Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Há' de Gyulus!?

Hozzászólások

(#1) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Sziasztok!
Szoktam olvasgatni ezt a szép fórumot,úgyhogy gondoltam nyitok magamnak is egy ilyen mini "blogot". Bajom szerintem nem lehet belőle :DDD
Az első kiemelkedően fontos tevékenységem azlessz, hogy lefekszek aludni kicsit... :)
Na viszlát addigis :R

(#2) gyulus08 válasza gyulus08 (#1) üzenetére


gyulus08
aktív tag

na felkeltem.szunyókáltam,jó is volt mint az oviban :K
DE felkeltettek!! :W Köszönjétek meg egy fórumtársunknak... ;] :W

(#3) gyulus08 válasza gyulus08 (#2) üzenetére


gyulus08
aktív tag

ma reggel is úgy megszívtam. :(
11 órára kellet volna bemenni,de én felkeltem reggel 6 kor.Ugyanis tudni illik hogy van egy ismerősöm, akivel reggelente msn-ezni szoktunk. :) Nos beszéltünk is, csak ma valamiért hamarabb indult.Ezért rájöttem ,hogy felkeltem 15 perc msn-ért :W .
Próbáltam visszafeküdni,hát persze hogy nem ment...
Forgolódtam meg minden :(
Végül 7 órakkor felkeltem és főztem magamnak virslit,amit most sikerült HIBÁTLANUL megcsinálni :C :R

(majd nemsoká kitérek a virslifőzés rejtelmeire)

Szerk:
Az előző poszthoz még hozzátéve Hegenabol
kolléga volt ilyen elvetemült,szégyenli is magát :O ... de azért nekiméljétek :K

[ Szerkesztve ]

(#4) gyulus08 válasza gyulus08 (#3) üzenetére


gyulus08
aktív tag

A virslifőzésről annyit,hogy szombaton is azt főztem,de én rájöttem, hogy eztis elbirom rontani :Y
Reggel siettem,és hát belenyomtam a virslit az edénybe ahogy kell,hát mondom nemsz@rozok felcsavarom a hőfokot..
Közben én meg nagy siettségembe elis felejtkeztem erről és fél óra mulva mentem vissza ( ;] ), ahogy megláttam majdnem szívbajt kaptam :DDD nagy "méteres" magasságokban bugyogott,oszt' ahogy leoltottam láttam,szegény virslik szétgyüttek kis foszlányokká :O
Hát nemettemmeg,meg a kutya is elég sokáig szemezett vele mire hozzányult... :U

Tanulság: -Gyulus még eggyel kevesebb ételt tud megcsinálni hibátlanul az eddigi néhány doologból amitmegyedül elbirok készíteni (pirítós,vajas/májas kenyér, tea, melegszendvics/előrekészített bagett)

Előrekészítet bagett: multkor Márk haverommal (akivel majd most megyek el sétálni) lanoztunk,és ilyet vettünk a lidl-be.Tökjó volt mert bruta kemény volt, mint egy féltégla... :U
Meg ahogy rádobtam a sütőre (igen dobtam) olyat is csattant :DDD .Mondtam neki hogy ennyierővel téglát is süthetnénk.. :DDD

(#5) gyulus08


gyulus08
aktív tag

éjjaj lóg az eső lába eléggé :O
remélem szíjjelázunk mint nyáron :U
Na mentem, pá az uraknak/hölgyeknek :K

(#6) gyulus08 válasza gyulus08 (#5) üzenetére


gyulus08
aktív tag

csudajó idő lett hirtelen.
Nagyon meleg és fülledt.Direkt felsőbe mentem,ha esetleg esne de nem.Hamar levettem mert még pólóban is eléggé rothadtam. :N
Mindent összevetve jó volt,bár nemisvagyok fáradt így,hogy délután aludtam.
Hnap viszont megint korán kell kellni és már reggel 7 re bennt lenni.Pfúú de utálom :(((
Megetszett az Offspringnak egy száma(bár eddigis sokat szerettem) de tegnap óta inkább ezt hallgatom The Offspring - Kick Him When He's Down. Aminőség kicsitrossz de ezvan :DDD

(#7) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Egy kisregény, hogy jobban megismerjetek engem. :)
Nos én M**** Gyula vagyok.A Gyula nem meglepő a nicknevemből is könnyen rálehet jönni.
Sajna utálom a vezetéknevemet,(bocsánat a kifejezésért de faterom egy iszákos f...szfej)
ezért a későbbiek folyamán szeretném megváltoztatni.A keresztnevem se szeretem így használni, a Gyulust a hajdani matektanárom adta nekem,azóta használom így.Jobban szeretem ha becéznek,mert így könyebben megtudnám különböztetni ha haragszanak rám :U
A 08-at azért tettem a nicknevem mellé,mert 2008 ban regisztráltam a "fő" email címem(amit mostis használok.)
Mezőtúron születtem,ittis élek.Hosszabb hajam van (nem emo), eggyesek szerint jobblenne ha kisem merészkednék az utcára.( Pl gooool kollega is megmondta,ha meglátnátok élőbe inkáb....) Nos ilyen esetekben nem hallgatok az emberekre,szeretek kiállni a saját véleményemért, még ha csak veszíthetek vele akkor is.Igazi barátaim nemsok van,de megbecsülöm őket.Volt már nem egy-két ilyen "nagyon igazi barát" akik jól átvágtak.Úgyhogy már nehezebben bízom meg az emberekben."Sima" pajtásaim vannak velükk is jól eltudok lenni,de ugye azért az nemolyan.
Szeretem a gitárokat (gitározok), sokfajta zenét meghallgatok amibe gitár van.A kedvenceim a Metál,HC,Hard Rock,Rock.
Kedvenc előadóim a Rage Against the Machine ,The Offspring Metallica, Manowar, System Of a Down, Bullet for my Valentine, Cage the Elaphant meg még sok más. :)
Gitárjaimból jelenleg 2 darab van ( egy SX iletve egy ESP LTD) volt egy Yamaha akusztikusom de azt eladtam...bár már bánom :F
Többnyire gitáron is metált illetve Rockot játszom.A tucc tucc illetve hasonló diszkóra hajazó dolgok nékem nemgyünnek be kivéve egy számot.The Prodigy-Invaders Must Die.
Ez jó szám,nincsen vele bajom semmi :)
Remélem ez az írás hozzásegített titeket (már aki elolvassa) ahhoz,hogy körvonalazódjon az én személyiségem.
Ha bármi problémátok lenne, illetve kérdést tennétek föl, azt privátban nyugodtan megtehtitek :B
Béke veletek :R

(#8) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Na kedves "naplóm" elégg elfáradtam a semmit tevésben.
Msn-eztem,néztem ki a fejemből, ahogy szoktam vigyorogtam.
Beszéltem FáNndli (Fanni a neve de én ígyhívom :DDD ) barétommnal.(illetve még néhány emberrel..)
Beszéltünk az élet fontos dolgairól meg valahogy idejött a Babkonzerv is a témához :U ;]
összességében szép napot zártam,örülök hogy megcsináltam a
Há'de Gyulus!? topikot.Bár elég hülye név de jóvazaz :DD
Na jóéccakát mindenkinek aki megnézte,aki meg nem az álmodjon csúnnyát :U :K

[ Szerkesztve ]

(#9) gyulus08 válasza gyulus08 (#8) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Hát haza jöttem... :U
Reggel faszán elkéstem addig bénáztam itthon :W
A nap úgy átlagosan telt...
Viszont amikor jöttem volna haza,persze nagy jégeső meg villámlás volt.
Helga ismerősöm megkért hogy mennyek vele haza,mert ugye ha ő széjjelázik ne legyen egyedül :))
Hát jólvan.Persze ő olyan rendes volt,hogy minden pocsolyába beleugrott,mert azt szerette volna szép vizes legyek.De a végén még ő nyavalygott, hogy szétázott a lába.Engem tett felelőssé :W
Miatam van mert hazamentem vele,hát hűdenagy szemét vagyok :P
Ahogy hazajöttem átöltöztem mert teljesen,csupa víz voltam, meg elég undorítóan szétázott a talpam is :(

(#10) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Ma egyik haverom mondta hogy fenntvan Pózolj Puruttyán egyik ismerősünk.Hát megnéztem..sugárzik az értelem a képről.... :U
Na mind1 lefekszek aludni mert eléggé unatkozom is... :F

(#11) gyulus08 válasza gyulus08 (#10) üzenetére


gyulus08
aktív tag

na felkeltem.
Legalábbis negyed órája már fennt vagyok.Azt birom,hogy amikor lefekszek akkor nem birok/alig birok aludni,de amint felkelek egyből kb.a..tt álmos vagyok :O :(

(#12) gyulus08 válasza gyulus08 (#11) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Mindentösszevetve,a mai nap tartalmát elmondtam.
Nem volt valami túl változatos nap.Holnap legalább 9 kor kell menni ez jóhír. :DDD
De reggel 6-kor kelek,bár nemtudom mitcsinálok majd.
Estefelé kirpóbáltam a Guitar Pro 6-ot (a teljeset). Eléggé jól sikerült.Telirakták sok új funkcióval,elmehetne akár egy "stúdióprogramnak" is kb. :U
Szerintem a legjobb "haszontalan" újjítás, hogy felújították benne az RSE-t (Realistic Sound Engine = a szólamok valósághűen vannak lemodellezve, nem midibe).
Kinézetre is változott,bennem MAC-es hatást keltett.A Gp5 is tetszett de ez a 6-os verziót ennyi idő alatt is megkedveltem.
Beszéltem még egy-két barátommal is, de nemvolt semmi különös.Kivéve,hogy egyik lányismerősöm azthitte haragszok rá :Y :F pedig nemtudom honnan veszi...

Na jóccakát mára! :R

(#13) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Asszonnya' a mai nap.
Hát megint 6 kor keltem ugye.Szokásos dolgok,kaja msn stb.
Reggel majdnem elkéstem,mert ahogy jöttem ki a kapun, a postás lerohamozott,2-3 kifizetést alá kellet írnom.Rohannák,ilyenkor meg letámadnak :W
Amúgy tök unalom volt a mai nap.Éjszaka még szakadt az eső,de reggelre kisütött a nap.Viszont amikor jöttem haza már megint beborult.
Délután volt egy Instant 2 perces felhőszakadás.Azóta viszont süt a nap.
Holnap valószínűleg haverom levágja a hajamat,(életébe egyszer vágott eddig)
úgyhogy kicsit félek tőle. :DDD Szegény Ice!?-t is itten tréfáltam a haja miatt,de lehet én mégcsudábban fogok festeni :O Na majd meglátjuk
:R

(#14) gyulus08 válasza gyulus08 (#13) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Ha esetleg valaki rajtam kivül elolvassa a bejegyzéseimet az lökne egy pü-t? :B :DDD
Mert elég magányos vagyok :(

(#15) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Szombat.
Ma reggel elég sokat nevezetesen kb ~9 órát aludtam.Nem szoktam ennyit hétvégén se, úgyhogy ez meglepett.Most jöttem haza,Márk haverommal voltam,aki nemvágta le a hajam.(igen ő lett volna a rejtélyes fodrászom :DDD )
Kora estig itthon voltam,szokásos dolgokat csináltam,zenehallgatás+msn meg próbáltam közben rendet rakkni.Átakartam rendezni szobát, de így ugyanúgy kupi van,úgyhogy nemjutottam előre.
Egésznap egyedül voltam,így kicsit hiányoltam az élő embereket.
Magamnak csináltam kaját.Hát ugye ilyen előre készített valamit... :(
Úgyvolt hogy este megyünk bulizni,de nemnagyon jött senki,úgyhogy csak ketten lettünk volna egy társaságban,ami meg elég gáz.Természetesen mindketten felmérgeltük magunkat,elmentünk inkább sétállni.Közben elkezdett cseperegni az eső de abbahagyta.
Ma nemtervezek hamar feküdni meg nemis későn 1-2 körül.

(#16) gyulus08 válasza gyulus08 (#15) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Fúú most látom már 3 óra lassan negyed 4 :Y
Jól eltelt az este.Nem is figyeltem az órát.Nem akartam eddig fennt maradni.Na mind1 alszok,mert a PH! se valami aktív ilyentájt :(
:R

(#17) gyulus08 válasza gyulus08 (#16) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Fél 12 kor keltem ma,de ígyis a teló ébresztett.Nemgondoltam volna,hogy megint eddig alszom.
Elég hülyeséget álmodtam,értelme nemsok volt. :DDD.Egésznap fáradt voltam.Nemrégiben elaludtam vagy 2 órára.Úgyhogy este nemtudom mikor fekszek megint.
A mai nap viszonylag hamar eltelt,voltam sétállni,hát elég durván meleg volt,meglehetett sülni.Átkell még állni a téli időröl azért errre a "melegre"
Holnap szerencsére 9 re kell menni úgyhogy ez jópont :K

(#18) gyulus08 válasza gyulus08 (#17) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Mostmár eléggé álmos vagyok, ideje lenni az álmok földjére térni.Minden "köztémát" kibeszéltem magamból,úgyhogy mostmár nyugodtan térhetek nyugovóra. :K
Na sziasztok,jóéjt néktek :R

When the day begins
All the guilt sinks in
And I look on the wreckage of the night
Though I try to break free
The cycle breaks me
Am I ever gonna see the light?

All the friends I’ve lost
And the pain I’ve caused
Have never been enough just to make me stop
The lines I draw to look at myself
Are turning into somebody else

I know how this will end
But I’m starting up again
Turned around, inside out
Cause this way

Takes me nowhere I can’t can’t see a way out
Takes me nowhere I can’t can’t see a way out
Takes me nowhere I can’t can’t see a way out
It beats me up

When I go there I know I could start again
When I go there Oh no, here we go again
Takes me nowhere Oh no, here we go again
It beats me up
[Takes Me Nowhere Lyrics On http://www.elyricsworld.com/ ]
Open on this scene
A familiar dream
Of you telling me what I already know
Though the truth seems near
You can’t get there from here
But you sure know where you’re gonna go

As the rumor wind blows
My infamy grows
Seeing friends above
And I hit another low
The picture I paint to look at myself
Is turning into somebody else

I know how this will end
But I’m starting up again
Turned around, inside out
Cause this way

But today, if I change
And stop digging my own grave
I will try, to set things right
Cause this way

The Offspring-Takes Me Nowhere

[ Szerkesztve ]

(#19) gyulus08 válasza gyulus08 (#18) üzenetére


gyulus08
aktív tag

A mai nap úgy-ahogy eltelt.
Korán hazajöttem,(már 13:10-15 körül itthonvoltam).Délután is szokásosan telt,unatkoztam,gitároztam,aludtam kicsit,csak arra ébredtem,hogy eléggé fáj a hasam.
Így ment ez egy ideig de má' jobban vagyok :K
Egy nagyon jó haverom nagybátyja motorbalesetet szenvedett,eléggé aggódtam érte,de semmi komoly szerencsére :) :R
Mostis megyek el itthonról,este majd még írok 1-2 gondolatot :K
:R

(#20) gyulus08 válasza gyulus08 (#19) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Tegnap már nemvolt kedvem írogatni,mert fáradt voltam hozzá.
A mai nap eléggé unalmas volt,3 kor jöttem haza,hát majdnem megfőttem ebben a melegben.Kiselehetett délutántol mozdulni. :(
Estére meg beborult,kcisit csöpörgött is az eső.
Fürödtem,filmeztem meg aludtam egy kicsikét. :DDD
Mostmár úgy kezdek álmos lenni, úgyhogy nemsoká szerintem megyek aludni.

(#21) gyulus08 válasza gyulus08 (#20) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Ma.
Jókis zivatar volt. :K
A napom elég unalmasan telt,3-kor jöttem haza,de már akkor látszott,hogy esni fog.
Olyan fél 5 kor volt egy jó kis felhőszakadás jégesővel.Oltári nagy szél volt,meg meg minden.
Ahogy néztem az ajtóbol,szerintem jósok csapadék összegyülhetett.
Ma délután kivételesen nem alszom,holnap úgyis korán fogok jönni,bár sajnos korán is megyek... :U
Na este még biztosan írok.
:R

(#22) gyulus08 válasza gyulus08 (#21) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Tegnap még azt kifelejtettem,hogy megint elmélkedtem FaNnival az élet dolgain.
Mostmár eléggé fáradt vagyok,nem maradok már sokáig mert felakarok kellni reggel.NA jóéjt :R

(#23) gyulus08 válasza gyulus08 (#22) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Ma is milyen fura idő volt.
Reggel 7-kor amikor indultam virított a nap,aztán délfele elkezdett kicsit beborulni.Délután Negyed 3 kor viszont eléggé durván szakadt megint az eső.A napom szokásosan telt,délután aludtam egy kicsit, (2 óra volt tervezve,de 3 lett bár ígyis a vihar költött fel)
Este 7 körül is megint eléggé beborult,oltári szél volt,meg villámlott,bár eső nemvolt.
Mostmár megint fáradt vagyok úgyhogy mennem kéne aludni.
Rájöttem,hogy ahogy szoktam masem csináltam semmi hasznosat a nap folyamán. :F
Holnap próbálok rajta változtatni majd azért :K
Na jóccakát' :R

(#24) gyulus08 válasza gyulus08 (#23) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Tegnap sajnos nem írtam,mert nemnagyon voltam itthon.
Voltunk bulizni. :K
Hát nagyon durva volt, de jó.Haveroméknál aludtunk,4 re értünk haza, viszont én már reggel 6 kor felébredtem a mosógépre :F :W (ugye hétvégén ilyenkor mosni...grat)
Alapjáraton jó volt,bár fáj mindenem.

(#25) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Kedves Mindenki!
Sajnos az utóbbi napokban nem nagyon jártam PH!-ra néhány(inkább több dolog miatt).
Elég szívás volt az utóbbi egy hetem. :O
Lehet mennem kell majd rendőrségre, meg amúgyis elég sok rossz dolog történt,tehát eléggé ideges vagyok.
A jövőhetem szintén káosz lessz,elég fontos lessz az elkövetkezendő időszak.
Nemnagyon várom :O
Szóval tehát sajnálom,hogy nemírtam,de nemvolt hozzá erőm :(
:R

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Há' de Gyulus!?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.