Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) #41133696 válasza muzli1963 (#9494) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja , úgy tényleg nekem sem :F

(#9502) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Most nagyon pipa lettem. Nem tudom mi ez a funkció vagy hogy jött elő, de egészen felbaszott a plafonra. :(((
Ma kezdődött reggel egy áramszünettel a dolog. Miután újra bekapcsoltam a gépem a chrome egy full üres ablakot hozott be. Mintha most települt volna fel... Könyvjelzőim sehol, előzményeim, beállításaim szintén sehol. :W
Egyfolytában a szinkronizációt hozta be... Beírtam a gmail fiókomat. Erre visszahozta az összes könyvjelzőm. De az előzményeim jó része eltűnt. Naponta 6-7 oldal maradt meg az előzményekben. Holott több százat szoktam megnézni naponta. Hab a tortán, hogy a bezárt 20 lap(ami gondoltam visszatölt majd) eltűnt. Mivel az előzmények is szépen megtizedelődtek így vissza sem tudom keresni azt a 20 fontos lapot... :W
Most már minden bekapcsolásnál kapok egy üres ablakot ahol 20 perc alatt vagy 10 hiba után sikerül szinkronizálnia... :W
Nem tudom mi ez a szánalmas cucc, de egészen felbaszott. Any idea?

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#9503) Donvit078 válasza Bikkrom (#9502) üzenetére


Donvit078
tag

áramszünet ? váratlan rendszerleállás? hát ilyenkor hajlamosak elveszni adatok ez nem a chrome hibája... profilt itt tudod keresni C:\Users\felhasználóneved\AppData\Local\Google\Chrome\userdata

[ Szerkesztve ]

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#9504) Fecogame válasza Donvit078 (#9503) üzenetére


Fecogame
veterán

Az oké, de szinkronizálnia akkor is kellett volna a Google szerverével...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9505) Bikkrom válasza Fecogame (#9504) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ez a másik. Ez minimum egy illetéktelen hozzáférés az adataimhoz...

Donvit078:
Azt is tudom, hogy hol vannak az adatok. De féltem, hogyha az egészet kimásolom és újrarakom a Chrome-ot aztán vissza az adatokat akkor ugyan ez fogad... Akkor ez elvileg megoldja?
Végül is a 20 oldalnak akkor sem kellett volna elvesznie ha áramszünet van. Volt már ilyen ezerszer. Sosem veszett el. Nade az előzmények megritkulása az pláne nem egy várható esemény áramszünetkor...

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#9506) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!
Bejelentkeztem egy Chromban a Gmailomba onnatól úgy vette, hogy a chrome az enyém és leszinkronizált mindent (könyvjelzők, jelszavak , háttérkép stb).
A baj ezzel csak az, hogy mint mondottam volt nem az enyém a chrome és az alap dolgok (főleg jelszavak) elvesztek. A tulaj nem szinkronizáltatta a google szerverével a dolgait. Van lehetőség visszaállítani az egészet akár egy órával ezelőtti állapotra?
Illetve sok fontos könyvjelző is kellene

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#9507) TotO'


TotO'
aktív tag

hali, másnál nincs olyan fura szokása a HTML5nek youtubon, hogy fullscreenben folyton eltűnik majd felugrik a lenti csík, ahol bele lehet pörgetni, hangerőt állítani stb.. mintha az egeret mozdítanám, ha végig fent lenne nemzavarna, de most folyton eltűnik, majd egyből megint felugrik, az pedig kizárható, hogy az egér rossz, mert sima flash alatt nem csinál ilyet.. Ja és egyébként régen is ilyen volt, amióta van html5 azóta, csak sosem abban youtuboztam, sajnos egyre több videó alapból csak abban nézhető és ezért kezd zavarni .. ? :(((

4a || Neuzer Courier DT

(#9508) Donvit078 válasza Bikkrom (#9505) üzenetére


Donvit078
tag

igen ez alap ha kimásolod a userprofilod akkor ugyan az lesz az új telepítésnél is... :) már ha persze nem sérültek az adatok mert akkor cseszheted esetleg rendszer visszaállítás

[ Szerkesztve ]

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#9509) vlevi válasza InfiniteReality (#7641) üzenetére


vlevi
nagyúr

Asszem itt a vége nálam a krómnak...
Többször nekifutottam már, most megpróbáltam a FF-os könyvjelzőimet beimportálni, és ahogy írtad, megdöbbenve láttam, hogy nincs elválasztó a könyvjelzők között. Hát ez gáz, pedig ez már a 18. verzió.
Azonkívül nagyon hiányzik, hogy bal oldalra nem tudom kirakni a könyvjelzőket. Jobb lenne, ha egy kicsit össszébbrántaná az oldalt, 23" túl széles nekem.
És az is zavar, hogy mindíg kilép, ha bezárom az utolsó oldalt. FF-ot át tudtam állítani úgy, hogy ilyenkor egy üres lap jöjjön be, de a krómot még nem sikerült..

(#9510) TRob1


TRob1
veterán

Vazz, nem tudtam mi ez a sok hülye macska mindenhol, hát nem az AdBlock mutogatja? Április1 van, mi? :DD

¤ R'n'R ¤

(#9511) Donvit078 válasza TRob1 (#9510) üzenetére


Donvit078
tag

macska milyen macska??

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#9512) TRob1 válasza Donvit078 (#9511) üzenetére


TRob1
veterán

Ilyesmik :) :

¤ R'n'R ¤

(#9513) Donvit078 válasza TRob1 (#9512) üzenetére


Donvit078
tag

ez mi ez ? :D te szórakozol? szívatni akarsz vagy mi ? :D macskák jó vicceid vannak :D

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#9514) TRob1 válasza Donvit078 (#9513) üzenetére


TRob1
veterán

Ezek támadnak. Ahová lépek, macska terem :DDD :

¤ R'n'R ¤

(#9515) Donvit078 válasza TRob1 (#9514) üzenetére


Donvit078
tag

akkor verd agyon őket ha zavarnak :D

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#9516) TRob1 válasza Donvit078 (#9515) üzenetére


TRob1
veterán

Zavartak, agyonvertem őket. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#9517) randras válasza TRob1 (#9512) üzenetére


randras
veterán

WTF??? :DDD

(#9518) randras válasza TRob1 (#9512) üzenetére


randras
veterán

És tényleg! :D Áprilisi tréfa az AdBlock fejlesztőitől, jópofa! ;]

(#9519) hackeeeee válasza TRob1 (#9514) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

LOL! :DDD

Véleményem szubjektív...

(#9520) M3oH válasza TRob1 (#9516) üzenetére


M3oH
addikt

Adblock dev. moka volt :)

(#9521) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Az Economist oldal megnyitásakor ez a pop-up üzenet fogad:

Konfigom a profillapomon olvasható. Jogos a hibaüzenet? Tudok tenni valamit az ellen, hogy ne fogadjon ez az üzenet az oldal (és aloldalainak) minden egyes megnyitásakor?

(#9522) DS39 válasza Apollo17hu (#9521) üzenetére


DS39
nagyúr

jogos, az Athlon XP nem SSE2-es.

hogy mit tudsz tenni ellene? szerintem vmi flash reklám okozhatja, azt kitilthatod, mert azon kívül elég statikus az oldal.

(#9523) Apollo17hu válasza DS39 (#9522) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Köszönöm! Akkor valószínűleg rá fogom nyomni az ad-blockert.

(#9524) hackeeeee válasza TRob1 (#9514) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De amúgy, palibácsi, hogy került a macskák közé? :DDD

Véleményem szubjektív...

(#9525) laszlohu válasza Apollo17hu (#9521) üzenetére


laszlohu
addikt

Azt meg lehet próbálni :
Url - be :
about:flags
majd

3D szoftveres raszterező letiltása Mac, Windows, Linux, Chrome OS
Engedélyezés klikk

Chrome újraindítás.

(#9526) S e t h


S e t h
nagyúr

Reggel engem is megszivatott ez a sok macska, mondom beszoptam vmi vírust, aztán jól fejlett paranoid attitűddel nem mertem rájuk kattintani, aztán amikor megtörtént, mondom mentek ti a jó 3.14csába! :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9527) Apollo17hu válasza laszlohu (#9525) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Működik, köszönöm. Ennek a beállításnak a módosítása nem fog később kellemetlenségeket okozni pl. más oldalak betöltődésekor?

(#9528) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Szinkronizálásra mások is panaszkodnak amint angol fórumokon láttam, de megoldás nem volt... valami infó, h mit lehet tenni ezzel? Mert ez így sz@r. Egyiken rendberakom a könyvjelzőket, belépek másik gépen -majd rögtön ki is, mert a régiek vannak... és azt tartja meg mindenhol, már halom dupla van, meg egy rakás kaka lett ~50 link.
Valami ötlet? :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9529) #41133696 válasza ViZion (#9528) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na akkor már értem, miért pislogtam tegnap előtt...

(#9530) hackeeeee válasza ViZion (#9528) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én elvileg azt akartam megoldani, h 2 gép cucca legyen felszinkronizálva, de sajnálattal konstatáltam, hogy ez nem kivitelezhető.

Véleményem szubjektív...

(#9531) Laslow


Laslow
senior tag

Az AXA-val kapcsolatos weboldalak és a Díjnet oldala helyett hibaüzenet jön be az otthoni és a munkahelyi gépemen és a kollégám gépén is, de csak Chrome böngésző esetén (a többivel jól működik). A hibaüzenet:

"A szervezet tanúsítványa érvénytelen
Megpróbálta elérni a(z) ibanq.axabank.hu webhelyet, de a szerver érvénytelen tanúsítványt mutatott be.
Nem folytathatja, mert a honlap üzemeltetője fokozott biztonságot kért erre a domainre."

Az AXA-s weblapok, amik nálam nem működnek Chrome-mal:
https://ibanq.axabank.hu/
https://www.egeszseg-portal.hu/
https://www.dijnet.hu/

Cookie-k törlése, gyorsítótár ürítése nem segített. A probléma néhány hete tart. Az AXA ügyfélszolgálata szerint rendben van a tanúsítványuk, telepítsem újra az oprendszereket a gépeimre... Van valakinek tippje, hogy mit lehet ilyenkor tenni a böngészőváltáson felül?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#9532) TRob1 válasza Laslow (#9531) üzenetére


TRob1
veterán

Épp most néztem ibanq-n keresztül a számláim, de ránéztem a másik 2-re is:

¤ R'n'R ¤

(#9533) Hulk24 válasza Laslow (#9531) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Megnéztem mind a 3 linket Chrome alat és nekem hibátlan bejön a kezdő oldal! Nemtudom, hogy mi lehet a gond nálad.... :F

(#9534) myke01


myke01
senior tag

Azt a "villáskulcs" gombot , hogy lehet áthelyezni a bal oldalra valahogy ? Mondjuk a kezdőlap gomb mellé .

(#9535) xcds


xcds
őstag

Találtam egy hibát a beta-ban. Ha pl index fórumon rákattintok egy képre, az ugye megnyílik új ablakban. Ha bezárom és megint rákattintok, akkor csak a tálcán látom, hogy megnyitotta, de az ablak nem jön elő.
Vki próba? :)

(#9536) TRob1 válasza xcds (#9535) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, így van. :K

¤ R'n'R ¤

(#9537) xcds válasza TRob1 (#9536) üzenetére


xcds
őstag

Kösz! :)

(#9538) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kovetkezo a helyzet, hogy pl. logouton van a most frissult blogok listaja es en azt ugy szoktam, hogy mindegyiken neven jobbklikk es megnyitas uj lapon. Na most ket link utan osszeszarja magat a chrome, es addig befagy a logout oldal, mig az a ketto be nem toltott, addig az egermutato is az a kez marad mindenhol, semmire se tudok kattintani, konkretan lefagy a lap. Tehat kettesevel tudom csak megnyitni oket, ami roppant idegesito. Bocs az ekezet hiany miatt, telefonrol irtam.

[ Szerkesztve ]

(#9539) TRob1 válasza aero. (#9538) üzenetére


TRob1
veterán

Próbából megnyitottam 8at, és mind rögtön ott is volt. :K

¤ R'n'R ¤

(#9540) aero. válasza TRob1 (#9539) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

about:flags-nél neked hogy állnak a gpu-s dolgok?

(#9541) TRob1 válasza aero. (#9540) üzenetére


TRob1
veterán

Most semmi nincs engedélyezve ott.

¤ R'n'R ¤

(#9542) kutga


kutga
nagyúr

Csak nálam változott meg valami a Chrome-ban? Olyan mintha más lenne a betűtípus vagy mint amikor bekapcsolom a Cleartype-ot winen belül (ami nincs bekapcsolva).

Let the Zone take me if I am.

(#9543) pethYeti


pethYeti
addikt

Van arra lehetőség hogy egy bővítmény egy bizonyos oldalon ne fusson? Ha a Norton IS beépülője engedélyezve van egy bizonyos mag oldal nem jön be.

(#9544) hackeeeee válasza myke01 (#9534) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudtommal sehogy.

Véleményem szubjektív...

(#9545) Namelesske válasza TRob1 (#9516) üzenetére


Namelesske
addikt

Azért így nem mutogatnám, hogy ADblock-kal használod az oldalt.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#9546) TRob1 válasza Namelesske (#9545) üzenetére


TRob1
veterán

Miért, illegális az AdBlock? :DDD Egyébként nem az oldalt használom azzal, hanem a Chrome-ot. :K

"A legnépszerűbb Chrome kiegészítő, több mint 4 millió felhasználóval! " Akkor nálam miért ne lehetne a legnépszerűbb? Másokat meg nem bíztatok a használatára...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9547) #41133696 válasza TRob1 (#9546) üzenetére


#41133696
törölt tag

öööö itt másról van szó :)

(#9548) TRob1 válasza #41133696 (#9547) üzenetére


TRob1
veterán

öööö Miről? Alapelvek: Tilos buzdítani! Na én nem buzdítottam.

Pl: A Net felgyorsítása - AdBlock cikk linkelése helyénvaló, meg a többi 249 hsz "AdBlock" címszóval, de a saját gépemről 1 kép meg nem? Elmagyarázhatnátok (biztos hülye vagyok, de nem világos)

És valszeg te úgy használod (mert az köztudott hogy használod), hogy némely oldalaknál engeded a reklámokat, némelyeknél meg nem. haha

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9549) Namelesske válasza TRob1 (#9548) üzenetére


Namelesske
addikt

Az a probléma, hogy pont látszik is hogy a Porhardver oldalin van a tiltás. Nem maga az Adblock.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#9550) #41133696 válasza Namelesske (#9549) üzenetére


#41133696
törölt tag

és a legnagyobb baj az, hogy ez magyarázatra szorul, hogy miért nem illő ilyen képet betenni... plusz ahelyett, hogy venné az enyhe célzást, átlendül ellentámadásba :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.