Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#101) R@ymonD


R@ymonD
tag

Sziasztok!! Senki nem tud kombány kódot?? :F:F Mert nem találtam sehol kmbányt pedig már egy csomóan segítettek nekem ebbe hogy hol keresemm de nem találok!! :(:O Ha valaki tud rá kódot lécci írjon! Előre is kössz

(#102) R@ymonD


R@ymonD
tag

Jah és hogyhogy új San Andreas topic let??

(#103) mr.geeZ válasza R@ymonD (#102) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Pontosan minek neked a kombáJN? Ha a küldetéshez kell, akkor biztosan ott lesz, egyébként azzal szeretnél furikázgatni 2 város közt? Azért, mert az előző a maga közel 5000 hozzászólásával már lassította volna a kereséseket a topicban, így globálisan is a keresést

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#104) mr.geeZ válasza MyKonzerv (#99) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

A SP-okat mindenképp érdemes felrakni, sok kompatibilitási problémát oldanak meg, és keveset generálnak:U Ez általában a követelmények közt is szokott szerepelni.

AMD-s: Ha lesz, akkor itt:Bővebben: link lesz, ez egy TEAMwork, elég sok fordító vesz részt benne.

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#105) maflame válasza R@ymonD (#101) üzenetére


maflame
aktív tag

Kódot nem tudok de van egy küld. amiben el kell lopni egyet. Az után szinte minden szántóföldön lehet látni. Az elött viszont sehol.

(#106) Juhy válasza maflame (#105) üzenetére


Juhy
tag

szántóföldö lévőbe sose tudok beszallni :D
pedig nagyon flesses az emberdaralas :D

(#107) maflame válasza Juhy (#106) üzenetére


maflame
aktív tag

Én még nem próbáltam. ...nem lehet? Az kár, bár ha elkezdenél embert darálni, hamar jönnének a csillagok!! ...és kombájnnal menekülni?:)

(#108) Sanyix válasza Tibcee (#89) üzenetére


Sanyix
őstag

Hát talán ki kéne próbálni, hogy hogy megy. Nekem Geforce2 MX400 on általában 20 fps fölött megy a gém, az erdőben lassul csak 10valahányra. Low-on megy (amit nem is sajnálok, mivel csak az árnyékokat változtatja). 800*600*16 biten. És nem elég feltünő az Nvidia logo a játék indításakor?? Na hát azért megy szarabbul a 8500-oson...
Szóval mindenki abbahagyhatja a nagyzolást, mert neki jobb kártyája van, és nem hiszi el, hogy simán megy az SA GF2-n is. Vice is simán ment, 3 is simán ment, ez is simán megy.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#109) Sanyix


Sanyix
őstag

Ja még ide egy kis bizonyíték, egy benchmark amit fraps-al csináltam, voltam közben erdőben ködben, városban vidéken.
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
3128, 127220, 16, 26, 24.587

Sztem ez nem 5 fps :)

És itt van még egy régebbi vice city-s is, majdnem max fps-el, mivel a frame limiter 30 ra korlátoz. Bővebben: link

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#110) CactuS válasza Sanyix (#108) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

''És nem elég feltünő az Nvidia logo a játék indításakor?? Na hát azért megy szarabbul a 8500-oson...''

Kis helyreigazitás: A legtöbb játék elején ahol az nVidia logo van,nem azt jelenti,hogy nVidia kártáykra programozták /lsd: nVidia bugokat direkt tették bele,hogy szórakoztassák az nV tulajokat?/.Egyszerűen csak az nVidia k*rva sokat fizet,hogy reklámozzák a játékok/nem mondom,hogy nicsenek optimalizált játékok,de az esetek többségében nincs optimalizáció,csak reklám/.Amúgy meg szerintem a Gef2MX400 és a 8500as radeon 1 kicsit más shadereket kezel,nem?Ami okozza azt is,hogy azért lehet gyorsabb /és sokkal rondáább/ a játék gefmx400on,mert nem ugyanazokat a shadereket használja.Szal szvsz ne terjessz tévhiteket,hogy a logo miatt megy jobban!

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#111) Korcsii


Korcsii
őstag

Lenne egy kérdésm:
Olvastam hogy az egyik küldetés után ki lehet rabolni a házakat.
Szerintem már megvolt ez a küldetés, de nem tudom hogy kell kirabolni a házakat.
Tud valaki segíteni?

(#112) CactuS válasza Korcsii (#111) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

itt: Bővebben: link Este 20:00 és reggel 6:00 között.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#113) Korcsii válasza CactuS (#112) üzenetére


Korcsii
őstag

Kössz a segítséget!:R

(#114) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

na intézkedtem sp2 ügyben:DD:C letöltöttem e frissítéseket a ringyózhoz és megrendeletem az sp2-t cd-n a májkroszofttól:DD
ingyen küldik, úgyhogy no para na meg az xp 64 bitesem is tőlük van, csak nem azt használom:DD:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#115) Sanyix válasza CactuS (#110) üzenetére


Sanyix
őstag

Lol azért azt tudnod kéne, hogy az SA-ban nincs semmien shader :D, szóval az SA-ba semmi különbség a kettő között. És ha van egy játékban shader az se lassítja le a gémet(legalábbis ilyen nagy mértékben), mert éppen arra lettek a videokártya bizonyos részei kialakítva, hogy az ezekhez szükséges plusz számításokat végezzék. És ha visszaolvasnál, látnad, hogy nem ő az első ember, akinek nem megy jól az SA ATi-n, és hogy sokkal lassabban megy, mint ahogy kéne. Nagyon el vagy tévelyedve. Lehet hogy nem logo miatt, lehet egy bug miatt. De ha visszaolvasol, láthatod, hogy többségében rosszabbul megy ATi-n az SA, majd lesz valami patch talán, de ez az igazság. Van akinek teljesen jól megy (ATi-n is), van akinek nem. GF2-n ugyanolyan belállításokkal ugyanúgy néz ki a játék mint más kártyán, csak lassabb. Utánanéznél tudnád, hogy a gta motorja, a renderware dx 7.0-ás effekteket használ.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#116) CactuS válasza Sanyix (#115) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

''És ha van egy játékban shader az se lassítja le a gémet(legalábbis ilyen nagy mértékben), mert éppen arra lettek a videokártya bizonyos részei kialakítva, hogy az ezekhez szükséges plusz számításokat végezzék.''

Megnézném,hogy nem lassitja le 1 shader a kártyát :) Szal akkor 1 6600as non GT ugyanúgy nyomja a 3.0 shaderrrel,mint 1 6800 Ultra? :DDD Ez jó,akkor ha 1x lesz 1 olyan karid,ami mondjuk támogatja a 2.x shadert,akkor pl tiltsd le a 3DAnalyse progival a 2.x shadereket,és nézd meg,hogy mekkora hülyeséget beszéltél!
Pl: Prates of the Caribbean,vagy egyéb gamékban,ahol van 2.x shader!

'' És ha visszaolvasnál, látnad, hogy nem ő az első ember, akinek nem megy jól az SA ATi'' És ha te is visszaolvasnál,akkor te is tudnád,hogy jópár nvidia karin.Vagy szerinted az 1 nv feautre? :)

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#117) Sanyix válasza CactuS (#116) üzenetére


Sanyix
őstag

Telejesen mindegy, mellesleg az a jópár nvidia kari az csak az FX sorozat. És ez semmit nem változtat azon, hogy Geforce2 MX400-is teljesen jól megy a san andreas, dinamikus árnyékok, meg élsimítás nélkül, és még nem is a legalacsonyabb felbontásba. Mert ez volt a kiindulás, te kezdtél el az SA-ban nem létező shaderekről beszélni...

Ott bizonyíték, ott a fraps-al készített benchmark! Látom nehéz elfogadni, hogy én pár éve költöttem videokártyára, és mégis megy az SA, és nem költöttem több 100 ezret újabb videokártyákra.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#118) CactuS válasza Sanyix (#117) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát szerintem a ''csak'' FX 1 kicsit elmért dolog,nem?Azért elég sok embernek van ''csak'' FX karija.
Jah,lehet,hogy ugyanúgy megy,de azt a részt még mindig nem értem,hogy pontosan hogy is volt az a shaderes rész,hogy mind1iken ugyanúgy megy :) /Akkor miért is fejlesztenek?:U/
Én se költöttem több 100 000et soha vidkarira,sőt még gépre sem! Legyen,bár akkor nem értem,hogy havernál miért szaggat 800x600x32-ben /FX 5700,1900+,512MB ram/.Illetve tudom:Mivel VC motor /ezt tudtam ám :)/,ezért inkább prociorientált a SA,mint az elődei.De ne offoljuk szét a topikot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#119) Dilikutya válasza CactuS (#110) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GF2 nem kezel semmiféle shadert, mivel az DX8-as újítás volt, ezzel szemben a GF2 csak DX7-es kártya.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120) CactuS válasza Dilikutya (#119) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ezzel tisztában vagyok :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#121) Dilikutya válasza maflame (#107) üzenetére


Dilikutya
félisten

Minek azzal a kombájnnal menekülni? Meneküljön az, aki nem benne ül :P A tank amúgy szerintem hatékonyabb, ahhoz mintha még kód is lenne :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122) CactuS válasza Dilikutya (#121) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tankkal mennyit nyomultál? Ha sokat lövik gépfegyverrel,meg sok autó nekicsapódik,már attól is fel tud robbanni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#123) Sanyix válasza CactuS (#118) üzenetére


Sanyix
őstag

FX-ekkel baj volt a VC-nél is. Alapból eléggé félresikerült sorozat (és ez így van). Ez a mindegyiken úgy megy dolog ez a te képzeleted szüleménye volt. Én azt írtam, hogy ugyan azokon a beállításokon, az SA ugyanúgy néz ki egy akár x800-on is, mint egy gf2-n. És max beállításon is csak az arnyék, meg az élsímítás különbözik, ezt írtam. A shader-t, meg te tudod (vagy nemtudod) hogy jön ide, mert te hoztad szóba :).

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#124) CactuS válasza Sanyix (#123) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

''És ha van egy játékban shader az se lassítja le a gémet(legalábbis ilyen nagy mértékben), mert éppen arra lettek a videokártya bizonyos részei kialakítva, hogy az ezekhez szükséges plusz számításokat végezzék.''
Te irtad,hogy shaderrrel vagy anélkül ugyanolyan gyors 1 game...
Még 1 kis kukacoskodás:
Amúgy,ha 1 x800on meg 1 gef2 ugyanúgy néz ki,akkor talán monitort kéne cserélni :) /és nem a shaderek miatt:P/

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#125) Majstor


Majstor
senior tag

Bocs a hülye kérdésért (Ezért mindjá offba rakom) :
?Hány CD-és a Játék?

:D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#126) CactuS válasza Majstor (#125) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

1 DVD :D CDs verzió tudtommal még nem jelent meg. Kb 4.2 Gb

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#127) maflame válasza Dilikutya (#121) üzenetére


maflame
aktív tag

Na jóóóó:) de a csillagokat bajos eltüntetni a kombájnnal!!

Más: melyik bill a lopakodás? elfelejtettem. space? Lakásbetörtem de rossz gombot nyomtam ezért életellenes cselekménysorozatba bonyolódtam. A riasztott rendőröknek persze feltűnt a helyszínen az idegenkezűség tényállásának fennforgása, én meg nem tudtam kellő alibivel szolgálni ezért kényszerítő intézkedést foganatosítottak ellenem melynek során életemet vesztettem.

(#128) Metalwarrior


Metalwarrior
tag

Helló!

Nekem az a gondom, hogy az user tracks-ba bemásolom a zenét, de amikor a játékba a saját rádiómra kapcsolok akkor valami hülye duma megy benne, és nem az zeném.

(#129) Type-R válasza maflame (#127) üzenetére


Type-R
őstag

A space asszem a futás, talán az alt a lopakodás.

(#130) Type-R válasza Metalwarrior (#128) üzenetére


Type-R
őstag

Még az opcion-ban, a rádió adókon belül, a saját Sound track beállitásoknál, kell még valmit bekaocsolni, utána már lejátsza az mp3-kat.

(#131) Majstor válasza CactuS (#126) üzenetére


Majstor
senior tag

:Y
Tök jó hogy csak CD íróm van!
:DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#132) Frenky89


Frenky89
őstag

Van egy olyan küldetés hogy egy fel kell venni egy sniper-t egy építkezésen aztán egy vonatot kell követni amin egy valami riporter utazik. Eddig ok is, de utána a riporter leszáll a vonatról valami föltalatti allomáson és utána nem tom mit kell vele csinálni.
Help me pls!

(#133) Metalwarrior válasza Type-R (#130) üzenetére


Metalwarrior
tag

Azt is megcsináltam, és semmi

[Szerkesztve]

(#134) Archer válasza Metalwarrior (#133) üzenetére


Archer
őstag

Valahol van egy olyan, hogy Scan User Tracks, arra kell rámenni. A rádióban először valami duma fog szólni, az F5-öt kell nyomogatni addig amíg a betett számok nem szólnak.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#135) Archer válasza Frenky89 (#132) üzenetére


Archer
őstag

Követni kell úgy, hogy ne vegyen észre. A képernyőn mutatja is valamilyen mérő, hogy ,,milyen gyanús vagy''. Elég LOL egy küldetés.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#136) Troy. válasza várnarancs (#46) üzenetére


Troy.
addikt

van egy Gomb a >> Delete >> Insert> felett >>> Prt Sc SysRq <<< ez . ...

benyomod.... kilépsza játékbol... megnyitod a PAINT-et( rajzoló progi:P ) > benyomod ezt a billentyű kombinációt >> CTRL+ V >> és meglátod a képet ;) , kép mentése... ennyi :C

.

(#137) Troy. válasza Majstor (#131) üzenetére


Troy.
addikt

Daemon Tools -ról még nem halottál? :F:P:P;]

.

(#138) Metalwarrior


Metalwarrior
tag

Semmi, még a reinstal sem segített

(#139) Sanyix válasza CactuS (#124) üzenetére


Sanyix
őstag

Akkor mi miatt, talán a dx 7.0-ás effektek miatt ami mind2 kártyán ugyanaz :D biztos x800 új motort írtak a R*-ék :D De látom próbálod kiforgatni a szavaimat, mert néhány fontosabb részletet kihagysz. Pl én nem írtam, hogy ugyanolyan gyors, ne próbálkozz :D azt írtam nem lehet olyan nagy különbség a sebességben.

De még térjél el a témától, nem emléxel, azt írtam, hogy gf2n simán megy (ebben úgyis igazam van, mert ott a teszt, én így játszom, tehát látom) a játék? Ennyit írtam, aztán elkezdtél kötekedni hogy nem olyan szép. Lol az hogy nincs AA meg dinamikus árnyék nem igazán változtat a gém grafikáján, csak apróság, lényegében ugyanúgy néz ki.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#140) CactuS válasza Sanyix (#139) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem,nem úgy értettem a végét :) 1xűen csak az x800nak szebb képe van,mint 1 gef2nek :D /főleg,hogy a régebbi -nem sértésnek szánom!- nvidia karik köztudottan rosszabb minőségű képet adtak/ De ez csak szurkálódás :)
Elhiszem,hogy úgy megy,le is irtam,hogy miért. /procifüggőség/.Amúgy milyen procid van? / 20000+ ---> emiatt fut jól :DDD/
Amúgy hidd el,hogy sajna nagy különbségek vannak,ha 1 kártya 1.x vagy 2.xes shadereket használnak.Nagyon meg tudja fogni a kártyát.Én csak tudom 9100es karival a végefelé szivtam eleget :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#141) Sanyix válasza CactuS (#140) üzenetére


Sanyix
őstag

A 20000+os a másik gép :D a NASA néha kibérli pár percre :D
Ez a gép csak 2500+-os :)

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#142) CactuS válasza Sanyix (#141) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah,értem :DDD Akkor azért megy nálad :( Srácnál jobb a VGA /FX5700/ De neki egy öreg 1900+ procija van... Ehh tuningolni kell :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#143) q13579


q13579
senior tag

Nem tudja valaki mért van az hogy miután a bfzhez kapott drivert feltettem nem megy a game

(#144) q13579


q13579
senior tag

Nem tudja valaki hogy van-e baja a 77.30as nvidia driverrel?

(#145) tulee


tulee
csendes tag

a lost business kuldetes utan, mit kell csinalnom, vagy hova kell mennem? a terkepen nincs semmi jeloles...vagy nem jol csinaltam meg a kuldetest?

(#146) Dilikutya válasza CactuS (#122) üzenetére


Dilikutya
félisten

San Andreas-ban még nem próbáltam a tankot. A Vice City-ben elpusztíthatatlan volt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#147) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah jó feladom nem tudom megcsinálni az Autósulit .... :(((
Mindegyik arany kivéve a Banshe-sat az 99% és már nagyon unom és nem tudom megcsinálni!:((( Léci valaki segitsen aki megtudta csinálni! Azoknak segitségét kérném...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#148) Mazka05 válasza Dilikutya (#146) üzenetére


Mazka05
őstag

Nem volt elpusztitatlan..Ha lángszoróval vagy molotoval megpörkölted akkor annak is annyi volt...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#149) Type-R válasza tulee (#145) üzenetére


Type-R
őstag

Smoke-nál ez az utolsó küldetés, elvileg másnál meg lehet küldetéseket csinálni, csak a térképen kell megkeresni.

(#150) Type-R válasza Dilikutya (#146) üzenetére


Type-R
őstag

Az SA-ban sajnos nem elpusztithatatlan:(, egy idő után, ha sokat lövik, meg sok robbanás éri, felrobban a tank is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.