Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246) Lézerparaszt válasza khirill (#244) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én nem jelentkeztem, egyszer csak felbukkant a Battle.net appban oldalt a játéklistán. Kipróbáltam és bejött, azóta azzal nyomulok. A LOL-t nem szerettem mert ha megtetszett egy karakter akkor a többi játékos egyből megmondta, hogy ezzel a karakterrel ezen a pályán nem játszhatsz, és az xy pályán is csak középen, akkor is csak ha xy van mellettem. Na itt ilyen nincs, ott vagyok ahol akarok, azt csinálom amit akarok és azzal a karakterrel ami nekem tetszik. Az XP szerintem nagyon jó, sőt még talán jobb is mint kéne, szerintem nerfelni fogják, de a gold tényleg kevés egy kicsit, viszont ne feledjük hogy nem az a cél hogy 1 hét alatt minden maxos legyen, mert annak nincs értelme ilyen játékban. Viszont a free hősökkel nekem kb 2 nap volt összefarmolni 10k goldot, ami elindulásnak tökéletes, megkaphattam azt a karaktert amire legjobban vágytam.
Nemtom mikor jön majd (ha egyáltalán jön) újabb alfa hullám, mert most már csak a bétára lehet jelentkezni. Állítólag lesz majd sorsolás, ahol az alfázók közül kisorsolnak embereket, és azoknak az összes ismerőse aki barátlistán van, kap meghívót alfára. Ennek az a követelménye hogy a játékos 20-as szintű legyen minimum. Nekem lassan megvan a 15, szóval talán meglesz a sorsolásra :D

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.