Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#1751) BenJoe válasza L@co (#1743) üzenetére


BenJoe
senior tag

Csítezel? :DD Hááát, Te tudod, mondjuk -76% játékélmény + pár cucc le lesz tiltva a csít miatt... ;]

ÉS csíttel másodjára? Az derék!:DDD

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1752) SPDeluxe1.0 válasza BenJoe (#1751) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A 100% repcsisulira mi szépet nyújt a játék?Olvastam,hogy te azt is százra vitted! :DDD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1753) BenJoe válasza SPDeluxe1.0 (#1752) üzenetére


BenJoe
senior tag

Jah, elvetemült kis ürge vagyok! Oridzsinál pajkos nebuló! Furfangos tréfával bármit el lehet érni! :DDD

Elmondom, összesen mi van a ''rApteremen'':

-1db Hydra
-1db ''repülő'' (nem tudom a nevét, a házhoz közelebbi hangárban van...)
-1db stuntplane --légibemutatós (2-vel ereszti a piros festéket hátul!)
-1db Hunter

És, ha 20 percen belül telefonálsz, ajándékba kapsz egy PCJ-600-ast + 1db JetPack-ot!! :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1754) Woodslave válasza SPDeluxe1.0 (#1752) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Apache helikopter, meg még előtte kapsz egy stunt plane-t

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1755) BenJoe válasza SPDeluxe1.0 (#1752) üzenetére


BenJoe
senior tag

Igen, 14 éves létemre hatalmas -a világot alapjaiban megrengető- eredményeket, sikereket könyvelhetek el, ha már olvasni is lehet rólam...:DDD

Kitalálom: Délmagyarország? :DDD:DDD
Nem, biztos nem... Inkább GameStar, vagy Magyar Nemzet.:DDD

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1756) BenJoe válasza Woodslave (#1754) üzenetére


BenJoe
senior tag

Aláírásoddal kapcsolatban: Vagy heréld ki a patkáányt, vagy csak rágd el a farkát... ;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1757) SPDeluxe1.0 válasza BenJoe (#1753) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Ok, kösz a kimerítő választ,mostmár bizti végigcsinálom a repcsisulit is,habár a PCJ-600 meg a dzset pakk má' jelen van.
Azt hogy mit ír a Délmagyarország sajna nem to'm mert tőled homlokegyenest másik irányban élek,észak-nyugatra GYMS-ben !! :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1758) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Aktuális nyűgöm: tudom, hogy a PS2-es verzió tartalmaz egy olyan funkciót, amivel a küldetésekhez vezető utat át lehet ugorni. Kissé fárasztó fél államokat körbeautózni. A PC-s verzóban van ilyen? A ''trip skip'' lenne az? Y gomb van hozzárendelve alapból, de nem reagál rá semmit.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1759) SPDeluxe1.0 válasza Woodslave (#1754) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Az Apache helikopter gondolom a Hunter nevű jószág,ha minden igaz?!Amelyik a suliban is feltűnik teherautóírtás céljából,gondolom Én!:DD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1760) Bikerman


Bikerman
aktív tag

384+ RAM - ez mit jelent?
128+ MB videokártya, DirectX 9 kompatibilis hangkártya ezeket hol bírom megnézni?
Előre is köcce.

ragazzi della curva...

(#1761) L@co válasza BenJoe (#1751) üzenetére


L@co
aktív tag

Miért lenne 76%kal kevesebb játékélmény??
Én is ugyanazt a küldetést csinálom mint te csak nem bírnak megölni:D
Én is ugyanúgy örülök Mission Passed kiírásnak mint te........
Inkább segíccs nekem..:D
A freefall küldetést h. kell megcsinálni?? (vmi egyszerű könnyű megoldást mongy mert a repüléshez nincs csítem:DDD)

(#1762) Woodslave válasza SPDeluxe1.0 (#1759) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azaz, csak nem figyeltem az eredeti nevet.
Dilikutya: van Kiírja alulra, akkor lehet nyomni az y.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1763) Dilikutya válasza Woodslave (#1762) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem egyszer sem írta ki :U Lehet, hogy csít miatt le van az is tiltva? Nem csítelek, csak a vadászgéppel meg az ejtőernyővel hülyéskedtem, és véletlenül úgy lett elmentve.

L@co: Tényleg kevesebb a játékélmény. Gondolj csak bele, hol marad a küldetés közben az izgalom, hogy kinyírhatnak? Régen én is így toltam a játékokat, kisebb koromban, de rájöttem, hogy nem élvezetes úgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1764) SPDeluxe1.0 válasza Bikerman (#1760) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Legalább 3*128 mega ram,vagy több annál több,a többit is megnézheted egyszerűen,ha feldobod az everestet,és azt kicsit átnyálazod,abban minden le van írva a konfigodról,ha nem tudod milyen verdád van! :D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1765) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló ! Már sokan irták a problémát hogy SB kive 5.1-el sokszor elmegy a játékban a hang !
De nálam eddig csak akkor mentel a hang ha elkezdett esni az eső ! azonban most újra felraktam a SA-t és valamilyen oknál fogva mostmár szinte minden 2. percben elmegy a hang..... Valaki nemtud valami megoldást hogy a régi álapotot visszaállitsam ?? hogy csak akkor menjen el ha esik az eső azóta semi se változott csak reinstalloltam a SA-t !
A patchet már letölöttem és nemműködik (EREDDETI SA-m van ÉS UGYSE MEGY )
HELP ME PLIZ !
Köszi
Üdv Djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1766) szilchi válasza Csimoka (#1731) üzenetére


szilchi
őstag

Woozie kaszinójában,abban a szobában,amelyikben a Calligula kaszinóról folyik a tárgyalás,ott a Calligula alaprajzát egy Love Fist-es pószterrel takarja le CJ.A videópókeren a bubi,dáma,király lapokon a régebbi GTA-k szereplői vannak.Én eddig ezeket találtam.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#1767) L@co válasza Dilikutya (#1763) üzenetére


L@co
aktív tag

OK lehet h. 1 kicsivel izgalmasabb, de nincs kedvem 20szor nekikezdeni egy küldetésnek:D - Egyébként biztos én vagyok a lami de csak a GTA-k meg a Driv3r nem megy csit nélkül:(((

''Ja és segitetne vki:
A FREEFALL küldetés fogott kirajtam csúnyán!!
Az arról szól h. elmenek a reptérre beszálok egy repcsibe és akkor azt a karikán kéne átmenni ill mégse.. mer az egy másik repülő ''tetejét'' mutatja!! Na és akkor még ha sikerül is elérni azt a magasságot ami 20ből 1szer szokott megtörténni akkor a végigjátszás szerint egy gyors 360 fokos megfordulás (itt elvesztem a magasságot amit nagynehezen sikerült elérni..) és akkor már utól se lehet érni a másik repülőt!!!
Szóval csúnyán nem értem mit kéne csinálni''

A legegyszerübb lenne ha adna vki 1 olyan mentést amibe ez már meg van csinálva (nem tom lehet-e ilyet kérni)

V. vmi jobb tanácsot a végigjátszásnál:D

(#1768) myrra válasza L@co (#1767) üzenetére


myrra
senior tag

hi.
a repülő kerekeit behúztad?
mert ha ki vannak engedve sokkal rosszabb ''menettulajdonságai'' vannak.
plusz ha módosítod az adott repcsi paramétereit, akkor jobban gyorsul, ill magasabb a végsebessége.
én is így javítottam az M5ös BMW-n 60 k/h-t

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1769) myrra


myrra
senior tag

ja, handling.cfg asszem a file neve

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1770) BenJoe válasza L@co (#1767) üzenetére


BenJoe
senior tag

Most úgy őszintén... Szerinted mit kéne tenned, hogy ne 360°-ban kelljen fordulnod?;)
Egyszerűen menj kicsit balra, a magasságod már a második skála elején legyen, így amikor [nem túl éleset] kanyarodsz, közben mehetsz lefelé is.... és akkor asszem megvan az üldözendő repülő... ;)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1771) Kiskokó


Kiskokó
veterán

NEMIGAZZZZ !!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Segitsetek !
bocs de a FASZOM kilett ezzel a rohadt GTA val hogy mi baja lett......
mint már irtam a hangot...... na jó elviselem de mostmár a teljesen tiszta játék is oyan kb 2 percenként fagy vagy rádióváltásnál vagy a kocsi farolásánál vagy akármikor és TISZTA játék ! azért mondom ezt mert régen telivolt moddingolva autókkal stb egyetlen egszer az életben nem fagyott és lépett ki hibaüzivel mostmeg a tiszta játék elveszti percenként a hangot lefagy 2 percenként !! azóta már 2x reinstall volt és még mindig iylen ! A gépen semmi se változott se hardverilag se szoftverilag !! mindan ugymaradt ahogy volt csak a SA lett úrjarakva 3 napja azóta szar...
MI A RÁKOS GECITŐL LETT SZAR HELP ME PLIZZZZ !!!! Öteletekettt

THX THX THX THX !
Üdv Djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1772) Sabre


Sabre
őstag

én a driving tanfoylanmnál az uccsot nemtom megcsinalni mikor meg kell pördülni a levegöbe és kerékre érkezni....100bol 100x nem sikerült

(#1773) [pod]Diablo válasza Kiskokó (#1771) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

beszélhetnél szebben is:(((!(amiket most mondok azok nem biztos hogy beválnak,de 1-2 embernél ezek voltak a hibák.) Nem lehet hogy valami virus?,még megpróbálhatnád azt is hogy kitrölöd az elmentéseid,mert lehet hogy azokkal van valami baj.(Mert nekem is volt már ijenem én fogtam kitöröltem az elmentéseket aztán ujra kezdtem és mükdött is.)Vagy még csinálhatnád azt is hogy letöltesz hozzá valamijen javító patch-et.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1774) Kiskokó válasza [pod]Diablo (#1773) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló
1 kösz a segitséget !
2 odairtam a szelngelé hogy ''bocs'' :)
3 cskam ár nembirtam magam türtőztatni amikor regel a 3dik reinstall után se lett jó !!
Patch kilőve mert nemműködik PEDIG EREDETI A GTA-m ! Ok ezt a mentésdolgot kipróbálom hátha ....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1775) L@co válasza Kiskokó (#1774) üzenetére


L@co
aktív tag

Nekem is ez a bajom h. csak a gyengébb gépen müxika a GTA az erősebb gépen fagyik újraindul meg minden!!!!!!
Ezt már nem elöször hallom másoknak is van ilyen bajuk!!!! (már 3 gyerektől hallottam+nekem is xar)
Erre nem ártana vmi megoldást találni!!
A F.E.A.R.-ban is van hiba ott az SP2 meg a ACE Mega Codecs Pack veszik össze!!!
Itt is szerintem az a baj mert a gyengébb gépen nincs ace mega codecs pack az erősebbn meg van.... de ez nem biztos csak 1 tipp!!

(#1776) BenJoe válasza L@co (#1775) üzenetére


BenJoe
senior tag

Én 90%-nál abbahagytam, mert 10-15 percenként fagyott... ha 8-10percenként mentettem, elment 40-50 percig is.... ;]

Még graffitik, fényképezés, betörés, pimpelés, patkógyűjtés van hátra.:DD
Meg egy kis tarületfoglalás, és kész!!!!:C

Majd egyszer újrapróbálom... :)


Ui.:Én csít nélkül jutottam el 91%-ig, segítség nélkül, teljesen önerőből... ;];]

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1777) [pod]Diablo válasza Kiskokó (#1774) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nincs mit,és oké megértelek én is néha kiborulok,csak szóltam.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1778) L@co válasza BenJoe (#1776) üzenetére


L@co
aktív tag

:R:R:C:CGratulálok!:R:R:C:C

U.i.: Én minden GTA részt csak csíttel tudtam kiakasztani mer ehez e a játékhoz lami vagyok...:DDD


[Szerkesztve]

(#1779) BenJoe válasza L@co (#1778) üzenetére


BenJoe
senior tag

Ne isteníts, mert isten haragját magadra haragítod...:DDD
Nem nagy teljesítmény, egyedül az iskolákr,a meg a kifagyás miatt rohadt nehéz fényképezgetésre vagyok büszke...:))

Hajrá!;)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1780) L@co válasza BenJoe (#1770) üzenetére


L@co
aktív tag

BenJoe ha olyan ügyes vagy akkor gyere már MSN-re és elküldöm a mentésem te meg megcsinálod v. valaki aki már megcsinálta ezt a missziót!!
Mer azt a repcsit én a rohadt életbe sosem érem utól ENNYI:O:O:O:O:O

Akkor most nem jó a GTA-d??:F

[Szerkesztve]

(#1781) R@ymonD válasza Sabre (#1772) üzenetére


R@ymonD
tag

az nekem se nagyon sikerült!!! Tesóm csinálta meg nekem is!!:DD:DD De asszem ha a Q-t vagy az E-t nyomod akkor gyorsabban pörög a levegőbe!! Legalábbis tesóm valahogy így csinálta meg elmondása szerint! Remélem fog sikerülni! :U Sok siker hozzá!!

(#1782) Zenty


Zenty
őstag

''Didier Sachs: a legdrágább és legdivatosabb ruhákat lehet itt megvenni. Elérhetővé akkor válik, ha Las Venturas kapuja megnyílik előtted''
Kérdés hol van ez a bolt? Las venturasba mindehol kerestem ,de nem lelek nyomára...

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1783) Zenty


Zenty
őstag

Egyébként én is eljutottam a küldihez (freefall)
Téleg nem egy leányálom.. :D
De nem olyan vészes! Első probálkozásra olyan 1 métere maradtam le a nagy gépről :( ideg is voltam ,hogy egy pici nudli hiányzot hogy elérjem a karikat....
De nembaj még egy kis gyak és csak össze jön :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1784) koxx válasza Zenty (#1782) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tudtommal Los Santosban van a bolt

(#1785) koxx válasza koxx (#1784) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Meg is találtam Bővebben: link

(#1786) L@co válasza Zenty (#1783) üzenetére


L@co
aktív tag

Én már 3szor voltam így vele de ha jól tudom az sugárhajtású repcsi és a végén szerintem lassít és azért érünk hozzá közelebb na de lehet h. tévedek..

HAJRÁ:DD
Aztán írd le h. hogy csináltad!!

(#1787) Zenty válasza koxx (#1785) üzenetére


Zenty
őstag

Akkor ez los santos-ba van? Amikor vissza megy cj?
Akkor már nemsok van hátra thx :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1788) myrra


myrra
senior tag

:))))))))
sikerült elérnem hogy 450Km/h-val tekerjen az M5ös BMW a játékban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
csak az a szar hogy alig tudom kihasználni, mert mindig elémáll valami köcsög és belemegyek:(((

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1789) SPDeluxe1.0 válasza L@co (#1780) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Ha gondolod,küldd el a mailemre,én 5 perc alatt megcsinálom,de szvsz egy elég 1szerű küldivé válik,miután rájössz hogy a faszba is kell utolérni a bérgyit,de kurva pite a dolog,ugyanis repülsz szembe a másik repcsivel,nála egy kicsivel magasabb szinten,majd mikor felbukkan a képernyődön,180°-ban(nem 360:D) visszafordulsz a gépeddel,majd rástartolsz a karikájára,és a te sebességeddel szépen lassan belerepülsz :C,onnantól szídzsé má tuggya a többit.(a gépen utazókat leírtani,gépet letenni neked kell)
Sok sikert de télleg csak ennyi az egész !

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1790) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ha megvan shotgunnál a hitman szint akkor 2db tudsz magaddal vinni, a másik pedig a lock on range funkcio. A kérdés az lenne hogy ez utóbbi hogy jön elő?

(#1791) BenJoe válasza L@co (#1780) üzenetére


BenJoe
senior tag

Remélem csak a gépem szar, nem a GTA, mert az egyik 10.000HUF, a másik meg 100.000:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1792) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
EUROS nevű járgányt hol találok a legnagyobb valószinűséggel? Betettem egy 350Z-t az euros helyére és azt keresem!!!

(#1793) L@co válasza SPDeluxe1.0 (#1789) üzenetére


L@co
aktív tag

Mail ment:)

(#1794) 1.Kid


1.Kid
csendes tag

EEEEEEVVVVVAAAAAÁAÁÁÁÁÁÁKKKKKSSSSSKKKÉÉÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁÁ:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

A vége körül a bankrablásra véletlenül, én paraszt, rámentettem az egyetlen mentésemre a 3. küldetést!:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

ui:most megyek a konyhába egy késért:(

''Az élet olyan mint a motor:jól be kell rugni,és megy magától!''

(#1795) L@co


L@co
aktív tag

Az a GIGALOL ha csak 1 helyre mentesz és nem a load game-ba hanem a delete game-ba mész bele és kitörlöd!!!:Y:Y:Y:Y:Y:Y (nekem még nem sikrerült de hallottam már h. vkinek igen:DDD)
Na ő utána télleg mehetett volna a konyhába a nagykésért!!!:DD


[Szerkesztve]

(#1796) laco1221 válasza SPDeluxe1.0 (#1789) üzenetére


laco1221
tag

Na végre megcsinálta tesóm!! (én még irányítani se tudom, de tesóm nagynehezen rázsánta magát h. 22edjére is megpróbálja és sikerült neki Ben Joe tanácsai alapján :R:R:R
És kösz a segítséget spdeluxe, de sajnos nem kellett:D

Imádom a CSÉ-t és az FPS játékokat! Másik mániám a grafika és a FRAPS! Ja és tuningolok, mint az állat!!

(#1797) giba


giba
tag

hol vannak a nők a játékban?
Erre vonatkozó térképet nem találtam.

Az első az megvan meg az autósulis de hány van még?
És hol?
Köszi mindenkinek
Bumbella

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#1798) rogers


rogers
aktív tag

Végigolvastam az utolsó száz hozzászólást és nagy örömömre szolgált, hogy nem én vagyok az egyetlen láma akinek meggyűlt a baja a repcsivezetéssel ebben a progiban... Én ott adtam fel a dolgot amikor a repzitréningen huszadszorra sem sikerült rendesen végigrepülni a gyakorlókört. Vagy alul vagy túlkompenzálok a kormányzásnál. Kipróbáltam egérrel, billentővel, kombinálva, még a billentyűket is variáltam, hogy minél jobban kézreessen... Zéró eredmény. Majdnem leamortizáltam a billentőzetet mérgemben...

Olvasva, hogy később még durvább repzis küldetések jönnek, hát nem tudom érdemes-e folytatni... :(

Jobb későn, mint még később...

(#1799) koxx válasza rogers (#1798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is sokat szívtam a rep sulinál, de átállítottam a bill-t és kis gyakorlással egész könnyen meglett, próbáld meg beállítani vmi ilyesmire nekem ez egész jól kézreállt Bővebben: link

(#1800) myrra


myrra
senior tag

:)))
már 650km/h értem el a BMW M5-el a San Fierro-i reptéren!
a repcsik valamiért csak 270el akarnka menni, de majd utánnajárok oszt lesz abból 1270 is:)

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.