Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#401) homerhamm válasza IntelKiller7 (#400) üzenetére


homerhamm
addikt

És csakis PS5-re, mert egy évig exkluzív lesz rá a játék. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#402) Plata válasza homerhamm (#401) üzenetére


Plata
félisten

Miért van másik konzol is ami értelmes? :D

(#403) sittes79 válasza Plata (#399) üzenetére


sittes79
addikt

Ps5 pro előrendelve no problem

(#404) SkyLine3000 válasza IntelKiller7 (#398) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt olvastam én is. Nem akarok kicsinyes lenni, de csak 2X akkora? Azt hittem, sokkal nagyobb lesz...

(#405) Plata válasza SkyLine3000 (#404) üzenetére


Plata
félisten

Ha ugyanolyan szépen meg lesz csinálva mint GTA V és ugyanúgy tele lesz élettel akkor tökéletesen elég,ha zombi város lesz mint cyberpink akkor meg mindegy.

(#406) wihay


wihay
tag

Nem tudom mihez képest lesz 2x nagyobb, de az átmentet is csinálják meg rendesen mint a San Andreas-ban város-vidék-város..

Bár így előreláthatóan nagyon Watch Dogs szerű játéknak néz ki, remélem a téglalap térkép HUB-ot lecserélik végre már, undoritó hogy kinéz

(#407) Bjørgersson válasza k-adi (#382) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#408) Plata válasza sittes79 (#403) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volna egy kérdésem,mert érdekelne.
Egy email fiókról lehet több Ps accot csinálni? :B
Már van rég ps accom,meg aktív előfizetés is,de vajon csinálhatnék másikat is egy másik ps-el?

(#409) cyberkind válasza homerhamm (#401) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudnék rajta kacagni ha a Sony a CoD elvesztése miatt összetudna/akarna hozni egy dealt, számomra mindegy, csak jöjjön minél előbb. :))

Paranormal Cocktivity

(#410) negyven2 válasza IntelKiller7 (#398) üzenetére


negyven2
veterán

* Pontosabban csak maga Vice City városa lesz kétszer akkora mint a GTA V-ös Los Santos városa. De Vice City-n kívül még lesz 2 másik nagyobb város és, 4 kisebb település (amik egyenként legalább akkorák mint Sandy Shore-s, Grapeseed és Plate Bay összesen). De ezen kívül még sok kisebb helyszín lesz. Illetve a települések épületeinek 60-70% teljesen bejárható lesz majd. De ugye ezt csak a szivároggató állítja. Illetve a videóhoz hozzátartozik, hogy ez egy debug build, aminél nem a grafika a lényeg.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#411) Spizzi válasza SkyLine3000 (#404) üzenetére


Spizzi
tag

A magyar cikkek szokás szerint szarul hozták le a leaket.

-Vice City lesz 2x akkora mint a GTA V Los Santos-a, tehát a "fővárosa" a játéknak.

De magáról a teljes mapról nem tudjuk, hogy mekkora lesz a GTA V teljes mapjához viszonyítva.

(#412) Plata válasza Spizzi (#411) üzenetére


Plata
félisten

GTA Online-ban nekem már most is túl nagy néha a térkép,főleg ha egy rohadt verdát kell leszállítani épségben a pálya túl végére.
Ha arra gondolok hogy majd kirándulgatok és biciklizgetek akkor nem nagy.
De ha épségben kell repülővel eljutni egyik végéről a másikra akkor túl nagy. :B

(#413) negyven2 válasza cyberkind (#409) üzenetére


negyven2
veterán

Valamiről lemaradtam volna? Ugyanis a legutolsó információk szerint Sony esetében a CoD-nál csak annyi változás lesz, hogy elveszíti az timed exclusive, és a first play dolgokat. Mint az, hogy pár nappal hamarabb jön a beta teszt lehetőség, vagy, hogy egy két skin, map, pár hónapig PS-en lesz elérhető. Illetve azt, hogy PS logóval reklámozzák.

De egy ez már régen ki lett tárgyalva, hogy egy ilyen deal konkrétan a Sony ABK dolgait tenné nem csak nevetségessé, de pofátlanná is. Értsd úgy, hogy másfél évig verték képletesen az asztalt, hogy nekik mekkora kár lesz belőle, ha elveszítik az ex. dolgokat a CoD esetében. Meg amiatt "sírtak", hogy ha esetleg az a lehetetlen dolog jönne, hogy Xbox/PC ex lesz a jövőben a CoD az nekik mekkora kár lenne... nos ha ezek után akár timed ex. címmé tennék a következő GTA-t, akkor az önmaguk szemembeköpése.

És azért azt se szabad elfelejteni, hogy egy ilyen deal-t nem két nap megkötni. Vagyis ha lesz is ilyen az már nagyon régen (még az ABK/Bethesda megvétel elött) létrejött. Ami a neten kering erről a dologról, az kb2018-19 körüli dolgok felemlegetése. Akkor még az volt, hogy $600-$1000 millióért vettek egy hónapos előnyt. Ez mára annyira fejlődött egyes helyeken, hogy $2 milliárd és kizárólagos ex. deal PS-re 3 évre, majd utána jöhet PC-re, de Xbox-ra sose. Ennek a még durvább változata, hogy ez vonatkozik minden eddigi és jövőbeli Rockstar játékra is, vagyis az Xbox platform elérhető játékokat leveszik a Store-ból. Ez amúgy azután jött elő, hogy nem jött ki Xbox-ra az RDR újrakiadás.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#414) SkyLine3000 válasza Spizzi (#411) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért nem mindegy. :) Csak azért lepődtem meg kicsit, mert amiket lehetett olvasni, abból az jött le, hogy az 5-höz képest sokkal, de sokkal nagyobb lesz. Aztán lehet. :)

(#415) Spizzi válasza Plata (#412) üzenetére


Spizzi
tag

Onlineban nekem is van gondom ezekkel a küldikkel, főleg amikor a CEO-s ládákat gyűjtögetem és néha beadja, hogy a helikoptert kell lelőni. Természetesen hova máshova menne mint a map tetejére, én meg kajtatok utána mint a hülye az úton.

Szerintem a GTA V úthálózata csak szimplán ratyi ha gyorsan akarsz eljutni egyik helyről a másikra és stressz van rajtad. Pl. ha LS-ből akarsz északra menni vagy fordítva és nem az autópályán akkor rá vagy kényszerítve, hogy a hegyeken ugratgass össze-vissza, nyilván kipördülsz, felborulsz stb. Egyszerűbb lenne ha meglenne az Opressor vagy a Deluxo, de elvi okokból sem használom ezeket a baromságokat...csak a gameplay dizájnt meg sajnos ezekhez igazítják.

Ui.: a VI Onlineban nem szeretnék ilyen repülő baromságokat meglátni.

Egyébként Florida többnyire alföld, szóval szerintem itt nem lesz olyan nagy kihívás az offroadozás sem, bár kíváncsi leszek mekkora területe lesz lápos-mocsaras, mert ott az van dögivel.

(#416) cyberkind válasza negyven2 (#413) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a Bethesda után ugyanazt várom, nem most, de kb 5-10 év múlva, hiába mondják azt a felek, ez max túzoltás.

Paranormal Cocktivity

(#417) negyven2


negyven2
veterán

Kis funfact:

Twitter-en (ikszen) és Instagram-on: a trailer dátumát bejelentő kép lett a valaha volt legtöbb like-ot kapó poszt gaming témában: Twitter-en az előző legtöbbet kapó az a november 8-ai, "decemberben jön az első trailer", míg Instagram-on, a 2020-as PS5 bejelentő! És ez csak egy bejelentő kép!!!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#418) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok
Félve teszem csak közzé, nem tudom mennyire valós, volt-e már, de számomra érdekes és mivel GTA 6 gondoltam bedobom. :) [link]

(#419) k-adi válasza cyberkind (#409) üzenetére


k-adi
nagyúr

A sony nem vesztette el a CoD-ot, sosem volt az övék, találjanak ki maguknak cod riválist. :)

Amúgy meg a PS = az exkluzivitásokkal, szóval ha valaki sírhatna az pont nem a sony.... :DD

(#420) ittakary válasza Zsolty20 (#418) üzenetére


ittakary
nagyúr

"nem tudom volt-e már"

ha már ennyire lelkiismeretes vagy, hogy eszedbe jut ez, mi lenne ha előbb meg is néznéd? összesen van 400 hsz a topikban, alig kellett volna visszagörgetni, hogy lásd már volt

(#421) sittes79


sittes79
addikt

Vótmá?

(#422) cyberkind válasza k-adi (#419) üzenetére


cyberkind
félisten

Abban az értelemben elvesztették, hogy szinte biztosan nem fognak jönni ezek a gépre, engem nem izgat, ki nem állhatom ezt a fost. :))

Paranormal Cocktivity

(#423) Plata válasza k-adi (#419) üzenetére


Plata
félisten

A PS exkluzív dolgok nem érdekelnek.
De ellenben örülhetek mert a kedvenc MMO-m meg pc exkluzívan gondolkodik,ami PC-n kijön arra a Ps tulajok várhatnak minimum egy hónapot.Amíg nekem bizonyos tartalmak account wide ingyenesek,megvehetik karakterenként akár 100+ dolcsiért. :P
Igaz Pc és konzolosok közt nincs átjárás és közös játék,de szerintem annak csak a konzolosok örülhetnek.Úgy el lennének verve mint a huzat. :D

(#424) Jakesz


Jakesz
őstag

Kemény, hogy a trailer után már elő is lehet rendelni a játékot, miközben a megjelenésig még simán lesz 1 év. Nyilván rekordszámú előrendelés lesz így is, de azért 1 évvel előre otthagyni bármire közel 40 ezer forintot, hogy aztán kvázi ugyanazt kapd utána, mint aki megjelenés előtt 1 nappal rendeli elő, azért meredek.

(#425) Spizzi válasza Jakesz (#424) üzenetére


Spizzi
tag

Annyi előnye van, hogy így legalább fixen tudjuk már holnap, hogy milyen platformokra fog jönni. Nyilván PC szempontjából releváns ez.

(#426) Plata válasza Jakesz (#424) üzenetére


Plata
félisten

Nem ez az első,a WoW kiegjének még nincs megjelenési dátuma,kb 2024 december után,de már talán egy hónapja előrendelhető.
Sőt ha játszol ott villog a gomb hogy upgradeld az accod.
De minek. :DDD
Mellelsleg a WoW-hoz egyszerre három kieget is bejelentettek.Vagy négy év mire kijönnek.

[ Szerkesztve ]

(#427) sittes79 válasza Jakesz (#424) üzenetére


sittes79
addikt

remelem ps török storeban meguszom 1500 tl-ből ami kb 50 eur :DDD

(#428) negyven2 válasza Jakesz (#424) üzenetére


negyven2
veterán

Kemény (vagy kémény? :D), hogy minden random, pletykát sokan tényként kezelnek. A félreértések elkerülése véget, természetesen lehetnek valósak is ezek a dolgok, de amíg nincs róla hivatalos infó, addig nem érdemes ilyeneken filozofálni. Jelenleg nem tudjuk, hogy holnap megindul-e már a pre-order, hogy a $100-$150 lesz-e a játék, és a többi dolgot se tudjuk.

cyberkind: nem vesztettél ek, mert legalább 10 évig biztosan lesz, de mivel ez egy live service alapú játék, ami termeli a pénzt (a nem mobilos CoD bevételek kb. 2/3-át a PS-es kiadások hozzák), azt nem fogjak lelőni. Vagyis ha nem zuhan be PS-en, a következő 10 évben a CoD eladás, akkor még azután is lesz rá.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#429) ittakary válasza Jakesz (#424) üzenetére


ittakary
nagyúr

senki nem mondta, hogy kötelező

(#430) negyven2


negyven2
veterán

Watch Trailer 1: Tuesday, December 5 at 9AM ET - YouTube

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#431) Jakesz válasza negyven2 (#430) üzenetére


Jakesz
őstag

És akkor mi lesz a játék megjelenése előtt 1 nappal? :DDD

(#432) sittes79 válasza negyven2 (#430) üzenetére


sittes79
addikt

Pont szül majd az asszony, de nem érdekel, ez fontosabb :DDD

(#433) homerhamm válasza sittes79 (#432) üzenetére


homerhamm
addikt

Jó lassan fog születni az a gyerek. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#434) negyven2 válasza Jakesz (#431) üzenetére


negyven2
veterán

Addigra már leáll az élet a földön, mert mindenki ezt fogja várni!

sittes79: Vagy eleve hamarabb jön, mert ő se szeretne lemaradni a premierről!

Amúgy még mindig nincs hivatalos cím! Úgyhogy lehet, hogy mégsem Grand Theft Auto VI lesz a neve!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#435) homerhamm válasza negyven2 (#434) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor mégis mi lesz a címe? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#436) negyven2 válasza homerhamm (#435) üzenetére


negyven2
veterán

Plata: The Videogame

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#437) Jakesz válasza negyven2 (#434) üzenetére


Jakesz
őstag

A trailer bejelentő plakát adja magát, hogy Vice Cityben fog játszódni, szóval a GTA 4 remaster kizárható. Mondjuk GTA Vice City free to play mobile még lehet :DDD:DDD:DDD Kínomban esküszöm röhögnék, ha a Rockstar ezt meglépné, ahogy anno a Blizzard tette a mobilos Diabloval :D

(#438) Kylesa válasza homerhamm (#435) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Talán csak simán: Grand Theft Auto. Jelezvén, hogy ez nem "csak" egy folytatás, hanem egy új szint a GTA játékok történelmében, és új mérce a játékiparban.
Azon képedem el, hogy milyen brutálisan felfokozott a hype, annak ellenére - vagy épp azért -, hogy a (számomra) két legjelentősebb poént már rég lelőtték a szivárogtatók. A CP2077 miatti egykori hatalmas hype fasorban sincs a GTA 6-éhoz képest.

it's a danger pretty here in Night City

(#439) homerhamm válasza Jakesz (#437) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább GTA V mobile. ;]

negyven2: ez de rossz. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#440) negyven2 válasza Jakesz (#437) üzenetére


negyven2
veterán

A tavalyi leak óta tudjuk, hogy ez Florida lesz (Vice City). Azért érdekes, most ez a bejelentés, mert eleve úgy hivatkoztak a játékra, hogy a Grand Theft Auto játékok következő iterációja lesz ez. Pluszban azért eddig mind a GTA IV/V/RDR2 esetében a trailer elött már megtudtuk a játék nevét és annak logóját. Itt valamiért nem árulták még el (még a videó címe se árulja el).
Természetesen benn van az is, hogy igazából minek, mert mindenki úgyis tudja.

Amúgy így fél órával ezen visszaszámlálós trailer videó után már van rajta 115 000 like és majdnem 35 000-en nézik a semmit!

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#442) homerhamm válasza negyven2 (#440) üzenetére


homerhamm
addikt

Most már igazán kiszivárogtathatná azt a trailert. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#443) negyven2


negyven2
veterán

91 másodperces lesz a trailer!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#444) Jakesz válasza negyven2 (#443) üzenetére


Jakesz
őstag

Na nehogy már csak annyi.

(#445) Kylesa válasza negyven2 (#443) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Honnan van az infó? Amúgy az nem is rossz, én csak egy 20-30 másodperces teaser trailerre számítottam csak.

it's a danger pretty here in Night City

(#446) negyven2 válasza Kylesa (#445) üzenetére


negyven2
veterán

A YouTube-os videóinfókból ezt még az ilyen videokból is ki tudják szedni... mást nem, hiába van fent már a videó YouTube szerverein!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#447) oriic válasza Kylesa (#445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

YT kiírja egy pillanatra, ha sikerül pont úgy betölteni az oldalt.

#444 Jakesz
A GTAV bejelentő trailere még rövidebb volt pár másodperccel.

Live-Die-Respawn

(#448) homerhamm válasza negyven2 (#446) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez nem igaz, ebből 79 másodperc visszaszámlálás lesz. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#449) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#435) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Beszarnál ha az lenne a neve hogy: Grand Theft Auto Last play

És aztán kiderülne nem lesz többé GTA. :D

Smoke some weed nigga!

(#450) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#449) üzenetére


homerhamm
addikt

Na azt biztos nem mernék megtenni. :) Szerintem van már olyan is aki a GTA VII-t várja.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.