Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals

Hozzászólások

(#96) BeZol válasza Plazmacucci (#95) üzenetére


BeZol
őstag

Én is éppen keresgélek, mert meguntam a wow-ot, és csak raidekre lépek már be. Találtam pár kecsegtetőbb alternatívát így fps témában, de mikor rájuknéztem twitch-en, hát egyáltalán nem jók, szóval nem hiába vannak a nagy nevek.
Egy BF1-et tolnék de csak úgy, hogy szimplán közelharc, semmi jármű. Csak az ember-ember elleni részeket szeretem, ennyiből jobb lett a H&G, hogy ki tudom kérni, hogy pici pályán legyek és alapvetően közelharc az egész, de nagyon gagyinak érzem, és sok a béna, vagy sok a jó játékos az ellenségnél.
A nagyobb csatákat egyáltalán nem csípem, sok rohanás, majd 1hit egy campertől és nyekk, vagy jön egy tank, és 5km-ről nyekkenek. Ezért jobb a bf széria, ott legalább fel lehet kapni a másikat.
Most a ghost recon wildlans bétát lestem meg, mától van ugye. Ez egy gta jobban lövöldözésre fókuszálva, és gép ellen kell menni benne, szóval ez sem nyerő.
For Honor-t is néztem open bétában, oda sok idő kell h jól menjen a játék, viszont engem biztosan nem kötne le a folytonos 1v1, a gangbangpartys 4v4-eket meg hagyjuk, szóval az a játék is felejtős, pedig nagyon szép és egyedi.

Szóval nem jutottam semmire, mivel lehetne tolni, ami nem cs:go, overwatch, cod, titanfall. Te miket nézegettél?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.