Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#601) mr.geeZ válasza Toness (#600) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Megtaláltad a tankot? Hol van a pályán?:U

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#602) Toness válasza mr.geeZ (#601) üzenetére


Toness
őstag

A sivatagi katonai bázison a repülőssuli közelében, és ott asszem az első hangárban.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#603) LeC


LeC
addikt

Fuck your Girlfriend!
próbáltátok már a hot coffee v2 modot? ha még nem itt az ideje!
Bővebben: link

mielött felraknád a readme-t mindenféleképpen olvasd el!

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#604) almi


almi
senior tag

Valaki meg tudja mondani nekem hogy az autó export melyik szigeten és hol van?

(#605) Toness válasza almi (#604) üzenetére


Toness
őstag

San Fierroban van, a katonai bázis mellett egy hataémas daru is van ott amit irányítani tudsz.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#606) viharhozo


viharhozo
addikt

Megcsinalom az utolso kuldetest, es kilep a jatek. Masnal is volt ilyesmi vagy csak en vagyok szerencsetlen? Pedig elsore sikerult.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#607) almi válasza Toness (#605) üzenetére


almi
senior tag

Hát a katonai bázis egy ilyan marhanagy kő épület nem?Ott van 2 hatalmas daru meg egy nagy hajó is.De én ott semit nem találok :(

Lehet hogy kellene hozzá autósjogsi? Vagy még nem jutottam el odáig?De már a 3. szigeten vagyok.Igaz hogy a tanyán de az is a 3. sziget :D

(#608) Toness válasza almi (#607) üzenetére


Toness
őstag

Ha a 3-ik sziget alatt Las Venturast érted akkor igen arrafelé van a sivatagban, de ha még nincs meg a jetpacked akkor szinte lehetetlen odamenni úgy hogy ne halj meg. Darukat én nem láttam ott csak drótkerítéssel körbe van kerítve a semmi közepén.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#609) almi válasza Toness (#608) üzenetére


almi
senior tag

Szerintem keversz minket nem?:)
Án az autó exportot keresem de nem találom :(

(#610) mr.geeZ válasza almi (#607) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Van egy olyan küldi, amiből elég nyilvánvalóan következik, hogy hol ez a helyszín, mivel egy daruval kell pakolgatni a kikötőben a kocsikat. Ezelőtt nem export/importálhatsz, utána viszont egyértemű, merre kell menni. Tehát a probléma számomra rejtély, miért kerül elő újra és újra:F

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#611) Toness válasza almi (#609) üzenetére


Toness
őstag

Ja, sorry valakivel tényleg összekevertelek :B

Szóval tényleg 2 daru van ott az autóexportnál és ahoz kell menni ami beljebb van a hajó mellett. De ehez az is kell hogy az autószalont megvedd és megcsináld a küldetéseket.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#612) almi válasza Toness (#611) üzenetére


almi
senior tag

Aham.Értem.Hát én még a jogsit sem tudom megcsinálni:(
Az a kurta körözés kifog rajtam :(

(#613) Toness válasza almi (#612) üzenetére


Toness
őstag

Kedvenceim ezek az iskolák, főleg az autós :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#614) almi válasza Toness (#613) üzenetére


almi
senior tag

Hát én sem utálom csak már fölidegesített de nagyon....

Nah alszok is.Jó8 all

(#615) myrra válasza almi (#612) üzenetére


myrra
senior tag

azt én sem tudom megcsinálni

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#616) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hol van az autós meg repülős iskola?
2. résznél vagyok a catarina féle küldetéseknél

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#617) Toness válasza MyKonzerv (#616) üzenetére


Toness
őstag

Akkor még nem jutottál el San Fieroba, csak az erdőben vagy, majd nemsokára elérsz a nagyvárosba :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#618) Sanyix válasza mr.geeZ (#610) üzenetére


Sanyix
őstag

Azért kerül elő, mert ez a küldetés, a balf*sz idióta zero küldetései után lesz elérhető. Az idétlen zero-s küldetéseket, pedig érthető okokból sokan hanyagolják :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#619) almi


almi
senior tag

Hogy a f*szomba kell megcsinálni azt a k*va nyo*orek xar ge*i autósiskolát?Azt a *va körözést.Fa*om már 1 óra hosszája avval ge*izek de nem megy max 60 % és már k*va ideges vagyok....:(((:(((:(((:((:(:O

(#620) Toness válasza almi (#619) üzenetére


Toness
őstag

Én úgy csináltam hogy nyomkodtam finoman a kanyarodást mert ha megcsúszik nagyon akkor már nem lesz jó és a végén kicsit vissza kell tolni ellenkező irányba.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#621) mr.geeZ válasza Sanyix (#618) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Jah értem, bár a Zeros küldik ígyis úgyis kellenek a továbbjutáshoz, nem beszélve arról, hogy az ott szerzett repcsiirányítási tapasztalatok a repcsiiskolához jól jönnek. Nekem személyszerint nem voltak gondjaim a Z-s küldikkel, bár a VCben sokat szívtam a hasonló távirányítós repcsizésekkel.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#622) Toness válasza mr.geeZ (#621) üzenetére


Toness
őstag

Én a történet befejezése után csináltam meg a Zero-s küldetéseket :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#623) Sanyix válasza mr.geeZ (#621) üzenetére


Sanyix
őstag

Nem kell a tovább jutáshoz (én zero nélkül vittem végig a történetet), a tapasztalatok sem kellenek, mert én 3 szor megpróbáltam a kisrepülős küldetést, aztán felidegesített, és hagytam a francba, de a repülőssulit elsőre megcsináltam ezüstre, jópár 100%-al. A nagy repülők kicsit normálisabban repülnek mint az a kis sz*r. Mellesleg a VC-ben sztem sokkal normálisabbak voltak a kisrepülők.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#624) mr.geeZ válasza Sanyix (#623) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Ebből is láccik, h én rögtön megcsináltam, miután elérhető volt. Valamiért logikusnak tartottam, h Z csak akkor hajlandó részt venni a 3. városbeli bankrablásban, ha megcsináltad a küldijeit:B Személy szerint egyébként a VCbeliekkel többet szívtam, mint ezekkel:U
Sanyix, sztem alakítsd az aláírásod max 3 sorossá, mert lehet, be fognak szólni a modik:U

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#625) Sanyix válasza mr.geeZ (#624) üzenetére


Sanyix
őstag

Hát pedig a GTA-ban minden van, csak logika nincs :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#626) Gyuzi


Gyuzi
tag

Bővebben: link
leszdtem egy párjáművet hova kel másolni

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Jézus megváltoztatta az életed! Akarod menteni a változásokat?

(#627) Kiskokó


Kiskokó
veterán

helló help kellene !! 1. van az a Tracker nevű kamion amin kocsikat lehet szállitani azon megleht csinálni vvalhogy hogyha ráálok egy kocsival hogy ne essen le a kocsi ?? mert ha ráálok felemelem a tetjét igaz nem mozog le annyira mint a VC-ben de ha nagyobbat kanyarodok akkor leesik ! szal lehet e rögzitteni jobban ??
a másik hogy : Bővebben: linkHa jól látom ez egy ELEGY tipusú autó de ekkora mértékű tunongolást hol lehet rajta csinálni ?? mert a san fierróban lévő tuningshopba bese lehet vinni a lasvegasos se csinál ilyet csak nem a lossantosos a jó vagy igen ?? Köszi !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#628) Kiskokó válasza Gyuzi (#626) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha kcsoikat akarsz beakni akkor jöjjé rá magadtól én csak enynit tudok mondani !
ha komoylan érdekel a dolog akkor keress utána és rájösz !
én anno VC-ben az összes kocsit kicseréltem ! óóó a rég iszép idők lehet hogy elkezdem ebben is megpróbálni kicsirélni !
Tipp : keress oylan progit hogy GTA mod installer Ami jó SA-hoz mert én olyannal még nem találkoztam és kézileg meg nagyon nagyon időigényes és kockázatos berakni egy autót !! ha kell sok sok kocsi (igaz mostanában nem néztem de ha már magyar olalon vanak kocsik akkor itt is vanank tuti ! Anno VC -hez az összeset szinte innen szdtem igaz van egy két jó Orosz oldal is de azokank a cimeti nemtudom ! Bővebben: link
What the fuck ?? megszűnt ?? óó shit ez pedig nagyon kajak oldal volt !

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#629) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jah és bocs ha tahó voltam de ezt igy nemlehet leirni hogy hú most kocsit hogykel belerakni ! ez nem csak úgy csip csup meg hogy letöltesz egy kocsit és jaj de jó lesz ....
ha beakarod rakni azzal foglalkozni kell ...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#630) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jha visszatérve a gamigo.de-s oldalhoz nem szünt meg csak valamiért aki csinálja az odalt regelt azon az appache szerveren és kész de nemtudom mivan vele de szerintem nem szünt meg csak átmeneti leállás van !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#631) almi válasza Toness (#620) üzenetére


almi
senior tag

Köszi.Megvan.Már csak a Super GT-s feladat kell.Repeszteni a városban.

(#632) corran9


corran9
tag

Sziasztok! pls segítsetek rajtam!

A Sweet - Cesar Vialpando c. küldetésnél akadtam el de nagyon csúnyán, már a három másik fő küldetésvonalat megcsináltam itt az elején, tehát már csak S van a térképen...
A kocsi ugráltatása megy ezerrel, de nem tudok nyerni...pedig a tengerparti táncolós részt elsőre vagy 4000 ponttal megcsináltam :S
Tudom pancser vagyok, de akkor is BAD-et ír ki amikor teljesen jól nyomom a gombokat.
Már kb. 8x próbálkoztam...van vmi trükk a dologban? Pls vki help!

That's a real nasty habit you got there......

(#633) Type-R válasza corran9 (#632) üzenetére


Type-R
őstag

Az autó ugráltatásnál a numerikus bill-t kell nyomogatni!

(#634) Devil nV


Devil nV
tag

Ja ,numall csinald ugy menni fog.:))

The Future is begins,but where.....

(#635) corran9 válasza Type-R (#633) üzenetére


corran9
tag

Köszi de eddig is azt nyomogattam :DDD, mégse tudom megcsinálni...

[Szerkesztve]

That's a real nasty habit you got there......

(#636) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hogyan kell kurvázni?:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#637) Rácz Gábor


Rácz Gábor
csendes tag

Sziasztok.
egy olyan kérdésem lenne hogy a régi haverokat a gettóban valahogy vissza tudom -e szerezni.
történt ugyanis hogy nyomtam a missziókat mint állat és most san fierroban vagyok a 2. városban,és woozie küldetésénél mindíg azt dobja hogy többet kell víz alatt úsznom hogy megcsinálhassam a küldetést.Ekkor úgy döntöttem hogy visszanézek a gettóba.erre mit látok a z egész családom eltűnt.
bandatagok zéró.
lehet ezt valahogy megoldani?
a régi teamet visszahoznám.
help

(#638) Devil nV válasza MyKonzerv (#636) üzenetére


Devil nV
tag

Oda gurulsz mellé autó val(MINT a tobbi GTA-ban 3,VC) dudálsz (ez alap bealitason a H billenytyu)aztan itt a SA-ban nyomsz egy Y ha szimpi a csaj ,ha nem akor N-t.Beszal el mesz vele egy csendes hejre vagy egy fa mellé ,aztan elkezd mozogni az auto fogy a pénzed,es fel megy az eleterod itt még a SexAPEIL-ed is nö,

Ha okos GTA fan/fun vagy akkor miutan jol elvoltatok,ki szal a qrva ugyebar menne vissza uj kuncsaftokert akkor te is kiszalsz utana mesz agyonutod,vigyazz m kés van nala általában,en mar nem qvazok de GTA3-ban meg néha ,ha keves eletem volt,itt csak irtom öket a ZSÉ miat

Go and kill ...in the hood:(((:DD

The Future is begins,but where.....

(#639) mr.geeZ válasza Rácz Gábor (#637) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Ez benne van a sztoriban, száműztek az otthonodból, és nem mehetsz vissza, amíg megfelelő hírnevet és megélhetést ki nem alakítasz magadnak (tehát a játék végéig). Addig ott csak ellenfeles bandák lebzselnek sajna...

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#640) Rácz Gábor


Rácz Gábor
csendes tag

azért mert kinyírtam azt a köcsög szívós állatot?
meg a puerto rico-i tagot?
meg a pimp-et?
mindenkit kinyírok:))))
ha ha ha.

jó a game csak még sokat kell víz alatt úsznom vazzeg.

(#641) mr.geeZ válasza Devil nV (#638) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Legszívesebben a kérdést és a válasz második bekezdését egybe beraknám aláírásba, de asszem kimerítené a túl hosszú aláírás fogalmát:C

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#642) Devil nV válasza mr.geeZ (#641) üzenetére


Devil nV
tag

THANKS!!!
látom te is GTA (go to all) mániás vagy/vagy mániákus mint én. a nőm multkor nézte ahogy jatszom es tökre kibukot h milyen groteszkul brutális vaygok,
Mire én?->ez csak egy játok.



Nem!!!EZ A JÁTÉK!!!!!

Nem? Spanok?:));]:F

The Future is begins,but where.....

(#643) mr.geeZ válasza Devil nV (#642) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nagy game, sok rajongóval...

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#644) corran9


corran9
tag

Most kaptam ki ismét kb 20x-ra vagy 400 ponttal... nem tudjátok mi lehet a gáz??
A tengerparti táncolós nyilas cuccot simán megcsináltam, ennél meg esélyem sincs :O:O

That's a real nasty habit you got there......

(#645) Type-R válasza corran9 (#644) üzenetére


Type-R
őstag

A bill jól van beállitva, mert nekem az volt a bajom, hogy a föl-le nyil fel volt cserélve, és hiába nyomtam ritmusra, akkor is rosz lett, de ha nagyon nem megy akkor erre az e-mailcimre küld el, én megcsinálom neked.

typer@rette.net

(#646) corran9 válasza Type-R (#645) üzenetére


corran9
tag

Sajnos jól van beállítva a bill, nem azon múlik ezekszerint :(
Még próbálkozom...nem szokásom egykönnyen feladni az ilyen dolgokat, de ha végképp nem tudom/elegem van belőle, akkor küldöm a mail-t. Köszi!

That's a real nasty habit you got there......

(#647) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Hogyan lehet biciklivel gyorsan tekerni? Úgy, ahogy a szobabiciklin 7-es fokozat felett? Van egy bicikli verseny, ahol a gép teker mint az állat, de én még nem tudtam rájönni, hoyg hogyan kell :(
Amúgy 91%-nál járok.
Autós suliban meg nem tudom megcsinálni a 90°-ot, és a két féloldalasan rámpára felfutást (az egyik amikor 2 keréken kell célba érni, a másik meg amikor át kell fordulni levegőben) 100%-ra. Valakinek sikerült már? A 90° már megvan 98%-ra, a 2kerekezős is 96-ra, de az átfordulás 100 próbálkozásból egyszer sikerült 92-re. Ezt hoygan kell, mi a technika? Ugyanis valószínű csak véletlen sikerült...

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#648) NorDezs válasza Mosqu!to (#647) üzenetére


NorDezs
senior tag

Azt hiszem az előre gombot kell nyomkodni.

(#649) NorDezs válasza Mosqu!to (#647) üzenetére


NorDezs
senior tag

Az autós suliban a helyes technikán kívűl szerencse is kell, nekem kb. 2,5 órámba került mire megcsináltam a 2 kerekezést, az átfordulás meg elsőre 100% lett :D

(#650) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tud valaki a san anderashoz egy működő trainer t amiben van örök élet , meg pénz és hogy a kocsi ne sérüljön, mert nem találtam edig olyat

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.