Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#601) Plata válasza negyven2 (#600) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a rusnya magdi harapjon meg.
Azt hittem új trailer és végig sem olvastam a linket csak rákattintottam. :D

(#602) Wiz Khalifa válasza SkyLine3000 (#585) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Feleségednek nem mondtad még hogy hűséget fogadtál nem pedig vakságot? Mert ha még nem tetted itt az ideje. :DD

Smoke some weed nigga!

(#603) nesh_019 válasza Plata (#595) üzenetére


nesh_019
senior tag

Utána néztem. Jelenlegi PS5 10,28 terrafloppos.
A ps5 pro leaked info szerint 23-4 terrafloppos lesz szóval birnia kell a 60fps-t, attól függ milyen felbontáson lesz, dinamikusan biztos.

"További spekuláció – a hangsúly a spekuláción van -, hogy a PS5 Pro nagyjából 23,04+ TFLOPS számítási kapacitással büszkélkedhet majd."

"A kiszivárgott információk szerint a CPU frekvenciája jóval 3,6 GHz felett, a GPU-é pedig 2,7 GHz felett lesz. Összehasonlításképpen, a standard PS5 CPU boost frekvenciája 3,5 GHz, a GPU-jé pedig 2,23 GHz. További spekuláció – a hangsúly a spekuláción van -, hogy a PS5 Pro nagyjából 23,04+ TFLOPS számítási kapacitással büszkélkedhet majd."
és 20GB ram lesz elvileg benne.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#604) Plata válasza nesh_019 (#603) üzenetére


Plata
félisten

Meglátjuk.
Esélyes hogy én is konzolon fogom tolni,mert valljuk be őszintén,a pc-s online kicseszett szár a sok tetves moddertű.

(#605) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Én arra lennék igazán kíváncsi hogy a GTA VI crossplay-es lesz-e vagy sem. Mert valszeg én konzolon fogom játszani, de jó lenne az olyan barátaimmal együtt online játszani akik meg PC-re veszik majd meg.

Smoke some weed nigga!

(#606) Plata válasza Wiz Khalifa (#605) üzenetére


Plata
félisten

Ne ijeszgess má ilyenekkel. :Y

(#607) Wiz Khalifa válasza Plata (#606) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az hogy Te egy különleges eset vagy és nem szeretsz semmit sem úgy ahogy egy normális ember, az egy dolog. :DD

Én reménykedek, ha már ez a mostani divat, hátha Ők is meglépik. :D

Smoke some weed nigga!

(#608) negyven2 válasza Wiz Khalifa (#605) üzenetére


negyven2
veterán

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Plata hová veszi meg, mert akkor arra a platformra inkább nem veszem meg a játékot... bár amilyen képes lesz Xbox-ot és PS-et is venni csak azért, hogy ne vegyem meg :DDD

Amúgy én arra számítanék, hogy konzolok között talán most már menni fog a Cross-Play

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#609) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#607) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt mondta az orvos hogy elmebeteg, ő meg úgy értette hogy elmehetek.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#610) homerhamm válasza negyven2 (#608) üzenetére


homerhamm
addikt

Költözz el másik kontinensre, mondjuk Ausztráliába és ott nappal van mikor itt éjszaka, akkor talán Plata nem játszik. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#612) Plata válasza homerhamm (#609) üzenetére


Plata
félisten

Mi a túró akkor végre elengedtek? ;)

#608negyven2
Kedvedért pc-re és konzolra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#613) Wiz Khalifa válasza negyven2 (#608) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én inkább itt konzol-pc közt szeretnék. Mert haverom is szerintem PC-re veszi meg. Én meg már eldöntöttem hogy bár megveszem PC-re is, de biztos hogy azért én gépet nem rakok össze hogy játszhassak. :DDD

#610homerhamm:
Plata éjjel nappal játszik, mind1 hogy hol vagy. A poénod jó. :DD

Smoke some weed nigga!

(#614) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

:DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#615) Triathlete válasza Wiz Khalifa (#613) üzenetére


Triathlete
senior tag

Fog venni majd haverod is konzolt, ahogy sokan mások. :))

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#616) Wiz Khalifa válasza Triathlete (#615) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem hinném, nem szereti a konzolokat. :DD

Meg Ő nemsokára akar PC-t újítani így neki pont adott hogy a GTA VI megjelenésére veszi meg az új konfigját. :)

Smoke some weed nigga!

(#617) Triathlete válasza Wiz Khalifa (#616) üzenetére


Triathlete
senior tag

;) Jó csak magamból indultam ki, hogy akinek már van PC-je és kellően várja a játékot, esetleg hezitál konzol vásárlásán egy-két cím miatt (pl. GT), és nem akar várni további 1-2évet még a PC-s verzióra az lehet beadja a derekát és beruház egy konzolra. De majd csak ha kijött és látni, hogy teljesít.
PC fejlesztést én is majd csak a megjelenés idejére tervezek. Addig füst.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#618) Wiz Khalifa válasza Triathlete (#617) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a PC fejlesztést már nem fogom csinálni. Már alig játszok, főleg amióta van egy hobby kocsim is, így a mostani gépem ami így se gyenge, nem fogom upgradelni. Csak a GTA miatt veszek egy konzolt, azon fogok szórakozni vele azt annyi. :) Max kevesebb órám lesz a GTA VI-ban, ha nem lesznek ismerőseim online játékhoz.

Smoke some weed nigga!

(#619) nesh_019 válasza Wiz Khalifa (#605) üzenetére


nesh_019
senior tag

Igen remélem is hogy lesz crossplay az jó lenne.
Nekem van PS5 és Gamer PCm is és valószinűleg mindkettőre megfogom venni, de nem tudom már mennyi időm lesz onlinezni(azt csak PCn játszanám mert elsödleges platfomom a PC), rengeteg más, fontos dolog van az életemben, engem jelenleg a story része érdekel, plusz biztosak lehettek már most hogy telelesz csalóval a PC-s online verzió :((( :W , remélem a töltési idő se lesz végtelen, SSDnek hála. :DD

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#620) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok,

Mar kb 40x megneztem a trailert (lehet tobbszor :DDD ) ebben minden benne van...igy kell megvenni az embereket kilora. Engem sikerult, baromi jo lesz ebben biztos vagyok.

Tom Petty, Florida (Vice City), szelben lengedezo hajak es seggek... :Y

Mar nem sok van hatra :C :R ;]

A játék az nem játék!

(#621) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Time between 1st and 2nd trailers:
GTA 5: 12 months
RDR2: 11 months

Akkor 10 hónap múlva találkozunk. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#622) Plata válasza IntelKiller7 (#621) üzenetére


Plata
félisten

Vaaagy,szivárogtatnak megint és két hónap. :D

(#623) Jim-X válasza Plata (#622) üzenetére


Jim-X
őstag

Az nem lenne rossz... de 2025 marcius lesz, ha minden igaz... :W

A játék az nem játék!

(#624) ittakary válasza Plata (#622) üzenetére


ittakary
nagyúr

amúgy a szivárogtatóknak az anyja p_csáját...

olvastam a Rockstar Games dolgozók Twitterét, hogy meg volt beszélve, hogy mindenki először összegyűlve fogja megnézni a trailert a bejelentés idejében

én is úgy készültem, hogy délután 15:00-re emlékeztetőt raktam, haverokkal megbeszéltük, konkrétan elbßszták az egész világ élményét....

kb olyasmi volt ez, mint a kellemetlen részeg rokon karácsony estéjén, amikor elmondja a gyerekeknek, hogy mi van a becsomagolt bontatlan ajándékaikban...

ugyanez vonatkozik a tavalyi gameplay szivárogtatókra is

(#625) nincsnév007 válasza ittakary (#624) üzenetére


nincsnév007
őstag

amúgy igen. azzal most mindent el rontott. :W

(#626) sittes79 válasza ittakary (#624) üzenetére


sittes79
addikt

Rossz emberek vannak

[ Szerkesztve ]

(#627) 3L1T3 válasza ittakary (#624) üzenetére


3L1T3
addikt

Valóban bárcsak a következő SpaceX kilövéssel vinnék ezeket az embereket.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#628) SkyLine3000 válasza Jim-X (#623) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Konzolra. Pc meg még egy fényév.
Én azért ezt a trailert is fenntartásokkal kezelem. Főleg pc-n. Majd kinek,milyen gépe van, olyan lesz. Pl azért ahhoz, hogy ennyi npc legyen egyszerre egy jelenetben a láthtó képernyőn, igen csak izmos gép kell. Ez egy maxra húzott trailer volt. A valóság ettől azért árnyaltabb lesz.De rossz/csúnya nem lesz, az tuti. Lehet majd mivel tolni a köv. 10-12 évben. :)

[ Szerkesztve ]

(#629) Plata válasza ittakary (#624) üzenetére


Plata
félisten

Láttam egy cikket hogy a floridai joker lehet be perli a rockstart amiért benne lesz a hatban. :D

(#630) Kylesa válasza nincsnév007 (#625) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Nem most rontották el. Elrontották ezt már tavaly, amikor a leaked videók kikerültek a netre, utána meg a csapból is az folyt, nem lehetett elkerülni sem, hogy aki nem akar spoilert, az ne figyeljen oda. Elrontották a GTA 6 két legnagyobb durranását, amivel a R* a legnagyobbat akarta ütni (Lucia, mint az első valódi női főhős és Vice City), és hiába lett nagyon b*szó a trailer, én is megnéztem már vagy ötvenszer, de elmaradt az az igazi "aztarohadt" reakció, mert a két legnagyobb fegyvertényt már rég ismertük. Képzeljétek el, milyen jó lett volna úgy nézni most a trailert ezeket nem tudva. Én konkrétan sírva fakadtam volna örömömben, mert a Vice City mindmáig a kedvenc GTA-m, és a hölgy is teljesen magával ragadott. ;)
Szóval ja, a szivárogtatóknak a kezét kellene eltörni.

it's a danger pretty here in Night City

(#631) Plata válasza Kylesa (#630) üzenetére


Plata
félisten

Nem értek egyet veled,engem cseppet sem zavar hogy el spoilerezték,videó játék trailerén sírni,na az már durva spoiler. :Y
Ettől megkímélhettél volna minket. :D

(#632) k-adi válasza Kylesa (#630) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Elrontották a GTA 6 két legnagyobb durranását, amivel a R* a legnagyobbat akarta ütni"

igen, valóban Lucia és Miami jó ötlet volt - a hangulat az meglesz várhatóan :)

(#633) Plata válasza k-adi (#632) üzenetére


Plata
félisten

Azért szerintem nem lesz olyan jó hely mint Los Santos,sok gyökér krokodil miatt nem lehet majd semmit sem csinálni a vízben.Mafia 3-ban is teljesen elrontotta az élményt a sok eszetlen táska alapanyag.
Max tengeralattjáróval lehet majd búvárkodni.
Talán lesz krokodil szörf. :D

[ Szerkesztve ]

(#634) nincsnév007


nincsnév007
őstag

vajon a rockstar games yt csatornáján fent lehet már a következő trailer meg a megjelenési trailer? ;]

(#635) Plata válasza nincsnév007 (#634) üzenetére


Plata
félisten

Kérdezd meg negyven2-t,ha ő nem tudja akkor a rockstar sem.
Sanda gyanúm hogy vagy rockstarnak dolgozik,vagy vudu pap aki meg szállja a rockstaros arcokat és megtudja a titkaikat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#636) nesh_019


nesh_019
senior tag

GTA 6 vs GTA 5 - Physics and Details Comparison
[link]

Itt lehet látni a különbséget a két játék között.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#637) Lord_Sordi


Lord_Sordi
csendes tag

Ahogy többen írták szerintem is várhatóan 30 FPS lesz konzolon, de felmerült bennem, vajon kap VRR támogatást?

PSN: Sordi91

(#638) Plata válasza Lord_Sordi (#637) üzenetére


Plata
félisten

Mi a manó az a VRR?

(#639) Lord_Sordi


Lord_Sordi
csendes tag

Változó frissítési gyakoriság. A lényege: ha van 120hz -es 4K tv-d/monitorod, es olyan konzol jatekod ami támogatja a VRR-t, akkor nativ 4K mellett magasabb fps-t tud megjeleníteni. Olyan 40-45 FPS-t. Az új Sony exclusive jatekok már alapból így jönnek.

PSN: Sordi91

(#640) Plata válasza Lord_Sordi (#639) üzenetére


Plata
félisten

Jah hogy ez valami konzolos.
Ok azt hittem már lemaradtam valamiről és ez valami új féle Ray tracing vagy mi a tehén lepény.

(#641) nesh_019 válasza Plata (#640) üzenetére


nesh_019
senior tag

Milyen típusú VRR érhető el?
Mint mindig, most is vannak versengő VRR-formátumok, amelyek a fölényért versengenek.
Létezik a „standard” VRR HDMI-n keresztül, valamint a VESA Adaptive Sync technológiája a DisplayPort-kompatibilis monitorokhoz. De valójában ez a csata az AMD és az Nvidia között a FreeSyncés a G-Sync VRR-megvalósításaiért folyik.
Mindkettő célja ugyanaz, vagyis a szakadás, a késés és a dadogás csökkentése, és mindkét vállalat különböző funkciókkal rendelkező VRR-szinteket kínál.

AMD
FreeSync – a belépő szintű verzió csökkenti a szakadást és a késleltetést.AMD FreeSync Premium – támogatja a 120 Hz-et 1080p és nagyobb felbontás mellett, így a képernyők másodpercenként akár 120 képet is képesek megjeleníteni, ami kétszer annyi, mint egy normál 60 Hz-es kijelzőn. Ez lényegesen egyenletesebb mozgást eredményez.AMD FreeSync Premium Pro – mindent, amit fent említettünk, támogatja, de hozzáadja a HDR-támogatást is a jobb tónusleképezés és az alacsonyabb késleltetés érdekében mind az SDR, mind a HDR játékokban. A Samsung NeoQLED tévéi az elsők, amelyek támogatják ezt a verziót.

Nvidia
G-Sync kompatibilis – a belépő szintű verzióhoz nem kell Nvidia grafikus kártyát/processzort használni, de jóváhagyó bélyegként szolgál, hogy a kijelző „alap” változó frissítési sebességet biztosít, valamint szakadásmentes a látványvilág.G-Sync – a tévék által jelenleg leginkább támogatott verzió. Ez teljes frissítési gyakoriságot biztosít, ahol támogatott (120 Hz-ig).G-Sync Ultimate – mindent, amit fent említettünk, HDR-támogatással, jobb színteljesítménnyel és „ultraalacsony” késleltetéssel rendelkezik.
Jelenleg a VRR-támogatás gyakrabban található a prémium készleteken, de kezd megjelenni az olcsóbb modelleken.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#642) 3L1T3 válasza Lord_Sordi (#639) üzenetére


3L1T3
addikt

Hat azert nem pont ezt jelenti a vrr

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#643) cyberkind válasza k-adi (#632) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak Lucia legyen alapból nő, és ne azzá változott személy, én már boldog leszek. :D

Paranormal Cocktivity

(#644) k-adi válasza cyberkind (#643) üzenetére


k-adi
nagyúr

magasak az elvárásaid.. :D

(#645) Plata válasza cyberkind (#643) üzenetére


Plata
félisten

Na akkor tuti hogy még ingyen sem kellene.

(#646) Wiz Khalifa válasza Plata (#645) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Olyan maradi vagy. El kéne téged küldeni Thailand-ra.

Smoke some weed nigga!

(#647) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#646) üzenetére


homerhamm
addikt

Vagy Szomáliába.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#648) Plata válasza Wiz Khalifa (#646) üzenetére


Plata
félisten

Ó neeem.
Japán még ok de ázsia többi része nem ok.
Még ha a 19-edik század lenne és felkéne fedezni az ok.
De a jelenlegi állapotban nem tudsz annyit fizetni amiért kimennék.
Afrika dettó.
De romániába se mennék még egyszer az tuti.
Ott csak akkor érezném magam biztonságban ha tankkal mehetnék.,ne étrsd félre köll a francnak románia vagy erdély.De autóval nem érezném magam biztonságban.Esetleg léghajóval. :D
Szeretek utazni de megválogatom hogy hova.

(#649) homerhamm válasza Plata (#648) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk te csak a diliházban érzed magad biztonságban. :P :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#650) Plata válasza homerhamm (#649) üzenetére


Plata
félisten

Nézd,még nem voltam ott,de te biztosan jobban tudod.
Másról sem tudsz mesélni csak a diliházról,bár gondolom biztos jó hely lehet ha ennyire szereted.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.