Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#951) Plata válasza homerhamm (#950) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha nagyon akarod meg keresem,de ez tényleg így van,ha nem itthonról jelentkezem be arra a sügér honlapra akkor itthon nem tudok belépni.
Ezért ha mobilról vagy egyébről írok rá vagy bejelentkezem,törölni kell az előzményeket.
Rém szutyok már az az oldal,mivel gyakorlatilag nincs karban tartva,de már 18 éve használom.
De láttam ma egy új GTA 6 trailert is,de csak belenéztem mert tök gagyi volt.
Asszem minecraft trailer volt?
Jah gugli megtalálta.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#952) homerhamm


homerhamm
addikt

A GTA VI fejlesztéste az utolsó fázisba ért.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#953) Kylesa válasza homerhamm (#952) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Ezt ünnepelhetné a R* egy új trailerrel. :K

it's a danger pretty here in Night City

(#954) SkyLine3000 válasza homerhamm (#952) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Na, akkor már csak kb 2 év és pc-re is kijön. :)

(#955) Plata válasza SkyLine3000 (#954) üzenetére


Plata
félisten

Vagy több? :D
[Píszí guru link]

(#956) Đusty válasza Plata (#955) üzenetére


Đusty
addikt

Vagyis eddig mindenki csak otthon lébecolt és ezért tart 10+évig kiadni egy játékot.

(#957) Plata válasza Đusty (#956) üzenetére


Plata
félisten

Egen. :D

(#958) homerhamm


homerhamm
addikt

Remélem a GTA 6-ba már a sztorimódba is lehet az autóra biztosítást és nyomkövetőt is tenni. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#960) homerhamm válasza oriic (#959) üzenetére


homerhamm
addikt

Ebből a nyomigyerekből azt is kinézem, hogy mar idén kiszovárogtatja a teljes sztorit. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#961) cyberkind válasza homerhamm (#960) üzenetére


cyberkind
félisten

(#962) negyven2 válasza oriic (#959) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk ez a "korábbi szivárogtatóról" azt érdemes tudni, hogy csak annyit mondott, hogy decemberben, valószínűleg a Game Awards-on lesz bemutatva a játék. De ő volt az (csak akkor még más néven), aki váltig állította, hogy a GTA VI az PS5 ex. cím lesz, mert a Sony 800 millió vagy 1 milliárdot fizetett. ezt később annyiban módosította, hogy 1 hónapig lex csak PS5 ex. cím. illetve még annyi, hogy tőle jött az a biztos infó, hogy a második előzetes és a pre-order az majd idén március 7-én indul!

Vagyis igazából csak bejött neki az, hogy eltalálta a hónapot. Ugye Twitter-en szokás még talán most is, hogy csinálsz pl. 365/366 tweet-et, és mindegyiket priváttá teszed. Majd mikor hónapokkal, évekkel később jön a hivatalos bejelentés, akkor azt ami eltalálta ezt a dátumot, az publikussá teszed... és máris előre megmondtad, hogy mikor jön, amivel te vagy a leeker-ek királya! :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#963) Plata válasza cyberkind (#961) üzenetére


Plata
félisten

Ennek a marhaságnak mi köze a GTA-hoz? :F

(#964) cyberkind válasza Plata (#963) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez az alapja a 6. résznek.

Paranormal Cocktivity

(#965) Kiskokó válasza cyberkind (#964) üzenetére


Kiskokó
veterán

Linket!
Én se hallottam még erről az infóról.

Pikkcs or didnt heppön.!!!!444444!4!! ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#966) Plata válasza cyberkind (#964) üzenetére


Plata
félisten

Jah,persze.
Star wars következő részének az alapja meg a barátok közt. :DDD
Az lesz az alcíme hogy Magdi anyus visszavág. :D
Akkor már inkább ez a GTA 6 sztorija.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#967) cyberkind válasza Plata (#966) üzenetére


cyberkind
félisten

A korábbi leakekben Eva Mendes és Ryan Gosling duót emlegették fel sokszor, meg ezt a filmet, de valszeg minden Bonnie és Clyde-os alkotásból lesz valami, így a Baby Driver is jön.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#968) Plata válasza cyberkind (#967) üzenetére


Plata
félisten

Nekem be jött a Free guy,láttam moziban és jó volt.

(#969) Plata


Plata
félisten

Ma olvastam hogy tegnap DF Direct élő adásában a Digital Foundry alapítója azt mondta hogy a Ps5 Pro-n sem fog futni a GTA 6 60fps-el.
Mert csak 10%-al lesz nagyobb a proci teljesítménye mint a Ps5-nek,mivel gyakorlatilag ugyanaz van benne csak kap "High CPU Frequency Mode"-ot.

(#970) Đusty válasza Plata (#969) üzenetére


Đusty
addikt

Nem is értem mit szarakodnak a vacak konzolokkal, adják ki PC-re azt kész. :)

(#971) Mizol29 válasza Đusty (#970) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ez aztán egy értelmes hozzászólás volt.

(#972) Plata válasza Đusty (#970) üzenetére


Plata
félisten

Ma láttam vicces ps-es mémeket is már. :DDD

(#973) SkyLine3000 válasza Đusty (#970) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem sem érdekel a konzol. :)
Mire pc-sként fogok játszani vele, bele sem merek gondolni... Mire megjelenik, lesz vagy 2026. Azon az áron tuti nem veszem meg. Mire beesik az ára és leakciózzák, lesz vagy 2027-28. :D Úgyh én még nem tervezek a VI-al.
Főleg, ha majd w11 kell hozzá. 10-en vagyok, a gépem nem alkalmas a w11-re. Ezért meg nem fogok cserélni. Ha úgy alakul a winfos, ahogy írogatják, lehet áttérek Linuxra. :)

[ Szerkesztve ]

(#974) ittakary válasza Đusty (#970) üzenetére


ittakary
nagyúr

konzol hozza a pénzt
pc portolás pedig viszi

(#975) cyberkind válasza ittakary (#974) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem pont, mert akkor a Sony se tartana igényt arra a "pár" millióra az exkluzívjaikkal, de az tény, hogy a nagy pénz, a konzolban van.

Paranormal Cocktivity

(#976) SkyLine3000 válasza ittakary (#974) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért a pc-s verzióból is el fognak adni sok milliót. Nem viszi a pénzt, max kevesebbet hoz mint a konzolos.

(#977) Plata


Plata
félisten

IGN link,állítólag csúszik a játék.
[link]

(#978) negyven2 válasza Plata (#977) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy nem...

At the moment, I’m told that Rockstar is still “aiming” for GTA 6 to arrive in Spring 2025. While an early 2025 release is the goal, sources say they aren’t sure if this will happen and a Fall 2025 launch seems more plausible and feasible. Meanwhile, delaying the game to 2026 is on the table as a sort of “fallback plan” or “emergency” option if needed.

Mármint ez a írás semmit nem jelent, konkrétan a semmiről ír. Ez kb. az a szint, minthogy lehet holnap a fejedre esik az 5-ös metro, de az is megeshet, hogy nem... vagy de, de csak holnapután.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#979) Plata válasza negyven2 (#978) üzenetére


Plata
félisten

Azon csodálkoznék,mert nem vagyok pesti,városban lakom,de metró nincs. :D
Ui:Van egyáltalán 5-ös metró?
Bocs de utoljára talán a 70-es években metróztam.

(#980) Plata


Plata
félisten

IGN-es pletyka.
[link]
"Szóval ebben a dokumentumban az áll, hogy az "időjárási dinamika", részben a viharok véglegesítésén dolgoznak a fejlesztők. Emellett az is prioritást élvez, hogy megoldják, az NPC-k viselkedése és tevékenységei attól függően változzanak, hogy milyen a hőmérséklet. Természetesen mindezt az infót kezeljük ERŐS fenntartásokkal! De izgalmas lenne, ha az időjárás dinamikusan változna nemcsak úgy, mint az eddigi részekben, hanem a floridai, pardon, leonidai éghajlatnak megfelelően, azaz kapnánk a nyakunkba jókora viharokat, amelyek átformálnák kicsit a játékteret. Erre van is esély, mert már a GTA 6 leleplező előzetesében is láthatunk egy olyan jelenetet, amelyben az NPC-k menekülnek a zivatar elől. És akkor itt a válasz a szivárgás másik részére is, hogy a játékbeli karakterek reagálnak ezekre az időjárás-változásokra."

(#981) negyven2 válasza Plata (#980) üzenetére


negyven2
veterán

Olyannyira erős fenntartásokkal, hogy kiderült ez egy kamu leak (vagyis valaki kitalálta ezt).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#982) homerhamm válasza negyven2 (#981) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem 99,7%, hogy Plata a Blikknél újságíró. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#983) Plata válasza homerhamm (#982) üzenetére


Plata
félisten

Júúúj,ne sértegessé má te harci hörcsög.

(#984) Wiz Khalifa válasza Plata (#983) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Írja az igazat, hogy 444 egyik szerkesztője vagy? :D

Smoke some weed nigga!

(#985) Plata válasza Wiz Khalifa (#984) üzenetére


Plata
félisten

Jó hogy nem a kiskegyedé má wazze. :D

(#986) Wiz Khalifa válasza Plata (#985) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A nők lapjáé. :C

Smoke some weed nigga!

(#987) Plata válasza Wiz Khalifa (#986) üzenetére


Plata
félisten

Muhahahaha. :DDD

(#988) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#986) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább a diliház újságjáé. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#989) Plata válasza homerhamm (#988) üzenetére


Plata
félisten

Mi a mamzi néni,nálatok még újságot is nyomnak? :D

(#990) Plata


Plata
félisten

Eddig azt gondoltam,talán a GTA 6 miatt váltok konzolra,igaz a KoToR remake miatt azonnal váltottam volna. :D
De mostanában mindig rosszat írnak a konzolos változatról.
Bár nem tudom mennyi valóság alapja van,de így nagyon elbizonytalanítanak.
[Totálisan nem gémszár link,mert sportosan e link.]

(#991) negyven2 válasza Plata (#990) üzenetére


negyven2
veterán

Csak röviden, három pontban:

- valószínűleg nem lesz 60 fps mód még PS5 Pro-n se, mert a CPU ezen erőforrásait, inkább fordítják az open world világra!
- az esport.hu egy az egyik leghulladékabb oldalak egyike!
- te pedig most már kijelenthető, hogy elég erősen kr*t*n gyanús vagy, hogy ilyen helyekről tájékozódsz! :DDD :P

ps. nem nyitottam meg a linked, csak elolvastam, hogy mi a link szövege...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#992) Plata válasza negyven2 (#991) üzenetére


Plata
félisten

Ha bulvár ha nem a telóm már alapból tolja az összes GTA hírt.
Hogy tekrén vagy-e vagy sem passz ;)
De a téma érdekel mert ha 30 fps lesz tényleg akkor nincs értelne venni konzolt.

(#993) Kiskokó válasza Plata (#992) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te! ...
Komolyan mintha anyámékkal kellene beszélnem erről, de ők legalább félig megértik :D...

Arra próbál célozni negyven2, hogy nem minden igaz amit a neten látsz!

Ezt mindenkinek saját maga kell eldöntenie, miben(témában), mikor(jelen mikor olvasod, és az írás időpontjában is) és hol(xy weboldal), amiről bizonyos dolgok alapján neked kell megállapítanod teljesen Objektívan!!! nem szubjektívan!!!!, hogy az amit épp látsz hol helyezkedik el az "igazság" skálán.

Lásd nagyon jó példa a kormány propaganda(és ezzel itt off is de ennél jobb iskolapélda nincs rá), de bármit fel lehetne hozni nyilván.
Na, és itt kicsit túlzott azért negyven2, nem minden esetben vezethető vissza ez arra, hogy valaki kretén-e.
Nyilván ad némi plusz információt az ember társdalomban betöltött szellemi és fizikai értékét illetően. Ezért valaki lehet kretén is, de simán boomer, vagy tényleg mentális beteg, totálisan tájékozatlan és/vagy nemtörődöm és még sok minden...

Nagyon fontos, az Internetet tudni kell Fogyasztani, Használni!

Már nem azokat a régi szép időket éljük mikor olyan kevés weboldal volt, hogy gyűjtőoldalak voltak hozzájuk :DDD és akkor is ugyan ez volt érvényes, csak az elején még mindenki az igazat, és az értelmes dolgokat osztotta meg rajta, aztán jött a "plebs", meg a minden nadrágzsebbenokostelefonon ott a net. Azóta párfős csapatok (youtuberek akár) idézőjelesen "hiteles" státuszba kerülnek és hihető, valósnak tűnik minden amit ők mondanak.
Ezt viszont jól mondja negyven2, ha adott egy csapat, amit az internet nyitottsága miatt sajnos 50-100 ezer ember is követhet akár mint "hiteles" forrás, attól azok még lehet csak 50-100ezer kretén ember! Na és ilyenkor jössz Te (olvasó)(PLATAC) a képbe és dől el mi lesz. Mi a valós, mi a hamis, mi a torzított vagy mi az ami sosem létezett!
Amióta AI (mesterséges intelligencia) van azóta ez még megsokszorozódott.

Rengeteg időt vesz el, ha felelősen akarod használni az internetet és minden információt amit ott találsz.

(vannak balek hülye cryptósak, akik benyelik a lufit... ;] ;] .
Vegyetek Shiba Inut, PEPE-t!! Tényleg!!! :K :K )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#994) negyven2 válasza Kiskokó (#993) üzenetére


negyven2
veterán

GTA VI Leaker Escapes After Using Cheat Code to Reset Wanted Level :DDD

---


Amúgy konkrétan amiről ez a cikk szól (szólhat), miszerint 30fps lesz még Pro-n is, az nem kamu. Akik értenek hozzá azok azt állítják, hogy mivel az állítólagos PS5 Pro CPU-ja szinte ugyan az lesz, így igazából hiába lesz benne erősebb GPU, az sajnos önmagában nem lesz elég még 1080p-ben a 60fps-hez (talán egy instabil-hoz igen). Az a fajta background szimuláció amire talán a GTA VI lesz képest, ahhoz kevés ez a R5 3600 körüli CPU tudása, hogy ezek mellett még a 60fps-t is tudja tartani. De ezt már a trailer megjelenése óta lehet tudni, hogy ha lesz is Pro konzol bármely oldalon is, akkor még ott se várjunk 60fps-t. CPU-t a kompatibilitási okok miatt nem igazból változtatnak nagyon a konzolokban (mivel a grafikai dolgok könnyen skálázódnak, azért a CPU-hoz köthető szimulációs dolgok esetében már nehezebb a helyezett (főleg ha Online tartalmakról is beszélünk majd).

Amúgy a Plata féle linkek esetében tényleg az nagyobb gond, hogy a nagyon nagy részük a clickbait és a fake news fogalmát simán kimerítik.

És igen, tudjuk Plata, hogy ezeket a telefonod mutatja (főleg azért mert tudja a Google, hogy ilyen tartalmakat nézel), de ennyi erővel ha az is megjelenhet neked, hogy a kénsav rendszeres fogyasztása jót tesz a GTA/STO-ban a reflexeinknek (nem, nem csak a reflexeidnek nem tesz jót, de még a fogzománcot is károsítja... meg mást is :DDD :P.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#995) Plata válasza Kiskokó (#993) üzenetére


Plata
félisten

Ne már,ilyen hosszút ne írj.
Tök szarul vagyok és még olvassam is el? :D

#994negyven2
A reflexeimnek az tenne jót ha valaki elárulná miért vagyok olyan peches.
Megint olyan orbitális bugba futottam amiről ordít hogy ha rájönnek hogy én így tolom szétrúgják a seggem. :DDD
Egyesek szerint az egész accom bugos és azért fordul elő nálam ilyen sűrűn ilyen orbitális bug.

[ Szerkesztve ]

(#996) homerhamm


homerhamm
addikt

Te jó ég, mi lesz itt, ha majd megjelenik a játék!! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#997) oriic válasza homerhamm (#996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondom. PC megjelenés előtt: Ktsög konzolosok mé játszhatnak már vele... PC megjelenés után: 59 FPS-em van RTX5090-el 1080p-ben mit rontok el? ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#998) homerhamm válasza oriic (#997) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, én most itt a diliházas fórumtársunk ámokfutására gondolok. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#999) oriic válasza homerhamm (#998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Same... ;]

Live-Die-Respawn

(#1000) negyven2 válasza Plata (#995) üzenetére


negyven2
veterán

Itt az új leak (leszámítva ami a fürdőszobánkban van...).

Rockstar Reveals Grand Theft Auto VI NPCs Will Feel Real Pain, Fear

:DDD

*igen ezt csak írtam, mert hátha valamelyik netes bot berántja ezt, és hír lesz belőle a zinterneten...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.