéz.

Leoric nem tudom, Warrior játék kicsit unalmas nekem.

A monk viszont instant buy lesz, előzetes alapján sok lehetőség rejlik benne (lehet offensive vagy deffensive melee support irányába is vinni).

You are not prepared.

(#6654) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6653) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem sem fekszenek a warriorok, így nálam is a monk a legesélyesebb a vételre, de kíváncsi vagyok Butcherre és Leriocra is. Lehet, hogy alakul annyit a meta, hogy az ilyen félig tank, félig assa hősök is jók lesznek, és akkor a kevésbé játszott melee karakterek (Sonya, Thrall, Kerrigan) is előre törnek.

Dive ever, work never.

(#6655) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A három új hős most egyszerre fog bekerülni a játékba? Vagy ahogy eddig, egyesével, 2(3?) hét csúszással?

(#6656) tepenzed válasza ígyvanferi (#6655) üzenetére


tepenzed
őstag

egyszerre biztos,hogy nem, ezek majd a hónapok során szépen külön patchekben jönnek

(#6657) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#6655) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem marad a kb 3 hetes megjelenés.

Dive ever, work never.

(#6658) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#6655) üzenetére


DaveNo1
veterán

30-án csak a Butcher jön (23-tól PTR)

Amúgy lehet azért lesz PTR, hogyha valami OP azt finomhangolják.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6659) tomazin válasza DaveNo1 (#6658) üzenetére


tomazin
veterán

"finom"hangolják

warrior helyére tetszőleges bármi

(#6660) arni1 válasza DaveNo1 (#6658) üzenetére


arni1
aktív tag

Ptr-ra barki atvalthat? Illetve ott is meg kell venni a hosoket vagy csak akkor ha mindenkinek elerheto lesz?

(#6661) mobal


mobal
MODERÁTOR

Gazlowe az ilyen op?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6662) Reno7 válasza mobal (#6661) üzenetére


Reno7
senior tag

Ilyen szint előnnyel ja.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6663) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Valaki most egy jó HL-t? Kivergődnék a swampból itt 18-20 rank környékén. De mostanában egyedül nem megy. Judith#2839

(#6664) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#6633) üzenetére


F-ECT$
titán

The dream enemy ma, igaz a tegnapi 35-0 után ma "csak" 34-1 sikerült ;]

Dive ever, work never.

(#6665) tepenzed


tepenzed
őstag

na ezt már szeretem, sok év LoL után néha a hotsban is eldurrant az agyam és megindult a flametenger,de örömmel fogadtam tegnap a 24 órás bant, látva, hogy itt legalább működik normálisan a verbal report :D

(#6666) Kotomicuki válasza mobal (#6661) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

QM-ben igen, ha jól van talent-elve és hagynak neki terepet a kibontakozáshoz.

...

3 napja rettenetesen akad a játék (meg bármi más is, ami a nettel van öszefüggésben). Ez csak nálam van, vagy nem vok egyedül vele?

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6667) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#6666) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam nincs gond, 1-1 apróbb lagot leszámítva.

Dive ever, work never.

(#6668) Metacska válasza mobal (#6661) üzenetére


Metacska
aktív tag

Gazlowe-al a rekord 439 000 siege damage. Ha hazaérek majd dobok egy screenshotot. :)

(#6669) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Mielőtt azért valaki kapkodva megvenné, valójában akkora trash hős, hogy egy külön hulladék tiert érdemel.

You are not prepared.

(#6670) kexksz válasza DaveNo1 (#6669) üzenetére


kexksz
addikt

Nem hiszem, hogy a topic többsége kompetetíven játszana, van, hogy hozható, pl. Sky Temple-ön vagy Cursed Hollow-on jól el lehet vele bohóckodni, használható. Az igaz, hogy gyakorlatilag mindig lesz jobb pick nála, de ha valakinek tetszik akkor had hozza, elvégre könyörgöm ez egy videojáték. :)

Múltkor amúgy valamelyik nagyobb csapat hozta versenyen is full jungle builddel, még ultiból is a passzívot rakta ki, jól ki is szoptak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6671) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#6667) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ma még napi Quest-et sem kaptam, ami van az sem "érzékeli", hogy játszottam: nem lép a számláló! Kael', 3 meccs után is az első szinttől kapja az XP-t! :Y
Itt vmi nagyon nincs rendben! :(

#6669:
Viszont, ha vki nem tervezi a továbblépést a "nagyobb" ligák irányába, akkor egy nagyon potens hős, QM-ben.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6672) Chronos85 válasza Kotomicuki (#6671) üzenetére


Chronos85
tag

Nálam is ugyen ez a probléma újra raktam, lefuttattam a repairt, probáltam ki-be logolni, átlépni másik régióba, sajnos nem segít.
Hivatalos fórumon ennyi van, nincs mese türelmesen ki kell várni még rendbe kapják.

(#6673) tomazin


tomazin
veterán

nem tudom volt-e már:
döntetlen meccs

(#6674) ígyvanferi válasza tomazin (#6673) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Itt egyébként a 100% élet konkrét healthpoolt takar, csak nem akarják összezavarni a parasztot valami sokjegyű számmal?

(#6675) Madwe válasza tomazin (#6673) üzenetére


Madwe
nagyúr

Régi, ugyanis az utolsó patch óta döntetlen esetén random sorsol egy győztest :D

(#6676) Reno7 válasza ígyvanferi (#6674) üzenetére


Reno7
senior tag

Elvileg a hppool 14.000/+400 szintenként, a pajzs meg 7.000/+200 szintenként. Az egyik patch notesban olvasható, mikor csökkentették a core életét training módban.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6678) tomazin


tomazin
veterán

eddig még nem láttam ezt a videót, de aki szereti az épületfestést (fénnyel), annak biztosan nagyon fog tetszeni a hots launch eventre készített cucc.

(#6679) F-ECT$


F-ECT$
titán

Treasure goblin infok:

1) Two treasure goblins per map will spawn, 1 per team.
2) Goblin kills complete a daily quest that earns 100 gold. Treasure Goblin does not drop gold on hit. (A new daily quest will be given to players—separate from their regular daily quests—to kill a Treasure Goblin.)

Ha ez igaz, akkor napi 1x100 gold fixen bejön, ami havi szinten 3k. A napi questek átlagban hoznak 355 goldot, ami további 10k. Ha csak 3 meccset tolsz le naponta (ami kb 1 óra) az további 2k, tehát havi 15-16k alsó hangon össze tud jönni.

3 hetente jön új hős, ami 2 hét után 10k goldba kerül, és 3 hét alatt 11-12k gold gyűlik, így ez bőven kitermelhető, sőt marad arra, hogy a még hiányzó hősökre is szép lassan összegyűljön a gold.

Persze olvastam ilyet is: "If you are the one to kill it, you can be rewarded with special portraits and gold for your account." - tehát lehet, hogy itt számítani fog a last hit, ami azért eléggé unfair lenne, bár én bízok benne, hogy ez is olyan lesz, mint a Takedown szám - ha részt vettél az ölésben, akkor megkapod a jutalmat. Illetve még az is kérdés, hogy mennyire nehéz lesz megölni, főleg annak fényében, hogy az 5 emberből 1-2 mindig csak az utolsó pillanatban esik be.

Dive ever, work never.

(#6680) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#6679) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Azt gondolom, hogy ez mindenképpen olyan lesz, amit akár innen szervezve közösen is meg lehet csinálni, szerintem ebben a plusz gold gyűjtésben mindenki benne lenne.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6681) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új cuccok videó

Vrykul Leoric nagyon durván néz ki :Y

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6682) arni1 válasza DaveNo1 (#6681) üzenetére


arni1
aktív tag

Es a tyraeles mount h lesz elerheto??????

(#6683) DaveNo1 válasza arni1 (#6682) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gondolom fizetsz érte 10 eurot a shopban ;]

You are not prepared.

(#6684) arni1 válasza DaveNo1 (#6683) üzenetére


arni1
aktív tag

azon be is sz*rok, ha ugyebár lesz a legtöbb hősnek saját mountja, és mind 10 juró lesz... :W :C

(#6685) F-ECT$ válasza arni1 (#6684) üzenetére


F-ECT$
titán

1 hős teljes megvétele (skinek, mountok, maga a hős) annyi lesz, mint 1 db A kategóriás játék ára :DDD

Dive ever, work never.

(#6686) DaveNo1


DaveNo1
veterán

24 órán belül elvileg mindenki megkapja a kártya mountot.

You are not prepared.

(#6687) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#6686) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elvileg már meg is kaptam, HS-ben már feljött az üzenet.

(#6688) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#6687) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de HOTS-ban én még nem látom

You are not prepared.

(#6689) Stylerr


Stylerr
addikt

Még mindig él az a bug, hogy nem kapunk xp-t?

(#6690) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#6688) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem már választható. Van a klasszik, meg a piros-sárga, a legend pedig unlockolható.

(#6691) F-ECT$ válasza Stylerr (#6689) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem egész este jó volt. Mount is megjött.

Dive ever, work never.

(#6692) Stylerr


Stylerr
addikt

Azt meg lehet nézni valahogy, hogy QM-ben milyen winrateim vannak az adott herokkal?

(#6693) ígyvanferi válasza Stylerr (#6692) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, ha használod a Hotslogs-ot.

(#6694) Kotomicuki válasza Stylerr (#6689) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az, mintha helyre jött volna: egy csatát elismert az eddigi 3-ból, így, amikor ma kipróbáltam, már végre lvl 3 lett Kael'..., és ma már rendesen kaptam napi küldetést is.

Viszont a 4 napja folyamatosan, mindenhol jelenlévő laggok nem akarnak szűnni, ezért még mindig játszhatatlan, bármilyen netes játék - legalábbis nálam.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6695) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Eddigi leggyorsabb győzelem: 6.16. Ezt már nehéz lejjebb szorítani :DD

You are not prepared.

(#6696) tomazin válasza arni1 (#6684) üzenetére


tomazin
veterán

most én értelmezem rosszul, hogy be tudom tenni valla alá a butcher-es mountot? vagy csak és kizárlóag tyrael tud felülni a lóra?

(#6697) F-ECT$ válasza tomazin (#6696) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd kiderül, hogy hős specifikus mount lesz-e, de szerintem nem.

Dive ever, work never.

(#6698) Madwe válasza F-ECT$ (#6697) üzenetére


Madwe
nagyúr

mondjuk az tetszene ha teszem azt hero lvl 20nál jönne mondjuk 15k goldért, mint a skin lvl10en... de ennél pénzéhesebbek gondolom, mondjuk nem is baj mert lvl20 sose lesz meg nekem, de az igazi epeen mérő lehetne :D aztán ha unlockoltad lehetne akár más hős által is használni...

(#6699) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6697) üzenetére


DaveNo1
veterán

Illidan mountot már vagy 2 hónapja bemutatták aztán azóta sincs bent. Csomó mindent bemutatni aztán valahogy húzzák berakni.

You are not prepared.

(#6700) Madwe válasza DaveNo1 (#6699) üzenetére


Madwe
nagyúr

arra mondták hogy visszatartják redesign miatt, elvileg jön majd az is valamikor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.