Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz total90 #2301 üzenetére

    (#2301) total90 ty. fent van tobb meretben is, vagy nem engedi letolteni igy?
    (#2302) cOxeR eloszor azt gondoltam a tukornek vmi rogzitoje, de mondom ennyire nem lehetnek hulyek hogy ekkora. de tukorallitonak is jo nagy :DDD mellesleg latsz a valladtol abban a tukorben? vmi szeles vallu sofor bajban lenne lehet :)

    valtozo, attol fugg mennyire mozdulok be a helyszinen. utobbi idoben volt sok olyan stack ahol nem is kellett utolag retusalgatni, szepen osszerakta, ilyenkor a cpu a limit nem en :DDD ezen se nagyon kellett. de ezt a viragot kb egyesevel retusalgattam ossze egyes forraskepekrol... :DDD
    szooval sztem 1.5-2 h alatt osszestackeltem 6 v 7 db pokos kepet. utomunka meg sztem biztos van 15-30 perc kepenkent, legalabbis a makroknal :DDD
    tegnapi csaladi banzajos kepekkel pl nem szorakoztam sokat, bar ez azert latszik is. egy ket preset, egy ket csuszka, 2-3 h volt 45 db kep.

    szerk: de persze neha beleszaladok egy-ket kepbe amivel elszorakozok 1-2 orat, pl a multkori pokos is amit tetszikeltetek...na meg a panoramak... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés