Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#1951) SPDeluxe1.0 válasza Horny256 (#1947) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Kösz :C,megjött,folytathatom tovább,de nagyon remélem több ilyen leakadás nem lesz!! :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1952) SPDeluxe1.0 válasza raven10011 (#1946) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A

USER TRACK OPTIONS

menüben a

PLAY MODE

-t állítsd át

SEQUENTIAL

-ra,vagy

RANDOM

-ra,csak ne

RADIO

-n álljon!

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1953) Dilikutya válasza Type-R (#1943) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kosarazásnak van valami jelentősége, közelebb visz a 100%-hoz, vagy csak kedvtelésnek van ott?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1954) raven10011 válasza SPDeluxe1.0 (#1952) üzenetére


raven10011
senior tag

Más nem lehet a hiba, mert azokat már én is állítgattam korábban, de nem segített.

financenewbie.com

(#1955) Type-R válasza Dilikutya (#1953) üzenetére


Type-R
őstag

Nem visz közelebb a 100%-hoz, ez csak szorakozás céljából van benne a játékba.

(#1956) SPDeluxe1.0 válasza BenJoe (#1948) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Akkor megköszönném,ha dobnál egy linket,akár mélben,akár msn,vagy akár bárhogy! ;)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1957) Vigneau válasza Type-R (#1955) üzenetére


Vigneau
félisten

Kemény 4 pontot össze is szedtem... :B ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1958) sube


sube
aktív tag

hoho, ezt hijjak stuntsnak vagy mi a raknak? :)
Bővebben: link
A minoseget ne nezzetek, a meret miatt olyan amilyen:)

(#1959) sube válasza A_ScHuLcZ (#1919) üzenetére


sube
aktív tag

Lecc kuldj egy linket, honnan szedted le a KIT et, mert ez meg nekem nincs meg :D
Nade, a hiba amiert igy nez ki a kovetkezo: Readme fajt elolvasod, es abba levan irva par dolog. Nomarmost 4filet kell atirni altalaba a kocsimodnal:
-handling.cfg; vehicles.ide; carcols.dar; carmods.dat
ezeket a GTA4/data ba talalod. Readme alapjan atirod, es las csodat, faxa lesz a kereke :)
helper cserebe linket! :D

(#1960) SPDeluxe1.0 válasza sube (#1958) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Hogyan tekerted meg ennyire a biciklit?Vagyis hogyan lehet rásegíteni az alaptempóra?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1961) sube válasza SPDeluxe1.0 (#1960) üzenetére


sube
aktív tag

Ritmusosan utod az elore nyilat (W) :) magyarul 'verjed' :DDD

(#1962) Balinov


Balinov
félisten

Valaki segítsen nekem, végefele elakadtam Sweet-es küldinél,ahol elkell foglalnunk az ellen területét. van valami hely ebbe a rohadt parkba,ahova be lehet húzodni és szépen kinyirni mind a 2 hullámot?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1963) Dilikutya válasza Balinov (#1962) üzenetére


Dilikutya
félisten

Minek? Egyszerre úgyis csak 1 hullám támad. Én az utca közepén lőttem agyon őket a shotgunnal :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1964) Balinov válasza Dilikutya (#1963) üzenetére


Balinov
félisten

hát ezaz,tök fika egy küldetés,ennél soxor szopatósabbak is voltak már,de valahogy mégis elbénázom.már azon vagyok,hogy valami trénerrel bekapcsolok valami one hit kill-t,mint anno a gta3-ba. Az egyetlen baj,hogy hülye Sweet állandóan ott kolbászol a környékemen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1965) Dilikutya válasza Balinov (#1964) üzenetére


Dilikutya
félisten

Semmi tréner, semmi hókuszpókusz:) Mondom, shotgun. Ha többen jönnek egymás mellett, külön jó, 2-3 embert simán le lehet lábról szedni vele, utána fejenként még egy lövés az éppen feltápászkodó ellenfélbe. Rohadék megoldás, dehát egy bűnözőtől ne várjunk mást :P. De AK-val talán még jobban megoldható, rövid, pontos sorozatokkal. Én csak azért shotgunnal csináltam, mert azt már tudtam boltban venni, az AK-ért pedig mindig messzire kellett volna menni, és egyszerre csak 60 lőszert találok hozzá, az iszonyat kevés. Mostmár tudok AK-t is venni, azóta a WC-re is azzal megy CJ ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1966) Balinov válasza Dilikutya (#1965) üzenetére


Balinov
félisten

ahá,akkor kap a shotgun egy esélyt!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1967) SPDeluxe1.0 válasza sube (#1961) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Tehát nem az előrehajolós gombot,hanem amivel haladok előre?
Ez még egyszer sem jutott eszembe,ma otthon teszt!:C

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1968) imark válasza Troy. (#1) üzenetére


imark
csendes tag

sya

sziasztok!tudnátok adni használt kasznit egy robbanomotoros autóra?vagy ha elakartok adni egy távirányítós autót szóljatok!köszi!!!!

(#1969) Balinov válasza imark (#1968) üzenetére


Balinov
félisten

Tényleg,Troy megoldotta a nick-je körüli problémát már?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1970) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Na nem mondom, a repülős iskola valóban tartalmazott keményebb részeket, a kis II. vh-s vadászgéppel elszenvedtem egy darabig, amikor körbe kellett repülni a sziklákat, mindig elhibáztam a karikát. De ami ezután jön, hogy repüljek át a fél világon lebombázni valami kis szutykot, hát azért én jól szájba kenném azt, aki kitalálta:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1971) Beerwolf válasza sube (#1958) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nem rossz....
Bár ilyen bringával..:DDD

(#1972) Triangulum


Triangulum
tag

Hogy lehet kiszedni a levegő magasság limitet? Van rá valalmi mod?

(#1973) sube válasza Beerwolf (#1971) üzenetére


sube
aktív tag

Jahat igen, keszulok a Tour De France ra :D
Bővebben: link
Igy nez ki(egy picit jobb minosegben mint a videoba :) )

(#1974) SPDeluxe1.0 válasza sube (#1973) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A biciklit lehet alapból valamelyik garázsban moddolni,vagy úgy kell belerakni a játékba?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1975) breetai


breetai
aktív tag

HI! HELP PLEASE! :O Kölcsön adta haver a GTA-ját mert nálla fagyogat, és hogy lássa nállam mit is csinál. DE nállam hibátlan!? MIÉRT???? Patch kéne neki!? Kérlek segítsetek! Mert azt nem értem, hogy lehet az, hogy az én újabb cuccomon ''hibátlan''! Nálla meg 10 percenként kifagy, vagy újraindúl a rendszer!
Előre kösz!!! :R
JA! Haver cucca: Abit NF7 ver.2.0; AMD XP 2500+ (Beresz); Spire hűtő (45C-nál nem engedi feljebb); 1GB RAM Samsung (asszem) 333 MHz-en dual-ban, gyári időzítéssel/SPD...; Inno GF FX 5700 128/128 -as VGA ... A 5.10 nforce, és a 77.77 forceware van fenn, egy új (frissen telepített) Win XP Prof-on.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#1976) Kindgrind válasza breetai (#1975) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

SP2 fel van rakva?

PSN: TheKindgrind

(#1977) breetai válasza Kindgrind (#1976) üzenetére


breetai
aktív tag

Természetesen SP2-es! +Minden frissítés is rajta van! A haverén, és az enyimen is. (Én nam Cool'n'Quiet-ezek.)

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#1978) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lenet kenni azaz megrakni a csajokat a játékban??Mindíg csak felajálkoznak de nem tudom mit kell nyomni vagy csinálni:( PLZ HLP:R

(#1979) SPDeluxe1.0 válasza Cosmic Gate (#1978) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Azt kérdzik,hogy felugranál-e egy cofee-ra,nyomd meg az Y-t,vagy a Z-t(default),ha akarod a party-t :D,ha nem(ilyet még nem próbáltam) akkor pedig az N betűt.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1980) Cosmic Gate válasza SPDeluxe1.0 (#1979) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

LOL!!:D Thx!;]

(#1981) Cosmic Gate válasza SPDeluxe1.0 (#1979) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

Figy nyomtam a Y(est) és beszállt mellém a cájgba hazavittem beálltam a garázsba,kiszáltunk mindketten és ezzel el is váltunk!!:( nem akart bejönni a házba:O

(#1982) SPDeluxe1.0 válasza Cosmic Gate (#1981) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Előszöris melyik b.nő ez?Meg hova is vitted?Mert ezeket a nőket a saját házukhoz kell vinni szeretkezés céljából:)!Ha nincs meg velük az 50%-os kapcsolat(van amelyikhez asszem 60%-os kell),akkor csak integetnek max egymásnak,de efölött már bizony behív egy forró kávéra!;]
Nekem csak 3 nőm van jelenleg,meg egyéb adatok:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1983) Cosmic Gate válasza SPDeluxe1.0 (#1982) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

:D én csak k*rvázni akarok benne még az elején vagyok! kérdezte a r*banc hogy akarom-e jól érezni magam...ezt mindíg csak akkor ha bent ülök az autómba...nyomok 1 yest és beszáll az autóba...! nem jelez semmi külön a térképen hogy hova kéne vinni:(:(

Barátnőt meg végképp nem tudom hogya kell szerezni de nekem közel nincs ilyen jó Stattom (még) mint neked;)

[Szerkesztve]

(#1984) SPDeluxe1.0 válasza Cosmic Gate (#1983) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Jahogy te qrvázni akarsz!!Annak az a módja,hogy ha beült a ribi,akkor irány egy füves terület,és má' verheted is neki!Habár azt,hogy mit is művelnek,arról sejtésem sincs,mert csak ülnek ott mozdulatlanul á la GTA3,és GTA VC,mert ezekben is csak füves területen voltak hajlandók 'dolgozni' a lányok!

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1985) Cosmic Gate válasza SPDeluxe1.0 (#1984) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

És Bnőt hogyan tudok szerválni??;]

(#1986) SPDeluxe1.0 válasza Cosmic Gate (#1985) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A barátnő-arzenál majd jön szépen sorban,kezdve Denise kisasszonnyal.Ahhoz hogy a többi csajnak megfeleljen a CJ gyerek,már bizonyos igényeknek meg kell felelni vele(van amelyik azt szereti ha van rajtad zsír,van amelyik nem túl izmosan kedvel).
Nekem a második nőm Michelle volt,láthatod is hogy vele a legjobb a kapcsim!:D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1987) Motion_Blur válasza Cosmic Gate (#1983) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''én csak k*rvázni akarok benne még az elején vagyok''

:C:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1988) Cosmic Gate válasza SPDeluxe1.0 (#1986) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

:D hm...Michelle olyan ismerősen cseng a neve;];] Gondolom Michelle számár a bot a lényeg semmi más nem kell neki....ahogy ezt tapasztalhattuk a kumesz filmek során:DDD Majd összeszedem magam és neki állok a küldetéseknek úgy igazából;)! Köszi a Tippeket:R

[Szerkesztve]

(#1989) sube válasza SPDeluxe1.0 (#1974) üzenetére


sube
aktív tag

IMGTool 2, azaz belekell rakni :))

(#1990) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Most vettem elő a SA-t ugyanis, most egy darabig nincs netem és ráérek Single játékokkal játszani :)

És elő is jött egy pár gond vele ... (Meg ismerősömnél is ...)

Első gond ... Ez nállam van ... ugyanis, megy a játék szépen, működik ... egy darabig ... és utánna ecceercsak megszűnnek a hangeffektek ...

Sem a lövés, sem a duda, semmi nem szól ... de a rádió igen ... valamint a küldetések előttianimációk hangja vagy hallatszik, vagy pedig egyszerűen a játék ''végigrohan'' ezeken az animokon ... minden mondat felvillan egy pillanatra aztán jön a következő ...

Nem tudjátok mitől lehet ez? Próbáltam mindkét eax.dll-t de nem segít ... újratelepítettem, az sem használt, aztán egyszercsak visszajött a hang ... de megint elment ... ( Audigy2-esem van ...)

A másik probléma: 2500+ Barton, 9600XT ... a következő a gond ... meg a játék majd véletlenszerűen resetel a gép ... proci, VGA nem melegebb mint általában, rengeteg Catalystet végigpróbáltunk, de nem tudok rájönni miért van ... a többi játék fut szépen... mind3 ''verziót'' leteszteltük, és akkor is ...

Találkoztatok már valamelyik problémával?

Előre is köszi a segítséget!

Life is shor...

(#1991) ftc válasza DummyBoy (#1990) üzenetére


ftc
nagyúr

Ilyen gondom nekem is volt hogy csak a rádiot hallottam mást nem és álltalában szakadó esöben jött elö nekem de a vége felé már nem volt ilyen....

(#1992) Vigneau válasza SPDeluxe1.0 (#1984) üzenetére


Vigneau
félisten

Viszont, ha megvan a Pimp missön, utána már a lányok fizetnek a ''fuvarért''. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1993) giba válasza DummyBoy (#1990) üzenetére


giba
tag

szerintem próbáld meg a startmenü\futtatba beírod hogy dxdiag és ott a hangoknál leveszed a második vonalra. Azaz alapgyorsításra.

Nekem ilyenkor müxik de ha újratelepítem a videókarit vagy akármi beállítást változtatok akkor visszaállítja maxra.... Érdemes minden sa előtt megnézni.... hogy tényleg ott van e még.....


Üdv Bumbella

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#1994) SPDeluxe1.0 válasza Vigneau (#1992) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Ez így van!!Habár én csak a kötelező 10-et csináltam meg,nem t'om 100 után mi szépet nyújtanának a lányok!:D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#1995) Vigneau válasza SPDeluxe1.0 (#1994) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt látod, én se tudom. 100 taxi, tűzoltás, rendőrakció után itt is kapunk valami cuccot? Ezeket még nem próbáltam...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1996) naraku


naraku
aktív tag

Hi! Jó a játék de meg lehet unni!:((:((:((

(#1997) breetai


breetai
aktív tag

HI! Erre a hozzászólásomra: (#1975) még kéne a MEGOLDÁS!!! PLEASE!!!! :O :R

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#1998) Vigneau válasza breetai (#1997) üzenetére


Vigneau
félisten

Keressetek a karinak az 5-ös szériához való Detonatort (5x.xx). Talán az segít. Mikor még nVidiás karim volt, előfordult, hogy az aktuális meghajtóprogival a kép szétesett, vagy nem működött megfelelően.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1999) naraku


naraku
aktív tag

:R:R:R:R:R:R:C:C:C:C:C:C:DD:DD:DD:DD:)):)):)):))

(#2000) breetai válasza Vigneau (#1998) üzenetére


breetai
aktív tag

HI! +KÖSZ! Erre már én is gondóltam. DE minden más játék, problémamentes! CSAK ez a TUFA GTA SA csinálja azt, hogy vagy Win-be teszi ki havert. Vagy újraindítja az egész gépet!!! :F
Azért ezt a driver dolgot megjátszuk. Hátha! KÖSZ!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.