Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#551) Plata válasza homerhamm (#542) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem mindegyikkel lehetett.
Most nem nézem meg,de ha jólemlékszem ugyanúgy tud csajt felszedni mint online-ban.
De elvileg sztriptíztáncosnőkkel is lehet kezdeni.
Meg úgy emlékszem az egyik wikin volt olyan érdekesség hogy Amanda megtalálható sztoriban neten valami meztelen képpel,ahol alkalmi partnereket lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

(#552) SpazzMaticus válasza negyven2 (#549) üzenetére


SpazzMaticus
tag

És akkor mi van ? :)
Ez egy szimpla PR-videó, nem derül ki belőle semmi.

Ez a szám csak símán azt mutatja, hogy a gamertársadalom soha nem tanul semmiből, jelenleg egy Rockstar feliratos kuladarabot is ennyien lajkolnának, mert beindult a hypevonat... :D

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#553) nesh_019 válasza SpazzMaticus (#552) üzenetére


nesh_019
senior tag

Nyilván nagy a hype mert a R* gyártja a világ egyik legjobb játékát/játékait.
Amit amikor megjelenik azt semelyik más játék nem tudja akkor a megjelenés pillatában, iránymutató. :DD
De még rendesen leklonozni se tudják a dogshit(watchdogs) és társai mai napig.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#554) Plata válasza SpazzMaticus (#552) üzenetére


Plata
félisten

Miből kéne tanulni?
GTA V 10 éve már hogy meg jelent,azóta sem volt egyetlen olyan játék sem ami egy kicsit is megközelítette volna.
GTA és a cybergagyi féle klónok közt akkor a különség mint a 300 cimű film és a spárta a köbön paródia közt.Végül is hasonlít csak silány és béna verzióban.
Jó eséllyel 10 évig megint nem lesz nála jobb.
Kivéve ha elcseszik az online részt mint RDR2-ben.

(#555) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Ejha, alaposabban beindult mint hittem... :DD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#556) SpazzMaticus válasza nesh_019 (#553) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Plata, te meg a szokásos módon "szövegértesz" , mint mindíg... :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#557) DeathAdder válasza Plata (#554) üzenetére


DeathAdder
veterán

a népszerűségnek és az értéknek sosem volt túl sok köze egymáshoz :N

elég beleolvasni bármilyen kommentfalba, már történelmi mérföldkőként hivatkoznak rá amit úgy várnak, hogy már most eladnák érte a veséjüket, úgy hogy egy percet sem láttak belőle, miközben az lenne a meglepő ha nem ugyanolyan lenne a játékmenet mint az előző részekben

(#558) nesh_019 válasza SpazzMaticus (#556) üzenetére


nesh_019
senior tag

Értem hogy mire gondolsz, de egyenlőre amiket leraktak az asztalra az R*nál azokkal nem volt baj, nem hiszem hogy átakarnának verni mert az nagy botrány lenne.
De majd kiderül.
Amugy meg szerintem te csak ide kötekedni jöttél :DD

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#559) homerhamm válasza Plata (#554) üzenetére


homerhamm
addikt

Ejnye Plata, megint elfelejtetted bevenni a dilibogyóid? :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#560) Plata válasza homerhamm (#559) üzenetére


Plata
félisten

Tehetek én róla,úgy félted őket hogy sosem adsz belőle,pedig hetente egyszer meglátogatlak hogy adj már párat. :DDD
De smucig vagy. :P

#561Jakesz
Őszintén szólva nem volt olyan játék az elmúlt 10 évben ami egy hangyányit is meg közelítette volna GTA V szintjét számomra.Legtöbb eszetlen nagy csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

(#561) Jakesz válasza homerhamm (#559) üzenetére


Jakesz
őstag

Miért, talán nincs igaza? Grafikailag már van jobb openworld játék, de még így sem rossz a korához mérten. De ami az openworld kidolgozottságot illeti, a mai játékokra még mindig köröket ver.

(#562) SpazzMaticus válasza nesh_019 (#558) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Emlékszem még valami CyberPunk nevű játék megjelenése előtt ugyanezen a fórumon : "...a ProjektRED-es srácok sose tennének olyat hogy valami félkész sz@rt adjanak ki, 100%-ban megbízunk bennük"...
Azután a többi már történelem... :D
Ember, najdnem keresztre feszítették meg azt is, aki csak annyit írt, hogy várjunk már a megjelenésig... :D

Vissza lehet olvasni, sőt egy-két kommentet be is kellene ide húzni onnan ide akkoriból, csak a tanulság kedvéért... :K

Meg úgy egyébként is, az AAA-piacon elmúlt 2-3-évben történteket tekintve nem lehet annyit mondani csak (mert egyébkent mindössze ennyit írtam se többet se kevesebbet, ) hogy várjuk már ki a megjelenést, mielòtt össznépileg bokánf#snánk magunkat, (főleg egy masfél perces PR-videó után a megjelenés előtt vagy két évvel... :D ) meg teliberejszolnánk a monitort, anélkül hogy ezt kötekedésnek venné bárki ? :)

De persze csak úgy elviekben kérdezem ezt, mert tulajdonképpen éppen falrahányom a borsót, meg a funkcionális análfabékákkal sincs kedvem vitatkozni a megfogalmazott mondataim helyes értelmezéséről, se az "instabuy" gamerpiac álomfogyasztókat sem akarom nagyon felizgatni, úgyhogy ja, csak kötekedtem kicsit... :D

Részemről off... :D

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#563) nesh_019 válasza Jakesz (#561) üzenetére


nesh_019
senior tag

Melyik játéknak van jelenleg jobb grafikája openwordbe?
Irj egyet kiváncsi vagyok rá.
Ha a GTA Vre gondolsz akkor talán van, de ha GTA VI akkor biztos nincs olyan.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#564) SpazzMaticus válasza DeathAdder (#557) üzenetére


SpazzMaticus
tag

+1

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#565) nesh_019 válasza SpazzMaticus (#562) üzenetére


nesh_019
senior tag

CD Projekt Red nem egyenlő a R*-al szóval hiába hasonlítod össze, két különböző stúdió.
Amit lerakott utána a Cyberpunk az asztalra az nagyon jó lett, szinte mindent kijavitottak.
Meg amugyis Cyberpunk az más műfaj megfűszerezve szabadsággal de mindegy.
Nem értem miket akarsz ide huzogatni, lehet h én írtam valamit oda, tévedhettem is ez van, emberből vagyok nem vagyok tökéletes.
De ajánlom neked a Magyar Helyesírási szótárat, az biztos segíteni fog, ha már az autokorrekted nem müködik. :DD(Nekem is sokszor rosszalkodik.)

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#566) negyven2 válasza SpazzMaticus (#552) üzenetére


negyven2
veterán

És akkor mi van ? :)

- Semmi, pusztán érdekesség képen raktam be azoknak akiket érdekel ez (mert ez Rockstar mércével mérve is azért nem mindennapi dolog).

Ez egy szimpla PR-videó, nem derül ki belőle semmi.

- De! Elég sok minden kiderül belőle. Főleg ha tisztában vagy azzal, hogy jelenleg mit tudnak a Rockstar és mások játékai. Azokhoz képest lehet már látni, hogy mikben lesz ez több.

Ez a szám csak símán azt mutatja, hogy a gamertársadalom soha nem tanul semmiből,

- A kommented ezen része azt mutatja, hogy te, mennyire jobbnak, magasabb rendűnek tartod saját magadat, és az általad vélt nézeteket, másoktól. Ugye esetedben vagy az egymilliárd légy nem tévedhet dolog áll fent, vagy a nem egy valaki, mindenki veled szemben jön a forgalomban szituáció.

jelenleg egy Rockstar feliratos kuladarabot is ennyien lajkolnának, mert beindult a hypevonat... :D

- Jelenleg? Igen, de ez öngerjesztő folyamat. Neked is biztosan van olyan dolog az életedben amire neked is ehhez hasonló lenne a reakciód. Amúgy nem feltétlenül igaz ez, mert a közelmúltban elég sok mindet oltottak le Rockstar oldalon is.

+1 amit nesh_019 hozott fel, és ezt neki válaszolom:

Amugy meg szerintem te csak ide kötekedni jöttél :DD

- Ez nagy valószínűséggel így van, mert más oldalakon is kb. ezt a stílust hozza. Ő ilyen, és ezt el kell nekünk fogadni. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem lehete róla véleményünk.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#567) rup1u5 válasza IntelKiller7 (#525) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Basszus! Csak most esett le hogy a második kép az nem egy fotó az otthoni sufnidról hanem a trailerből van! :Y :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#568) Plata válasza rup1u5 (#567) üzenetére


Plata
félisten

Hááát ha ilyen a sufnid akkor jövök. :DDD

(#569) rup1u5 válasza Plata (#568) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A kiszivárgot pre-alfát próbáltad már Plata?
How To Play GTA 6 Early

#570Plata
Pedig kurtajó! Én már tolom!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#570) Plata válasza rup1u5 (#569) üzenetére


Plata
félisten

Na neee,most komolyan meg akarsz etetni azzal hogy van pre alpha.
Rákattintok és valami idióta videó jön be. :DDD
Amekkora troll vagy biztos valami marhaság.
Az is lehet valami lökött zene. :N

[ Szerkesztve ]

(#571) sittes79


sittes79
addikt

(#572) k-adi


k-adi
nagyúr

a trailer elérte a célját.
most már csak várni kell.... 2025 vagy még tovább? pc esetén persze... többet sajnos.. de talán megéri majd

az már most látható, hogy pár dolog máshonnan lett összekukázva, pl. állatok, a mocsár vidék, everglades az gondolom az rdr2-ből átemelve, stb.

(#573) negyven2 válasza k-adi (#572) üzenetére


negyven2
veterán

Az állatok már a gen7-es RDR-ben és GTA V-ben is voltak (meg mocsaras részek is). A everglades az Florida. RDR2-ben a Bayou Nwa az inkább a Louisiana-i mocsárvidék.

Az Everglades az teljesen más, mivel az inkább ilyen füves mocsaras terület, mintsem trópusi erdős mint az RDR2-ben.

Vagyis területeket nem emelnek át (eddig se tették, mert ők nem Ubisoft).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#574) SpazzMaticus válasza negyven2 (#566) üzenetére


SpazzMaticus
tag

"És akkor mi van ? :) "
"Semmi," ....

-Így van, semmi. Vihar a biliben, egy kb. két év múlva megjelenő játék másfél perces PR-videójától. :)

"Ez egy szimpla PR-videó, nem derül ki belőle semmi."
"De! Elég sok minden kiderül belőle. Főleg ha tisztában vagy azzal, hogy jelenleg mit tudnak a Rockstar és mások játékai."...

-Ejha, ebből a videóból ? Sorold már fel légy szives, ha már ekkora Rockstar szakertő vagy, kíváncsian várom.

"A kommented ezen része azt mutatja, hogy"...
És azután meg ez : "Ő ilyen, és ezt el kell nekünk fogadni. "...

Akkor a fennti két idézet alapján ki is ítélkezik ki felett ? :D
Hát ez egy nagy LOL koma.
Most azon kívül hogy "szövegértés", meg hogy a kisebbségi komplexusoddal én nem tudok mit kezdeni, hogy még három mondaton belül önmagadnak is ellent tudsz mondani, az azért komoly.
Tovább nem is foglalkoznék veled, de akkor én is is +1-ezek egyet :

nesh_019 a legutolsó hozzászólásodhoz : lsd. a funkcionális analfabétákról szóló részt... :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#575) Plata válasza SpazzMaticus (#574) üzenetére


Plata
félisten

Juhé a topicnak már van kabalája is,javaslom nevezzük tüsinek. :D

(#576) Spizzi válasza SpazzMaticus (#574) üzenetére


Spizzi
tag

Én csak arra a kérdésre válaszolnék, hogy mi derült ki a másfél percből. Nem vagyok szakértő, mondhatni csak hobbi szinten foglalkozok ilyesmivel, de többet tudok azoknál akik csak megnyomják a pléjsztésönön a bekapcsoló gombot de fogalmuk sincs, hogy az amit látnak alapvetően micsoda.

Elsősorban kiderült, hogy az egész előzetes ingame render, tehát a Rockstar által fejlesztett RAGE motorban készült, annak is a 9. verziójában. (GTA V v7, RDR2 v8). Ebből következik az, hogy a játék MINIMUM így fog kinézni mint a videóban, de sanszos, hogy jobban, mint ahogy az elmúlt két játékuk esetében is történt. Nyugodtan meg lehet nézni, a GTA V 2011-es előzetesét, köszönő viszonyban sincs a jelenlegi vizuállal amit ott látsz. Konkrétan akkor még nem volt működő AA a játékban, teljesen kiforratlan volt a subsurface scatter is. A Rockstar kb. az egyetlen kiadó aki nem, hogy downgrade-elne hanem még upgradel is a trailerekhez képest, miért lenne ez más a GTA VI esetében az elmúlt 20 év tapasztalata alapján?

A másik elképesztő dolog, hogy a játékmotor képes egyszerre ekkora számban AI-t kezelni és megjeleníteni, ráadásul nem csak szimpla, össze-vissza sétálgatós generic formában, hanem így ránézésre is mindegyik saját egyéniséggel, '"dologgal" rendelkezik. Vannak kocogók, hempergők, egymást naptejjel kenegetők, egymást fotózók stbstb. és mind ez olyan számban ami abszolút váó, a GTA V egy kihalt temetőnek látszódik az új Vice City mellett még csutkára húzott pop density mellett is.

A következő maga a lépték ami a világot érinti. Az egy dolog, hogy hatalmas, de, hogy milyen elképesztő módon sikerült azt berendezni teszi igazi mestermunkává. A Rockstaron kívűl ki figyel oda ilyesmikre, hogy ránézésre is egy szegényebb környéken a póznákon lévő vezeték nem egy object copy paste egy másik utcából hanem a vezeték a póznán fel van tekerve mert gondolom javítatták valami zs kategóriás brigáddal vagy az afrikai koalicíó tépte le. Aki egy picit is fogékony az ilyesmikre rengeteg ilyen részletet találhatott abban a másfél percben, én dolgoztam mapperként pár itthoni kisebb hazai projektben, borzalmas mennyiségű munka egy ilyet így megcsinálni, a GTA VI egy utcájában több munka és fantázia van mint a spídermanus 2 vagy szájbergyerek teljes térképében.

A karakterek haj és háj fizikája lehengerlő. Ahogy a hosszabb hajú karakterek haja lengedezik vagy a kocsi tetején twerkelő néger csaj segge ahogy lötyög brutális szerintem. Az ilyen Witcher 3 féle NV HairWorks-öt is asztalra pakolja azonnal, kérdés nélkül.

És még csak a játék technikai oldaláról írtam, arról sem részletesen. Ha esetleg fogékony vagy rá (bár ezzel az attitűddel kétlem) akkor nagyon szívesen folytatom ennek a "szimpla PR videónak, amiből nem derült ki semmi" elemzését.

[ Szerkesztve ]

(#577) SpazzMaticus válasza Plata (#575) üzenetére


SpazzMaticus
tag

XD...
Ez jó volt, tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#578) SpazzMaticus válasza Spizzi (#576) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Téged megkövetlek.
Köszi a részletes leírást.
Mondjuk ehhez nekem "botszemem" van hogy ilyeneket lássak, "grafika" számomra mindíg is sokadrangú kérdés.

Valami ilyesmit vártam sértődés helyett. :)

De nem bírom ki, így csak annyit a végére :
Oké, tehát jön egy game majd kb. 2025-6-ban, amiben tényleg f@sza lesz a látvány.
És milyen lesz mint játék ? :DD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#579) Jakesz válasza Spizzi (#576) üzenetére


Jakesz
őstag

Egyedül abba kötnék bele, hogy a játék szebb, mint a trailer. A 2011-es GTA V trailert ne a jelenlegi konzolos vagy pc-s verzióhoz viszonyítsd, hanem a ps3 és xbox 360 verzióhoz, mivel azok az eredeti GTA V verziók, és az első trailerek is azok alapján készültek. Azok pedig kimondottan rosszul néznek ki, a textúrák minősége köszönőviszonyban sincs azzal, amit már ps4-re és xbox one-ra kiadtak, de így is dicséretes volt anno, hogy azt a szintet kihozták azokból az akkoriban is már őskövület konzolokból.

[ Szerkesztve ]

(#580) Spizzi válasza Jakesz (#579) üzenetére


Spizzi
tag

Sokkal szebb a PS3/X360 release verzió mint a trailer.

A "now" értelemszerűen a PS4/PS5/PC-t ábrázolja de az nekünk nem releváns most ebben a kérdésben.

(#581) Plata


Plata
félisten

Pc guru-s hír.
[link]
Hogy a trailerben látott csajszi is Lucia.Egyesek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#582) SkyLine3000 válasza SpazzMaticus (#578) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ahogy a RS-t ismerjük, sok gond nem lesz a játékkal, sem történet, sem játékmenet téren. Ettől nem kell tartani. Idáig egyik GTA játékkal sem volt gond ilyen téren. Kicsit tartottam tőle, amikor alapító tagok távoztak, hogy mi lesz a RS-al és a köv. GTA-val? De sztem megoldották ezt is. Elég profik ahhoz, hogy pont ilyenen bukjanak el

#581 Plata : Én ezen egyáltalán nem gondolkoztam, mert akinek van szeme, az látja, hogy a két csajnak semmi köze egymáshoz és eszébe sem jutotta az, hogy nem-e a főszereplő?. Az csak egy bulihelyszínen készült kép, ahol egy jó csaj elkezd pózolgatni. Nem kell ebbe többet belelátni. .
Egyébként meg, ha még hasonlítana is rá és az lenne, akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#583) Jakesz válasza SkyLine3000 (#582) üzenetére


Jakesz
őstag

Nyilván nem Lucia a csaj. Ő is csak egy random jó csaj lenge öltözékben, mint amivel az eddigi GTA-kat is promózták plakátokon, meg a töltőképernyőkön mutogattak, és gyerekként mindig azon ment a para, hogy nehogy pont akkor nyisson be anyu :DDD

(#584) 3L1T3 válasza Plata (#581) üzenetére


3L1T3
addikt

Imádom most másfél évig menni fog a trailerek elemzése. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#585) SkyLine3000 válasza Jakesz (#583) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nálam max az lett volna, hogy a feleségem odaszól, hogy már megint csajokat bámulok? :D De azért van annyi esze, hogy játék és egy rajzolt nőre nem féltékeny. Az csak az élőkre vonatkozik. :D

#584 3L1T3: Ettől tartok én is. Ezt a szerencsétlen trélert is ízekre fogják szedni a rajongók és minden képkockába bele fognak valami hülyeséget magyarázni. :D Lsd. pózoló csaj, fehér bikiniben...

[ Szerkesztve ]

(#586) Plata válasza SkyLine3000 (#585) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem még a teknősök páncélján is megszámoják a foltokat. :D
Az autókról már jött tegnap egy elemzés.
De van egy cikk is neten,egy nap alatt többen nézték meg GTA trailert mint zelda cybergagyi és RDR2 előzetest összesen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#587) Plata


Plata
félisten

Egyébként a pc gurun azót ajött egy újabb cikk,de ezúttal az RDR 3-ról. :DDD
Kicsit kezd gémsztáros lenni.

[ Szerkesztve ]

(#588) ProgenXL válasza Plata (#587) üzenetére


ProgenXL
őstag

Amikor azt írták a GTA VI bemutatóra hogy 10 éve erre vártunk... :U Én 10 éve ilyenkor a GTA V pc megjelenést vártam. De lehet a VI esetében konzol lesz belőle addig amíg nincs pc megjelenés.

Gunner for life

(#589) ittakary válasza ProgenXL (#588) üzenetére


ittakary
nagyúr

valószínűleg én is veszek egy PS5-öt csak a GTA VI miatt
10 éve nem volt pénzem konzol+PCre, most türelmetlenebb vagyok én annál, hogy megvárjam

(#590) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Megjelentek steam account lopó gta6 beta jelentkező oldalak, ésszel netezzetek.

/s

(#591) Plata válasza wjbhbdux (#590) üzenetére


Plata
félisten

Ne viccelj már,ép eszű ember ilyen szarnak nem dől be.

(#592) nincsnév007 válasza Plata (#591) üzenetére


nincsnév007
őstag

oo de hogy nem.

(#593) Plata válasza nincsnév007 (#592) üzenetére


Plata
félisten

Hát akkor nem ép eszű. :D

(#594) Jakesz


Jakesz
őstag

Alap PS5-tel szinte esélytelen a 60 fps opció, de vajon a PS5 Proval meglesz? A prevgen GTA V és a RDR2 után nagyon jó lenne 60 fps-sel jatszani.

(#595) Plata válasza Jakesz (#594) üzenetére


Plata
félisten

Holt biztos hogy nem.
Szerintem a 30fps lesz ps5-ön a cél.
Ha olyan lesz a grafika amilyen a traileren azt szerintem Ps5 még pro változatban sem bírná 60 fps-el.
Majd esetleg a Ps6.

(#596) Kylesa válasza Plata (#587) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Miért kell így írni a neveket (gémsztár, cybergagyi), miért nem lehet normálisan?
Meg mi az már, hogy cybergagyi? Egy kritikailag és anyagilag is nagy sikert aratott játékról beszélsz, nem a Big Rigsről.


Szintén. Amint megnéztem párszor a trailert, rögtön biztos voltam benne, hogy csak emiatt fogok majd egy PS-t venni, amikor megjelenik a játék, ha kell, akár használtan is.

it's a danger pretty here in Night City

(#597) Plata válasza Kylesa (#596) üzenetére


Plata
félisten

Becenév,ami illik hozzá.
Bár a gémsztár nem az igazi,valójában inkább olyan szóval illetném aminek az eleje gém a vége meg olyan szó amit nem szabad leírni,sz-el kezdődik és ar-al végződik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#598) nincsnév007 válasza Plata (#593) üzenetére


nincsnév007
őstag

elég csak arra az facebook virusra gondolni hogy nézd melyik ismerősőd szenvedett balesetet, és folyamatosan jelölt be mindenki a virus :D én már a linkjéből láttam hogy nem szabad rá kattintatni de valaki mindig csak azért is rá kattint.

(#599) Plata válasza nincsnév007 (#598) üzenetére


Plata
félisten

Van máshol is.
WoT-ban is vannak csalók meg WoW-ban is.De szánalmasok.
Kaphatnak tőlem egy szép szóvirágokkal megtűzdelt csokrot. ;]
Ha jó kedvem van,egyébként csak ignore.WoT-ban például azzal próbálkoznak hogy rád írnak hogy feltöltöttek rólad replay-t amiben csalsz,kattints a linkre és megnézheted.
Viszont a játékban van egy opció,hogy idegenek ne tudjanak rád írni csak barátok,eleve nem is látom mit írnak.

(#600) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto VI - DF Direct GTA VI Special - Trailer 1 Tech Breakdown

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.