Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#651) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Egy apró kérés: nem lehetne esetleg átnevezni a topik címét Grand Theft Auto VI-re?
Tudom, hogy az ötödik rész topikja is GTA V néven fut, de ha egyszer a hatodik résznek ez lesz a teljes neve, nem lehetne-e így kiírni a topik címében is?

it's a danger pretty here in Night City

(#652) Plata válasza Kylesa (#651) üzenetére


Plata
félisten

Ha nagyon zavar akkor gondolom valakit meg lehet kérni és átírja.

(#653) IntelKiller7 válasza Kylesa (#651) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az összes játék topic rövidítve van. Sokkal egyszerűbb rátalálni.
Egyébként a GTA V is Grand Theft Auto V volt.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#654) Kylesa válasza IntelKiller7 (#653) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy "Egyébként a GTA V is Grand Theft Auto V volt." Mivel már az első rész óta játszom ezt a szériát.
Csak egy gondolat volt, hogy jó lenne a topik címében a teljes nevet látni. De ha nektek nem tetszik a javaslatom, lapozzunk. :)

it's a danger pretty here in Night City

(#655) negyven2 válasza Kylesa (#651) üzenetére


negyven2
veterán

+1 a név átírásra (hiszen csak egy név a topiknak)... de ha nagyon fel szeretnél idegesíteni pár ittlévő embert, akkor akár azt is lehetne kérni, hogy tegyék át az egész topikot a konzo játékok részre :DDD.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#656) Plata válasza negyven2 (#655) üzenetére


Plata
félisten

Hát aki ennyitől ideges lesz az tényleg hörcsög pajti kedvencébe való.
Felőlem akár Görényül Töketlen Autólopó hat is löhet a neve.

(#657) negyven2 válasza Plata (#656) üzenetére


negyven2
veterán

Te ezek szerint nem emlékszel arra, hogy milyen hiszti ment le anno még a GTA V/RDR2 topikoban, mert hát kell külön PC-s téma, vagy a konzolosok ne írjanak ide, mert hogy képzelik... még akkor is, ha gameplay kérdése volt az illetőnek csak megemlítették, hogy konzolon játszik. Aztán szegényt át is küldték volna "konzolos" GTA V topikba, ahol kb. senki nem volt. Sőt én még arra is emlékszem, hogy nem any*zó privát üzenet kaptam, mert konzolosként írni mertem a PC-s témába (ami annó a konzolos volt eredetileg).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#658) homerhamm válasza Plata (#656) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy meg nem hörcsög, hanem macska vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#659) Plata válasza negyven2 (#657) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem én nem voltam köztük. ;)
Nincs gondom konzolosokkal.

#658homerhamm
Nem,te hörcsög vagy és kész. :D

(#660) oriic válasza negyven2 (#657) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura dolog, hogy a legtöbb multiplatform topikban viszonylag jól elvan egymással a PC-s és konzolos banda. (saját véleményem meg amúgy is az, hogy tök felesleges két topik a legtöbbször, csak hát ugye nem mindenki tud normálisan viselkedni)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#661) negyven2 válasza oriic (#660) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt tapasztaltam én is, hogy valamiért a GTA V és az RDR2 topikban volt nagyon ilyen széthúzás, főleg a PC-s oldalról. Aminek aztán RDR2 oldalról az lett kicsit a böjtje, hogy nagyon sok gameplay-es dolog ott volt leírva. Amúgy mindkettő topikban voltunk páran csak konzolosként, és valahogy mi tovább maradtunk bent aktívabb tagként, mint a hardcore feketeöves PC Master Race tagjai... :D
úgyhogy ha javasolhatom, akkor teljesen mindegy, hogy hol van ennek a témának a helye, és fölösleges lesz majd nyitni egy külön egy PC-s (vagy konzolos) témát.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#662) Plata válasza negyven2 (#661) üzenetére


Plata
félisten

Javaslom tegyétek át a mobilos részre.
Akkor majd összefognak a konzolosok meg a pc-sek és együtt szidják a mobilosok mamuskáját. :D
Mellesleg ne szójjá be pc-sekre mert kihívlak egy hógolyócsatára.
De ha nagyon hideg lesz megelégszem egy forraltbor ivó versennyel is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#663) negyven2 válasza Plata (#662) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy csak az SG.hu-n legyen egy hivatalos magyar GTA VI topik, sehol máshol :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#664) nincsnév007


nincsnév007
őstag

én a nagy autólopás névre szavazok ;]

[ Szerkesztve ]

(#665) Plata válasza nincsnév007 (#664) üzenetére


Plata
félisten

Legyen a vérbort szürcsölgetők baráti köre. ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#666) homerhamm


homerhamm
addikt

Szerintem nevezzük át a topikot főzési trükkök-tippek-re. :P

negyven2: annó ott a Garfield topikban voltam aktív. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#667) front3r


front3r
őstag

A trailer 1-ről a véleményem: Tökéletes.
Már ebből is látszódik, hogy igazodnak napjaink korszelleméhez, és a Rockstar féle humor is bőven a helyén van.
Na ebben lehet több játékórám lesz, mint az V-ben.

A játékiparra kíváncsi leszek, ahogy majd próbálják menteni a címeiket a megjelenési hónapjáról a GTA-nak. :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#668) Wiz Khalifa válasza negyven2 (#657) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az kemény volt hogy mennyit ment a balhé azon. :D Na, de uno kártya akkor, hogy megvesszük konzolra és PC-re is és akkor senki nem szólhat egy szót sem. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#669) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jó helyen van itt a pc meg a konzol. A név valóban lehet Grand Theft Auto VI.
Aki esetleg kereste volna a trailer alatt szóló zenét. Bocs ha más már linkelte

Love Is A Long Road
Facen volt aki írta meg páran egyet értettek vele hogy a trailer alapján grafikára úgy néz ki mint a GTA V. Hát szerintem sokkal szebb már most..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#670) Plata válasza ProgenXL (#669) üzenetére


Plata
félisten

Valszeg fészen vakok vannak. ;)
Kár hogy szegény nem érte meg hogy megjelenjen a GTA 6.
Biztos tetszett volna neki hogy ennyire rákattannak a zenéjére.

[ Szerkesztve ]

(#671) nincsnév007 válasza homerhamm (#666) üzenetére


nincsnév007
őstag

háát figyelj mire megjelenik addig jó, majd utána vissza írják a nevét :D

(#672) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#673) Kylesa válasza Plata (#670) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Nem tudom, észrevettétek-e a trailer végén, amikor Lucia berúgja az ajtót, a jobb ajtószárny üvegén látszódik egy "PETTY FOREVER" felirat.

it's a danger pretty here in Night City

(#674) Plata válasza Kylesa (#673) üzenetére


Plata
félisten

Igen láttam.

(#675) Jakesz


Jakesz
őstag

Alig várom, hogy lecserélhessem majd a PS5-öt PS5 Prora, csak ezért a játékért. Ha egy 10-20%-kal jobb látványvilágért megéri új konzolt venni, akkor az ez lesz. Ha pedig még a 60 fps-t is támogatja a Pro, akkor végképp nincs miről beszélni.

(#676) Jim-X válasza Kylesa (#673) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem vettem eszre! Koszi, nagyon joo! Szeretem Tom Petty dalait, neha szoktam hallgatni a kocsiban. :C

A játék az nem játék!

(#677) Wiz Khalifa válasza Jakesz (#675) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha a PS5 Pro-n fog 60FPS-el futni akkor én azt veszek. Ha nem akkor majd meglátom hogy konzol legyen-e, mert a mostani gépemen is szerintem elfutna 30FPS-el. :D

Smoke some weed nigga!

(#678) SkyLine3000 válasza Wiz Khalifa (#677) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért kíváncsi leszek a gépigényre pc-n, meg hogy milyen lesz az optimizálása? Reméljük, nem Gta4. :D

(#679) Plata válasza SkyLine3000 (#678) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem azt ma már nem nagyon tennék meg,akkor oltári balhé lenne és lehúznák a francba.

(#680) Wiz Khalifa válasza SkyLine3000 (#678) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az úgy is irányadó lenne. De a GTA V gépigényéből kiindulva mivel ez is rage motoros lesz nem feltétlen lesz annyira durva, de nem is annyira reális. Pl GTA V-nek a minimum Intel Core 2 Quad Q6600, 4GB ram meg 4870 1GB. A valóságban ment az Core 2 Duo E6300, 4GB ram és HD5850 1GB-on HD felbontáson 30FPS-el. Én ki tudtam belőle hozni. :DD De viszont az ajánlott gépigénye meg a max beállításhoz fHD-n viszont kevés a fix 60FPS-hez is ugye. Főleg amióta tupíroztak a graffon menet közben.

Szóval ha ezt veszem alapul akkor a GTA VI gépigénye nem lesz szerintem annyira durva, viszont azért a fullos graffhoz fHD-n vagy nagyobb felbontásban biztos ütni fog gép tekintetébe.

Nekem most egy i7-8700, 32GB ram és egy RX6700 XT 12GB van, ezen biztos hogy el fog futni, de hogy milyen beállításokkal arra leszek kíváncsi. :)

Smoke some weed nigga!

(#681) nesh_019 válasza SkyLine3000 (#678) üzenetére


nesh_019
senior tag

Ezt sose tudhatjátok, GTA V -el szerencsénk volt, de a IV az a elején tényleg botrányra sikeredett PC-n, sok patch kellet mire kijavitották.
Attól függ h belsős munka lesz vagy külsös és hogy kiket biznak meg.

De öszintén engem annyira nem is érdekel, egyenlőre, a PS5 verzióra koncentrálok és ha addigra lesz PS5 Pro belöle akkor lecserélem PS5-t, attól függ hogy akkor hogy lesz rá keret, én is szeretném perfomanceban 60fps-el játszani, 30FPS-t már nagyon lassúnak látom, PCn is mindent minimum 60fps-el vagy többel játszom.
Jaj de messze van még a 2025... :O

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#682) Jakesz válasza Wiz Khalifa (#680) üzenetére


Jakesz
őstag

Ne a GTA V-höz hasonlítsátok a VI gépigényét, hanem a RDR2-höz. Annak a GTA V-nél lényegesen magasabb gépigénye van, és látványban is sokkal jobb. A GTA VI meg még rátesz egy lapáttal azzal, hogy nem egy előző generációs konzolra készül, mint a RDR2.

(#683) nesh_019 válasza Jakesz (#682) üzenetére


nesh_019
senior tag

GTA V Rage 7
RDR2 Rage 8
GTA VI Rage 9 motor.
Emlékezzünk vissza hogy a rdr 2 pc megjelenés se volt jó, azóta kikupalták. :C
Egyedüli játék ami anno megvolt nekem PSen és utána PCn is. Nem virágbolti verzió.
Mondjuk nekem a GTA 1tol szinte az összes rész megvan eredetiben, kivéve a telos és a psp-s verziók. Mind PCn.
Konzolon csak a RDR 2.
RDR1 PS5 verzión gondolkodtam még de a kettő után nekem már nagyon réginek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#684) Wiz Khalifa válasza Jakesz (#682) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért az RDR2 gépigénye se valami eget rengető. Legalábbis a grafikához és ahoz a nyílt terephez stb... képest.

Smoke some weed nigga!

(#685) nesh_019 válasza Wiz Khalifa (#684) üzenetére


nesh_019
senior tag

Ahhoz képest h 2018as játék, mai napig még mindig az egyik legjobb,legszebb és legrészletesebb játék.(PC max beállításokon)
Sajnos egy jó rockstar játék klón sincs... Évekkel vannak lemaradva mai napig is.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#686) nincsnév007 válasza nesh_019 (#683) üzenetére


nincsnév007
őstag

ps4-en játszottam ki az rdr2-t amilyen messze áll tőlem a témája annyira belemerültem. a storyból nem sokat tudtam összerakni, de ennek ellenére annyira játszotta magát a játék az élővilága, hogy tényleg minden él és lélegzik hogy az valami le írhatatlan. Várhatjuk a ps5 pro-t ha arra se lesz ilyen játék. Mert az rdr2-re mondom azt hogy az egy next gen játék. És brutálisan fáj hogy nem foglalkozik vele a rockstar legalább egy kicsit hogy kihasználná a hardver lehetőségeit :( De ennek ellenére mindjárt elkezdtek egy új játékot

(#687) cyberkind válasza nincsnév007 (#686) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez csak rosszabb lesz, mert a Gta 6-nál már nincs crunch, ezért is a késői dátum, nyugodtan számolhattok minimum 10 évet a RDR 3-ra.

Paranormal Cocktivity

(#688) nincsnév007 válasza cyberkind (#687) üzenetére


nincsnév007
őstag

Annak örülök hogy nincs crunch, és ennek ez az ára sajnos. De ha jó lesz akkor megéri rá várni. Szerintem legközelebb majd 2033-35-ben itt találkozunk a következő rockstar játéknál :D

(#689) nesh_019 válasza nincsnév007 (#686) üzenetére


nesh_019
senior tag

Én jól elvoltam vele, csak sokszor tényleg lovagló szimulátor hangulata van és vontatott is, de amikor néha beindul az akció akkor nagyon jó.

Én jobban szeretem a pörgössebb játékokat.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#690) nincsnév007 válasza nesh_019 (#689) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is azt mondták hogy lovagló szimulátor, és elég sokáig ez miatt nem vettem meg, de végül akcióban behuztam és én egyáltalán nem éreztem annak. Pedig nem is szeretem annyira a lovakat :D

(#691) nesh_019


nesh_019
senior tag

[link]
Ez terjeng most a tiktokon... Ez biztos GTA 5, valami modder szórakozik.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#692) Wiz Khalifa válasza nesh_019 (#691) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Aki ennek bedől az olyan hülye mint a cipőtalp. :D

GTA V-s kocsi, mozgás stb... és GTA Vice City map az egész alatt.

Smoke some weed nigga!

(#693) nincsnév007


nincsnév007
őstag

amúgy most nézem hogy az rdr2 mai mentésre ezt a dátumot írja: 11/06/22 ezt nem lehet valahogy be állítani hogy a mai dátumot írja?, én néztem be a load game-ban jól írja.

[ Szerkesztve ]

(#694) AxBattler


AxBattler
félisten

Rezidens megmondóember ismét bedobta sziporkáit, immár a tárgyban szereplő játékról, és mivel neki sem kedve, sem ideje nincs kérdésekre válaszolni, ezért ide dobom be: ugye jól látom, hogy a GTA V esetében tulajdonképpen elég volt megvenni az alapjátékot, és utána nem kellett befizetni semmilyen DLC-re, vagy Season Pass-ra, mindenki megkapott minden fejlesztést?
Szóval itt nemigen beszélhetünk lehúzásról, főleg ha azt nézzük, mennyi ideje támogatja a Rockstar a játékot, gyak. a beugró árért.

Vagy rosszul látom?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#695) Wiz Khalifa válasza AxBattler (#694) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A GTA V-nél egy dolog volt amiért fizettél esetleg az a Shake card. De az meg egyéni döntés hogy vettél-e vagy sem.

Smoke some weed nigga!

(#696) Plata válasza Wiz Khalifa (#695) üzenetére


Plata
félisten

Mi a túró az a shake card? :Y
Valami spéci italt kapsz a bárban vagy ha elalszik a karid egy tagbaszakadt pasas felrázza? :D
Csokis shake-re is belehet váltani?

[ Szerkesztve ]

(#697) homerhamm válasza Plata (#696) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolom shark card, csak elírta. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#698) Plata válasza homerhamm (#697) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,de nem hagyhattam ki ezt a poént. :D

(#699) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#697) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az lett volna, de már a tegnapi napom totál kész volt. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#700) SpazzMaticus válasza AxBattler (#694) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Szerintem nem erről szólt amit írt, és a stílustától függetlenül legalábbis elgondolkodtató.
A másfél perc videó/gamerközösségben, sajtóban vert hullámok mértéke, AAA játékpiac mai helyzete fényében legalábbis, szerintem.

Azután egyet nem kell vele érteni, a döntó többség nem is fog természetesen, de maga a közösseg reakciója az ilyen véleménnyilvánításokra a legnagyobb igazolás az abban leírtakra. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.