Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#801) almi


almi
senior tag

Ha a motoros sulitmegcsinálom 100%-ra akor mit kapok?Mert 1 kivételével minden 100 /Az az 1 is 99% :) /És csak egy Freeway áll a suli előtt:O

(#802) Toness válasza almi (#801) üzenetére


Toness
őstag

Egy versenymotort kapsz, olyat amivel egy-két utcai versenyen is lehet menni.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#803) Kiskokó válasza Troy. (#793) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló ! troy lásd milyen vagyok mindjárt lcsinálok egy képet a manuszkámról !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#804) Kiskokó


Kiskokó
veterán

NA Mindenki járjon csodájára !! Ime : Bővebben: link
Bevallom eddig egy 100%os mentéssel játszottam mert amióta elakadtam azon a rohatd repülőiskolán azóta nincs kedvem csinálni ! de még mindig áll a lehetőség hogy ha valaki lenne oly jószivű és megcsinálná nekem.... és visszaküldené a mailomra ! Bővebben: link
Üdv Djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#805) Sanyix válasza Troy. (#793) üzenetére


Sanyix
őstag

35%-ot kell elfoglalni minimum.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#806) Toness válasza Kiskokó (#804) üzenetére


Toness
őstag

Küldtem mailben a savet.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#807) Szaki@Pécs


Szaki@Pécs
tag

A Green Sabre küldetés után elveszik a területeimet Los Santosban ( pedig előtte az összes banda területet meghódítottam), ezeket majd újra meg kell hódítanom, vagy majd visszakapom?

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#808) Toness válasza Szaki@Pécs (#807) üzenetére


Toness
őstag

Újra meg kell szerezned majd őket, minden elvesztettél Los Santosban.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#809) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Területeket hogyan kell elfoglalni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#810) Type-R válasza Dilikutya (#809) üzenetére


Type-R
őstag

3 db ellenséges bandatagot kell megölni a saját területén.

(#811) SPDeluxe1.0 válasza Dilikutya (#809) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Odamész az ellenséges területre,'oszt fejbelősz egy-két rivális bandatagot,akkor kiírja hogy bandaháborút robbantottál ki,utána csak te maradsz,esetleg a magaddal hívott kistársaid.Nevetségesen egyszerű,mert nagyrészt egyenes alakzatban özönlenek feléd a srácok,így csak fejmagasságban kell tüzelni a jó kis M4-gyel,esetleg sniper rifle-vell!! ;]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#812) Szaki@Pécs válasza Toness (#808) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

:O hát ez kiba.... még a csaj (Denise) is kirúgott, mert nem foglalkoztam vele a bandaháborúk alatt... Na mind1, de legalább az AK47 skillem maxra fejlődött a harcokban.
Melyik erősebb 2 darab Tec9 a kézben vagy egy SMG?

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#813) Toness válasza Szaki@Pécs (#812) üzenetére


Toness
őstag

Az MP5-ös SMG erősebb csak nem lehet futás közben lőni vele, a 2 UZI meg csak közelre jó és rohadtsokat kell pumpálni belőle az emberekbe :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#814) Sanyix


Sanyix
őstag

Most 10 perc alatt végigvittem full goldra a motorosiskolát, és kapok elé egy sima fcr-900-at... Aszittem legalább megkapom azt a versenymotort.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#815) Szaki@Pécs válasza Toness (#813) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

akkor áttérek az SMGre, távolról szeretek ''vadászni'' csak még nincs sniper rifflem

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#816) Toness válasza Sanyix (#814) üzenetére


Toness
őstag

Miért, ez nem az a versenymotor amivel tudsz menni néhány utcai versenyen? Rá van írva rajtszám is :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#817) Toness


Toness
őstag

Már 96%-nál járok, még 1-2 nap és meglesz a 100% :D az összes barátnőt is meg kell szerezni a 100-hoz?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#818) Sanyix válasza Toness (#817) üzenetére


Sanyix
őstag

Egyiket sem. Barátnő nemkell a 100%hoz ;]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#819) Sanyix válasza Toness (#816) üzenetére


Sanyix
őstag

Nincs ráírva ez egy sim utcai motor. Utcai versenyen többféle motorral is lehet menni.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#820) Badb0y


Badb0y
addikt

Nem ismertek valami olyan oldalt, ahol a játékban levő autókat nevükkel együtt képekkel meg lehet nézni?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#821) Dilikutya válasza SPDeluxe1.0 (#811) üzenetére


Dilikutya
félisten

M4? Bruhaha... az egyik raktárban van AK is... :P Embert hogy tudok magammal vinni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#822) nemcso válasza Badb0y (#820) üzenetére


nemcso
senior tag

GTA SA járműparkja : Bővebben: link

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#823) jagada


jagada
őstag

megcsináltam a lowrideres kocsitáncoltatást, a házam mellet már nincs küldi és nem akarja addni a Cesar High stakes, low rider küldit!!
hol tudom ezt megkapni?? vagy holl lakik ez a Cesar Vialpando, mert a térkép nem jelöli sehol!!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#824) SPDeluxe1.0 válasza Szaki@Pécs (#812) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A 2 darab csúzli borzasztóan pontatlan már 10 lépés távolságból is szvsz.
Hány százalékon jársz?Mert nekem az összes fegyverskill hitman fokozatú,ezt a legkönnyebb úgy elérni,hogy egy házikó előtt kiállsz a járdára,majd az összes járókelőt leteríted,4-5 csillag körül pedig visszaballagsz a kéróba menteni.;]
Ahhoz hogy az M4 is hitman fokozatú legyen,asszem a lövészetet is meg kell csinálni a fegyverboltban.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#825) Type-R válasza jagada (#823) üzenetére


Type-R
őstag

Elötte Ceasar telefonálni fog, csak utána elérhető a verseny, de oda csak low-rider autóval lehet menni.

[Szerkesztve]

(#826) jagada válasza Type-R (#825) üzenetére


jagada
őstag

van lowrider kocsim, fel is tuningoltam (nitro, lágnyelves festés minden) még se hív telcsin, pedig már órák óta flangálok a kocsival mindenfelé.....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#827) Type-R válasza jagada (#826) üzenetére


Type-R
őstag

Engem egyből felhivott a lowrider verseny után, lehet hogy kell még másnál is csinálni küldetéseket.

(#828) jagada


jagada
őstag

az mp5-el a fegyverskill-em a maxon van mán ezer éve csak azzal ölök, oszt mégis csak 1 van a kezembe...

először nem csináltam semmilyen fő küldit, csak festettem a graffitiket, meg kurváztam. elmentem a lovira 2x megjáccottam a legbénább lovat, oszt begyött. A halom léből elkezdtem megvenni az összes ingatlant és észrevettem, hogy egyik város sincs lezárva előttem bárhová mehetek, nincs korlátozás.. Ez bug????

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#829) Type-R válasza jagada (#828) üzenetére


Type-R
őstag

MP5-ből azért van csak egy, max skill esetén, mert lövés közben két kézzel fogja CJ a fegyvert. Pedig az eleján még nem lehet átmenni a másik 3 nagyvárosba, csak LS-ban lehet menni, és a körülötte fekvő kisebb városokba.

(#830) nemcso válasza jagada (#828) üzenetére


nemcso
senior tag

Nem tettél fel pl MOD-ot, amivel rögtön szabad utad van mindenhova (San Andreas Opened UP) ?

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#831) jagada válasza Type-R (#829) üzenetére


jagada
őstag

akkor melyik az a legerősebb fegyver amiből kettő is lehet?
én is úgy tudtam azért furcsáltam, hogy simán mehetek bármerre...
szerintem a sok megvásárolt ingatlan meg pénz miatt van, lehet hogy mostmár kéne csinálni a küldiket is, csak ez a tetű cézár nem akar híní!!!

nem mod- oltam semmivel egyszerűen csak mentem a többi területre is mocival szágúldozni....
2x nyertem a gebével és ennyi..

[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#832) Type-R válasza jagada (#831) üzenetére


Type-R
őstag

A lefürészelt csövű sörétes nagyot üt, csak hamar kifogy a töltény. Én nem szoktam kétkezes fegyvert használni, a kedvencem az M4-es, 50-es tár, nagy hatótávolság, kell ennél több.;]

(#833) jagada válasza Type-R (#832) üzenetére


jagada
őstag

sajnos a küldiket nem nagyon csináltam és nincsenek ilyen fegyverek az ammu-ba, csak mp5 mikrouzi meg shotgun....bár szermányoltam már ak-t is gangsztáktól...pedig jó lenne már sniperrel nyomulni.....

rendőrös misszióhoz milyen járművet ajánlotok? én mocival próbálkozom, mert azzal menet közben is tudok előre lőni......

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#834) Type-R válasza jagada (#833) üzenetére


Type-R
őstag

Én Hunter-el és Ryno-val csináltam, ezekkel a legkönyebb. Sajnos a hunter csak akkor van ha a repüéő suli 100%-os, de a Ryno tank elméletileg ott van a tiltott területen.

(#835) jagada


jagada
őstag

az autósulit mikor tudom megcsinálni?
bemegyek az épületbe, mászkálok, sehol senki, kimegyek hátra az udvarra, sehol egy kocsi vagy ember........

a ryno nem túl lassú utolérni a bűnözőket???

[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#836) adalbert1 válasza Dilikutya (#821) üzenetére


adalbert1
veterán

Jobb klikkel mintha céloznál a bandatagra, nyomvatartod, utánna megnyomod a g-t. Ilyenkor ki is írja, hogy gang strength +.

(#837) Type-R válasza jagada (#835) üzenetére


Type-R
őstag

Az autós suli is csak egy bizonyos küldetés után elérhető.
Szerencsére nem sportkocsik ellen kell menni a Rynoval, igy nem olyen nagy gond, hogy egy kicsit lassú, csak ne nagyon lövöldözz, mert az lassit, inkább menj neki a bünőzőknek.

(#838) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Toness !! Nagyon Köszönöm a mentés mindjárt meg is nézem !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#839) Dilikutya válasza Type-R (#834) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a tiltott terület hol van?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#840) HolloW válasza Dilikutya (#839) üzenetére


HolloW
senior tag

A repteredtől nem messze..

STEAM - KOBRA KAI!

(#841) Type-R válasza Dilikutya (#839) üzenetére


Type-R
őstag

A sivatagban, a reptértől délre:
[kép]

(#842) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hmm, ez már nem Los Santos, úgy vélem. Akkor még odébb van ez nekem:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#843) Type-R válasza Dilikutya (#842) üzenetére


Type-R
őstag

Ha még csak LS-ben tartasz, akkor még sok küldetést kell csinálnod, mire eljutsz a 3. szigetre.

(#844) zsulboy


zsulboy
senior tag

Type-R kéne egy kis segítség!
A 7. kamionos küldetésnek van valami trükkje??? 4 csillag alpból és a világ végére
kell menni!HELP!THX

(#845) Type-R válasza zsulboy (#844) üzenetére


Type-R
őstag

Én csak annyit tudok mondani, hogy amikor kiérsz az útra és megjelenik a cél, akkor a nagytérképen tervezd meg az útvonalat, és azon menj végig.

(#846) zsulboy válasza Type-R (#845) üzenetére


zsulboy
senior tag

Köszi!
Erre már gondoltam én is;],de valahogy nem megy.Van valahol olyan térkép ahol azok a csillagok vannak amik csökkentik a körözési szintet!?:O

(#847) Type-R válasza zsulboy (#846) üzenetére


Type-R
őstag

Azokat a csillagokat felesleges keresni, mert a körözési szint úgy is meg fog ugrani megint.

(#848) zsulboy válasza Type-R (#847) üzenetére


zsulboy
senior tag

Az f@sza,akkor egy időre most abbahagyom a kamionos küldiket!:O:O:O

(#849) Type-R válasza zsulboy (#848) üzenetére


Type-R
őstag

Én is elég sokat szenvedtem vele, de meg tudtam csinálni,

(#850) Toness válasza Type-R (#837) üzenetére


Toness
őstag

Viszont ha a tankkal hátrafelé lősz akkor annyira be tud gyorsulni hogy jön a motion blur :D Az elképzelhető hogy annyi rendőrös küldit megcsináltam (120) hogy a tank sérthetetlen lett? Órákon át nekimentem mindennek, lőttek rám, de még csak nem is füstölt egy kicsit sem.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.