Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Köszönöm a sok ötletet, igazából nem is tudom pontosan, melyik megoldást válasszam! :F A barkácsoláshoz szinte minden szerszám adott lenne, úgyhogy mindenképp meg akarom ejteni a műtétet...

    mrterminator:Hali, örülök hogy újra összefutottunk! :DD Köszi a privit, és azt is nagyon köszi, hogy segíteni próbálsz! :K A plexis megoldást kihagynám a melegedő vga-m miatt, meg azt a megoldást is, hogy a kört nagyobbra vágom... Szerintem az a méret úgy van jól, ahogy van gyárilag... Ha nagyobbra vágnám, akkor szerintem nagyon aránytalan lenne az egész... Az előbb olvastam félig lehunyt szemekkel az üzidet(kora esti kis szunyókálás előtt :DDD ), és olyasmire emlékszem, hogy valami alu-s megholdást írtál... Ezt kifejtenéd bővebben? Olyasmire gondoltál, hogy lehetne egy nekem megfelelő hátlapot gyártani aluból?? :F

    Szerk.: Nem lesz az gyenge? Tudtommal az alu nem valami hajléktalan( :D ) fém

    Az alaplapi tálcás felfogatását megoldom, az legyen a legkevesebb! Kell egy fúró, meg menetfúró...

    Szerk2.: Igen, baromi szép házat csináltál, az tuti!!! Igaz még az óta is csak félig van megtöltve hardverral, és az ágyam mellett csücsül, és még be se indítottam hogy hogy néz ki, de a kinézetét minden alkalommal megcsodálom! És nem csak én, hanem a face-s ismerőseim is! (láttam lájkoltad Te is! :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés