Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#501) Kylesa válasza Wiz Khalifa (#485) üzenetére


Kylesa
aktív tag

A K-Rose volt a country adó. A K-DST classic rock-ot játszott.

it's a danger pretty here in Night City

(#502) Plata válasza Kylesa (#501) üzenetére


Plata
félisten

Háááát azé,mert nekem nem country rémlött.
Nem vagyok valami nagy country kedvelő.
[link]
Legnagyobb kedvencem 0:59:46-tól.

[ Szerkesztve ]

(#503) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azért 10 óra alatt közel 54 millió megtekintés/6,6 millió like nem semmi teljesítmény. Látszik, hogy ki vannak éhezve a népek. :D
Szép, meg jó, a hangulata is így elsőre ott van, de annyira nem villanyozott fel. Mire kijön pc-re és fogok tudni vele játszani, legalább fhd+magas beállítások, még nagyon sok víz fog lefolyni a Dunán.
Kíváncsi lennék, hány ember van oda és hány ember csalódott? :D
Azért egy kis gameplay lehetett volna benne. Mondjuk nem számítottam másra. Talán a következőben.
Ha 2025-ben jön ki, pc-re meg mikor? 2026? Nem is számítottam másra...

[ Szerkesztve ]

(#504) Wiz Khalifa válasza Kylesa (#501) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igazából vegyes, mert rock is meg country.

Smoke some weed nigga!

(#505) dellfanboy válasza SkyLine3000 (#503) üzenetére


dellfanboy
senior tag

most nezem a YT oldalukat GTA V-nek volt 12 ev alatt 96m megtekintese... ugy latszik a VI 1 nap alatt eleri. :D (de legrosszabb esetben is 1ev)

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#506) MutantZombie válasza cyberkind (#487) üzenetére


MutantZombie
tag

Igeeen, de ez még csak a Steam-s, a Social Club-os vásárlásokat is hozzá kellene adni a teljesebb képért.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#507) negyven2


negyven2
veterán

Újabb GTA VI-os videó jött ki... legalábbis fogjuk rá!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#508) cyberkind


cyberkind
félisten

Remélem is! :))

Paranormal Cocktivity

(#509) IntelKiller7 válasza negyven2 (#507) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Es csodalkoznak, hogy miert ilyen a trailer. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#510) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#511) homerhamm válasza IntelKiller7 (#510) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#512) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sajnos benne van a pakliban, hogy nem lesz pc változat. Ha ez így lesz, én kihagyom a 6-ot, mert tuti nem fogok egy játék miatt konzolt venni+csilliárdokért a játékot. Ha meg így lesz, akkor szarjon sünt a cockstar egész nap. De azért reménykedem, hátha csak csúszni fog szo(k)(p)ás szerint a pc port. És akkor már csak éveket kell várni. :D

(#513) Gerigame


Gerigame
újonc

2025 év vége még messze van, erre még kb másfél év mire pcre is kiadják, tehát a megjelenési dátum pcnek 2027 eleje lehet :) addig lehet gyüjtőgetni uj PCre, bár lehet egy uj konzol olcsobb lenne :P

(#514) negyven2


negyven2
veterán

Trailer 1 Screenshot Gallery

#487 cyberkind: erről volt hivatalos nyilatkozat (bele lettek számolva az eladott példányokba) és abban a negyedévben ugyan annyi ment el belőle mint máskor. Olyan 5 millió. Amúgy elviekben 5 eladott példányból 1 PC-s, a többi konzolos (ez negyedéves szinten is igaz).

#508 cyberkind: Attól, hogy valaki valamit leírt valamikor a netre, attól még nem lesz igaz! Vagyis ez a $150-et egyszer valaki kitalálta és azóta el van terjedve. Lehet lesz belőle $150-es verzió, de az alapkiadás nem lesz annyi!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#515) Plata válasza IntelKiller7 (#510) üzenetére


Plata
félisten

Mondjátok már ezen mit kell nézni?

(#516) Jakesz válasza Plata (#515) üzenetére


Jakesz
őstag

Gondolom részegre itta magát a trailer láttán :DDD

(#517) negyven2 válasza Plata (#515) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk a kidolgozottság, hogy mindegyik üveg egy önálló 3D-s objektum és nem egy egyszerű textúra (konkrétan mindegyik üveg önálló árnyékkal rendelkezik). És ez csak egy apró szelet a boltok belő kidolgozásának.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#518) homerhamm válasza Plata (#515) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt ne mondd, hogy neked nem tetszik. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#519) cyberkind válasza negyven2 (#514) üzenetére


cyberkind
félisten

Rajtuk kívül senki nem meri megtenni, és pont ezért fogják bedobni ezt, ha nem is ennyiről indul, de szerintem egy 100-as lesz az alap, mivel ez a Gta, ezután pedig jönnek a többiek.

Paranormal Cocktivity

(#520) negyven2


negyven2
veterán

Egyébként elég valószínű, hogy ez a rész még jobban fog építeni a jelen korunk netes világára. Úgy mint social media, meg streaming szolgáltatók. Meglesz a maga Tik-Tok variációja, de még látható benne egy Netflix klón is. simán kinézem a Rockstar-ból, hogy akár több tízórányi tartalmat gyártanak csak a streaming, és tv adásokhoz. Sőt! Szerintem az AI által megoldható lesz az, hogy pl. a közösségi média reagáljon rád. Pl. csinálsz valamit a világban, ami aztán az NPC-k által felkerül a netre. És ez a része még nem is olyan bonyolult, hiszen már ma is egy alap AI le tudja írni azt, hogy mi van pl egy képen vagy videóban.

Pl. ezt a képet tettem be tegnap a Xbox topikba, de mikor csak bemásoltam ide, akkor ezt a szöveget kaptam:

Open photo

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#521) Plata válasza homerhamm (#518) üzenetére


Plata
félisten

De tetszik,csak azt hittem valami rejtett dolog van a képen és azt kell keresni. :D

(#522) SkyLine3000 válasza negyven2 (#514) üzenetére


SkyLine3000
addikt

"Amúgy elviekben 5 eladott példányból 1 PC-s, a többi konzolos"
Sajnos ezért van realitása, hogy esetleg nem is lesz pc-s verzió a 6-ból... De ne legyen igazam.

(#523) cyberkind válasza SkyLine3000 (#522) üzenetére


cyberkind
félisten

Lesz, könnyű pénz mindenhogy, főleg a mostani konzolok után.

Paranormal Cocktivity

(#524) negyven2 válasza cyberkind (#519) üzenetére


negyven2
veterán

A GTA V bevételének nagy része az Online-ból jött. A GTA VI esetében is lesz Online játékmód, és ha ott is hasonló monetizációt akarnak, akkor nem fogják $70/€80-nál többért adni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#525) IntelKiller7 válasza Plata (#521) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem, semmi ilyesmi.
Csak azoknak küldtem akik szerint nincs változás az 5-höz képest. :DDD
Ha már csak ezek a bolti részletek ennyit változtak, akkor mi lesz majd mondjuk egy ruhaboltban, vagy épületben, autóban stb.

Remélem a Game Awards-on löknek még valami kis videót.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#526) Plata válasza IntelKiller7 (#525) üzenetére


Plata
félisten

Én meg azt hittem van rajta valami rejtett utalás.
Mellesleg megjegyezném,talán végre lehet pecázni?
Ott hátul a piás üvegek mögött nem horgász kellékek vannak?
De hogy őszinte legyek,GTA-nál nekem nem igazán a grafika számít,simán elfogadtam volna egy megszépített GTA V grafikát ha jó a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#527) IntelKiller7 válasza Plata (#526) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De horgász cuccok vannak.
Biztos, hogy lehet majd. Már a RDR2-ben is lehetett. Gondolom nem véletlen a sok állat is ami bekerült. Halak, cápa, delfin, krokodil stb stb.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#528) Plata


Plata
félisten

Pc guru-n van egy hír miszerint pc-re 2026-ba jelenik meg.
[link]

(#529) cyberkind válasza negyven2 (#524) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor úgy kérdezem, hogy mi ért ne tennék meg, hogy magasabb árért adják? Megtehetnek bármit, mivel ez egy Gta, 12 évvel az előző után, mindezekhez hozzájön Zelnik nyilatkozata.

Paranormal Cocktivity

(#530) Jakesz válasza Plata (#528) üzenetére


Jakesz
őstag

JelenHET meg

(#531) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#532) DeathAdder válasza cyberkind (#529) üzenetére


DeathAdder
veterán

simán belőhetik 150-re, ugyanúgy venni fogják, már most viszket az emberek tenyere úgy fizetnének a rockstarnak, és még 1,5-2 évig várniuk kell

a többi tripla A meg alájuk áraz majd 20-30%-al, az indiek meg a mostani tripla A-ra :DDD

(#533) SkyLine3000 válasza DeathAdder (#532) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én kivétel vagyok. Tuti nem adnék érte 150 dodót. Még 100-at sem. Nekem egy játék sem ér meg ennyit, akármennyire is überfasza.

Én azt mondom, vissza a valóságba. Lehet folytatni az 5 online-t, vagy újrajátszani a story-t, mert 6 úgysem lesz mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#534) cyberkind válasza DeathAdder (#532) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt mondom, miért ne tennék meg...

Paranormal Cocktivity

(#535) 3L1T3 válasza Plata (#528) üzenetére


3L1T3
addikt

Biztos lesz PC-s verzió, ez nem is kérdés. Csak nem az a fókusz így az egy évvel később fog jönni.

Hiába ment el az 5. részből 180M sajnos platformokra lebontva nem adnak infót.

Amiből kilehet indulni az az, hogy a PC-s megjelenéskor a GTA V-nél ami 20 hónappal később jelent meg PC-re 1 hónap alatt 2M példány talált gazdára STEAM-en. X360/PS3-nál 24 óra alatt 11.2M! Lényegen nem változtat PC-n is atom sikeres volt és azóta tuti, hogy PC-is belenyalt a 10-20M eladott példányba. Ahogy a legnagyobb közössége is PC-n van a játéknak ha a teljes életét nézzük a GTA V-nek.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#536) Wiz Khalifa válasza SkyLine3000 (#512) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Eddig azt mondtad úgy se futna el a gépeden. Akkor nem mind1 hogy veszel egy konzolt csak a játék miatt vagy veszel 3x annyiért egy gépet amin elfut maxon? :DDD

Én konzolt veszek és csak a GTA VI miatt mert nem vagyok hajlandó annyi pénzt még egyszer gépre locsolni mint nem oly rég tettem.

Smoke some weed nigga!

(#537) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#536) üzenetére


szTotyy
őstag

A '25-ös dátum annyiban jó, hogy addig összegyűjtök egy atomerőműre talán. :D
Nálam egy játék van ami miatt gépfejlesztésbe kezdenék, az meg a GTA.

[ Szerkesztve ]

(#538) nesh_019


nesh_019
senior tag

2011-es Grand Theft Auto V Trailer
[link]
és a 2013-as trailer
[link]
A GTA V 2011 és a 2013-as release trailer között nagy a különbség, sokat fejlödött a játék minden téren szebb lett.
A rockstar nem butit. A GTA VI 2025ben még komolyabban fog kinézni mint amit most láttál...

A Take-Two sajtóközleménye szerint 2025-ben PlayStation 5 és Xbox Series X/S konzolokra érkezik a játék, tehát a jelek szerint a PC-seknek megint várniuk kell majd a portra, amely a korábbi játákaikból kiindulva körülbelül egy év extra időt is jelenthet.

Kövi 1,5 év nyugalomban fog telni, utána meg pár hónap stressz, h megjelenjen 2025 év végéig és ne rakját át 2026-ra. Késés=Ingyen reklám

A jelenlegi konzolokon szerintem biztos max fix 30fps lesz, ha lesz PS5 Pro és vele egyenértékű új Xbox ott lesz szerintem 60fps.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#539) homerhamm


homerhamm
addikt

Vajon ebbe a játékba is lehet majd k*rvázni? :)) És Lucia mit fog hozzá szólni a Jasonnel megkureszolom az összes útszéli nőt? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#540) Kylesa válasza homerhamm (#539) üzenetére


Kylesa
aktív tag

És Jason mit szólna hozzá, ha Lucia venné igénybe a női szolgáltatást? Az is válóok, vagy belefér?

it's a danger pretty here in Night City

(#541) 3L1T3 válasza homerhamm (#539) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért én eltudok képzelni egy olyan csavart a történetben ahol egy idő után külön folytatják az útjukat és egymás ellenségeivé válnak. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#542) homerhamm válasza Kylesa (#540) üzenetére


homerhamm
addikt

Mai világba ki tudja. :D Hirtelen arra se emlékszem, hogy az V-be lehetett-e Michaellel k*rvázni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#543) Plata válasza Kylesa (#540) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az tetszene,mármint ha Lucia a nőket részesítené előnyben és a pasast csak ki használja. :B
Összejönne valami dögös csajjal a pasit meg elásná egy pálmafa tövébe. :D

(#544) SkyLine3000 válasza Wiz Khalifa (#536) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem, mert nem igazán akarnám lecserélnem notim. Amire kell, bőven elég még sok évig. Amilyen irreális árak vannak, nem cserélnék, max ha találnék használtan vmi jó motyót, mint a mostani. És csak a gta miatt nem cserélném le ezt sem. Tőlem a konzol meg olyan távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől. :D

(#545) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto VI Trailer 1 Breakdown - GTA Series Videos

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#546) Plata válasza SkyLine3000 (#544) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az öt sem ment Ps-en szerintem a hat sem menne. :B
Egyszerűen nem tudom megszokni és fogadok nincs is balkezes kontroller ps-en.
De különben is még minimum 3 év.
Addig még bármi történhet.

(#547) SkyLine3000 válasza Plata (#546) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Vettem kontrollert a lányomnak, de kipróbáltam én is. Elég is volt.
Idén pontosan 30 éve, hogy pc-m van. Soha nem használtam sem joystick-ot, sem kontrollert. Próbáltam, de testidegen tőlem mindkettő. :)

[ Szerkesztve ]

(#548) Wiz Khalifa válasza Plata (#546) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is balkezes vagyok, még sincs semmi bajom a kontrollerrel. PC-n is mind a két kezed használod. :)

szTotyy:
Én meg most már nem fogok még a GTA miatt sem költeni annyit PC-re. Amióta meg megvettem hobbi autónak a régi álmom azóta gép elé is késő este ülök max, szóval így még jobban értelmetlen nekem a gépfejlesztés. :D

SkyLine3000:
Én is emiatt írtam, hogy én pl konzolt fogok venni a játék miatt mert olyan árak vannak PC upgrade részen hogy én annyit nem vagyok hajlandó megint beáldozni. Elég volt 1.5 vagy hány éve egy vagyont bele ölnöm. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#549) negyven2


negyven2
veterán

Alig több mint 7 óra van hátra ahhoz, hogy a GTA VI trailer-je legyen minden idők legtöbb nézettséget hozó videója az első 24 óra alapján (valami BTS videóklip van éppen a trónon). Játékvideók tekintetében már megdöntött mindent.

Jelenleg: 71 622 838-en látták, 7 775 826 like-ot kapott és 645 038 komment van alatta!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#550) Kylesa


Kylesa
aktív tag

🧡

it's a danger pretty here in Night City

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.