Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#201) Type-R válasza gyuri00 (#199) üzenetére


Type-R
őstag

Majd Toreno meg szolni, hogy vedd meg a repteret, de először kell nála teljesiteni pár küldetést.

(#202) Troy. válasza mr.geeZ (#200) üzenetére


Troy.
addikt

AHAM. erre én is gondoltam ,csak ha odamegyek jetpack-al és ott lerakom ,akkor az ott is marad.. nem?:U

igen,, és hol találok ejtőernyőt ? :F

[Szerkesztve]

.

(#203) Troy. válasza Troy. (#202) üzenetére


Troy.
addikt

sikerült .. MIndenki JETPACK al csinálja :C:C

.

(#204) R@ymonD


R@ymonD
tag

Sziasztok kéne egy kis segítség!! :DD Van egy küldetés a játék eleje fele az első városrészbe ahol kezdődik a játék! A küldtetés egy hamburgeresnél és a térképen a jelölése a 06 asszem!! Ez az a küldetés amikor le kell menni a tengerpartra ahol buli van és oda kell menni a DJ-hez ami kérdez tőled v.mit és lehet nyomni ''Y''-t és ''N''-t is!! Én már mind1 a kettők nyomtam és utánna nem lett semmi!! :F:F Ott mit kell csinálni?? Vaalki ha tudja lécci magyarázza el az nagyon megköszönném! Thx

(#205) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Arepülő iskola 1 küldetését hogy kell megxsinálni?

(#206) Type-R válasza R@ymonD (#204) üzenetére


Type-R
őstag

Kétszer kell nyomni ''Y'', először jelzi is a gép, másodszor megkérdezi, hogy akarsz e táncolni, és akkor megint meg kell nyomni.

(#207) Type-R válasza gyuri00 (#205) üzenetére


Type-R
őstag

Be kell húzni a repülő kerekeit, mert akkor gyorsabban tud emelkedni!

(#208) R@ymonD válasza Type-R (#206) üzenetére


R@ymonD
tag

Jah oks!!! :D KÖssz

(#209) SPDeluxe1.0 válasza gyuri00 (#205) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Sok sok gyakorlással !! ;)

Melyik is az,ahol mit kell csinálni ??

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#210) CactuS válasza Pilot (#191) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem GeCube 9550esem van /435/555/ nem szaggat 1024x768ban.Ha m*stralban veszed,akkor ott elvileg már 450/650 az órajele a karinak.Szvsz jó kis kártya ez,és nagyon szép képe van. Jah konfigom a konfigomnál :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#211) mr.geeZ válasza Troy. (#203) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nekem másodikra sikerült anélkül is... Meg azért nem árt gyakorolni tényleg a ilyen kommandózást, mert van 1-2 ilyen küldi.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#212) Devil nV


Devil nV
tag

30e ft van mar ati 9800is a M*stralban szerintem az nagyon kiraly en is ilyet fogok veni mert nagyon coolvagy csereld le az fx5200est 5700/5900ra az is jo;]:(((:DD:))

The Future is begins,but where.....

(#213) gyuri00 válasza SPDeluxe1.0 (#209) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Anyi hocs csak felfele kell repülni.:P

(#214) gyuri00 válasza Type-R (#207) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Hogy kell behúzni?:O

(#215) CactuS válasza gyuri00 (#214) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapértelmezésben a 2es gomb,ami behúzza a kereket /meg talán a + gomb/

gyuri00: írtam a pariahos topikba neked!

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216) CactuS válasza Devil nV (#212) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

5700/5900 drága.Az 5700 jóval gyengébb a 9550nél, plána ha annak az órajele 450/650,akkor nagyon lealázza.Ha van kb 30 000FT-ja,akkor és esetleg nvidia párti, akkor a 6600 non GT az ő pajtása.Ha ati,akkor 9550/9800,ami ilyen árban bejön.Csak ne 9800SE legyen!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#217) Gouseppe


Gouseppe
csendes tag

San Andreas-sal kapcsolatos letöltések itt: Bővebben: link
Képek, módok, videók, cikkek, hírek minden ami kell!
GTA Online

Cool Baby!

(#218) Kindgrind válasza Gouseppe (#217) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

szerintem nem mondtál újdonságot senkinek

PSN: TheKindgrind

(#219) R@ymonD


R@ymonD
tag

HOgy kell azt a küldtetést megcsinálni amikor a vonatot kell üldözni avval a daggadttal és a vonat tetejéről kell lelőnie az embereket! Azt hogy kell csinálni?? :F:F Mert valahogy nem megy a dagadt nem tudja őket lelőni!! :(:( És nem értem mért!! Valaki nem tud segíteni?? Előre is thx

(#220) HolloW


HolloW
senior tag

A vege fele vagyok mar, de nem tudom mennyi teruletet kell elfoglalni a ''Riot'' nevu kuldetesben. Az rendben, hogy Los Santosban kell az osszeset, de az picit sokanak tunik. :B

STEAM - KOBRA KAI!

(#221) Type-R válasza R@ymonD (#219) üzenetére


Type-R
őstag

Mindig legyél azzal párhuzamos akit éppen lő Smoke, és ne menj túl közel a vonathoz, kb a másik sin közepén próbáld meg tartani a motort.

(#222) Balli


Balli
őstag

Van már magyarosítást a game-hez? Én nem találtam

[Szerkesztve]

Athens 2004

(#223) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok lenne 1-2 problémám!

Felraktam a Gta-t! Sikeresen felment! Elindúl, felpattantam a bringára utána loptam egy autót és kész, újraindúlt a gép!
Ezek után nem tudtam többet elindítani!
Felinstalláltam még1szer máshová, de semmi!
Nézegettem itt a fórumot, de 5000 hozzászólást nem volt kedvem elolvasgatni és csak belekeresgettem, de nem nagyon találtam megoldást!(Lehet, hogy csak elsiklottam fölötte)
Adatok:
Abit Nf7 nforce2
Ati9100
Xp+SP1

(#224) Type-R válasza HolloW (#220) üzenetére


Type-R
őstag

Kezd el elfoglalni a területeket, és majd egyszer Sweet telefonálni fog, hogy megvan Smoke és akkor már többet nem kell elfoglalni.

(#225) Type-R válasza Balli (#222) üzenetére


Type-R
őstag

Már elkezdték, de még nincs kész!

(#226) HolloW


HolloW
senior tag

Szep volt, jo volt, sok helyet foglalt uninstall :B

STEAM - KOBRA KAI!

(#227) myrra


myrra
senior tag

hi. hogy lehet virágot szerezni a csajoknak?

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#228) AMD-s válasza Balli (#222) üzenetére


AMD-s
tag

Én is azt keresek.Ha valaki tud valami működő magyarosítást akkor linkelje már be!:R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#229) Horny256 válasza myrra (#227) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hi
A benzinkutnál van az automata melett :) (Los Santos)

(#230) Horny256 válasza AMD-s (#228) üzenetére


Horny256
aktív tag

Még csak a menü magyar

(#231) almi válasza nemcso (#192) üzenetére


almi
senior tag

És a kikötös küldetés az mikor lesz kb.?Hány százaléknál?

Most csináltam meg azt h követtem a vonatot és megöltema Riportert Wuzzi nál meg az 1. küldit.

sok kell még?most vagyok 31 % nál kb.de mondjuk van 1 pár házam

(#232) Mazka05 válasza Ronyman (#223) üzenetére


Mazka05
őstag

Egy új Nforce driver kell hozzá én úgy tudom az megoldota a problémát...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#233) CactuS válasza Mazka05 (#232) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemsokára kiderül.Most üzemelem be a vaccsi új K7n2 alaplapomat + az új systemet :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#234) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Hali!
Csak egy gyors kérdés. Eltünt a Harrier-em, a Jetpackem meg asszen az NRG 500 is a motorossuli elől. Nem rémlik hogy lezuhantam volna vele és elmentettem volna így a játékot(ha meghalok mindig visszatöltttem). Ilyenkor mi a teendő?

(#235) Szuttyó


Szuttyó
csendes tag

Van 1 csaj, aki vidéken van,1 fegyverbolt tetején, és céltáblákat lövöldöz, az meg le akar lőni!!!! mit tegyek!!!:(:F:(:F

Welcome to the Jungle

(#236) maflame válasza Szuttyó (#235) üzenetére


maflame
aktív tag

Az elég válogatós!:) Ne legyen rajtad semmi zsír és az izom is 25% alatt legyen!

(#237) R@ymonD válasza Type-R (#221) üzenetére


R@ymonD
tag

KÖssz a segítséget Type-R!! :DD Megpróbálom úgy megcsinálni ahogy te mondtad!! Remélem sikerül! :)

(#238) mobal válasza Ronyman (#223) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

regclean? új vga driver? miaz hogy nem megy vmit ír ki?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#239) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ezennel csatlakozom azok táborához,akiknél fagy a San Andreas :(:O nf2U400 alaplap+9550nel... Hangdriver nem segítet :( Sajna ez van.. Addig várok,mamig nem patchelik :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#240) Troy.


Troy.
addikt

Vkinek sikerült ezt végrehajtani ? > Bővebben: link milyen modon oldotta meg? :F:U

.

(#241) gyuri00 válasza CactuS (#215) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Sikerüt:C:C

Már meg a fordulás nem sikerül:F

(#242) Juhy válasza CactuS (#239) üzenetére


Juhy
tag

nforce 2es alaplapotokra ezt----> 4.57 AUDIO UDA
vagy realtekes hagkartyadrivert tegyetek mert nem mind1 hogy miet... :D

(#243) CactuS válasza Juhy (#242) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

nForce_audio_4.57_winxp2k.zip ---> ez van fent+ az 5.10es uninemtommi /atánna raktam fel a 4.57et/...Így a gép nem fagy,csak a gta :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#244) mr.geeZ válasza Troy. (#240) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Szép magasra repülj fel a dodóval, majd zuhanórepülésbe közelíts a kör felé, így elegendő lesz a sebességed, hogy el is érd. Utána már csak az óvatos landolást kell megoldani.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#245) Jadro


Jadro
veterán

Hogy lehet leadni az izmaimból? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#246) mr.geeZ válasza Jadro (#245) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nem gyúrmázol, viszont fel alá rohangászol, vagy egyszerűen vezetöl. Enni se egyél, és elkezdesz leadni az izmokból. Nem mondom, hogy gyors lesz, dehát a jó alakért szenvedni köll:DDD

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#247) Type-R válasza Jadro (#245) üzenetére


Type-R
őstag

Kiéhezve sokat kell úszni, akkor hamar lemegy az izom.

[Szerkesztve]

(#248) Jadro


Jadro
veterán

Köszi, kipróbálom! Mit meg nem teszek egy nőért... :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#249) jagada


jagada
őstag

Hy!
nekem 1x csak a spray doboznál nem írja ki, hogy mennyi van még belőle, a többi fegyvernél viszont kiírjaa lőszer mennyiségét!! Miért van ez?

azt szeretem a legjobban, amikor megcsinálok vagy 50 graffitit aztán megfagy a kép és úgy marad... se mentés, se kilépés, a zene meg csak szól tovább...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#250) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Talált már valaki megoldást az nforceos problémára? :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.