Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#501) Toness válasza Troy. (#500) üzenetére


Toness
őstag

Nem elég, foglalj el még jópárat és akkor mehetsz tovább.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#502) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Fegyverboltot hol lehet találni? Még a játék elején tartok, most megyek Ryderrel kirámolni a katonai bézist, és ehhez kéne némi támogatás :) A pisztolyhoz van lőszerem elég, de az UZI-hoz sem ártana. Az a küldetés már kezd az agyamra menni, nem lehet egyszerre a targoncával pakolászni és arra a balfaszra vigyázni. Milyen ódzsiganxta az a tag, hogy nem képes megvédeni magát? :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#503) Troy. válasza Dilikutya (#502) üzenetére


Troy.
addikt

#2 hsz..:U

töltsg le amit linkelt ...:C

.

(#504) Dilikutya válasza Troy. (#503) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor elmagyaráznám, miért fegyverboltot kérdeztem, és miért nem azt, hol lehet fegyvert találni.
1. Ha kell valami, ne kelljen már elmenni a város tulsó felébe, hogy két tetőn átugorva, lemászhassak egy sikátorba, aminek a végén a buxusban van egy sörétes puska, ami épp nekem kell. Nekem praktikusabb egy kocsival megközelíthető fegyverbolt. De ha ilyen nincs, akkor legalább azt elárulhattad volna. A Vice City-ben hozzászoktam, hogy fegyvert vásárolok (legalábbis a könnyű lőfegyvert, mert ugye a gépágyút boltban nem adják:) ).
2. Azért is nem térképet kérdeztem, hanem csak egyszerűen azt, hogy hol van (gondolom nem nagy megpróbáltatás elárulni, hogy ha van fegyverbolt, akkor melyik környéken, esetleg mi van mellette), mert szerencsére elég sok út, város stb van a térképen, és emlékezetből ezen nem lehet semmit megtalálni, ALT-TAB-ozni pedig nem szeretnék. Kinyomtatni nem tudom, de ha kinyomtatnám akkor se lenne egyszerű eligazodni rajta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#505) Toness válasza Dilikutya (#504) üzenetére


Toness
őstag

A téképen ami a játékban van be van jelölve egy pisztollyal a fegyverbolt helye, ha nem látod akkor még nem nyílt meg és csak találni lehet fegyvereket, vagy megölöd a fegyveres gettópatkányokat és elveszed tőlük, vagy rendőröktől :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#506) Troy. válasza Dilikutya (#504) üzenetére


Troy.
addikt

bizonyos feladatot el kell érni ,aztán látsz majd kispisztoly-t a térképen. ha nem kell ingyenfegyer, akkor nem kell :o

szerk : Toness kolega jol beszél..

[Szerkesztve]

.

(#507) adalbert1 válasza myrra (#494) üzenetére


adalbert1
veterán

Meg kell előtte csinálni pár küldetést. Arról beszélsz, ami a garázstól és az építkezéstől nem messze van ugye?

(#508) Troy.


Troy.
addikt

hogy is van ez ?

utolsó küldetésél járok, de csak azt irja ki ,hogy 60 %.. :F

.

(#509) Toness válasza Troy. (#508) üzenetére


Toness
őstag

Van még rengeteg mellékküldetés is, autósiskola, repülős.... tagek fújása, fotózás, ugratások, rengeteg minden :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#510) Gyuzi


Gyuzi
tag

Bővebben: link

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#511) Type-R válasza Troy. (#508) üzenetére


Type-R
őstag

Mert a 100%-hoz nem csak a fő küldetéseket kell tekjesiteni, hanem a különböző mellék küldetéseket is, taxizás, mentőzés,stb.., meg kell venni az összes ingatlant, meg kell csinálni az összes jogsit bronzra, meg kell nyerni az összes utcai versenyt, a stadion versenyeket.

(#512) Type-R válasza Dilikutya (#504) üzenetére


Type-R
őstag

Ha átfújod az összes tag-et, akkor kapsz 4 ingyenfegyvert a házadban, ez is egy megoldás, persze ha van türelmed megkeresni mind a 100-at.

(#513) satza


satza
tag

Hol tudok virágot venni Denisnek? :C És hol szedjek fel csajokat? :) nyomjam a tabot mikor találkozok egyel vagy mi ? vlk help

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#514) Troy. válasza Type-R (#511) üzenetére


Troy.
addikt

és te végigvitted 100 % ig? :C

[Szerkesztve]

.

(#515) nemcso válasza satza (#513) üzenetére


nemcso
senior tag

Virágot venni nem tudsz, csak találni.
Csajt felszedni, pedíg úgy tudsz, hogy melléhajtasz kocsival, rádudálsz és nyomsz egy ''Y''-t. Ha hajlandó a randira, akkor beszáll, ha nem, elhajt. Ja ez a fajta pillangó pénzért szerez neked egyszeri örömet. :DDD

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#516) Type-R válasza Troy. (#514) üzenetére


Type-R
őstag

Igen, én megcsináltam 100%-ra.

(#517) Pilot


Pilot
tag

A lopott kocsit hol és hogyan lehet értékesíteni. Ehhez is kell teljesíteni egy szintet, vagy van az elejétől?

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#518) Pilot


Pilot
tag

A célzásra tudtok valami jó megoldást?
A VC-ben nyomtam a del és célzott Mr Vercetti, de itt elég béna.

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#519) satza


satza
tag

Nem tudjátok véletlenül miért van az hogyha elviszem a csajt valahova akkor mindig romlik a kapcsolatunk? Mit csináljak vele?Álljak meg minden piros lámpánál és vezessek normálisan?

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#520) <Adamsky> válasza Superman (#171) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Tudnál egy-két tippet adni, hogy a rendőrségi küldetést, hogy csináljam meg? A gond ugyanis az, hogy ha elkezdek lövöldözni a rosszfiúkra, akkor a ''rend őrei'' mindig szekálni kezdenek (egy csillag, két csillag...)
Szóval milyen járművel, melyik városrészben, és milyen módszerrel érdemes nekikezdeni?

(#521) Type-R válasza Pilot (#517) üzenetére


Type-R
őstag

A kocsikat csak az egyik küldetés után lehet exportálni.
Célozni a jobb egérgombal kell.

[Szerkesztve]

(#522) Type-R válasza satza (#519) üzenetére


Type-R
őstag

Az a baj, hogy minden csajnak más az igénye, valamelyik bárba, valamelyik meg étterembe szeret menni, ha megmondod a csaj nevét, akkor meg tudom mondani, hogy hova kell vinni.

(#523) nemcso válasza satza (#519) üzenetére


nemcso
senior tag

Attól függ, hogy mit ír ki a képernyőre, mit akar a csajod.
Lehet, hogy enni akar, akkor vidd el valahova. Lehet étterem, vagy gyorskajálda, vagy akár egy bár is. Mivel mindegyiknek más az izlése, lehet hogy jól választasz, lehet, hogy rosszul.
Lehet, hogy táncolni akar. Ekkor vidd el valamelyik klubba táncolni, amit egy lemezkorong jelez a térképen.
Lehet, hogy csak autókázni szeretni a környéken. Ez csajtól függően lehet száguldozás, vagy andalgás. A csaj majd megmondja, hogy gyorsabban, vagy lassabban vezess.
Bizonyos szint után nem árt virágot is vinned neki, illetve megcsókolni. Ha kezedben a virág és elég közel vagy hozzá, akkor kiírja, hogy add át, ha erre van szükség. Illetve meg is csókolhatod, de ezt is kiírja a képernyőre.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#524) Type-R válasza <Adamsky> (#520) üzenetére


Type-R
őstag

A legegyszerűbb ha megcsinálod a repülő sulit aranyra, és utána már lehet a rendőrös küldetéseket a Hunter helikopterrel teljesiteni, vagy menj be a tiltott területre, és lopd el a tankot, azzal is lehet bünözőket üldözni.

[Szerkesztve]

(#525) oettinger01


oettinger01
őstag

tele lett a f****-om a Red baron-os küldetéssel! minek kell egy ilyen jó játékot iléyen faszságokkal elrontani!? hogy juthatok át ezen valami kóddal?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#526) Vigneau


Vigneau
félisten

Tulajdonképpen hány barátnőnk lehet összesen a játékban? Eddig a 3.-at hódítom... A lövöldözős csaj a legfinnyásabb: ha pocakom van, az a baj, ha izmos vagyok, az a baj. Az autószerelő csajnak meg csak a duci srácok kellenek.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#527) MoneyM


MoneyM
senior tag

Hali!
lenne egy próblémám!
mp3 számokat szeretnék berakni a játékba!
nos a user tracks-be be is raktam, be chekoltam a játékba,
de nem megy a zene!
mi lehet a baj?
ja és automatikon van!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#528) Vigneau válasza MoneyM (#527) üzenetére


Vigneau
félisten

Ilyenkor nem kell váltani a rádióállomások között? A korábbi részekben kellett...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#529) Toness


Toness
őstag

Kapok valami új hajót ha megcsinálom aranyra a hajós sulit? Mintha valami ócska motorcsónak lenne itt, ez az?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#530) Type-R válasza Toness (#529) üzenetére


Type-R
őstag

Elvileg 3 hajó lesz a kikőtőben miután aranyra megcsináltad a jogsikat, 2 motorcsonak, és egy vitorlás.

(#531) Toness


Toness
őstag

Na most így hirtelen felindulásból megcsináltam a motoros sulit is aranyra, kaptam jókis sportmotort :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#532) Toness válasza Type-R (#530) üzenetére


Toness
őstag

Tényleg van 3 hajó de azt hittem csak 1-et kapok majd valami jobbfajtát, az egyik az gyors motorcsónak.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#533) Jadro


Jadro
veterán

Hú bassz.. a csajom, Denise! Már nem is láttam ezer éve. Vajon szeret még? :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#534) Type-R válasza Vigneau (#526) üzenetére


Type-R
őstag

5 barátnőd lehet, 1 Los Santosban, 2 San Fierroban, 1 Las Venturasban és 2 vidéken.

(#535) Toness válasza Jadro (#533) üzenetére


Toness
őstag

Tök jó mert ha átmész másik városba akkor semmit nem változik a kapcsolat állapota :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#536) Type-R válasza Jadro (#533) üzenetére


Type-R
őstag

Nézd meg a statisztikákban.;)

(#537) oettinger01


oettinger01
őstag

senki nem válaszol nekem:F:F:F

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#538) <Adamsky> válasza Type-R (#524) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''...legegyszerűbb ha megcsinálod a repülő sulit aranyra...''

Ezzel a ''legegyszerűbbb megoldással'' már próbálkoztam, de egy-két küldi igen nehéz, ill. van olyan, hogy tökéletesen megcsinálom (szerintem legalábbis), és mégis csak 90% körüli értéket érek el (pl. ejtőernyős, vagy a szimpla felszállás a légcsavaros géppel).
Ilyen ''Hunter''-t nem lehet szerezni máshonnan?

(#539) Jadro válasza Toness (#535) üzenetére


Jadro
veterán

Ja, akkor nincs gond. Nem jártam abban a városrészben már jóideje. Huhh, ezt megúsztam :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#540) satza


satza
tag

A csaj neve Michelle pls help az autós sulis csaj :Y

[Szerkesztve]

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#541) Troy.


Troy.
addikt

ugy látom ,hogy nem készülnek a képek SZÍDZSÉ-röl :(:D

.

(#542) Toness válasza satza (#540) üzenetére


Toness
őstag

Mert rossz helyre viszed, az autós suli közelében van bár, a térkép jelzi is rózsaszín pohárral, oda vidd őt mindig.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#543) Toness válasza oettinger01 (#537) üzenetére


Toness
őstag

Melyik is ez a küldetés pontosan, mit kell csinálni benne?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#544) Type-R válasza Toness (#543) üzenetére


Type-R
őstag

Szerintem a Zero második küldetésére gondol.

(#545) Type-R válasza <Adamsky> (#538) üzenetére


Type-R
őstag

Sajnos addig nincs Hunter a San Fierroi katonai bázison se, amig nincs meg a jogsi aranyra, de a Ryno tank a tiltott területen ott van, és azzal is elég könnyű megcsinálni a rendőrös küldetést.

(#546) oettinger01 válasza Toness (#543) üzenetére


oettinger01
őstag

egy piros kis RC repülővel kell lelőni embereket. engem iszonyatosan idegesít:(((:((( nem bírom megcsinálni mert eleve útélom, hogy bele raknak ilyet. az előzőben sem tetszett azt hittem ebből végre kihagyják. hát tévedtem. nem lehet valahogy átugrani ezt?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#547) BenJoe válasza oettinger01 (#546) üzenetére


BenJoe
senior tag

Ez nem olyan nehéz.... ;)
Használd : [W,S,Q,E, + négy nyíl]

Mikkel irányítod?

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#548) oettinger01 válasza BenJoe (#547) üzenetére


oettinger01
őstag

egér+ W S

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#549) myrra válasza Type-R (#545) üzenetére


myrra
senior tag

hy. a golfos csajt hova kell vinni mert sehol sem jó neki bárhova viszem!
katie asszem a neve

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#550) Type-R válasza myrra (#549) üzenetére


Type-R
őstag

A háza mögött van egy étterem, olyan rozsaszin jele ven, oda kell vinni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.