Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#651) Jégkokó


Jégkokó
veterán

na senki se tud ilyen kis okosságot a játékhoz?:(((

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#652) Mosqu!to válasza Jégkokó (#651) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Egyrészt beírod valami nagy keresőoldalon, és kb 10000 találatot kapsz, másrészt ez a fórum nem a csalóknak van, itt ne is számíts arra, hogy valaki linkeljen, sőtt, neked is jobb lenne a csalások nélkül játszani. Igazából nem is értem, hogy mi jó abban, ha mindenféle veszély nélkül játszol egy játékkal. Semmi izgalom...
Najó, véleménnyilvánítás rovat vége.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#653) Toness válasza Mosqu!to (#652) üzenetére


Toness
őstag

Csak warez van tiltva :DDD egyébként egyetértek

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#654) Jégkokó válasza Mosqu!to (#652) üzenetére


Jégkokó
veterán

Már egy csomó ideig eljutottam a játékkal, és le kellet formáznom a gépet és most nem akarom hogy előlröl keljen kezdeni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#655) myrra válasza Jégkokó (#654) üzenetére


myrra
senior tag

annyiból egyet értek veled hogy egy csomószor feleslegesen törik meg az autót a köcsög taxisok. ilyenkor jó lenne ah ki lehetne kapcsolni a saját kocsi törését.
ráadásul ha kanyarban mész vagy emelkedőn a sportkocsikkal be sem lehet látni az előttem lévő teret....

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#656) Jégkokó válasza myrra (#655) üzenetére


Jégkokó
veterán

Engem meg az idegesít hogy ha menekülni kell az autóval akor ripityára törik a kocsi mert a knyarokat nem tudom vele bevenni.Meg ebben a játékban váratlanul mindenki nekemjöhet a kocsinak és jól szétzúzza

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#657) Horny256 válasza NorDezs (#649) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hi
Nekem nem akarod megcsinálni:F:R

(#658) NorDezs válasza Horny256 (#657) üzenetére


NorDezs
senior tag

Kössz, de inkább kihagyom, a kétkerekezésnél majdnem ketté törtem a billt. :DDD

(#659) dreamlake


dreamlake
aktív tag

Szevasztok!

Valaki tud eladó San Andreas-t bolti ár alatt eladót?

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#660) NorDezs válasza dreamlake (#659) üzenetére


NorDezs
senior tag

A szoftverpiacon keresgélj.

[Szerkesztve]

(#661) dreamlake válasza NorDezs (#660) üzenetére


dreamlake
aktív tag

a software-n nem árulnak vmi más tipp?

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#662) zsulboy


zsulboy
senior tag

Hogy áll a magyarosítás???Nincs még kész??

(#663) Kindgrind válasza zsulboy (#662) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

nincs
olyan augusztus körül adják ki

PSN: TheKindgrind

(#664) zsulboy válasza Kindgrind (#663) üzenetére


zsulboy
senior tag

Köszi!:R

(#665) NorDezs válasza dreamlake (#661) üzenetére


NorDezs
senior tag

Úgy gondoltam, hogy ott adj fel egy hídetést hátha lesz valaki aki eladja. Más ötletem nincs.

(#666) Mosqu!to válasza Jégkokó (#654) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ez elég ócska kifogás, mivel ki lehet szedni a mentésfileokat a játékból, hogy újratelepítés után is tudj vele játszani.

Amúgy abbab teljesen egyetértek, hoyg szánalmasan köcsög a fizika. Megyek az autópályán, tök üres, ÉS A RENDŐRAUTÓ ÁTUGRIK A KORDONON A SZEMBE JÖVŐ SÁVBÓL, CSAK HOGY NEKIMENJEK! VICC!
Meg aztán amikor a leállósávban megyek, akkor oda így kikacsáznak, pedig semmi okuk rá, meg néha elfelejti a játék, hogy merre kell menni, és így helyben forognak az autók.
Meg a kereszteződésekben is befékeznek az autósok, amikor beérnek, hogy véletlen se tudjak elmenni ütközés nélkül. Meg autóversenyeknél beleesik az emberünk a vízbe, aztán hirtelen visszateleportál az útra... Tehát a fizika valóban érdekes, de ez sztem abszolut nem ösztönöz arra, hogy csaljunk.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#667) almi válasza zsulboy (#662) üzenetére


almi
senior tag

Egyébként itt tudod megnézni hogy hogy all a magyarítás.Minden nap leírják hogy mivel haladtak.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#668) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Reggel nekiültem és elsőre sikerült....no comment. Tegnap egész nap próbálkoztam és nem ment, pedig ma semmit nem csináltam jobban :S Na mind1, köszönöm a segítséget!

That's a real nasty habit you got there......

(#669) Horny256 válasza NorDezs (#658) üzenetére


Horny256
aktív tag

Ettől félek én is:DDD

(#670) Sanyix válasza Mosqu!to (#666) üzenetére


Sanyix
őstag

Én azt szoktam látni, hogy időnként egy kocsi hátrafelé meg úgy 60-al, aztán megpördül, (persze kitérés nélkül) és megy egyenesen. A rendőrmotoros meg szokott olyat hogy belémjön hátulról, erre kapok egy csillagot. NA ilyenkor jön a fejlövés és a dádá 6 csillagig :), aztán lerázás, és újra :D. Kár hogy soha nem fogynak el a zsaruk, pedig már vagy 1000-ret megöltem, úgy 50 rendőrhelivel együtt...

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#671) Sanyix


Sanyix
őstag

ÁÁÁ nagggyon genya a játék. Utolsó küldetés, End of the Line, szépen gondolok a jövőre, a SWAT tankkal miután átmentem a falon visszamentem a házhoz, és bevittem a garázsomba. A küldetés nagyon egyszerű volt, mivel már tűzálló voltam ezért sokat használtam a molotov koktélt (berontok egy szobába eldobom a tüzes italt, és máris mindenki sikoltozva rohangál :D), Smoke-ot is így nyírtam ki. 10 másodpercenként rádobtam egy koktélt, és aztán csak lángolva, meg üvöltözve szaladgált körbe körbe amígy lement az élete. 2 golyót lőtt rám :) Aztán hasonlóképpen kimentem, és folytatódott a küldi, aztán vége lett, végignéztem a credits-t. Aztán mondom megnézem az új szerzeményt, a SWAT tankot. És NEM volt ott csak a biciklim meg a taxim. EZ a köcsög játék kivette!!!!

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#672) C$iPE$Z


C$iPE$Z
csendes tag

Lenne 1 feldat, amit nem tudok megoldani, HOGY KELL MEGSZEREZNI A JOGSIT A REPGÉPRE????????????????????? :F:F:F:F:F:F:F:F

BY Adddddddddam

(#673) HolloW válasza C$iPE$Z (#672) üzenetére


HolloW
senior tag

Jogsit ? Egy training missiont kell megcsinálni a saját reptereden.

STEAM - KOBRA KAI!

(#674) C$iPE$Z


C$iPE$Z
csendes tag

Az fasza, már mék is, köcs, csé!!:DD

BY Adddddddddam

(#675) C$iPE$Z


C$iPE$Z
csendes tag

ops, azt akartam ondani kösz, csak félrenyomtam....

BY Adddddddddam

(#676) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Ömm, hot rod, vagy mi a fenét hol találom? Állítólag a játékban van, de sehol sem láttam.
Mennyit kell rabolni, hogy jó legyen a küldetés? Vagy az csak amolyan kiegészítő feladat?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#677) C$iPE$Z válasza Mosqu!to (#676) üzenetére


C$iPE$Z
csendes tag

nem t'om

BY Adddddddddam

(#678) Type-R válasza Mosqu!to (#676) üzenetére


Type-R
őstag

A rablás csak egy pénz szerzési lehetőség, nincs meghatározva hogy mennyit kell rabolni.
Hot rod-ról nem tudok,de vannak versenyautók a stadionok környékén, de csak azután ha megnyerted a versenyeket.

(#679) Atlantis válasza C$iPE$Z (#677) üzenetére


Atlantis
veterán

Figyelmeztetve vagy. Ha nem hagyod abba ezt a stílust, hogy mindenhová feleslegesen beirogatsz, bannolva leszel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#680) Mosqu!to válasza Type-R (#678) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Bocs, tévedtem, nem hotrod, hanem hotknife.
[kép]
Nemtod, merre találom?

C$iPE$Z te pedig fogd vissza magad, ez nem chat, itt nem kell mindenre reagálni, plána nem akkor, ha segíteni sem tudsz. Dühöngeni menj chatre vagy minimax fórumra, itt az ilyenért később repülni fogsz. Ezt vedd figyelmeztetésnek.

Ja, és még valami. Ezt a sandking nevű járgányt sem találtam még meg:
[kép]
Bár mintha már láttam volna valahol...

Aki tud valamelyikről valamit, az szóljon!

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#681) Type-R válasza Mosqu!to (#680) üzenetére


Type-R
őstag

A sandking a sivatagban van, egy hegyen ahol van a nagy radar állomás, nem messze a repteredtől.
A hotknife-ot nem tudom hogy hol lehet, még nem is láttam sehol, szerintem ez egy mod része lehet.

(#682) Type-R válasza Type-R (#681) üzenetére


Type-R
őstag

Közben utána néztem a Hotknife-nak és tényleg van ilyen autó, de ezt csak akkor kapod meg ha az autós iskolában minden arany.

(#683) Frenky89


Frenky89
őstag

Ma hallottam egyik havertól, hogy látott valami S.A. kiegészítőt. Egyáltalán van ilyen?

(#684) NorDezs válasza Mosqu!to (#680) üzenetére


NorDezs
senior tag

Az autós suli előtt fog parkolni mindíg, ha a suliban mindent 100%-ra csinálsz.

Mod.:mármint a Hotknife

[Szerkesztve]

(#685) Mosqu!to válasza Type-R (#682) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Aha, na ez pont nem jutott eszembe, pedig tudtam, hogy ha ott minden 100, akkor tuti lesz egy extra.
Már előre félek attól a szenvedéstől, amit az autós iskolában fogok csinálni, hogy meg tudjam csinálni azt a 3-at 100-ra :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#686) Sanyix válasza Mosqu!to (#680) üzenetére


Sanyix
őstag

Sandking a sivatagban, egy hegy tetején lévő nagy parabola antenna alatt található.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#687) Toness válasza Type-R (#682) üzenetére


Toness
őstag

Szép az a Hotknife, szoktam vele száguldozni a városban de elég lomha járgány egy sportkocsihoz képest.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#688) mr.geeZ válasza Frenky89 (#683) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Elég sok MOD van, kocsikat, missziókat textúrákat lehet velük módosítani...

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#689) Sanyix


Sanyix
őstag

Na megcsináltam a versenyeket a stadionokban (könnyűek voltak), de csak los santosban kaptam jó cuccot (versenyautó, monster truck), LV-ban csak egy buggyt kaptam.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#690) Toness válasza Sanyix (#689) üzenetére


Toness
őstag

A Bloodringet is? Én azt 2óra szitkozódás után feladtam, képtelen vagy megcsinálni, állandóan nekemjön egy barom és nem tudok menni a kocsival.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#691) Sanyix válasza Toness (#690) üzenetére


Sanyix
őstag

Aztis, bár elszórakoztam vele, mer mindíg egy k*csög nekemjött, másik meg felvette az időt, és mindíg mögöttem jelent meg, amikor jó gyorsan megyek.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#692) myrra


myrra
senior tag

hi. az a gondom hogy az imagetool amikor meg akarom nyitni a gta3.mod-ot, azt írja ki hogy unable to find dir file.
X:\blabla\gta\models\gta3.dir
nem tom mér hiányzik neki. mekkora file ez? le tudja valaki küldeni?
vagy esetleg megoldódhat a probléma ha újabb verziójú img tool-t töltök le valahonnan? ezt mondjuk még a vice cityhez tölöttem le.
ez 1.3as verzió

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#693) myrra


myrra
senior tag

letöltöttem egy király kis s-klasse-t és nagyon megnézném már a játékban.
meg az m3ast is.
bár egy 780 vagy egy cl600 lenne a legkirályabb.

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#694) Lurtzz


Lurtzz
tag

Hello.Én még nagyon az elején járok és az lenne a kérdésem h a targoncás küldetésnél mindig kinyírják a hapsit és cask 4 dobozt látok.Erre tudtok vmi tippet adni h higy csináljam meg?

Blaze

(#695) Type-R válasza Lurtzz (#694) üzenetére


Type-R
őstag

A maradék 2 láda nem a raktárban van, hanem elötte, a teherautó melett. És hogy nem öljék meg Rydert néha neked is be kell neki segiteni, ha nagyon jönnek a katonák akkor szálj ki a targoncából öld meg őket.

(#696) almi válasza Lurtzz (#694) üzenetére


almi
senior tag

Én úgy csináltam meg hogy mindíg ha odavittem 1 dobozt akkor utána kiszálltam leaprítottam vagy 5 karonát /felszetem a egyverüket/És jöhet a következő doboz.

Ha szemből nézed akkor a raktár mellett jobbra van még vagy 3 doboz.

(#697) Lurtzz


Lurtzz
tag

Kössz a válaszokat ,akkor megpróbálom így.Múltkor targoncával szúrtam fel az embereket:D

Blaze

(#698) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Aszittem behalok az előbb... :Y :)

Elfoglaltam az összes területet a Los Santosban ,a sárgákat is,a vékony járdát is,a tengerpartot is ,szóval 100%-ra kilőttem a srácokat,és úgy döntöttem,hogy elmegyek Sweet-hez további küldikért.Namártmost aszongya nekem a bratyesz ,hogy mennnyünk területet foglalni :C ,erre riadtan néztem a térképet,ahol ismét egy hatalmas kibaszott lila terület éktelenkedett.Na mondom,akkor én mi a fasznak b@sztam el vele legalább 4-5 órát mire bezöldítettem a várost,na és ezután dühömben kiléptem a játékból,és most azt kérdezem : Sweettel együtt kell területet foglalni?

egyébként 75.94 % -on vagyok stat misc szerint ! :D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#699) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Megmondaná valaki, hogy mekkora vezetési jártasság kell ahhoz, hogy beengedjen az arénába?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#700) Troy. válasza SPDeluxe1.0 (#698) üzenetére


Troy.
addikt

ez érdekes küldi.. :(( én is itt tartok.. kb a felét elfoglaltam ... de te ha az egészet és még ugy sem lehet ..grrr.:((

.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.