Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#4451) vhw válasza Medvelászló (#4450) üzenetére


vhw
addikt

Elindítod a játékot, én odaáig "töltöm" be, amíg bejön a 'Start game, Options, Quit game' képernyő.
Ekkor leteszem tálcára. (na most nálam van néha, hogy itt kifagy a játék... akkor bezárás, indítás újra)
Feladatkezelő (Ctrl+alt+del)
Folyamatok között keresd meg ezt: gta-sa.exe *32.
Erre jobb klikk affinitás beállítása és itt csak a CPU 0 előtt legyen pipa

Igazából nekem futott gond nélkül a küldetések szempontjából akkor is, ha más magra állítottam. Viszont ha az user tracks mappába másolsz saját mp3-akat, amiket hallgatnál a kocsi rádióban, akkor úgy tűnt (csak egyszer teszteltem) csak akkor nem fagy ki a játék, ha a 0. magra van állítva.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4452) Medvelászló válasza vhw (#4451) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi a választ! :R

(#4453) pvve


pvve
csendes tag

Hello emberek nekem is data3 hibám van mit tegyek?

(#4454) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ünnepi SA 100% versenyt lehet nézni, ellesznek vele egy ideig :D

/s

(#4455) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, mennyire működőképes Windows 7 alatt a San Adnreas? :D

Nosztalgiázni támadt kedvem... :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4456) Dency01


Dency01
aktív tag

Hali.
Premium Games-es San Andreas miben másabb mint a sima? Valamint jól látom hogy 2 dvd van a dobozban? Az meg hogy? Mit tartalmaz a 2. dvd? Megjelenéskor sima 1 dvd-n volt.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#4457) FoxiestFox válasza erikke17 (#4455) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam lagzik mint a franc, pedig a gép elég hozzá. Tele van a youtube tutorialokkal, de nem fogok kínlódni vele, ha nem találok épeszű megoldást.

(#4458) SidCorky


SidCorky
senior tag

Valaki játszik notin? Nvidia GT 840M-el mennyire menne a SA? Leginkább ezért a játékért vennék notit, csak multiban játszanám (SAMP, MTA), de ezzel a videókártyával sehol nem találtam videót.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4459) SidCorky


SidCorky
senior tag

Ja és még egy kérdés: ha a Steamen veszem meg, akkor működni fog az MTA és a Samp, és tudok majd modokat is betenni? Még jó pár éve rengeteget játszottam vele, de csak a tört verzióval, jó lenne ha a Steamessel is mennének ezek.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4460) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok, a történet elején honnan tér vissza CJ.

(#4461) Mr. Erikszon válasza Mr. Erikszon (#4460) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

oops...a kérdőjel kimaradt. :DDD

(#4462) xFreex válasza Mr. Erikszon (#4461) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igazság szerint nem mondja, hogy honnét, csak azt hogy 5 év után ideje hazatérni. ("Az anyukája temetésére")
Viszont a wiki szerint Liberty City-ből. :F

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4463) Mr. Erikszon válasza xFreex (#4462) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

:R

(#4464) TundeBalogh


TundeBalogh
újonc

Sziasztok. Szeretném nektek bemutatni HardLifeRPG -t ami most nyíilt

SAMP IP:178.248.200.34:7793
TS IP: 213.181.201.88:2222

Átalánostundivalók:
- Szabad Frakicók!
- Cucc vissza adás!
- Admin tgf.20 Player-ként

NYITÁS!!! 2016.03.08 15:00
NYITÁS!!! 2016.03.08 15:00
NYITÁS!!! 2016.03.08 15:00
NYITÁS!!! 2016.03.08 15:00

(#4465) fodor0410


fodor0410
tag

Sziasztok!

Ismerősöm megvette a fiának a GTA:SA-t és kell hozzá valami MTA:SA és le is töltöttük, feltelepítettük.

Az első hiba, hogy kiírja, hogy nem találja az eredeti GTA-t, pedig eredeti GTA lett felrakva.

Oké, kidob egy tallózást, adjam meg hol van a GTA. Megadom, és a következőt írja ki:

úgy tűnik hogy van egy steam verziója GTA:SA amely jelenleg nem egyeztethető össze az MTA:SA-val.

A videón, ami bemutatja hogy kell felrakni, stb. azon megy simán, nem tudom nálunk mi lehet a baj.

Windows 8.1 oprendszer van a gépen, de a videóban is win8 van.

Írtam a srácnak fb-on mert az mta fórumán ott volt hogy bármi kérdés van írj és segítek.ú

Ja, persze.... a válasz: ebben nem tudok segíteni, nem tudom mitől van.... kösz a semmit...

Valaki tudja, hogy mi ez és hogy lehetne megoldani?

Előre is nagyon köszönöm!

(#4466) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek bármi ötlete, hogy a GTA San Andreas egy mai GTX960M GPU-n miért 26-27 FPS-el fut? (Dell Inspiron 7559-es laptopon, Windows 10 OS)

Megnéztem, elvileg a dGPU-t használja és nem az IGP-t, a Battery Boost ki van kapcsolva, tehát nem tudom, hogy mi okozhatja. A driver és az OS is a legfrissebb, minden update felrakva. :F

(#4467) Rasiel válasza Sidorovich (#4466) üzenetére


Rasiel
senior tag

Kapcsold ki a grafikai beállításokban a vertikális szinkront (V-Sync)!

(#4468) Sidorovich válasza Rasiel (#4467) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm a segítséget! Ez megoldotta!

Érdekesség, hogy az FPS limiter kikapcsolásával az úszási sebesség kb. megfeleződik, szóval az olyan feladatoknál, ahol úszni kell, érdemes ideiglenesen visszakapcsolni.
A másik amit nem szeret a játék, az a Windows 10. :(
Érdekes jelenségeket és durva bugokat produkál. (pedig természetesen eredeti a játék, Steamről) Induláskor random "hibát észlel" és leáll, betöltéskor szintén. Ezeket mérsékelte, ha a játék exe-jén a kompatibilitás módot bekapcsolom és Windows 7-re állítom. :)

(#4469) bAtt001 válasza Sidorovich (#4468) üzenetére


bAtt001
addikt

Uuu igen az fps limiter és az úszás bugja :DDD

Most tettem fel újra a játékot, előről kezdtem és még mindig az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. Újra végig akarom vinni, hogy így 25+ éves fejjel mennyire más a történet mint anno 13 évesen :)

(#4470) ittakary


ittakary
nagyúr

Steam frissítés 2017 március: csak a DirectX-et frissítették, a játékhoz nem nyúltak

(#4471) Anulu79


Anulu79
addikt

Van még itt valaki?

(#4472) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az első 4 óra alatti SA speedrun: [link]

/s

(#4473) pompom89


pompom89
csendes tag

Van még magyar multis szerver? :D

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#4474) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Valahogy lehet fix 60fpst elérni San Andreas alatt??

Samsung A54 5G 8+256GB

(#4475) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok. Szeretném telepíteni ezt a skin packot. Hogyan kezdjek neki?
Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#4476) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

A napokban ingyen letölthető a játék, meg is szereztem. Azonban amikor elindul (CJ-nek a biciklire kellene ülnie a sikátorban) a kamera körbe-körbe forog és így irányíthatatlan a játék. Mi okozhatja ezt?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#4477) wjbhbdux válasza RootRulez (#4476) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha van controllered húzd ki, és a frame limitert hagyd bekapcsolva a beállításokban.

/s

(#4478) RootRulez válasza wjbhbdux (#4477) üzenetére


RootRulez
félisten

Szia! Nincs Controller a gépen. :N a Másikat megnézem.

═════════════════════════════════════════

(#4479) ravap válasza RootRulez (#4476) üzenetére


ravap
kezdő

Options - Controller setup - Configuration. Itt próbálj állítani valamit.

(#4480) RootRulez válasza ravap (#4479) üzenetére


RootRulez
félisten

Megpróbáltam átállítani gamepadra a vezérlést, akkor nem forog a kamera körbe, viszont az egérrel sem foreg, meg hiába álíltrom be a billentyűket, sokminden nem megy vele, szóval így e z nem megoldható. :(

═════════════════════════════════════════

(#4481) ravap válasza RootRulez (#4480) üzenetére


ravap
kezdő

És, ha visszarakod billentyűzet + egérre és kezdesz egy új játékot?

(#4482) RootRulez válasza ravap (#4481) üzenetére


RootRulez
félisten

Eleve minden kilépés után új játék indult, mert nem jutottam el oda, ahol menteni lehetett volna. De játék közben vissza állítottam bill+egérre és akkor sem volt jó.

═════════════════════════════════════════

(#4483) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A játék Windows 10 Store változatában egy olyan hibára bukkantak a speedrunnerek, amivel hirtelen 4 óráról 1.5 órára rövidült a San Andreas végigjátszás időtartama, és ezen még lehet faragni mert elég nehéz a trükk nem elsőre sikerült :C [link]

/s

(#4484) Fecogame válasza wjbhbdux (#4483) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt [link] már csak 25 perc :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4485) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Játszik még valaki komolyan a játékkal,vagy már csak én maradtam?

Az összes GTA-t imádom a V is megvolt PS3-on és PS4-en is,az IV-t is végig vittem 2X is PS3-on,1X PC-n grafikai moddal anno.

Idén februárban ismét vettem egy PS3-at és elkezdtem megvenni és kijátszani újból a régi kedvenceket.
K.B.1 hónapja újból elkezdtem a GTA San Andreast is,eddig 14 óra játékidőt ír,de még van hátra küldetés bőven.

Amikor megjelent annó,akkor megvettem PS2-re,de nem sikerült végigvinnem,de most nem török meg,szeretném tisztességesen befejezni.

(#4486) Puma K


Puma K
veterán

:D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4487) Fecogame válasza Fecogame (#4484) üzenetére


Fecogame
veterán

14:59 :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4488) Keem1


Keem1
addikt

Van most a GTASA-nak olyan változata (Steam, remastered, bármi) aminél gamepaddel megoldható az analóg gázadás/fékezés? A lényeg, hogy az egyenletes sebesség tartásához ne nyomogatni kelljen a gázgombot, hanem pl. a trigger adott pozícióján tartva azt a sebességet tartsa (mint amikor egy autóban csak tartom a gázpedált, nem nyomom tövig).

(#4489) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Most először teljesítették 100%-osan a játékot kevesebb mint 12 óra alatt. [link]

/s

(#4490) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Valakinek megvan Steamen vásárolva a játék? Problémamentesen működik Win 10 alatt, vagy külső programok kellenek a megfelelő futáshoz?
Azért kérdezem, mert letöltöttem a HOODLUM verziót, és az egyrészt nem támogat full HD felbontást (options menüben widescreen-t állítva sincs 1920x1080 lehetőség), másrészt az egér abszolút nem működik.
Jó lenne nosztalgiázni kicsit. :) Engem az idejétmúlt grafika egyáltalán nem zavar, csak normálisan fusson a gépemen.

Tudom, hogy hogy a wareznek szinte az említése is tilos, de tényleg csak teszt jelleggel töltöttem le - a warezolt játék számomra minden szempontból értéktelen.

it's a danger pretty here in Night City

(#4491) homerhamm


homerhamm
addikt

Egy ukrán áruhaz, GTA SA tematikába. :D
³

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4492) HaZsolt


HaZsolt
őstag

GTA san andreas maximális felbontása mekkora lehet? Régi verziót használva nem a steames változatot full hd monitoron csak 1600x valamennyit enged.

(#4493) AMD Power


AMD Power
titán

GTA SA ez a repűlős sza* küldetés megcsinálása nélkül nem is lehet tovább menni? :F :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4494) AMD Power


AMD Power
titán

Csak ez a Zero "feladat" van és a Girlfriend. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4495) homerhamm


homerhamm
addikt

GTA trilógia. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4496) wjbhbdux válasza HaZsolt (#4492) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van widescreen fix az 1.0 nem steames változathoz itt

AMD Power : nézd meg a beállításokban a repüléshez használt gombokat, mert valószínüleg párat nem használsz, nem csak 4 hanem 8 irány van a levegőben mozgás miatt, azokkal együtt sokkal könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.