Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#51) gyuri00


gyuri00
aktív tag

MUltiba hoy kell játszani?:F

(#52) Kindgrind válasza AMD-s (#50) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Bővebben: link

PSN: TheKindgrind

(#53) Viktorius


Viktorius
csendes tag

Még mindig nem indul el ez a xar! Már többször volt uninstall meg miegymás, de akkor sem!!! Sőt, már a célkönyvtárat is módosítottam, de így sem. Egyszerűen nem indul. eddig semmi baja sem volt. :( Ki vagyok...Már nem tudom, mit tehetnék, komolyan. Valami 5 let?

(Semmit nem változtattam a konfigon, nemraktam fel új progit vagy ilyesmi)

(#54) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

az egyik haverom valamiért nem tud már gyurni és ha megakarja próbálni akkor kiirja neki h
jöjjön vissza másnap. nem tudja valaki h miért?

PSN: TheKindgrind

(#55) CactuS válasza Viktorius (#53) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mint mondtam szedd ki a save game-ek mellöl a fényképeket!Utánna menni fog...Ha nem,akkor a save game-eket is.

Másnak se jött be az előbb a prohardver? :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah már majdnem minden ful arany az Autós Iskolában kivéve egyet amikor Banshe-val kell köröket meni.. és 36sec-en belül kell ahoz lenni hogy arany legyen de nekem még csak 37 jött össze nagyon nagyon nehéz...Valami jó ötlet ?

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#57) CactuS válasza Kindgrind (#54) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Túl sokat edzett aznap.Ha visszamegy másnak,már ok lesz! Ez vonatkozik a futópadra is /meg asszem a cajgára is/

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58) Kindgrind válasza CactuS (#57) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

egyáltalán nem tud edzeni.
és ha vissza megy másnap akkor se engedi

PSN: TheKindgrind

(#59) gyuri00 válasza gyuri00 (#51) üzenetére


gyuri00
aktív tag

UPP

(#60) Type-R válasza Kindgrind (#58) üzenetére


Type-R
őstag

Kajálni szokott járni, mert lahat hogy az a baj, hogy éhes, és nincs tartalék zsir.

(#61) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

nem szokot mert hülye
de már mi is rájöttünk h az a baj
de azért kösz:DD

PSN: TheKindgrind

(#62) maflame


maflame
aktív tag

Ilyet látott már valaki?:))
Bővebben: link

(#63) CactuS válasza maflame (#62) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valami ilyesmi? Bővebben: link :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64) Type-R válasza gyuri00 (#51) üzenetére


Type-R
őstag

Letöltöttem én is a mod-ot és ott van egy server valami, és azt is.
Miután a mod-ot felinstálláltam és a servert elindittom, elinditottam a mod-ot, ennek van külön inditója, ami elinditja a GTA-t.

(#65) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Van már valami normális magyarítás a játékhoz?

"Later Nerd!"

(#66) maflame válasza CactuS (#63) üzenetére


maflame
aktív tag

Lehet, hogy a programozók gonoszkodtak kicsit, hogy a rendőrautók alatt néha süppedős az aszfalt?:))

(#67) CactuS válasza maflame (#66) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet,bár láttam én már fej felett repülő nyerges vontatót :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68) gyuri00 válasza Type-R (#64) üzenetére


gyuri00
aktív tag

NEm értem hülye vagyok.

De neked jó?

(#69) Type-R válasza gyuri00 (#68) üzenetére


Type-R
őstag

Sajnos én is:B:DDD, ez volt az első próbálkozásom a neten keresztül való játszásra.

(#70) Petya25 válasza CactuS (#63) üzenetére


Petya25
addikt

Én is láttam ilyet, ketten ültek motoron az autópálya közepén, de az első kerék nem látszott ki a vízből. :D


A multi mód nem csak LAN-on játszható?

[Szerkesztve]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#71) Viszi


Viszi
tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a játék kilép mikor a grafikai beállításokra akarok menni (advanced). Mi lehet a gond? Geforce 2 MX4?? kártyám van 32 MB rammal. (Hibát észlelt a gta_sa.exe-ben vagy valami ilyesmi hibaüzenet).

(#72) Horny256 válasza Viszi (#71) üzenetére


Horny256
aktív tag

Ugye ezt nem komolyan kérdezed:F

(#73) illusiON válasza Viszi (#71) üzenetére


illusiON
őstag

picit gyenge az a kártya a SA-hoz :)

( : no woman no cry : )

(#74) maxcooper


maxcooper
tag

Hi!
Van egy kis gondom a játékkal! Cool naon csak a VGA-mmal b*szakszik vmiért!
Van úgy hogy emberek eltűnnek és pl. épp csak a körvonaluk látszik, vagy az sem. Mozdítok az egeren és látszik megint!?
Mi lehet a gond?! Szerintem a grafikus kártya (Gigabyte ATi Radeon 9200 64MB ATi Catalyst 8.14 (legújabb)).
Van vmi javítás vagy esetleges tipp?!
Előre is THX!
Bye
:Y

(#75) almi


almi
senior tag

ZsupSz!:)

(#76) Horny256 válasza illusiON (#73) üzenetére


Horny256
aktív tag

ATi Catalyst 8.14 <<<< ilyen is van:F:Y:R

(#77) Szuttyó


Szuttyó
csendes tag

olvastam 1 olyat, hogy van benne gördeszka!! ez igaz????
:F:F:F

Welcome to the Jungle

(#78) Docci


Docci
senior tag

Üdv!

Ati 9100 -es videókártyával a játékban az emberek textúrái eltűnnek, van hogy csak a körvonaluk látszik. Bizos felmerült már ez a probléma másnál is 9100-es kártyával, de sehol nem találkoztam vele a San Andreas Arhívumba. Ha valaki tudja a megoldást (vagy hogy hol keressem) az legyen szives segítsen! Előre is köszi

Erőt s erényt!

(#79) Sanyix


Sanyix
őstag

Ha már vagy 1 hónapja tudjuk, hogy geforce2-n is simán megy a játék, miért kell ide a minimum gépigényhez a ''geforce3 vagy jobb''-at írni?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#80) Sanyix válasza illusiON (#73) üzenetére


Sanyix
őstag

Egyáltalán nem gyenge, simán megy rajta :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#81) CactuS válasza Docci (#78) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is volt anno 9100em :D. Én a 9200ekhez hallottam olyat,hogy az 5.5ös drivert kell feltenni /gyári Catalystot/.De hátha müxik a 9100 is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#82) CactuS válasza Sanyix (#80) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah,csak bélyegméretben,prima nagy pixelekkel eléggé faramucin néz ki 1 17'' moncsin :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83) eská


eská
csendes tag

valaki nem tudja megmondani hogy hol van patriot verda????

Dell Inspiron 8600 Intel Pentium M 1.6 ( Centrino, 2 MB cache), 40GB, Ati Radeon 9600 ProTurbo, 512 MB DDR RAM, 15.4 WSXGA+, CDRW/DVD

(#84) Docci válasza CactuS (#81) üzenetére


Docci
senior tag

Sajnos már próbáltam, de mindegyikkel ugyan az a hiba...:O:(:O:(
De azért köszi...

Erőt s erényt!

(#85) CactuS válasza eská (#83) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Katonai bázis.3. Város mellett.A sivatag közepén.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#86) AMD-s válasza Kindgrind (#52) üzenetére


AMD-s
tag

Máskor nézd meg vazze,hogy mit linkelsz be!A kérdés még mindig él,van-e már működő magyarítás?

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#87) maflame


maflame
aktív tag

Lehet motorral egykerekezni? Valahol olvastam, hogy igen de csak valami gamepados vagy konzolos gombot írtak.

(#88) Sanyesz14 válasza maflame (#87) üzenetére


Sanyesz14
tag

Igen, lehet!!Úgy hogy közben a WASD-vel mész és ha jól emléxem akkor a hátrafelenyilt nyomod és felkapja motort!;)

-Abit IS7-E ;2.6Ghz Intel Pentium;MSI 6600GT;120GB Hitachi HDD+40GB Maxtor HDD;2X512MB Samsung 400Mhz;Sima Normál ATX házikó+400W Ms Industrial táp,LG DVD-ROM, Pioneer 110D DVD-Író

(#89) Tibcee válasza Sanyix (#80) üzenetére


Tibcee
tag

Ezt ne, nézd meg a konfigom, kicsit jobb a kari is benne és lehetmh én vagyok a szaggatásra nagyon igényes,de egyedül a 640X480/16 az a beállítás ahol számomra is élvezhető sebességgel fut a játék. Los Santosban esetleg 800X600is ok,de San Fierro és Las Venturas nagyon megeszi a gépet... úgyh Gef2MX400 max átlag 5 fps sebességű vetítésre jó!

(#90) Tibcee válasza maflame (#87) üzenetére


Tibcee
tag

vagy sima nyilakkal és közben num2,num8al pedig feláll

(#91) Sanyesz14


Sanyesz14
tag

Heló!Lenne egy kérdésem motorról hogy tudok lőni?Mert az az egyik küldetés de nem jövök rá!:(

-Abit IS7-E ;2.6Ghz Intel Pentium;MSI 6600GT;120GB Hitachi HDD+40GB Maxtor HDD;2X512MB Samsung 400Mhz;Sima Normál ATX házikó+400W Ms Industrial táp,LG DVD-ROM, Pioneer 110D DVD-Író

(#92) Tibcee válasza Sanyesz14 (#91) üzenetére


Tibcee
tag

Simán,de nem mindegyik fegyverrel lehet(pl. pisztollyal nem) shotgunnal próbáld.

(#93) CactuS válasza Sanyesz14 (#91) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze.Lenyomod a ctrl gombot /alapértelmezett/.Akkor előrefelé lő,ha meg lenyomod az A/D gombot /tehát elnézel jobbra,ill. balra/ és úgy nyomod a ctrlt,akkor meg oldalra lő

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94) Shalala válasza MyKonzerv (#5) üzenetére


Shalala
senior tag

elneztem a hozzaszolast boccs.

[Szerkesztve]

(#95) Devil nV


Devil nV
tag

Nekem zsir minden csak néha hulámzik a kép ez vga vagy a TFT-m(16ms valaszidö) a tre (_GF4mx4000em van)felbontastól fggetlen,valaki adjon egy tippet ...:))

The Future is begins,but where.....

(#96) CactuS válasza Devil nV (#95) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez nem bug,feature:DDD Az a ''heat'' effekt... :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#97) Devil nV


Devil nV
tag

köszi4akkor elég idegesitő effekt néha.!:DD:(((

The Future is begins,but where.....

(#98) Devil nV


Devil nV
tag

hogy van az autoban nitro,vagy az az amikor gyorsan megyek es meg nyulik a kép.?amugy qrva jo jatek ,imadom,de azert meg a nommel foglalkozok tobett de mar nem sokkal sajnos.:DDD:DD:O:F

The Future is begins,but where.....

(#99) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

lehet, hogy azért nem megy nálam rendesen a játék, mert nincs fent semmilyen service pack?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#100) Juhy válasza Troy. (#1) üzenetére


Juhy
tag

thx :D
legyen meg oldalt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.