Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Warter válasza ricsik (#14200) üzenetére


Warter
őstag

Igen, arra a sub-ra gondolok. Szerintem is elég jó áron van, kérdés, hogy hol van helyileg és lehet-e esetleg alkudni egy picit. Bár az 5.0 még nincs meg, de árba kb a concept 6 nekem a max, szóval jó lenne biztosan tudni, hogy egy erősebb sub okoz-e gondot.

(#14202) ricsik válasza Warter (#14201) üzenetére


ricsik
őstag

Egyébként volt fenn egy C6 szett csaképp c2-vel 115ért. :Y Nagyon gyorsan elkelt mondanom sem kell. Az én c1-em volt csak 60e :O

Még mindig azt mondom szerintem nem kell ragaszkodni a c subhoz, mert ugye az passzolna. A mostani árát nem éri meg úgy hallottam. A basist már nem is mondom az is nagyon túlárazott. Az még a dali szerint sem passzol nagyon a c6-hoz.

A gond az, hogy c6 szettel biztos nem tudod meghallgatni az ikont, szal lutri neked bejön e, én látatlanba azt mondom tuti remek kis szub.

(#14203) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy tényleg 2szer olyan drága hangfalat kell venni mint amennyibe az erősítő kerül.
Nekem 30ezres JAMO JM fc6000 frontjaim vannak, ehhez vennék hasonlóó kategóriájú centert és hátteret.

Szóval a kérdésem, hogy egy denon 1311 sok lenne e ezeknek a hangfalaknak.
Esetleg pár év muúva vennék drágább hangdobozokat.

(#14204) BaLee válasza hdcsaba87 (#14203) üzenetére


BaLee
addikt

Ezt inkább azért mondják, hogy arányaiban azokból a hangalakból tudja kihozni az erősítő azt amire valóban képes.

Ha most veszel egy olcsóbb setet akkor csak az ohmokra meg a teljesítmény határokra figyelj később meg lecserélheted majd egy jobbra.
Maximum addig nem mutatja meg a denon mit tud valójában. :)

(#14205) ToxLee


ToxLee
őstag

Megjött a Yamaha RX-V661-es erősítőm, HDMI kábellel kapcsolódik az ATI 5850-es VGA-hoz.Olyan érdekes problémám van, hogy ha a TV megy csak akkor van rendes kép a monitoromon is, ha kikapcsolom a TV-t, akkor csak a háttér látszik a monitoron. Ilyenkor mi a teendő? A CCC nem megy, mert Host application has stopped working.... Akármit csinálok nem megy. Már uninstall volt, újratelepítés.....

(#14206) BBéci válasza Warter (#14201) üzenetére


BBéci
titán

Túl erős szubládával még nem találkoztam, gyengével már többször.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14207) BBéci válasza Vikthor (#14195) üzenetére


BBéci
titán

Tapasztalatom szerint, mozizáshoz az RTi A9-hez is kell mélyláda, sőt, a Revel Ultima Salon2-höz is.
Utóbbit Velodyne DD-18-assal támogattuk, nem volt kéznél 1812-es. :D

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14208) Helmoras


Helmoras
őstag

Üdv

Új vagyok a topicban, ezúton kérnék elnézést ha vmi olyat kérdeznék amit nem rég tettek fel előttem. Nemrég lettem szerencsés gazdája egy Samsung LE40C650-es csoda ketyerének :) kicsikét keveslem a mély hangzást a tvn, arra gondoltam egy 2.1 es hangrendszer jót tenne a dolognak, ár érték arányt szem előtt tartva, beépített erősítő ha jól tudom előnyt jelent e téren.

Várom a tippeket, ötleteket, javaslatokat termékeket ez ügyben. Akár priviben is nyugodtan(ha esetleg itt zavarnék valakit)

Köszi segítséget, üdvözlettel Zsolt!

(#14209) Thuglife válasza Helmoras (#14208) üzenetére


Thuglife
senior tag

2.1 helyett én (és szerintem sok fórumtárs is) egy jó minőségű sztereó rendszert ajánlok.
Egy sztereó erősítő 50-60k körül már kapható, hozzá egy pár hangfal szintén ennyi ha polcsugárzó, de ha állókat szeretnél az is megáll olyan 80-90ben,
Mennyit szánnál rá? Mekkora szobába lenne?

(#14210) Vidala válasza Pulsar (#14197) üzenetére


Vidala
senior tag

Valószínűleg pontosan az történt, amit gondolsz: túlmelegedett, és a védelme lekapcsolta. Semmit nem szabad a tetejére rakni, és ezzel a szellőzést eltakarni.

CoVboy Forever!

(#14211) Vidala válasza Warter (#14191) üzenetére


Vidala
senior tag

Azt a szettet már én is nézegettem korábban, elég jó vételenk tűnik így "hallatlanban" is.

CoVboy Forever!

(#14212) #09634560 válasza Helmoras (#14208) üzenetére


#09634560
törölt tag

Vagy sztereó,vagy 5.1 és nagyobban gondolkozz szerintem.Valóban,az LCD tévéknek nem igazán jó a hangzásviláguk.Jó sztereó mellé nem kell mélynyomó,nem fogod kevesleni a mélyet jó választás esetén egy mégakkora szobában sem.A jó választás nem a drágábbra utal,hanem meghallgatásra,és a szobának megfelelő teljesitményre mind hangfal,mint erősitő szempontjából! Mélyek kicsikarásához inkább állódobozokat javaslok.Kérdéseim mint Thuglfe-nak.,

(#14213) Vidala válasza Gigabyga (#14196) üzenetére


Vidala
senior tag

A hangdoboz építése házilag szép kihívás: a lelkesedésen kívül javasolt némi affinitás, mélyebb utánajárás, feltéve ha a minőség is szerepel a listán.
Ebben a totyikban kérdezősködnék még a helyedben.

CoVboy Forever!

(#14214) Vikthor válasza BBéci (#14207) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Természetesen ez így van, mozihoz kell feltétlen. Bár zenére már nem raknék mellé.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14215) #09634560 válasza Pulsar (#14197) üzenetére


#09634560
törölt tag

Igen,van benne ilyen védelem. és lehetőleg ne csak tappanccsal hanem teljesen távolits el mindent a tetejéről és oldalt is kb.10 cm. távolságban,különben egyszer tényleg nem véd meg:mindent az se bir ki.

(#14216) BBéci válasza Vikthor (#14214) üzenetére


BBéci
titán

Házimozi topikban alapesetben filmnézésre gondolunk.
zenére még az RTi A3-hoz sem kell szub!

Tegnap próbálgattam a Denon CD-játszó/erősítő párost. Olyan mélyeket hozott ki az állódobozaimból, hogy alig hittem a füleimnek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14217) semetka


semetka
őstag

Melyiket tartjátok a jobbnak az optikai bemenetet vagy a koaxot?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#14218) Vikthor válasza BBéci (#14216) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Melyik erősítő és lejátszó típus? Sztereó?

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14219) Vikthor válasza semetka (#14217) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én az optikaira voksolnék, de ha teheted, akkor meg HDMI.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14220) BBéci válasza semetka (#14217) üzenetére


BBéci
titán

Több tesztben (saját tapasztalatom is igazolja) bebizonyosodott, hogy jobb a koax kábel hangminősége. Eleve nincs kétszeri átalakítás.

(#14218) Vikthor
DCD-2010AE/PMA-2010AE

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14221) Helmoras


Helmoras
őstag

Meglehetősen ráébresztettetek arra hogy a hangrendszerek árával nem vagyok tisztában :D

Maga a TV volt 180k, ugy gondoltam 20-30 ezerből egy kis plusz hangot ki lehet csikarni nem túl rosz minőségben, ezért nézegettem a 2.1 eket. Ennél az összegnél számomra nem ér többet a hangzás.(nem vagyok valami vájt fülü) Igazából csak a mélyt hiányoltam / hiányolom a TV ből a többi hang minősége számomra megfelelő, de ha azt mondjátok a 2.1 nem éri meg akkor inkább hagyom így ahogy van, végülis ez legyen a legnagyobb bajom :) . Egyébként a szoba körülbelül 3,5 * 3 méter és olyan 2-3 méterről TV-zem, de ha annyira nem borzasztó választás a 2.1 ebben az árkategóriában (hangsúlyoznám nem vagyok tisztában a jobb dolgok árával, ne oltsatok le nagyon) abban az esetben várom a konkrét modell ajánlatokat.

Mindenesetre köszönöm a kommenteket :)

Üdv! Zsolt

(#14222) semetka válasza Vikthor (#14219) üzenetére


semetka
őstag

Sajnos nincs HDMI. :(

BBéci: Hol nyilvánul meg a jobb hangminőség? Felső vagy alsó Frekvenciákon?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#14223) BBéci válasza Helmoras (#14221) üzenetére


BBéci
titán

A tévék hangja vacak, ez tény.
Hogyan találtad ki a 2.1-et? Minek a .1?
Miért nem jó a sztereó?
Erősítő mindenképpen kell.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14224) BBéci válasza semetka (#14222) üzenetére


BBéci
titán

A teljes frekvenciatartományban jobb a koax, ezen teljesen felesleges rágódni. A 2-3e forintos optikai madzagok elég silány anyagból készülnek, legalább 10-et kellene kiadnod egy jobb minőségűért. Viszont annak a hangját tudja nyújtani egy háromezres koax.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14225) elbandi2 válasza Helmoras (#14221) üzenetére


elbandi2
tag

Egy tippként esetleg egy ilyet megnéznék :F , én is agyaltam rajt pc mellé.Pincemélyeket sztem. ne várj tőle, de elég komoly javulást mutatna a tv beépített hangjához képest. Ha van analóg kijárat a tv-n (az enyém tavalyi 'B'-s, azon van) akkor működhet a dolog. És a fényes front is passzol valamelyest a tv dizájnjához. Igaz hogy mérete, kialakítása inkább zenére teszi alkalmassá, de biztos jobb hangot kapsz vele, mint egy fröccsöntött 2.1-es szettel.

Vagy valami hasonlót lenne érdemes mellétenned.

[ Szerkesztve ]

(#14226) semetka válasza BBéci (#14224) üzenetére


semetka
őstag

Köszi szépen a választ.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#14227) bozont válasza BBéci (#14224) üzenetére


bozont
veterán

Na ezért sajnálom hogy csak optikai kimenet van a hangkártyámon :O , de mindegy.
És mondjuk egy belépőszintű hangrendszernél hoz annyi pluszt a jobb minőségű optikai kábel (a 10e forintos kategóriából), hogy megérje rá áldozni? Nekem most ez van, mondjuk ehhez viszonyítva.

(#14228) #09634560 válasza elbandi2 (#14225) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ez 70 ezer forintos szett,jelenleg 40ért van.Ennyiből már kijön egy használt erősitő+hangfal szett is,sztem.

(#14229) BBéci válasza bozont (#14227) üzenetére


BBéci
titán

Nem kell sajnálnod, nem tragédia.
Jó az a kábel, eszedbe ne jusson lecserélni, belépő szintű rendszerekhez felesleges drágábbat venni.
A régebbi Panasonic DVD-felvevőkön és egyes lejátszókon csak optikai kimenet volt, ami engem piszkosul bosszantott. A 2005-ös berlini IFA-ra a Panasonic vendégeként utaztam ki, felhasználtam az alkalmat, megpróbáltam kinyomozni, miért nem látják el koax kimenettel a lejátszókat.
Az "illetékes elvtársak" elismerték, hogy a felhasználók jobb hangzást érhetnének el koax-szal, de költséghatékonyabb, spórolósabb, ha csak optikait szerelnek a készülékekre. A fene érti ezeket. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14230) Festina86


Festina86
tag

Hello Mindenkinek!
Egy kis segítség kéne, valaki nem tud egy boltot ahol lehet jbl e80-as hangfalpárt feketében kapni? Már elég sok boltot felhívtam és mindenhol csak cseresznye színben van. Már kezdek ettől feszült lenni, mert szeretném a lehető leghamarabb a szobámban tudni a hangfalakat. A válaszokat előre is köszönöm!

(#14231) #09634560 válasza Festina86 (#14230) üzenetére


#09634560
törölt tag

Itt nézd meg
Ha nincs,itt találhatsz még forrást.

(#14232) Festina86 válasza #09634560 (#14231) üzenetére


Festina86
tag

Köszi szépen. Ezeket amúgy már néztem a gond általában az, hogy +20e forintot leakarnak húzni az emberről a fekete színért. Ami szerintem sok. Nem értem egy csomó helyen miért kerül 90-95-be a cseresznye, ugyanitt 110-120 a fekete. Egy ilyen értékű hangfalnál szerintem túlzás ez az árkülönbözet. A választ még egyszer köszönöm, ha valakinek van más ötlete azt is szívesen fogadnám!

(#14233) BBéci válasza Festina86 (#14232) üzenetére


BBéci
titán

Sokszor nem csak szinben, hanem a bevonat, burkolat anyagában is van különbség, ami árban is jelentkezik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14234) Festina86 válasza BBéci (#14233) üzenetére


Festina86
tag

Lehet, hogy igazad van, ebben az esetben viszont nem hinném, hogy ez lenne az oka. Pár boltban ugyanannyi mindkét szín ára és nem hinném, hogy ők lenyelnének egy ekkora különbözetet. Szerintem inkább marketing stratégia. A legtöbb embernek ügye fekete a tv, blu-ray, dvd, erősítő tehát nagyjából az összes műszaki cikke és ha nincs épp cseresznye színű bútor a szobában, akkor a fekete hangfal tűnik jó választásnak. Én ezért vagyok kicsit felháborodva, de aztán lehet nincs igazam.

(#14235) BBéci válasza Festina86 (#14234) üzenetére


BBéci
titán

A háztartásomban a hangdobozok voltak az elsők, amik (valódi) cseresznyefa borításúak.
Aztán jött a konyhabútor, a hifiállvány, az ebédlőgarnitúra, és a beépített könyvespolc, ezek sajnos csak cseresznyefa színre pácolt bükk és egyéb furnér borításúak.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14236) madgie válasza BBéci (#14235) üzenetére


madgie
titán

Hát, nálunk gáz a cserkó SCS178, mert az uralkodó szín a magyar szilva és egyéb sötétbarna. Mindegy, ezért nem kenem le setétre a cuccot, akármilyen fura így :)

(#14237) jayjay


jayjay
tag

Megpróbálok érthető lenni és ebben a fórumban is feltenni a stereo- házimozis kérdéseimet.
Jelenleg egy Asus Xonar 1.3 slim kártyám van.Ez digitálisan coax kábellal van összekötve a Yamaha 650-es Receiver-emmel ami egy Canton Karat 790 hangfalakhoz lesz csatlakoztatva.Zenehallgatáshoz nekem kevés a minőség, amit ez az összeállítás nyújt.Amit elvárnék az egy kiváló stereo hangzás házimoziélménnyel kiegészítve.Ezen gondolom többféleképpen lehet módosítani.Szóval a hangfalak adottak és ehhez szeretnék egy tökéletes rendszert felépíteni.A gépemen vannak zenék , filmek amiket innét szeretnék átküldeni az erősítőnek.Nem Cd lejátszóról akarok zenét hallgatni, de hasonló közel azonos minőségben.
Kérdések
egy Asus Xonar ST-STX-et használ e valaki kifejezetten igényes zenehallgatásra?Nem Logitech hangszórókra gondolok.
A fennt említett kártya ha megfelelne, akkor nem lehetne házimozira befogni, nincs DTS dekóder stb.
Vegyek egy Stereo erősítőt és azt kössem össze a géppel?Digitális bemenetekkel ezeket találtam.
Advance Acoustic MAP DA ll
H/K 990
H/K HK 3490
Audionet SAM V2

Analóg módon több lehetőség nyílik összekötni egy stereo erősítővel.Itt nem is kívánok példákat felsorolni.De ilyenkor mi lesz a házimozi részleggel?

Nagyon szimpatikusak a Linn Majik DS-l[link], Naim Uniti megoldások.De ezek is Stereo megoldások és nem is olcsók.

Talán a tökéletes megoldás egy Audionet Map l , Audinet AMP V páros lenne, de a netet böngészve Audiolab 8000AV, Audiolab 8000AP előerősítő+ végfok kombináció lenne a legjobb számomra.Ez utóbbi talán még az efogadható kategória lenne pénzügyileg.persze a legolcsóbb lenne egy házimozis AV erősítő ami teljesen leegyszerűsítené az egészet.

Keretet nem írtam, mert nem tudnám megmondani mennyit szánnék rá.A hangfalaknál is lehetnek változások, talán Canton Ergo, Vento , T+A TS 300 350-es.Előbbi lenne a legolcsóbb megoldás, de a már meglévő Karat hangfalaim passzolnának a Karat 790-esekhez.Phonar P5-és P7-eset hallgattam ami nem nyerte el a tetszésemet.

Tapasztalatok segítőkész hozzászólások nagyon érdekelnének.

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#14238) Vidala válasza Festina86 (#14234) üzenetére


Vidala
senior tag

Nem annyira marketing, inkább piaci helyzet következménye lehet. Az E széria már egy ideje kifutóban van, gondolom újat már nem rendelnek/szállítanak a gyártól. Mivel (a logikád alapján) a fekete fogyott jobban, abból van kevesebb, ezért akciózzák, és árulják a cseresznyét olcsóbban.
Ilyet már korábban is megfigyeltem, más dobozokból mondjuk épp a bükk nem fogyott, akkor az volt olcsóbb...
Ez a szomorú tényhelyzet :U

Nekem meg épp a cseresznye illett a meglévő bútoraimhoz.

CoVboy Forever!

(#14239) Festina86


Festina86
tag

Most úgy vagyok vele, hogy cseresznye színűt biztos nem rendelek. A feketét viszont 3-4 hét múlva ígérték, ezt az időt lehet inkább spórolással töltöm és es80 lesz belőle. A gond viszont az hogy ezeket még nem hallottam élőbe, ahogy az írásokból kivettem az es80-ban egy ultra magas hangok lesugárzására képes hangszóróval több van. Nagyon nagy különbség van az e80 és az es80 között hangzásban, tehát ha az e80 nagyon tetszet akkor megmerjem rendelni az es80 meghallgatás nélkül mert az is hasonló, vagy az teljesen máshogy szól? A környékemen nincs rá mód, hogy meghallgassam, ezért lenne fontos tudnom.

(#14240) BaLee válasza Vidala (#14238) üzenetére


BaLee
addikt

Most vettünk automata kávéfőzőt, ott is 20 ezer volt a különbség a vanília színű javára a feketével szemben. Nem is tagadta senki, hogy a színe miatt annyi, semmi más különbség nincs köztük. Mindez az ár 20%-át jelentette, ahogy kb itt is. Ez maradt készleten ezt kell kinyomni nyomott áron.

(#14241) BBéci válasza jayjay (#14237) üzenetére


BBéci
titán

Fényt hoztál az éjszakába! :C Végre valami izgalmas téma!
Az Audionet Sam, Linn Majik hangzását ne keresd házimozi erősítőben, semmi értelme. Csak valami elő/végfok páros lenne összemérhető velük, például Lexicon, Parasound, Krell, vagy éppen az emlegetett két gyártó sokcsatornás termékei.
Szerintem házimozi erősítőre nem feltétlenül szükséges kiadni többmillió forintot, ha a zene az elsődleges.
Egy processzor/előfokhoz csatlakoztatott kétcsatornás high-end végfok a frontsugárzók számára, plusz egy alacsonyabb osztályú audiofil végfok a center és a háttérsugárzók meghajtására egész kellemes összeállítás lenne.
Cantonból hatalmas a választék, Karat, Reference, Ergo, mindegyik kiváló. Az emlegetett erősítők szintjéhez már el lehet gondolkozni Focal Electra szetten is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14242) BBéci válasza BaLee (#14240) üzenetére


BBéci
titán

Miért éppen automatát vettetek? Nem szeretitek az igazi olasz espressót? :F
Haverom 600000 forintos Jura Z5-öse nem tud olyan kávét készíteni, mint egy tizedébe kerülő daráló/főző páros. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14243) Vidala válasza Festina86 (#14239) üzenetére


Vidala
senior tag

Szvsz nem is kicsi különbség van az E és az ES széria hangzása között, és nem csak az ultramagas hangsugárzók okán.

CoVboy Forever!

(#14244) BaLee válasza BBéci (#14242) üzenetére


BaLee
addikt

Nem saját használatra, apám vendéglátós és valami egyszerű kellett neki amit megnyom, darál és készíti a kávét. :)
Naponta pár kávé megy csak el szóval nem kellett extra gép.

Én amúgy sem vagyok nagy kávé fan, de akik értenek hozzá azt mondja jó kávét főz. :)
Saeco Odea Go a típusa és a metroban most volt akciós.

(#14245) BBéci válasza BaLee (#14244) üzenetére


BBéci
titán

Megkérdőjelezem a hozzáértésüket. www.kavekorzo.hu www.eszpresszo.com

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14246) kimi02


kimi02
őstag

H/K 445-ös megér szerintetek 140k-t ?

(#14247) ricsik válasza BBéci (#14233) üzenetére


ricsik
őstag

Más tészta de ikeába vettem egy összecsukható fehér széket 5e-ért. Ugyan ez feketében 2500. Ugyan az az anyag. Szerintem van ilyen hogy csak a szín miatt drágább valami...

(#14248) dualcore


dualcore
őstag

Mien király hogy én kérdeztem valamit már 2 hete és még annyi választ sem kaptam rá hogy de hülyeséget kérdezel.Köszöntem mindenkinek!

(#14249) sanyi0629 válasza Vidala (#14188) üzenetére


sanyi0629
csendes tag

Köszönöm Neked is a részletes beszámolót, sokat segít a gondolkodásban. Amit tovább folytatok, illetve keresem az alkalmat, hogy valahol meghalgassam a JBL e80 és KEF c7-et. Bár kicsit lelombozott a fórumtárs írása, hogy fekete JBL-t nem igazán kapni. Pedig én is arra hajtok. Minden esetre várom még az építő jellegű hozzászólásokat jó frontokat illetően 100 ezerig.

(#14250) BBéci válasza dualcore (#14248) üzenetére


BBéci
titán

Tedd fel újra a kérdést, ha tudok, válaszolok rá!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.