Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#351) cyberkind válasza k-adi (#350) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta 4 Remaster, pálmafákkal. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#352) Plata válasza cyberkind (#351) üzenetére


Plata
félisten

Háát GTA 4-ben már a víz is feladta a leckét meg pár vacak fa,ha még beraksz pár pálmafát lerohad végleg. :DDD

(#353) Wiz Khalifa válasza k-adi (#350) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezt már a múltkor írtuk. A Rockstar a fő GTA részeknél sose adott még ki 1 percnél rövidebb trailer-t. Igaz ha csak 1 másodperccel is, de hosszabb volt. :DD

Smoke some weed nigga!

(#354) Wiz Khalifa válasza Plata (#352) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem tudom miről beszélsz megint amúgy. A GTA IV fizikailag köröket ver a GTA V-re pl. Nagyon megelőzte a korát, mert sokkal realisztikusabb volt mint várta volna az ember. [link]

Smoke some weed nigga!

(#355) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#354) üzenetére


homerhamm
addikt

Hagyjad, elfelejtette bevenni a diligyógyszerét. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#356) SkyLine3000 válasza Wiz Khalifa (#354) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez így van! Ha hasonlítani akarom, akkor a 4 szimulátor, az 5 arcade.
A 4-ben szinte érezni lehetett a kocsik súlyát, ütközéseknél az egymásnak csapódó erőket.

(#357) cyberkind válasza SkyLine3000 (#356) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, vezetni nem lehetett egy kocsit se, a motor meg szó szerint használhatatlan volt.

Paranormal Cocktivity

(#358) Plata válasza cyberkind (#357) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem az volt a fő bajom,de az is gáz,az hogy optimalizálatlan szemét maradt még ennyi év után is.Azt is megtanultam hogy GTA 4-et és ötöt ugyanarra az SSD-re nem lehet tenni,mert hazavágja négy az ötöt. Pakolhatom újra az egészet. :R

(#359) SkyLine3000 válasza cyberkind (#357) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nyilván nem szó szerint értettem a szimulátort...
Nekem nem volt bajom a vezetéssel. De legalâbb lehetett érezni, hogy autót vezet az ember, mert volt súlya. Hidd el, közelebb áll a valósághoz a 4 fizikája, mint az 5é. Az 5 ilyen szempontból eléggé elment arcade stílusba. Ami nem baj. Kinek, mi a fontos.

(#360) sittes79


sittes79
addikt

(#361) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#362) Heroes fan válasza Plata (#358) üzenetére


Heroes fan
őstag

Már rtx es karikkal jól megy egy mezei 2060 nal is 100 fps felett van bőven. Ha lenne remastered belőle jó volna nagyon ráférne hogy ne nézzen ki ilyen ocsmányúl.

(#363) Plata


Plata
félisten

Pc guru-s dilis hír.
[link]

(#364) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#365) oriic válasza negyven2 (#364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudja a többi cég is, hogy Rockstarnal már ez is hype, és meg is lovagolják :D (A Warzone-os új volt nekem is)

Live-Die-Respawn

(#366) SkyLine3000 válasza Plata (#363) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Annyira fölösleges ez sok mihaszna találgatás, belemagyarázás. Én kampánycsendet rendelnék el és a tréh-ler bemutatásig semmi gta6 (kamu)hírt, cikket nem engednék kitenni, sehova. :) Bár, lehet, megugrana az öngyilkosságok száma...

(#367) Plata válasza SkyLine3000 (#366) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,én is elemeztem a képet és rájöttem pár titkos infóra.
1.Biztos lesz nappal.
2.Lesznek madarak.
3.Biztosan lesz fa is.
4.Lesz naplemente.
5.Vagyis jó eséllyel a nap reggel felkel.
6.online-ban biztos lesznek modderek akik felgyorsítják a napot,mert RDR onlie-ban is volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#368) homerhamm válasza Plata (#367) üzenetére


homerhamm
addikt

Oszt honnan tudod, hogy lesznek-e benne madarak? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#369) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Én csak annyit kérek a R*-tól, hogy Lucia a végleges verzióban is így nézzen ki :B

it's a danger pretty here in Night City

(#370) Locutus válasza negyven2 (#364) üzenetére


Locutus
veterán

Cyberpunk metros patche is dec5 :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#371) homerhamm válasza Locutus (#370) üzenetére


homerhamm
addikt

Valószínűleg a GTA VI trailer miatt eltolják a patchet jövőre.

;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#372) negyven2 válasza oriic (#365) üzenetére


negyven2
veterán

Rockstar Games power!
Amúgy ők is izgatottak, mert végre betekintést nyernek abba, hogy mit kell majd lemásolniuk a következő évekbe!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#373) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy van egy pletykált leak, most próbálják népek eldönteni hogy fake vagy real. [link]

Az érdekes rész:

"The new gameplay leaks are reportedly posted from Aaron Garbut’s son, Aaron is the current head of development at Rockstar North. #GTAVI"

:D

Live-Die-Respawn

(#374) IntelKiller7 válasza oriic (#373) üzenetére


IntelKiller7
veterán

csak csak.. :U

amúgy, ha ez így fog kinézni az... :Y

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#375) oriic válasza IntelKiller7 (#374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Pisswasser a GTAV-ből van, de lehet hogy placeholder asset.

Live-Die-Respawn

(#376) Plata válasza IntelKiller7 (#374) üzenetére


Plata
félisten

Ha a játék ilyen elmosott lesz akkor szerintem ps3-on is futni fog. :D

(#377) sittes79


sittes79
addikt

Beszarok

[ Szerkesztve ]

(#378) oriic válasza sittes79 (#377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen meme-ek ilyenkor mindig felbukkannak :D

Live-Die-Respawn

(#379) k-adi válasza oriic (#378) üzenetére


k-adi
nagyúr

bemásolom ide is, hogy meglegyen az utókornak :D

Kép

(#380) k-adi válasza Kylesa (#369) üzenetére


k-adi
nagyúr

biztos vagyok benne, hogy lesz egy badass latina, a kérdés csak annyi, hogy npc-ként vagy sem ;)

(#381) oriic válasza k-adi (#379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És hsz-ekben kérdezik hogy ez valós? :DDD LMAO

Live-Die-Respawn

(#382) k-adi válasza oriic (#381) üzenetére


k-adi
nagyúr

ott az arany hitelesítő pipa :D

(#383) Plata válasza IntelKiller7 (#374) üzenetére


Plata
félisten

Gémsztáron már egész videó szivárgott ki. :DDD
[link]

(#384) oriic válasza Plata (#383) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] Itt a hsz-ben linkeltem a teljes videót Reseteráról.

Live-Die-Respawn

(#385) Plata válasza oriic (#384) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ez a videó moddolt GTA V,még hozzá nem messze a Maze banktól.

(#386) oriic válasza Plata (#385) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán lehetséges, hogy valós, elég csak a tavaly őszi nagy leakre gondolni, ahol voltak videók is és később a Rockstar megerősítette a dolgot. Más kérdés, hogy pár nappal a hivatalos trailer előtt teljesen felesleges volt ezt közzétenni szerintem.

Live-Die-Respawn

(#387) Plata válasza oriic (#386) üzenetére


Plata
félisten

Viszont a videón látható épületek és az autópálya pont olyan mint ami GTA Online-ban is van vagy GTA V-ben,kicsit más a szinük és több a növényzet.De a daru ugyan ott van és az autópálya is.
Vagy csak lesz egy ugyanolyan negyed a hatban is.

(#388) Spizzi


Spizzi
tag

Szerintem legit a videó, főleg, hogy a screenshotokon a kiemeléseken jól látszik, hogy mi látható és milyen szögből a tavaly szeptemberi leakekhez viszonyítva.

Nekem egyáltalán nem tűnik GTA 5-nek. Los Santosban a felhőkarcolók egy halmazt képeznek a város közepén itt pedig jól látható, hogy két ilyen halmaz is van, légvonalban egy jó kilométerre egymástól.

Grafikailag felesleges következtetéseket levonni, v0.63 körül járt a játék amikor ez a kis videó elkészült, a grafika csiszolása kb. az utolsó lépések közé tartozik a megjelenés előtt, ugyanez igaz a placeholder assettek cseréjére is.

(#389) Plata válasza Spizzi (#388) üzenetére


Plata
félisten

Állítólag valamelyik fejes gyere vagy annak barátja rakta fel.

(#390) wihay


wihay
tag

Egyéni vélemény persze, de én sokkal jobban örülnék egy olyan GTA-nak amelyben megint a történeten van a hangsúly. A GTA V 1 végigjátszás után, olyan unalmas játék lett, hogy hihetetlen.

Ami szerintem biztos, különálló story DLC-k nem lesznek mint a 4-nél volt - Tlad meg a TboGt illetve a Vice Stories vagy a Liberty City Stories is felejtős..

(#391) Plata válasza wihay (#390) üzenetére


Plata
félisten

Én sokszor kivittem a sztorit.
Mert jó volt és tetszett.
A négynél a homáros dlc nem is érdekelt,de megvan mert a steames változathoz adták.
Viszont hatnál meg azt pletykálják lesz DLC mert a játék még nincs teljesen kész és hogy ki tudják adni bizonyos dolgokat kivágnak és majd dlc-ként beteszik ha teljesen kész.

(#392) Spizzi válasza Plata (#391) üzenetére


Spizzi
tag

Szerintem is lesznek singleplayer DLC-k is. A GTA V-nél pusztán kényszer volt a hosszútávra való "tervezés", de a játékot alapjaiban nem egy 10+ éves live service modell mentén tervezték meg.

Itt a VI-ban mind a sztori mind az Online kapcsán fel lehet készülni sokkal átgondoltabb és egymáshoz képest nagyobb koherenciában működő megoldásokra. Illetve ezt a bődületes mennyiségű pénzt amiből csinálják biztosan tucatszorosan szeretnék visszahozni, minden lehetséges eszközt bevetve és mindenki igényét kiszolgálva.

Megjelenés után kb. 1-2 évvel ki ne ruházna be egy 10-20 óra hosszú bővítményre 40 EUR környékén? Mint légy a sza**a.

(#393) wihay válasza Spizzi (#392) üzenetére


wihay
tag

Én nem tudom, hogy mihez fogják hozzácsatolni az egyjátékos DLC-t, vagyis milyen formában. Lesz egy történet vonal, ami esetleg folyamatosan bővül, esetleg megkapjuk a régi GTA karaktereket..
Most a Vice City-ben ott volt az ingatlan piac, a kitett még pár órát a végigjátszásból, az is megléphetik, egy bizonyos ipari ághoz csatolnak küldetéseket folyamatosan.

Most ha abból indulunk ki, a GTA IV-ben egy korai bankrablás séma volt, ezt követően a GTA V-ben már kifinomult rendszer volt..

Inkább az a kérdésem, ti hogy érzitek miben volt a GTA V gyenge? Az új részben pedig arra fognak építeni.. Én így láttam most, így a sötétben..

Én a GTA V-ben sajnáltam hogy a végén csak 3 opció volt a döntéshez. Ha lett volna lehetőség Franklint öltem volna meg.

(#394) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az előrelépés az lenne, ha eleve online lenne a single player is, és nem teljesen fölösleges lenne amit abban csinálsz. Most utólag ha visszagondolok arra a 35 vagy mennyi órára, 1970 online óra mellett elég jelentéktelen, DE az online elején azt éreztem, hogy jobb lett volna ha már 35 órányi cucc ki lenne farmolva, vagy használhatnám amit ott összeszedtem stb..

De az is valami ha csak coop lesz a single helyett a 2 karakterrel.

/s

(#395) Plata válasza wjbhbdux (#394) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ezt felejstd el,mármint hogy a sztori is online legyen,konzolon még ok,de Pc-n kezdettől fogva modderek lesznek,akikre megint magasról tesznek majd.
Ha még a sztorit is eltudnák barmolni az marha élvezetes lenne.

(#396) Spizzi válasza wihay (#393) üzenetére


Spizzi
tag

"Inkább az a kérdésem, ti hogy érzitek miben volt a GTA V gyenge?"

Számomra volt egy nagyobb gond vele, illetve több kisebb, de javarészt a nagyobból következik a legtöbb kisebb.

Lehet furán hangzik, de szerintem túlságosan cinematicra tervezték a singleplayert. Volt a fejükben egy grandiózus, látványos és izgalmas sztori amit kitaláltak, megírták a forgatókönyvet, összeállt a cucc... csak közben arra nem gondoltak, hogy ez egy játék nem pedig egy film. Valahogy a gameplay nálam azt a hatást kelti, hogy annak a megtervezése volt a másodlagos a fejlesztés alatt.

Pár példát had említsek.

-A játék elején annyi pénzünk sincs, hogy felnit cseréljünk a verdán, aztán 5-7 óra gameplay múlva az első Heist után megveheted a legcombosabb sportkocsit is. Azért mert a sztori alapján ennek egy olyan mértékű rablásnak kellett lennie, hogy a másfél megyével feljebb élő Trevor TV csatornáján is hírértékkel bírjon és leadják adásba, szóval nem lehetett volna a sarki coop kasszájára felhúzni ezt a missziót, de ha már bank volt a célpont nem adhat a mission passed felirat után csak 15k dodót mert nevetséges lenne az is. Ennek így mi értelme van, hol a linearitás és az adagolt jutalmazás, ezáltal a sikerélmény játékos oldalról?

- A kampány küldetéseken kívül nem lehet csinálni semmit. Oké, van ez a pár jópofa Strangers & Freaks küldi ami összesen talán kitehet 2-3-4 óra gameplay-t ha mind a három karakterrel megcsinálod fejenként azt a 2-3 darabot ezekből, esetleg ezt belehet tudni a játék side-mission oldalának... de ez sajnos nagyon kevés. Oké, lehet még benne teniszezni, hmm golfozni, őszintén, a 2013-as megjelenése óta amikor is kipróbáltál mindent azóta ezeket a minigameket tolja valaki? Van valaki akinek ezek a szerves részét képezi a GTA V gameplay-nek és haverokkal reszketve várják a hétvégét, hogy a GTA-ban tenisz párbajozzanak? Ez esetben én kérek elnézést.

-A pénz értéktelenségéről már beszéltem az első bekezdésben de ennek több más aspektusa is van. Mire tudod elkölteni? Van a játékban egy csomó autó, rendben. Megveszed a leggyorsabbat, rendben. Feltuningolod maxra, rendben. És aztán? Veszel belőle mégeggyet? Minek? Basszus, mind a három karakternek a Rockstar állította be a default vehicle-t amit NEM TUDSZ ÁTÁLLÍTANI. Hiába van Franklin-nek már rég a garázsba a Bugatti, a küldihez ahol mondjuk mennie kell valahova teljes lelkinyugalommal spawnolja le a játék a lvl1 Dodge-ot ami a gameplay 0. percétől meg van neki. Így aztán csak azt a három kocsit van értelme fejleszteni és pimpelni ami a három karakter saját járműve, de ezek közül is a Trevoré még csak nem is színezhető át vagy bármi, mert a sztori szerint ő egy igénytelen redneck aki 3 professzionális rablás elvégzése után is egy rozsdás vödörrel jár hiába több millió $ van már a számláján. Meg amúgyis, hol vannak a megvehető ingatlanok? Hagyjuk azt a pár garázst amit enged a játék megvenni, ahol amúgyis csak a dísznek jó autóidat tárolhatod mert 0 használati értéke van az igazi gameplay közben, tekintve, hogy nem engedi a játék használni. Bejárható éttermek? Stb...

-Rugalmatlanság, talán ez a legjobb szó. A GTA-nak a San Andreas féle semi-rpg rendszer áll a legjobban. Hízás-fogyás-izmosodás. Bevétellel rendelkező ingatlanok, területi háborúk bandák között stb. A side activityk esetleges hatása akár egy sztori küldiben is. Pl. ha felgyúrtuk magunkat és szembe jön a kampányban egy verekedős szakasz akkor könnyebben tudjuk teljesíteni mert nagyobb a dmg az ütéseinknek, stb. Az V-ből ezek vagy hasonló rendszerek teljesen hiányoznak. A VI-tól azt várom, hogy jelentősen sokkal nagyobb mélységet adjanak a singleplayer gameplay-ének, a pénzt érdemleges dolgokra tudjam elkölteni, legyen benne annyi side quest és grindolni való cucc hogy még fél év múlva se érezzem azt, hogy itt az ideje új mentést kezdeni. Nyugodtan lehet valami biznisz rendszert is betenni mint amik vannak a mostani GTA Online-ban is, nem ledarálni akarom a kampányt mintha moziban ülnék, hanem megélni, tervezni, gyűjtögetni, felfedezni.

(#397) Plata válasza Spizzi (#396) üzenetére


Plata
félisten

Bevétellel rendelkező ingatlanok ötben is vannak.
Bár őszintén szólva a legtöbb iszonyú vacak.
Állandóan szekálni fognak és minden hülyeségért zaklatnak.
Sőt M-el nagy értékü ingatlant és bizniszt is szerezhetsz.Ha van elég misid golf club is a tied lehet vagy mozi.
De a San Andreas féle marhaságok nekem is hiányoztak,mint például hogy a kaszinóban direkt adósságba vertem magam és üldöztek a behajtók.
Vagy olyan kövérre zabáltattam CJ-t hogy menni sem bírt. ;]
De én még mai napig golfozok,tenisz sajna nem megy mert nincs kivel.

[ Szerkesztve ]

(#398) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Közben olyan pletykák mennek, hogy a GTA 6 mapja 2x nagyobb lesz mint az 5.
A leaker azt állítja, hogy a dec 5. videó után már elő lehet majd rendelni, és 2024 őszén jelenik meg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#399) Plata válasza IntelKiller7 (#398) üzenetére


Plata
félisten

Konzolra. :O

(#400) IntelKiller7 válasza Plata (#399) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem zavar. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.