Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#822) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na tegnap újból elkezdtem játszani, pár órát lenyomtam azóta. Tetszik, hogy jönnek az új lapok folyamatosan és némelyik egész ötletes. Rankedeztem főként, szinte csak Monster jött szembe. Aminek nagyon örültem, hogy Scoiatael-lel egyáltalán nem találkoztam, így nem is égtem ki. Scoiatael törpés buffolós paklival játszottam, mint még amit régen linkeltem, csak beleraktam Cirit és Johnny-t. Eddig nagyon jó a winrate-m, kíváncsi vagyok meddig jutok, azért akikkel itt játszok a ranglétra alján, valószínűleg nem véletlenül vannak itt, szóval lehet a paklim feljebb teljesen használhatatlan.

Összegyűlt 800 scrapem megint, még nem tudom mi lesz belőle, Geralt Aard nagyon tetszik, csak nem igazán játszok weather-t. Monster ellen viszont brutál jó (egyszer megkaptam Johnny-tól, meg is nyerte nekem a meccset), csak most 3 clear skies van a paklimban, szóval így talán felesleges.

Akiken még gondolkozok, az Baron és Yennefer. Előbbit viszont sanszos, hogy nerfelni fogják, szóval még nem igazán merem legyártani. Majdnem az összes legyártott legendary-mat nerfelték, kivéve Triss-t és Zoltan-t és a decoyt. Triss-t meg is bántam kicsit, hogy legyártottam. Decoy meg Lvl reward azt hiszem lvl 15-ön kapjuk meg.

Az újfajta szintezést és a lvl rewardokat majd beleírom az összefoglalóba, csak most így vizsgaidőszak alatt nem visz rá a lélek. Meg majd ha kijön a bétából a játék egy legendary crafting guide-ot is szeretnék, meglátjuk mi fér bele. Segítséget mindig szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.