Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1816) Chronos85 válasza F-ECT$ (#1814) üzenetére


Chronos85
tag

"Uthernek sokkal gyengébb a heal képessége..." Igen, de van mellé stunod és az esetek többségében a direkt heal jobban kell mint a hotok. Mellesleg jobban is bírja az ütéseket, mint a fentebb említett 2.

4 tankot soknak érzek jelenleg ritka, hogy 2-2 tankos setup néz szembe rankeden. Talán a bányás map ahol ezt igazán ki lehet használni.

"Én azt tervezem, hogy bármilyen hős megvásárlása után maradjon 10k..." egyetértünk.

Nerfek, buffok biztos hogy lesznek, Blizzet ismerve mindig lesznek kiugróan erős hősök.
Azért 4kért még ha nerfelik is Tychust megérte. Nem véletlen van minden rangosabb versenyről szervezők álltal kapásból bannolva.
Stitchest ugye 10król engedték le 7re (még mindig nem értem, 10kért is megérte). Nem hiszem, hogy elvennék a hookot tőle, slam nerfet tudok elképzelni.
Thrallnak a self healjét tom elképzelni, hogy nerfelik, esetleg a sunderinget nem lehet majd a világ végéröl eltolni.
Nazeboo sztem rendben van. Ultira kell tartogatni egy képességet (stun, aoe heal, void prism. ...) A zombi falat meg megkell tanulni kezelni. Ok durva combókat lehet vele művelni másokkal, de ez még legalább egy tucat hősre igaz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.