Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz makos0078 #1783 üzenetére

    Huhh, köszi, ez remek videó, talán a legjobb, amit eddig láttam, rengeteget tanultam máris belőle :R Bár, az ő gépén feszültség és huzalsebesség állítási lehetőség van, a miénken meg feszültség és amper. De hogyhogy az övén nincs Amper? :F :Y A miénken meg miért nincs huzalsebesség? Ezt a részt még nem igazán tudom összevezetni, eddig csak pálcával hegesztettem, ebből kifolyólag azzal jobban is megy (még)...

    "azt mondta a fószer, hogy a kis SodaX palack kb. 1 méter varratra elég."
    Hát ez most nagyon elkeserített :( Én 30-40 perccel számoltam, de ha nem lesz annyi, akkor tényleg váltok nagyobb palackra. A pisztoly hibája miatt amúgy is a fél palackom oda, ha nem több :(((
    Ami még borzasztóan megkavart: a reduktor balra kitekerve van teljesen zárt állapotban (pont fordítva, mint egy csap). Ez minden reduktornál így van, vagy csak az enyémnél (Iweld Mykireg)?

    PTK
    6:166. § [Költségviselés]
    (1) A szavatossági kötelezettség teljesítésével kapcsolatos költségek a kötelezettet terhelik.

    Fogyasztóvédelmi portál:
    Félrevezető tájékoztatás az igényérvényesítéssel kapcsolatos költségekről
    Jellemző például, hogy a kötelező jótállás hatálya alá eső fogyasztási cikkek esetében a cégek arról tájékoztatják a fogyasztókat, hogy az el- és visszaszállítás költségeit nem viseli a cég. Ez a jogsértő tájékoztatás különösen a rögzített bekötésű, illetve a 10 kg-nál súlyosabb, vagy tömegközlekedési eszközön kézi csomagként nem szállítható termékek esetében sérti a fogyasztók érdekeit.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés