Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#251) aXXon


aXXon
senior tag

hat gyerekek, en meg azota sem jutottam tul a lowrider kuldetesen es mar unom... egyzseruen nem megy es kesz... mar nem birom idegekkel... valaki segitsen pliz...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#252) Type-R válasza aXXon (#251) üzenetére


Type-R
őstag

küld el mail-ben a mentést!

erre a cimre: typer@rette.net

[Szerkesztve]

(#253) Kindgrind válasza aXXon (#251) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

hello
küld el a mentésed aztán meg csinálom

PSN: TheKindgrind

(#254) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az a szívás,hogy a környezetemben 4 nf2es alaplap van /Abit NF2s,AN2,asszem 1 Epox talán,meg az én MSIm/ mindenki a legújabb drivert használja,és nekik jó nekem meg nem :( Mondjuk csak nekem van 9550XTm /de az 1iküknek meg 9600XTje van.../ :O

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#255) aXXon


aXXon
senior tag

koszonom a hozzaallast, a mentest mar el is kuldtem type-r kolleganak, rendesek vagytok :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#256) Type-R válasza aXXon (#255) üzenetére


Type-R
őstag

mail ment vissza.

(#257) td


td
senior tag

Kipróbáltam ezt a játékot, és egész jó. Viszont hiányoznak azok a jó kis zenék, amik a VC-ben voltak. Ott volt pl. a kubai adó, az egyik kedvencem, meg a Wave és a Flash is. Ebből valahogy hiányolom ezt a fajta színfoltot. Csupa rappes sz...

Meg aztán ebben a rohadt városban simán éhen lehet dögleni! :DDD
Kiírta, hogy éhes vagyok (a kép is eltorzult, nemtom, ettől-e), menjek enni. De a supermercadóban nem lehetett semmit sem kapni. Kínomban egy diszkóban ittam automatából. :C

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#258) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
A fegyverbolt felett a csajt,hogy kell felszedni mert csak lödöz:F:R

(#259) jagada


jagada
őstag

a lovin a max tét 10k? vagy van valami trükk amivel többet is fel lehet tenni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#260) Type-R válasza td (#257) üzenetére


Type-R
őstag

Nem boltba kell menni enne, hanem hamburgereshez, vagy pizzériába.

(#261) maflame válasza Horny256 (#258) üzenetére


maflame
aktív tag

Az elég válogatós! Ne legyen rajtad semmi zsír és az izom is 25% alatt legyen!
Ez nála a szabály!:)
Amikor ott jártam, a tamagocsimnak(C.J.) már 100% volt az izomzata, úgyhogy megígértem neki ha végigtoltam a küldetéseket leadom, visszatérek és akkor ásó-kapa stb...

(#262) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Elore is elnezest kerek, hogy ha a leirando problemamra mar esetleg volt valasz.
Az a gondom, hogy szepen fut a jatek, szep a grafika, csak egy nagy bibi van!

Az embereknek nincsen textruraja! Egyiknek se! Se nekem, se a tobbinek! Ures, rozsaszin 'arnyekok' vannak. :F

Konfig adataimnal is, 77.72-es drivert hasznalom.

Problemamegoldo valaszokat emilemre kerem szepen, mert a heten mar nem tudom mikor jutok ide.

Koszonom!

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#263) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem lenne egy olyan problémám , hogy van az a küldetés mikor a kocsival kell ugrálni,táncolni. Orrba szájba nyomogatok mindent de sehogyse se sikerül. Tudtok ebbe nekem segíteni? Mire kell figyelni vagy ilyesmi melyik gombokat érdemes örülten nyomni!?:B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#264) Jadro válasza AMD Power (#263) üzenetére


Jadro
veterán

ALul fognak futni a fel-le-jobbra-balra nyilak. Értelemszerűen ezek nyomogatásával (ütemre!) kell táncoltatni az autót. Próbáld a nyilakkal is, vagy az irányoknak megfelelően beállított gombokkal! Valamelyikkel menni fog.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#265) sakrab válasza AMD Power (#263) üzenetére


sakrab
csendes tag

Én a numerikus billentyűzeten található nyilakat használtam:
2:le, 4:balra, 6:jobbra, 8:fel.
Akkor nyomd a gombot amikor a körbe ér.
Ha jól emlékszem ilyenkor a kör sárgán felvillant.
A legjobb ha ilyenkor a GOOD vagy a PERFECT felirat jelenik meg.
Ha valamit elrontasz kiirja, hogy BAD, de ha ezután jól csinálod visszavált GOOD-ra.
A lényeg hogy a végén GOOD vagy PERFECT feliratod legyen.

(#266) CactuS válasza jagada (#259) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lovin az összes pénzedet fel tudod tenni,csak meg kel nyomni többx a gombot :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#267) sharpapa


sharpapa
aktív tag

A mentéseket hova rakja? Már a legvégén vagyok,majdnem minden ház megvan, vhol ott voltam amikor a katonaságtól ellopott helivel kell leszállitani azt a kamiont a repteremre.

Tehát ennyi jáccás után, a bratyó nyomott a gépnek egy reinstallt. A játék a racken van (amihez hozzá se nyúltunk), de ha belépek, nincsenek meg a mentések. Ha a c/document....meg mittoménbe rakta, akkor itt rohanok neki a falnak. Nem lehet vhonnan előkaparni a mentéseket, vagy már célozhatom is a legközelebbi falat?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#268) sakrab válasza Jadro (#245) üzenetére


sakrab
csendes tag

Csináld meg a hajós sulit.
Nekem lement az izmom teljesen a végére.:DDD

(#269) sharpapa válasza sakrab (#268) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nekem meg egyáltalán nem. Kétszer fordult elő velem , h teljesen lenulláztódtam a max muszkléról. Egyszer amikor órákig taxiztam, egyszer meg amikor ott lámáztam, a San Ferriero-i reptéren a Learjettel, és felszállás közben v hatszor zugtam bele a vizbe, azt állandóankörbe kellett uszni az egész repteret.Ilyen esetekben tényleg belehal az ember.;)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#270) Lurtzz


Lurtzz
tag

Sziasztok!
Lenne egy két kérdésem.Nekem geforce fx5200 kártyám van és egy idő után az autók,a föld,meg minden más szinű és torz lesz.Ez zavaró mert nem látom hova megyek.Nem tudtok vmi megoldást?
Van egy ennél fontosabb is.Vmi törént a játékkal és nem tom elindítani.Amikor indítanám azt írja ki h video mode not supported,azaz videó mód nem megfelelő.Erre tudtok vmi orvoslást?Már újrainstalláltam,de ez nem segített

Blaze

(#271) sharpapa válasza Lurtzz (#270) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Vegyél másik kártyát:DDD.Amugymeg lehet h bugos cuccod van, vagy a Catalyst nemjáó.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#272) sharpapa válasza Lurtzz (#270) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Vegyél másik kártyát:DDD.Amugymeg lehet h bugos cuccod van, vagy a Catalyst nemjáó.Rakd újra a kártyadrivert, netről szedd le hozzá a legfrissebbet, és próbáld azzal;).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#273) sakrab válasza sharpapa (#267) üzenetére


sakrab
csendes tag

Amentést a C:/Documents and Settings/GTA San Andreas User Files/-ba rakja, amenyiben
a C meghajtódra raktad fel.
Ha nincs meg a mentésed inkább használd ezt
Bővebben: link a fal célzása helyett.
Ez egy 100%-os mentés, de én még nem próbáltam ki.

[Szerkesztve]

(#274) sharpapa válasza sakrab (#273) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem a c-re raktam, hanem a másik vinyóra. De a mentés hejét nézve sztem mindig oda rakja, ugyh használom a belinkelt mentést. Köszi

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#275) mr.geeZ válasza sharpapa (#272) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Előszőr is ForceWare / Detonator nem Catalyst. Másodszor nekem is 5200am van, és igenis tökéletesen elég ez a kari megfelelő géppel ehhez a játékhoz, ha az ember nem vágyik ilyenolyan szupereffektekre. Nekem spec 61.77es driverem van. Fenn van a legújabb DirectX? Más játékokban nincs baj? Mennyire van állítva a draw distance a játékban? Ha leveszed a felbontást nem javul meg a dolog?
Jah, és a mentések helye pontosan a DRIVE:\Doc&sett\BejelentkezőNEVED\GTASAuserfiles\Save...

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#276) Lurtzz válasza mr.geeZ (#275) üzenetére


Lurtzz
tag

Ezeket nem tom megmondani mivel odáid sem jutok el.
Amíg jó volt a játék minden felbontássalezt csináéta.A többi játék tökéletesen fut.Most nyomom fel a directx9-et hátha ez volt a baj.De nem hiszem mivel egy ideig ment a játék,aztán már nem.

[Szerkesztve]

Blaze

(#277) Lurtzz


Lurtzz
tag

Mostmár jó a játék.Rájöttem,azt volt a hiba h átállítottam talán 7..*16 szín felbontásra.Ezér nem ment.Most letöröltem a mentéseket meg mindent ,nem csak un istall volt és jó.Gondolom ezeket az adatokat is tartalmazta a fájl,h mien paraméterekkel indítsa a játékot.
Kössz a segítséget

Blaze

(#278) Troy. válasza mr.geeZ (#244) üzenetére


Troy.
addikt

nem akar öszejönni :(

.

(#279) Mazka05


Mazka05
őstag

Najó feladom 4 nap szenvedés után nem tudtam megcsinálni az Autó sulit 100% minden arany kivéve a Banshee-val körözgetést.. az csak 99% .. ugyhogy ennyi ha valaki megtudta csinálni az léci csinálja meg nekem is...mert én már nem tudok mit csinálni..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#280) Horny256 válasza maflame (#261) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hát ez tényleg válogatos egy liba
Én is ki vagyok gyurva de majd késöbb probálkozom :)

(#281) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Sziasztok!azt szeretném megkérdezni hogy:hogyan lehet q*rvázni a játékba és hogy az Mp3 fájlokat hova kell másolni!PLZ HLP!köszike!

(#282) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bazze... Ugye alaplapot cseréltem,és azóta fagy a GTA:SA.. Eddig azt hittem,hogy csak a GTA,de most már a CS:Source is.... A poén az,hogy alaplapra gyanakodnék,ha ilyet nem láttam volna kb 2-3 hete... Ugyenez a tünet,csak 1 ECS Nforce2es lappal.Ugyanez a hiba.A megoldása: 300Wos codegen táp vot... /Azt azért hozzáeszem,hogy a user 400Wos Silent codegene cserélte :D,de müxik/ Asszem nekem is ez lesz belőle

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#283) mr.geeZ válasza Troy. (#278) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Ideje korán ráfordulsz a célpontra? Folyamatosan nyomod a 'gázt'? Szemből próbáltad már? (bár nem hinném, hogy úgy könyebb lenne)

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#284) mr.geeZ válasza Cosmic Gate (#281) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Kocsival megállsz mellette (nem mind arany, ami fénylik;)), ha leáll, nyomsz egy Y-t, majd beszáll, és elviszed egy kihalt helyre.
((DRIVE:\Doc&sett\BejelentkezőNEVED\)) Dokumentumok\GTASAuserfiles\User Tracks könyvtár: használd a fantáziád.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#285) Superman


Superman
nagyúr

Ott járok, hogy megvettem a repteret és teljesíteni kéne a repülősulit. Na most a harmadik (talán) feladat elég teljesíthetetlennek tűnik. Át kell repülni a gyűrűkön, de az első olyan magasan van, hogy ha feljebb akarok szállni a motor leáll és földhöz vágja magát a gép. Egyszerűen nem tudok elég magasra kerülni ahhoz, hogy átrepüljek rajta. Ezt ki hogyan oldotta meg?

(#286) Troy. válasza mr.geeZ (#283) üzenetére


Troy.
addikt

siker !! [kép]:C:C[kép]


lenne egy kérdésem: az ''iskolákban : ( repülős ,autós --stb) akkor eltünik ,hogyha 100%ra megcsináljuk?

.

(#287) Troy. válasza Superman (#285) üzenetére


Troy.
addikt

fokozatosan kell elmelni a magasságot !:U

.

(#288) mr.geeZ válasza Troy. (#287) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

És közbe term. a gyorsítást is nyomatni kell.
Egyébk GratZ Troy:DD

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#289) Troy. válasza mr.geeZ (#288) üzenetére


Troy.
addikt

(#286 :F

[Szerkesztve]

.

(#290) Archer


Archer
őstag

Nem tudja valaki, hogy mikor jelenik meg az MTA a San Andreashoz?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#291) Type-R válasza Superman (#285) üzenetére


Type-R
őstag

Be kell húzni a kereket, asszem a 2-es gombal, ilyenkor gyorsabban tud emelkedni.

(#292) Type-R válasza Troy. (#286) üzenetére


Type-R
őstag

Nem fognak eltünni, késöbb is bármikor bemehetsz.

(#293) Gordiann


Gordiann
őstag

Bár biztos 1millióan megkérdezték már, de:
Hogy lehet a földön kormányozni a repülőket?
Sehogy sem sikerül beállítani, hogy valahogy kanyarodjanak.
Másrészt amikor a levegőben vagyok sem tudok nagyon fordulni a heli-vel sem.

Köszönöm.

(#294) CactuS válasza Gordiann (#293) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapértelmezésben: Q,E gombokkal

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#295) Gordiann válasza CactuS (#294) üzenetére


Gordiann
őstag

Basszus tényleg.

Köszike.

(#296) mr.geeZ válasza Archer (#290) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Sajnos mivel ezt hobbiból csinálják az arcok, nem várhatunk semmit, ha már azok is folyton késnek, akik kemény pénzért csinálják az ipart. Bővebben: link -t kell csekkolgatni, már én is nagyon várom, hogy kijöjjön a Blue végre.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#297) Troy. válasza Type-R (#292) üzenetére


Troy.
addikt

thx;)

.

(#298) Petya25


Petya25
addikt

Szerintetek az, hogy lehet, hogy OG partija után, ahol ki kellett nyírni vagy húsz lila figurát, nem kapok több küldetést?
Csak pzza, burger, barber....
???

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#299) Type-R válasza Petya25 (#298) üzenetére


Type-R
őstag

Keres a térképen egy ''C'' jelet, ha még nem csináltad meg a rendőrenk a feladatokat.

(#300) Archer válasza mr.geeZ (#296) üzenetére


Archer
őstag

A Blue fogja támogatni a SA-t?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.